• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNK RIJEKA-SEZONA 2012/2013  (Prikazano: 170122 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline RI1312RI

• Morčić
  • **
Re: HNK RIJEKA-SEZONA 2012/2013
« Odgovori #1110 u: Travanj 29, 2013, 19:55:57 »
  • Citat: "Wedran"
    Hajduku sad sve ovisi o novom treneru, njegovoj sposobnosti da što prije posloži i motivira igrače...
    Izborom relativno neiskusnog trenera, što Tudor kao dosadašnji trener kadeta ipak je, mislim da je puno vjerojatnije da će se raspasti. Uz ovu dosta mladu momčad i ovoliki pritisak rezultata su si po meni dodatno smanjili šanse.
    Uz to imaju i najteži raspored od svih konkurenata, u najlošijoj su formi a još igraju i kup...
    Najlakši protivnik u seriji im je Osijek protiv kojeg imaju dva remija ove sezone. Za EL uvjet im je da pobjede Split, jer ako njih ne pobjede, uspjeti mogu samo ako im Lokomotiva pokloni kup ili Split krene igrati jako jako loše, u što ne vjerujem jer su ipak iskusnija momčad...
    Od srca želim tovarima da sljedeće sezone gledaju EL i to utakmice Rijeke, kod kuće, udobno iz naslonjača, uz bevandu i srdele...  8)
    Ali kraj je još daleko, ništa nije gotovo i naši igrači si ne smiju dozvoliti bilo kakva opuštanja...
    Uostalom, razlika između 3. i 4. mjesta nije samo u direktnom ulasku u EL.

i ja mislim da ce ovakav scenarij bit hajduk se raspada skroz mi split i lokomotiva u El a tovari ostaju i bez kupa i bez europe jer cisto sumnjam da u ovom trenutku mogu bit bolji od lokomotive u 2 utakmice da se igra jedna jos i ajde al ovako nemaju po meni bas nikakvih sansi prije mislim da bi ih ovi mogli posteno napunit.
    kako ide to sa prekolima EL 2.  u prvenstvu i pobijednik kupa idu u 3. pretkolo ili u 2.?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #1111 u: Travanj 29, 2013, 20:08:25 »
  • I pobjednik kupa i 2. i 3. u prvenstvu idu u drugo pretkolo (do ove godine je 3. u prvenstvu išao u prvo, ali smo napredovali na ljestvici pa su sada svi u drugom pretkolu.. što je doduše i loše jer su u tom prvom bili neki padobranci pa se moglo skupit 2 pobjede za nacionalni koeficijent).

Offline d

• Forza Fiume
    « Odgovori #1112 u: Travanj 29, 2013, 20:24:24 »
  • I u tom 2. pretkolu bi mi trebali biti nositelji. Zanimljivo, ako bude situacija s bodovima nositelja kao ove godine, npr Lokomotiva neće biti nositelj, a mi hoćemo jer imamo jedan bod više zbog nastupa u 3. pretkolu pred nekoliko godina (poraz od Metalista). A razlika između nositelja i nenositelja je važna jer jedni mogu izvući Rosenborg, Twente, Lech, Crvenu Zvezdu i slične, a drugi makedonce, albance, luksemburžane i slične..

A od 3. pretkola na dalje ne možemo biti nositelji i tu nas već čekaju razni Liverpooli, Interi, Athletici i slični..

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #1113 u: Travanj 29, 2013, 20:32:10 »
  • Citat: "d"
    I u tom 2. pretkolu bi mi trebali biti nositelji. Zanimljivo, ako bude situacija s bodovima nositelja kao ove godine, npr Lokomotiva neće biti nositelj, a mi hoćemo jer imamo jedan bod više zbog nastupa u 3. pretkolu pred nekoliko godina (poraz od Metalista). A razlika između nositelja i nenositelja je važna jer jedni mogu izvući Rosenborg, Twente, Lech, Crvenu Zvezdu i slične, a drugi makedonce, albance, luksemburžane i slične..

A od 3. pretkola na dalje ne možemo biti nositelji i tu nas već čekaju razni Liverpooli, Interi, Athletici i slični..

Uf sto bi bilo lijepo imat jednu takvu utakmicu na Kantridi [-o<
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #1114 u: Travanj 29, 2013, 22:00:20 »
  • ufufuf, ja bi neki engleski ako mogu birat 8)
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline vutra

• Veteran
    « Odgovori #1115 u: Travanj 29, 2013, 22:33:47 »
  • ja bi da vratimo partizanu
    Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #1116 u: Travanj 29, 2013, 22:49:36 »
  • Što se tiče ždrijeba, mislim da je bolje da igramo sa nekim slabijim klubovima u pretkolima i imamo barem nekakve šanse da ipak dođemo u grupu EL, gdje nas čekaju 3 utakmice čiste uživancije na Kantridi, neovisno o prestižu protivnika i to bez ikakvih rezultatskih imperativa...  8)
    Iskustvo za naše nogometaše, puna Kantrida i izvrstan izlog za potencijalne kupce naših nogometaša...

No prije toga, odmah na kraju tekuće sezone, kad bih mogao, bih se pokušao izboriti za pojačanje našeg budžeta od Social Sporta...
    Lijepo prezentirati rezultate kluba u ovoj sezoni našem gazdi, pa ako ima koji euro viška, neka razmisli što bismo tek mogli sa kojim više na računu...
    Nakon toga bih pokušao stupiti u kontakt sa pristojnim inozemnim sponzorima (nemam ništa protiv domaćih, ali ih nema)...
    Tada bih doveo kvalitetnog desnog beka (svaka čast Mariću za utakmicu u Splitu, ali on je ipak dobar stoper a ne bek), kvalitetnog napadača da konkurira Benku i Cesarcu i da ne strepimo nakon svakog njihovog kartona ili dužeg ležanja na terenu, a ovisno o predstavama veznog reda u nastavku prvenstva možda i nekog kvalitetnog veznjaka. Mlade i perspektivne ali nedovoljno zrele bih poslao na kaljenje (Pomorac, posudbe po HNL-u).
    Također, već sada bih radio na produžetku ugovora sa Maranzom i Cesarcem...

Offline RI1312RI

• Morčić
    • **
    « Odgovori #1117 u: Travanj 30, 2013, 10:10:57 »
  • Citat: "d"
    I pobjednik kupa i 2. i 3. u prvenstvu idu u drugo pretkolo (do ove godine je 3. u prvenstvu išao u prvo, ali smo napredovali na ljestvici pa su sada svi u drugom pretkolu.. što je doduše i loše jer su u tom prvom bili neki padobranci pa se moglo skupit 2 pobjede za nacionalni koeficijent).
    ako smo nositelji u 2. pretkolu to je dobro znaci imamo ustvari bar bi trebali imat zagarantirano 4 tekme sad neznam ni sam sta bi vise zelio nekog slabijeg protivnika u 3. pretkolu pa da probamo uc u skupinu ali da nam se nebi ponovio opet neki metalist mozda bi i rade nekog tipa liverpul,valencija pa kad vec moramo ispast da ispadnemo od postenog protivnika a ne da nas pune ukrajinci,cesi i slicni jer tu se samo nadam necemu pa ostanem razocaran a da igramo sa liverpulom makar nas napunili 10 komada ja bi bio sretan ko malo dijete zivim za taj dan kad cu sa rijekom otic na neko posteno europsko gostovanje i urlat na anfieldu,mestalli,sansiru   :lol:

Offline zlobin

• Veteran
    « Odgovori #1118 u: Travanj 30, 2013, 10:37:39 »
  • Citat: "bottom"
    Citat: "d"
    A zadnje kolo igramo istovremeno u Zagrebu i mi (protiv Zagreba) i Hajduk (protiv Dinama), moglo bi bit zanimljivo  8)
    zanimljivo na naplatnim kućicama

:twisted:

ali najvjerojatnije neće biti utakmice isti dan
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #1119 u: Travanj 30, 2013, 11:09:28 »
  • Zadnje kolo. Moraju. Jer ako Lokomotiva igra dan ranije ili kasnije, može igrati kako želi, ako treba bodove, gristi, ako ne treba, trčkarati. Lokomotiva kao primjer...

Offline d

• Forza Fiume
    « Odgovori #1120 u: Travanj 30, 2013, 12:05:34 »
  • Citat: "RI1312RI"
    ako smo nositelji u 2. pretkolu to je dobro znaci imamo ustvari bar bi trebali imat zagarantirano 4 tekme sad neznam ni sam sta bi vise zelio nekog slabijeg protivnika u 3. pretkolu pa da probamo uc u skupinu ali da nam se nebi ponovio opet neki metalist mozda bi i rade nekog tipa liverpul,valencija pa kad vec moramo ispast da ispadnemo od postenog protivnika a ne da nas pune ukrajinci,cesi i slicni jer tu se samo nadam necemu pa ostanem razocaran a da igramo sa liverpulom makar nas napunili 10 komada ja bi bio sretan ko malo dijete zivim za taj dan kad cu sa rijekom otic na neko posteno europsko gostovanje i urlat na anfieldu,mestalli,sansiru   :lol:

Ja sam osobno uvijek za prolazne protivnike nego za neke svemirske protivnike protiv kojih će bit spektakl ali će nas nakantat..

U trećem pretkolu se uz sreću u ždrijebu može izvući prolazne protivnike i kao nenositelj: npr u lanjskom ždrijebu su to bili slovenska mura, sarajevo, elfsborg itd.. A u četvrtom pretkolu je već puno teže izbjeć neku "minu", ali sve je moguće..

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #1121 u: Travanj 30, 2013, 13:51:34 »
  • eh, kao da ima prolaznih. pa mi smo igrali s dnom dna pa smo ispadali. Ova ekipa nije niti iskusna u europi a niti nešto jako kvalitetna da jamči ulazak u lp.

ja bi sve to volio ali ako ne, radije bi da ispadnemo muški od liverpoola nego da podojimo od fratara iz fc vatikana.

Offline Che Gevara

• Morčić
    • **
    « Odgovori #1122 u: Travanj 30, 2013, 14:19:04 »
  • Prvo skoči pa reci HIP-HOP
    Ajmo se mi prvo plasirati u Europu , pa onda maštati o protivnicima. Bit će tu još svašta do kraja prvenstva
    Hasta la vittoria per siempre.

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #1123 u: Travanj 30, 2013, 14:48:41 »
  • Citat: "Che Gevara"
    Prvo skoči pa reci HIP-HOP
    Ajmo se mi prvo plasirati u Europu , pa onda maštati o protivnicima. Bit će tu još svašta do kraja prvenstva

A i to sto kazes.
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #1124 u: Travanj 30, 2013, 14:55:34 »
  • ma zakebi, ja volim maštati. inaće rijeka nikada ne bi bila prvak :mrgreen: