• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka i riječki reprezentativci  (Prikazano: 183754 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tripice

• Senior
Re: Rijeka i riječki reprezentativci
« Odgovori #420 u: Prosinac 06, 2013, 19:01:54 »
  • Citat: "Pesekan"
    Kad Benko razbije Brazilce na otvaranju SP-a prodajemo ga u Katar za 15 mil eura. Hvala đilkošu! :)

Tako je. Svi veliki nogometaši karijeru završavaju u nekom katarskom klubu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #421 u: Prosinac 06, 2013, 19:04:31 »
  • Znači Leon otvara SP i zabija gol za pobjedu Hrvatske (prilikom slavlja nokautira Modrića i šalje bosanski grb tribini npr. H3), dan kasnije Kvržić otvara grupu B protiv Argentine i nakon tunela Messiju, asistira za 2:0 BiH. A u utakmici Nigerija - Iran, za Nigeriju će igrati Okečukvu, Ayaji i Solomon.  :mrgreen:

Offline toshiro75

• Pionir
    « Odgovori #422 u: Prosinac 06, 2013, 20:59:32 »
  • Citat: "Pesekan"
    Kad Benko razbije Brazilce na otvaranju SP-a prodajemo ga u Katar za 15 mil eura. Hvala đilkošu! :)

Jedino ako plaćaju avansno  :mrgreen:

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #423 u: Prosinac 06, 2013, 22:46:00 »
  • Citam malo komentare na zdrijeb.. svi su skinuli gaće brazilu prije nego su uopće krenuli na put.. jadno..

Offline Neno91

• Senior
    « Odgovori #424 u: Prosinac 06, 2013, 23:12:49 »
  • Citat: "standby"
    Citam malo komentare na zdrijeb.. svi su skinuli gaće brazilu prije nego su uopće krenuli na put.. jadno..
    zbog toga ce i ispast u grupi sa 1 bodom, ako im se posreći  :|  Jbg to je Dinamova škola i mentalitet igrača. 70% tih igrača je prošlo kroz Dinamo. Kao što je bilo čim su izvukli skupine odmah je bilo da PSV prolazi dalje da ce borit sa ovih tu par i imamo sanse. Na kraju ih Ludogorec svih razbio ko bugarsku skupstinu i promarsiro grupom jer nisu skinuli gaće nikom, a Dinamo se i dalje sramoti u Europi.  

Dabog da ih svi skupa naguzili i nabili 1:19 gol razliku. To i zasluzuje Šuki-Mamić repka, žao mi je jedino Nike Kovača jer niti nezna u kakva govna je upao i iz čeg se mora vadit da ne izgubi ono malo poštovanja naroda koji prati ovo maslo i leglo igrača kojim ce sve uvijek bit krivo samo oni neće bit.  Već su počele priče da ce bit umorni od putovanja, a utakmica svakih 5 dana  :lol:  i da ce se to odrazit na njihove igre, kao da amateri idu na SP a ne profesionalci.
    Ljubim te Varga!

Offline aluminijska felga

• Senior
    « Odgovori #425 u: Prosinac 06, 2013, 23:28:38 »
  • Dođem na forum nakon dugo vremena pijan ko blago i onda čitam bedastoći. Jebala vas mamićeva prčija :evil:
    Vražja  mularija

Offline ArmadaCalifornia

• Pionir
    « Odgovori #426 u: Prosinac 07, 2013, 02:43:11 »
  • Teska Grupa. Brazil prolazi, a drugo mjesto je nepoznanica. Meksiko ove godine nikako nije u formi i samo ga je spasio ovaj smijesni sistem natjecanja. Kamerun je nepoznanica ali mi se cini najslabija Africka ekipa koja je mjesto izborila protiv slabih protivnika, a i mi smo imali vise srece nego pameti i vrlo smo skromno odigrali. Kovac (u kojega imam povjerenja) ima 6-7 mjeseci da poslozi momcad, a to nije malo. Objektivno, momcad je srednja zalost. Imamo jednog igraca koji je, ajmo rec,  svjetska klasa (Modric), 3-4 koja su dobra, ali ipak stepenicu nize - Mandzukic, Rakitic, Srna i mozda Lovren koji je u velikoj formi u EPL), te par zanimljivih mladih talenata (Kovacic i Rebic). Ostalo je srednja zalost u nekim svjetskim okvirima.
    Od nasih, Benko ima sansu nesto odigrati, iako ce nas prvi napadac, u nedostatku Mandzukica, vjerojatno biti Dudu. Olic ce na godinu imati skoro 35 godina, Jelavic nije u formi, zacementaran na klupi, Rebic talenat i mlad, ali u Fiorentini igra na kapaljku, odnosno ne igra. Jedini koji konstantno igra i za sada u velikoj formi (doduse u HNL, ali pokazao se u dobrom svjetlu i u EL) je Benko. Males bi mogao dobiti sansu u utakmicama gdje se moramo braniti (mozda bas Brazil na otvaranju?). Volio bih vidjeti i Knezevica barem u jednoj od pripremnih utakmica, ove godine sjajno igra, a ako je Simunic "out", onda bi ga Kovac morao barem isprobati.
    Mislim da ce puno zavisiti od performansi na prijateljskim utakmicama. Bit ce fascinantno gledati te utakmice i sto ce Kovac na njima kemijati. Ima li netko raspored nasih prijateljskih do SP?
    Forza Vatreni!

Offline tripice

• Senior
    « Odgovori #427 u: Prosinac 07, 2013, 09:15:09 »
  • Citat: "ArmadaCalifornia"
    Teska Grupa. Brazil prolazi, a drugo mjesto je nepoznanica. Meksiko ove godine nikako nije u formi i samo ga je spasio ovaj smijesni sistem natjecanja. Kamerun je nepoznanica ali mi se cini najslabija Africka ekipa koja je mjesto izborila protiv slabih protivnika, a i mi smo imali vise srece nego pameti i vrlo smo skromno odigrali. Kovac (u kojega imam povjerenja) ima 6-7 mjeseci da poslozi momcad, a to nije malo. Objektivno, momcad je srednja zalost. Imamo jednog igraca koji je, ajmo rec,  svjetska klasa (Modric), 3-4 koja su dobra, ali ipak stepenicu nize - Mandzukic, Rakitic, Srna i mozda Lovren koji je u velikoj formi u EPL), te par zanimljivih mladih talenata (Kovacic i Rebic). Ostalo je srednja zalost u nekim svjetskim okvirima.

Od nasih, Benko ima sansu nesto odigrati, iako ce nas prvi napadac, u nedostatku Mandzukica, vjerojatno biti Dudu. Olic ce na godinu imati skoro 35 godina, Jelavic nije u formi, zacementaran na klupi, Rebic talenat i mlad, ali u Fiorentini igra na kapaljku, odnosno ne igra. Jedini koji konstantno igra i za sada u velikoj formi (doduse u HNL, ali pokazao se u dobrom svjetlu i u EL) je Benko. Males bi mogao dobiti sansu u utakmicama gdje se moramo braniti (mozda bas Brazil na otvaranju?). Volio bih vidjeti i Knezevica barem u jednoj od pripremnih utakmica, ove godine sjajno igra, a ako je Simunic "out", onda bi ga Kovac morao barem isprobati.
    Mislim da ce puno zavisiti od performansi na prijateljskim utakmicama. Bit ce fascinantno gledati te utakmice i sto ce Kovac na njima kemijati. Ima li netko raspored nasih prijateljskih do SP?
    Forza Vatreni!

Šta se tiče Mexika, Mirko Jozić je imao jedan jako zanimljiv interview jučer. Osim par igrača, svi ostali igraju domicilnu ligu, prvenstvo se prekida negdje u ožujku i reprezentacija se okuplja na velikim pripremema. Uigravanja, prilagodna klimatskim uvijetima. Sve karte bacaju na SP. Nisu oni momčad za podcijenit. Van tih igrača iz njihove lige, tu su imena poput Chicharita iz Uniteda, Guardada iz Valencija i Dos Santosa iz Villarreala koji se lako uklope u sustav.

Kamerun je fizički jaka repr., nisu nešto "puni" imena. "Capo" je Eto'o, dok su tu i Song (Arsenal/Barca), Makoun (Lyon/Rennes) i M'bia (Sevilla). Ima tu još imena (Matip-Schalke, Bedimo-Lyon...), ali kako i California veli, oni su u padu. Možda i najslabija afrička repr.

O Brazilu se nema šta pričat. Pokušat ne napravit istu glupost kao u Njemačkoj, kad se poraz slavio kao pobjeda, a "zaboravilo" se pobijedit u naredne dvije utakmice.  

Ako želimo u drugi krug, m moramo pobijedit Kamerun i Mexico ili bar odigrat x sa njima i nadat se prolasku na gol razliku ili se nadat da te dvije momčadi odigraju x. Pretpostavka je da će domaćin riješit sve tri u svoju korist.

Šta se tiče naših, tu je bar 4,5 igrača koji bi mogli konkurirat na svojim pozicijama, ali niti jedan nije siguran.

1.) Benko - Nema tu puno filozofije, da se SP igra danas, on je u momčadi. Ako gledamo da je Mandžukić neupitni no. 1, da je Olić isto in, kao i Eduardo, a da Kovač Rebiću  (s pravom) vjeruje, ostaju Kalinić, Benko i Jelavić kao kandidat za jedno ili dva mjesta (osvisno o broju utakmica koje Mandžukić neće smjeti igrat) u napadu. Niti jedan od ove dvojice ne pokazuje više od Benka. Ako tako bude i na ljeto Benko mora putovat u Brazil.

2.) Maleš - Pao je malo u formi, ali je još uvijek jedan od malobrojnih pravih DM-ova. Konkurencija su mu Vukojević, Ademi koji igra nešto bolje zadnjih par tjedana i "najbolji hrvatski DM", Radošević. Vjerujem da će bit mjesta za dvojicu, a nadam se da će jedan bit Maleš.

3.) Vargić - Pletikosa je neupitni no. 1, Subašić no. 2. Pozicija trećeg golmana je otvorena, a za nju kandidira bar 4 igrača. Vargić, Kalinić, Krešić, pa čak i Ježina. Nekako sam najbliži tome da će se pri odabiru trećeg vratara odlučivat klupskpski ključ i ako mi i purgeri budemo imali po igrača ili dva, a tovari ne, to bit Kalinić.

4.) Knežević - Joe će bit kažnjen, u to uopće ne sumnjam i vjerujem da Brazila neće vidit. Knežević, ako nastavi igrat kako igra zadnju sezonu, mora bit u konkurenciji. Ćorluka, Lovren, Schieldenfled, Vida... On bi trebali bit sigurni. Knežević je puno bolja opcija od nekih Bubnjića ili glupača koji su dobivali pozive. Da se Leško nije ozlijedio bio bih spreman reć da je on izgledan putnik u Brazil, ali na žalost, on ima samo polusezomu da pokaže da je "taj".

5.) Tomečak - Hrvatska desno ima Vrsaljka i Srnu, a krpa Vida. Tomečak, da ima građanski ugovor, bi već odavno bio u krugu repr. On trenutno nije na repr. razini (bio je početkom sezone, prije ozlijede), ali mora bit u planovima brata Kovača.

6.) Močinić - Moram ga stavit iako sam i sam svjestan da je on budućnost našeg nogometa, a ne sadašnjost. Uz Modrića, Kovačića, pa i Badelja i Rakitića, koji igraju na sličnoj poziciji, za njega nema mjesta, ali neka je i mali Močo u ovom društvu.

EDITA: Našao sam interview sa Jozićem. http://www.index.hr/sport/clanak/mirko- ... 15239.aspx

Offline gr00ve

• Junior
    « Odgovori #428 u: Prosinac 07, 2013, 11:51:59 »
  • Realno, mi nismo bez šansi dole. Protiv Brazila se napravi koliko se može i pokuša se nekako izvuć bod, iako je poraz tu realnost. Ali protiv Meksika i Kameruna se svakako može, mi jesmo slabi ali te dvije repres'tacije su srednja žalost i svakako pobjedive ekipe. Ovako na prvu se zbog Brazila čini kako smo izvukli neprolaznu skupinu, ali u stvarnosti je 2. mjesto itekako dohvativo.

Iako im želim sve najgore na SP i želim da se osramote kao nikad.  [-o<
    Nikad kao Bane...

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #429 u: Prosinac 07, 2013, 13:48:19 »
  • Citat: "gr00ve"
    Realno, mi nismo bez šansi dole. Protiv Brazila se napravi koliko se može i pokuša se nekako izvuć bod, iako je poraz tu realnost. Ali protiv Meksika i Kameruna se svakako može, mi jesmo slabi ali te dvije repres'tacije su srednja žalost i svakako pobjedive ekipe. Ovako na prvu se zbog Brazila čini kako smo izvukli neprolaznu skupinu, ali u stvarnosti je 2. mjesto itekako dohvativo.

Iako im želim sve najgore na SP i želim da se osramote kao nikad.  [-o<

repstacija se kaže.  :mrgreen:
    mislim da svi zaboravljaju da s Kamerunom igramo u džungli. Tu bez zaebancije dajem veliku prednost njima. Našu šansu vidim u Brazilu (nisam pijan) i to baš zato jer je otvaranje. U četvrtfinalu da igramo bi nas pojeli. Takvim mašinama treba vremena da se "ugriju", a i otvaranje s domaćinom je posebna stvar. Sjetite se Portugala i Grčke na otvaranju….

Inače, imamo jednog velikog navijača u Manausu, a i rješenje za prijevoz za druge utakmice... :mrgreen:
    http://www.museoitalianodelfumetto.it/a ... ter_no.jpg

Šta se naših igrača tiče, puno prije bi od Kneza volio dole vidit Leškota, on je ipak budućnost...
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline Neno91

• Senior
    « Odgovori #430 u: Prosinac 07, 2013, 15:18:39 »
  • Realno tko god se odluci ic u Brazil zavrsit ce u dugovima do kraja zivota. Druga stvar je ako se ide bas na adventure trip oko Brazila, proputovat Brazil vidjet ljepote njegove i usput pogledat utakmicu. Samo iskreno nebih preporučio kroz džunglu planinarenje, a vjerujem da ce svi ostali transportni prijevozi osim stopiranja bit preskupi.  Da ne govorimo da treba u Brazil prvo i doc nekako, a već sam put te košta bar 8000 tisuća kuna. Sad ko voli nek izvoli gledat preplaćene zvjezdice i Šuki Mamić operaciju pranja novca.
    Ljubim te Varga!

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #431 u: Prosinac 07, 2013, 15:23:27 »
  • eh i ja sam se odmah sjetio mister no-a. mladi ne čitaju više te klasike.

Samo izgleda da je selo naraslo na grad preko 2M stanovnika. Neš ti prašume. Veća je na podmurvicama.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #432 u: Prosinac 07, 2013, 15:24:57 »
  • Neno, netko zbog 8k u kredit a neko prdne malo jaće i ispadne mu iz džepa.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline tripice

• Senior
    « Odgovori #433 u: Prosinac 07, 2013, 15:43:05 »
  • Po onome šta je jedan lik stavio na facebook, HNS-ovi plaćenici izgleda i na SP idu na trošak saveza. Prodaš ponos, postaneš navijač na žeton i vidiš Brazil besplatno.  ](*,)

Slažem se sa ovim šta dio ljudi veli. Onaj tko ima love može napravit putovanje života. Doć ranije, pogledat Sao Paolo, odletiti do Manausa (3800km je ipak malčice previše za road trip). Posjetit Mr. No-a, posudit Piper i otić za Recife (samo 4500km) di su navodno najbolje brazilske plaže. Pretostavka je da smo tad već ispali pa se može nastavit turistički. Iz Recifea se spustit po obali do Salvadora (800km) koji je navodno jedan od najljepših gradova Brazila (ujedno i najstariji grad u J. Americi). Iz Salvadora još malo po obali do Ria (1700km) i doma. Jbg, ne vidi se Belo horizonte i Porto Alegre, ali tko zna, možda tamo budu igrali ako prođu u daljnje natjecanje.

Doduše, većina onih koji imaju toliko love ne zanima nogomet i takvi tripovi.

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #434 u: Prosinac 07, 2013, 17:48:15 »
  • Citat: "Neno91"
    Realno tko god se odluci ic u Brazil zavrsit ce u dugovima do kraja zivota. Druga stvar je ako se ide bas na adventure trip oko Brazila, proputovat Brazil vidjet ljepote njegove i usput pogledat utakmicu. Samo iskreno nebih preporučio kroz džunglu planinarenje, a vjerujem da ce svi ostali transportni prijevozi osim stopiranja bit preskupi.  Da ne govorimo da treba u Brazil prvo i doc nekako, a već sam put te košta bar 8000 tisuća kuna. Sad ko voli nek izvoli gledat preplaćene zvjezdice i Šuki Mamić operaciju pranja novca.

A ti si kao bio u Brazilu da mozes davat preporuke za planinarenje? Ili je to onaj Brazil kod Pehlina o kojem pricas? Iako je i to malo daleko i kosta puno goriva za neke.

Tko zeli ic u Brazil ce ic i naci ce nacina da si to plati. Da me to imalo zanima ja bi isao. A sto se tih 8000 kuna za kartu tice samo cu se grohotom nasmijat.
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt