• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Hajduk - Rijeka 2.12.2012  (Prikazano: 50929 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shrek

• Junior
    • http://www.arka.com.hr
Re: Hajduk - Rijeka 2.12.2012
« Odgovori #135 u: Prosinac 04, 2012, 12:56:21 »
  • Citat: "goginho"
    Citat: "gulli"
    mozda nebi bilo lose probati posuditi http://www.transfermarkt.co.uk/en/matej ... 60220.html u Portugalu bas i ne brani

ja se isto slažem da bi trebalo pokušati posuditi pa možda kasnije i uzeti na istek ugovora Mateja Delača.. taj dečko je bio strašan talent al već neznam koju sezonu po redu brani premalo..

Evo opet te rasprave. Dečko je biološki bio stariji od svoje kronološke dobi, spletom okolnosti se otvorila pozicija u seniorima Intera dok ovi nisu imali ni za toplu vodu. Obranio je nekoliko penala i stvorila se fama o njemu. Od onda je bio na nekoliko posudbi i nigdje ne igra.

Nije realizirani potencijal, zadnji put je redovno branio prije valjda 3 sezone.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline nnepall

• Forza Fiume
    « Odgovori #136 u: Prosinac 04, 2012, 15:11:41 »
  • Nismo se bas iskazali, ali nismo se ni blamirali. Zao mi je sto se momcad povuce i podlegne pritisku nakon sto damo gol. Ipak, mora se priznati da je momcad (osim panicnog Lisjaka) dosta dobro reagirala te su djelovali kao da su znali sto ih ceka. Za mene je ovo dobar rezultat jer smo pokazali usred Splita da utakmica u Rijeci nije bio "sretan dan".

[size=75]Kad Rijeka krene sa bijelog centra, tad sa tribina zaori pjesma..[/i][/size]

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #137 u: Prosinac 04, 2012, 17:05:11 »
  • Citat: "Shrek"
    Citat: "goginho"
    Citat: "gulli"
    mozda nebi bilo lose probati posuditi http://www.transfermarkt.co.uk/en/matej ... 60220.html u Portugalu bas i ne brani

ja se isto slažem da bi trebalo pokušati posuditi pa možda kasnije i uzeti na istek ugovora Mateja Delača.. taj dečko je bio strašan talent al već neznam koju sezonu po redu brani premalo..

Evo opet te rasprave. Dečko je biološki bio stariji od svoje kronološke dobi, spletom okolnosti se otvorila pozicija u seniorima Intera dok ovi nisu imali ni za toplu vodu. Obranio je nekoliko penala i stvorila se fama o njemu. Od onda je bio na nekoliko posudbi i nigdje ne igra.

Nije realizirani potencijal, zadnji put je redovno branio prije valjda 3 sezone.

bio je bioloski stariji od svoje kronoloske dobi?!
    to je tvoje objasnjenje sto je branio sa 16g prvu ligu,sto ga je chelsea platio 3M eura?!
    decko je bez nekih kikseva bio standardan sa 16g, sad ima 20g, sigurno ne previse da ostvari svoj potencijal.. vani je on stranac, k tome i izvan EU i nije lako s obzirom na kvote dati mu kao takvom sansu na golu..

bioloski stariji od svoje kronoloske dobi.. svasta..

Scarface

• Gost
    « Odgovori #138 u: Prosinac 04, 2012, 20:21:51 »
  • Citat: "Wedran"
    Citat: "Scarface"
    ...reakcija Gabrića jr. poslije Benkovog gola... :roll:  Jbga, tatica ga gleda u Ajdukovoj trenirki...
    Matu nije gledao tatica u Hajdukovoj trenirci pa opet nije slavio...
    Hajduk im je među važnijim bivšim klubovima i ovako se ponašaju profesionalci.

Ma daj, ko da je dobila njegova momčad gol, a ne da je njegova zabila... Ne kažem da je trebao skinut dres i pokazivat dupe, ali je sigurno mogao malo "životnije" odreagirat...Barem otrčat čestitat suigraču ili nešto... Mato too...

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    « Odgovori #139 u: Prosinac 05, 2012, 07:39:15 »
  • Citat: "Shrek"
    Dečko je biološki bio stariji od svoje kronološke dobi
    ova izjava mi je uljepšala dan. PREDOBRO!
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #140 u: Prosinac 05, 2012, 10:25:18 »
  • I da malo kvotam samog sebe

Citat: "D2"
    Kako god završilo samo da poslije ne bude žalopojki kako su mogli, samo da su ovo ili ono. Zato, dat 100% cijelu tekmu i nitko im neće ni "A" reći na kraju.

A nakon toga malo našeg kapetana.

Citat:
    "– Da nam je netko prije utakmice ponudio bod bili bismo zadovoljni ali kako je tekla utakmica i kako smo dobili gol nekako ostaje u nama osjećaj da smo mogli više. Što je tu je, najvažnije je da smo ostali na drugom mjestu pa se okrećemo utakmici s Belupom kada to možemo potvrditi – rekao je Dario Knežević."

Pa tko vam je branio to "mogli smo više".

Meni ovoj Rijeci fali malo tog fighta u samoj tekmi, nije da se dečki ne trude i ne trče ali dajte se više i "pošibajte" na terenu za te bodove. Imam stalno osjećaj da su nekako suzdržani kao da ih netko drži na povodcu. I naravno da nakon naših tekmi kako god završile ostaje osjećaj kako nitko nije zadovoljan jer eto "moglo se".
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    « Odgovori #141 u: Prosinac 05, 2012, 11:31:34 »
  • Citat: "D2"
    I da malo kvotam samog sebe

Citat: "D2"
    Kako god završilo samo da poslije ne bude žalopojki kako su mogli, samo da su ovo ili ono. Zato, dat 100% cijelu tekmu i nitko im neće ni "A" reći na kraju.

A nakon toga malo našeg kapetana.

Citat:
    "– Da nam je netko prije utakmice ponudio bod bili bismo zadovoljni ali kako je tekla utakmica i kako smo dobili gol nekako ostaje u nama osjećaj da smo mogli više. Što je tu je, najvažnije je da smo ostali na drugom mjestu pa se okrećemo utakmici s Belupom kada to možemo potvrditi – rekao je Dario Knežević."

Pa tko vam je branio to "mogli smo više".

Meni ovoj Rijeci fali malo tog fighta u samoj tekmi, nije da se dečki ne trude i ne trče ali dajte se više i "pošibajte" na terenu za te bodove. Imam stalno osjećaj da su nekako suzdržani kao da ih netko drži na povodcu. I naravno da nakon naših tekmi kako god završile ostaje osjećaj kako nitko nije zadovoljan jer eto "moglo se".
    Baš te glupe izlizane nogometne fraze i mene živciraju.
    Točno znaš šta će igrači i treneri na kraju izjavit i kako će se opravdavat. Scoria prije samog početka utakmica počne nabrajat probleme koji nas prate jer smo valjda mi jedini u problemima.
    Uvijek je nešto,ozlijeda,netreniranje pojedinaca,značajan igrač je kartoniran,kraj je polusezone a veliki broj igrača nije prošao pripreme ili kada ne zna šta će više izmislit kao opravdanje onda ispali da se puno toga lošeg događalo tokom tjedna ali da će to ostat u svlačionici :roll: Objektivno drugi imaju puno više problema od nas,na primjer kako dat plaću igračima kojima se ni trenirat zbog besparice ili kako uopće klub održat na apartima dok se krediti nižu jedan za drugim.
    Kidam si živce svaki put kad smo mogli više,a nismo jer su jablani padali samo na polovicu na koju smo mi napadali. Dajte više opravdajte taj povlašteni položaj koji imate u odnosu na 99% klubova u ligi i izađite na teren bez figa u džepu.
    Trebali smo rasturit tu hajdukovu djecu,a ne opet pričat o zadovoljstvu bodom. Kad će se taj mentalitet istrijebit iz Rijeke?

Offline Che Gevara

• Morčić
    • **
    « Odgovori #142 u: Prosinac 05, 2012, 12:00:54 »
  • U ekipi imamo par igrača koji su pravi borci - ogledni primjer je Brezovec koji igra sa srcem i baca se na glavu u svakoj utakmici. U početku mi je na živce išao Benko , ali čovjek trpa i isto grize. Oba igrača igraju na rubu incidenta i vidi se da im je stalo do rezultata. Tako bi trebala biti nabrijana cijela ekipa.
    Nakon krize koja je trajala 5-6 godina , jako je teško promijeniti mentalitet preko noći. Koliko god ponekad mislim da je Scoria ziheraš , ipak mislim da smo na pravom putu.
    Također mislim da je Mišković konačno jedan pravi predsjednik koji ima muda, strpljenja i viziju da posloži klub i sve dovede na jednu višu razinu.
    Hasta la vittoria per siempre.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #143 u: Prosinac 05, 2012, 13:09:25 »
  • Da ne kvotam baš sve, ide samo ovaj bitan dio.

Citat: "DIONIZ"
    Kad će se taj mentalitet istrijebit iz Rijeke?

Da li samo ja imam osjećaj/sjećanje da Rijeka prije (tamo 80ih i početkom 90ih) nije bila takva?
    Sjećam se da se barem za Kantridu govorilo uvijek 2 stvari: loš teren i "batine" koje se pobralo.

Vratiti samo ovo o "batinama" i ja sretan. Mišković je isto ne jednom rekao da želi vidjeti kako je ekipa dala sve i da u tom slučaju kako god zavšilo nemože se prigovarati dečkima. E, pa ja želim da mi više izbiju mogućnost za prigovaranjem.
    A da sada još uvijek imamo pravo prigovarati, imamo, jer čim igrači izjavljuju kako su "mogli"...

Zato taj mentalitet treba trijebiti stalno, počevši od omladinskog pogona do svakog treninga prve ekipe.

KREPAT MA NE MOLAT piše im na kragni, pa neka više tako igraju.
    Taj naš Krepat ma ne molat, treba početi živjeti, a ne samo poznavati i spominjati.

Ili neka nađu drugi slogan i prestanu nas svih skupa za*ti.  :evil:
    « Zadnja izmjena: Prosinac 05, 2012, 13:20:23 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #144 u: Prosinac 05, 2012, 13:19:11 »
  • Citat: "Che Gevara"
    U ekipi imamo par igrača koji su pravi borci - ogledni primjer je Brezovec koji igra sa srcem i baca se na glavu u svakoj utakmici. U početku mi je na živce išao Benko , ali čovjek trpa i isto grize. Oba igrača igraju na rubu incidenta i vidi se da im je stalo do rezultata. Tako bi trebala biti nabrijana cijela ekipa.
    Nakon krize koja je trajala 5-6 godina , jako je teško promijeniti mentalitet preko noći. Koliko god ponekad mislim da je Scoria ziheraš , ipak mislim da smo na pravom putu.
    Također mislim da je Mišković konačno jedan pravi predsjednik koji ima muda, strpljenja i viziju da posloži klub i sve dovede na jednu višu razinu.

Odlični primjeri plus još jedan ili dvojica ali da ne skrenem s bitnog.

Samo, ne bi se složio s tobom oko teškoća u promijeni mentaliteta. Baš taj dio ne zahtjeva vrhunskog trenera u smislu taktike i igre ali zahtjeva vrhunskog trenera motivatora. Npr., Ćiro je cijelu svoju trenersku karijeru izgradio baš na tome i gdje god je došao upravo na tom segmentu je napravio čuda u kratkom vremenu. Scoria taj dio mora naučiti ako želi stepenicu gore. Recimo on taj dio ima prema navijačima ali ja bi volio vidjeti tu želju kod igrača. U poznatim frazam  :wink: , da stave glavu gdje drugi ne bi kopačku za njega.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #145 u: Prosinac 05, 2012, 13:53:46 »
  • Citat: "D2"
    A da sada još uvijek imamo pravo prigovarati, imamo, jer čim igrači izjavljuju kako su "mogli"...

Zato taj mentalitet treba trijebiti stalno, počevši od omladinskog pogona do svakog treninga prve ekipe.

KREPAT MA NE MOLAT piše im na kragni, pa neka više tako igraju.
    Taj naš Krepat ma ne molat, treba početi živjeti, a ne samo poznavati i spominjati.

Ili neka nađu drugi slogan i prestanu nas svih skupa za*ti.  :evil:

Ma daj ne njurgajte.. mislim da se bar za ovogodišnju ekipu ne može prigovoriti da im nije stalo ili da se ne trude.. pa koliko smo samo bodova i pobjeda osvojili iskljucivo "na mišiće" i na zalaganje.. i nije da smo baš prljava ekipa (niti želim da to budemo) ali bome sigurno nismo ni najmekša ekipa u ligi..

Ove Kneževićeve i Scorijine izjave "mogli smo više" ja shvaćam (i tako vidim prema prikazanom na terenu) kao "mogli smo pobijediti da je mujanović vidio cesarca na povratnoj lopti npr", u smislu da smo imali prilika i da nije bilo nerealno da pobijedimo.. a ne "mogli smo više trčati i više se truditi".. zar vi to tako shvaćate?

A konkretno za utakmicu u splitu, da, nije nam to bila najbolja partija, ali bome nas nisu ni razguzili, i mogli smo pobijediti uz malo više sreće (ali i vrlo lako izgubiti uz malo manje sreće).. i ne bi uopće rekao da su se naši usrali hajduka niti da smo "skinuli gaće u senju".. ono što je jedino bilo je određena nesigurnost u obrani nakon onako primljenog gola, gdje je lisjak stvorio nervozu kod obrambenih igrača koji su onda više napucavali bezveze loptu umjesto da smire.. ali u takvoj utakmici i u tom razvoju događaja (i ne zaboravimo, po onako katastrofalnom terenu) to po meni nije tragično..

Dečki se stvarno trude ove godine, i mislim da svi možemo bit zadovoljni s trenutnom pozicijom i napretkom i u rezultatima i u mentalitetu (ej, pa kad smo zadnji put bili prilično nezadovoljni s bodom na poljudu!?), i uz par pojačanja na zimu će to izgledati još puno bolje..

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #146 u: Prosinac 05, 2012, 14:13:46 »
  • Ja mislim da smo onu žutu gamad iz Zaprešića baš dobili "Krepat ma ne molat" pristupom.
    Slažem se da agresivnost varira iz utakmice u utakmicu, ali mislim da se za ni jednog igrača osim gospodina Vranješa ne može reć da odrađuje svoj posao preko volje. Kad se sjetim prošlih sezona i nekih igrača koje želim što manje spominjati u kontekstu Rijeke onda gotovo svi naši sadašnji igrači zaslužuju godišnju nagradu za trud i zalaganje. Naravno, moglo bi i bolje.
    Trebaju biti agresivniji u svakoj utakmici. Meni se sviđa i Brezovčeva i Benkova pozitivna borbenost, ali mislim da je Brezovec ipak bolji primjer igrača i agresivnosti u pozitivnom smislu. Brezovec se ne svađa sa protivničkim igračima i sucem niti nabija loptu bezveze da dobije žuti karton, a opet zna poprilično elegantno isprovocirati reakciju protivnika i pokloniti mu žuti karton (Andrijašević), ako ne i crveni.
    Također, njegovi startovi a samim tim i prekršaji su odmjereni. Efikasni ali nikad divljački ili prljavi kao kod zaprešičke gamadi.
    Kako smo polako podigli formu momčadi, tako bismo trebali podići i njihovu pozitivnu agresivnost, po uzoru na Brezovca, nikako Andrijaševića ili zaprešička govna.

Offline siw

• Junior

Offline Traxxtor™

• Forza Fiume
    « Odgovori #148 u: Prosinac 06, 2012, 09:13:13 »
  • Odlicno...ako se ne varam onaj zuti karton sto je dobio mu je ionako bio 3. i nebi igrao protiv Slavena?

Odradit ce i zute i crveni u jednom sutu :D  i jos ce Maric dobit priliku konacno od 1. minute. :)

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #149 u: Prosinac 06, 2012, 09:25:05 »
  • Koja smo mi mafija.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.