• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Hnk Rijeka-Nk Hajduk 28.04. 19h  (Prikazano: 36067 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline girica

• Veteran
Hnk Rijeka-Nk Hajduk 28.04. 19h
« u: Travanj 22, 2013, 13:03:36 »
  • Ja otvaram topic i zato ćemo nabit onu magarad 0-3 pa nek onda kukaju kako ih je pokralo,ae,ia i ostala sranja.

inače pobjeda i samo pobjeda dolazi u obzir.sa nekim drugim rezlutatom vjerovatno ostajemo bez europe,a ja ipak vjerujem da se to neće dogodit.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Offline october

• Forza Fiume
    Re: Hnk Rijeka-Nk Hajduk 28.04. 19h
    « Odgovori #1 u: Travanj 22, 2013, 13:52:49 »
  • Ja sam možda jedini kojega ove godine ta evropa uopće ne pali jer smo i sa jačim sastavima dobivali po tamburi od amatera a kamoli nećemo s ovim danas.

No dobro ako izborimo evropu neću se bunit, sportski je napredovati i težiti boljemu.

što se tiće tovarlenda, dolje smo nekako uvijek bili polu muškarci za razliku od utakmicama u olfo milijunskom gradu.

Naravno, pobjeda protiv ajduka diže raspoloženje u gradu.

Sve osim pobjede mi je li la. Poraz neću ni sanjati, bod i nije loš jer te nisu naguzili ali u principu malo nam služi.

Čekati ponovno kraj prvenstva i ponovno se nadati da ce na jesen sve biti krasno.

Možda se i nama jednom potrefi, kao i kada dobiš na lotu.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline RI1312RI

• Morčić
    • **
    « Odgovori #2 u: Travanj 22, 2013, 14:15:35 »
  • nadam se konacno da cemo zavrsit jednu tekmu bez primljenog gola,po imenima imamo obranu ako ne najjacu u ligi onda na 2. mjestu a primamo golove koda nam amateri igraju.
    u zadnje 2 tekme su nas posteno pokrali nije da ocekujem pomoc sudaca al jedan penal u 90 bi dobro dosao da se malo iskupe  :lol:
    2:1 pobjedujemo benko 2 gola jer drugi ih izgleda nema tko dat. :roll:

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #3 u: Travanj 22, 2013, 14:59:01 »
  • Citat: "RI1312RI"
    nadam se konacno da cemo zavrsit jednu tekmu bez primljenog gola,po imenima imamo obranu ako ne najjacu u ligi onda na 2. mjestu a primamo golove koda nam amateri igraju.
    u zadnje 2 tekme su nas posteno pokrali nije da ocekujem pomoc sudaca al jedan penal u 90 bi dobro dosao da se malo iskupe  :lol:
    2:1 pobjedujemo benko 2 gola jer drugi ih izgleda nema tko dat. :roll:

NE NE i 100 puta NE. Radije da izgubimo.

Ako nista drugo bar malo ponosa...

U svakom slucaju idemo na momcad slabiju i od Splita i Lokomotive, sto ce se u finalu kupa vjerujem lijepo vidjet. Mislim da moze bit pobjeda i bez nekih velikih pomaka u igri, dok god postotak realizacije skoci sa 20% na jedno 60-70%.
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #4 u: Travanj 22, 2013, 15:01:38 »
  • Citat: "RI1312RI"
    ...,po imenima imamo obranu ako ne najjacu u ligi onda na 2. mjestu a primamo golove koda nam amateri igraju.

Ovo za imena i obranu je šala ili je meni promaklo da su marić, mirza, mance i slični velika imena.

ajde još kapitano koji je napravio karijeru ali je očito na zalasku.

mato nije nikada bio klasa a datković nije ime.

koja sam imena zaboravio? čavala?

nije da ti kontriram samo me zanima da nisam ja u zabludi?
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #5 u: Travanj 22, 2013, 16:31:47 »
  • Ma ova utakmica će biti lakša od Lokmotive i Splita. Hajduk nije nis posebno i samo treba odigrat muški i bit će bodova. Iskreno se nadam promjeni na golu, a bilo ko da udje umjesto Alispahića će više otrčat (svaka čast dobrom pasu ali pun mi kurac tetkica).
    Samo treba pazit da se nikoga ne dotakne od 20 metara prema golu, jer će nam se suditi svaki kurac kao i do sada.

Offline 1962

• Senior
    « Odgovori #6 u: Travanj 22, 2013, 17:18:39 »
  • Drago mi je da je post otvoren u ponedjeljak: treba zaboraviti Lokomotivu što prije i okrenuti se novoj utakmici...

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Travanj 22, 2013, 18:25:40 »
  • Zamjeniti kiksere i nezainteresirane primjerenim igračima ili barem manjim zlom. Barem Mierzejewskog i Alispahića.
    Napravit dobru psihološku pripremu momčadi. Ovo je definitivno potrebno nakon dva poraza i osjetnog pada koncentracije u određenim trenucima. Ne sumnjam da će Kek na tome poraditi jer taj problem se ponovio i vidio se s Učke. Ako to ne odradimo kvalitetno, dolje nemamo šta tražiti ni protiv Hajdukovih juniora. Ne zato jer su mali tovari kvalitetni, nego zbog naše obrane ali i veznog reda koji se naprosto raspadaju nakon krivo dosuđenog prekršaja ili individualne greške...
    Ići na pobjedu, ali ako bude remi - biti zadovoljan. Hajduk nije nikakav bauk (dokazali mnogi, pa sada i Slaven), ali ako ne sredimo sebe, a bojim se da se neke igrače ne može srediti, onda će i remi biti veliki rezultat.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #8 u: Travanj 22, 2013, 20:38:52 »
  • Meni se donekle svidio Mutombo na zadnjoj tekmi. Ok, neka štopanja su mu bila loša i jedno trčanje za igračem s loptom mi se činilo nepotrebno dokazivanje atletskih sposobnosti koje je dovelo samo do toga da je ispao iz formacije, ali, ali.... ona lopta za Jugovića je bila čudo. A i tri gola koja je smjestio Pomorcu govore da nekog vraga zna.
    Dakle, Alispahića ionako nema zbog trećeg kartona pa zašto onda ne bi on ušao?
    Mujo je grozan i nadam se da ga neće Kek staviti u igru.

Što se tiče golmana - sve ste rekli, Mance je imao fazu mega obrana ali očigledno nije tip igrača koji može držati razinu dobre forme duže vrijeme, a i, najvažnije, igra nogom je njemu nepoznanica - dakle vrijeme je da vidimo Vargića (kvragu on je, nominalno, bio bolji dio zimskog osječkog duo paketa).

Obranu ne bih dirao - Knežević po meni ima još kredita, desnog beka nemamo, isprobavati neke varijante s Datkovićem u tako važnoj tekmi mi se ne čini pametno (a i sjetimo se da smo uvijek pizdili kada bi klasični stoper ala Budicin išao na bok). A i tri promjene u momčadi možda nije pametno činiti.

Ostalo je ok. Nije sjajno ali nije ni za pucat si u glavu (po meni).
    Rezultat... nerješeno nas ostavlja u igri, poraz vrlo vjerojatno znači peto mjesto, pobjeda... o njoj neću ni pričati kako bi nam dobro legla.

Offline Zamet RI

• Junior
    « Odgovori #9 u: Travanj 22, 2013, 20:41:56 »
  • Jedno pitanje za forumaš, stvarno nije zlonamjerno ali da li se i vama čini da je Cesarec počeo lošije igrati otprilike u vrijeme kada je počela priča o novom ugovoru?

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #10 u: Travanj 22, 2013, 20:44:42 »
  • Citat: "Zamet RI"
    Jedno pitanje za forumaš, stvarno nije zlonamjerno ali da li se i vama čini da je Cesarec počeo lošije igrati otprilike u vrijeme kada je počela priča o novom ugovoru?
    Mislim da ga ozljede grizu - već nekoliko tjedana je poluozlijeđen. To mi se čini logičnijim objašnjenjem. Ipak se vidi da se trudi i pokušava ali ne uspijeva zabiti. Da se radi o ugovoru ne bi toliko znoja prolio nego bi jednostavno zjevao i glumio frajera. U suprotnom je lud i/ili glup. U što isto sumnjam. ;)

Offline Zamet RI

• Junior
    « Odgovori #11 u: Travanj 22, 2013, 20:45:47 »
  • Citat: "Vado mangnar"
    Citat: "Zamet RI"
    Jedno pitanje za forumaš, stvarno nije zlonamjerno ali da li se i vama čini da je Cesarec počeo lošije igrati otprilike u vrijeme kada je počela priča o novom ugovoru?
    Mislim da ga ozljede grizu - već nekoliko tjedana je poluozlijeđen. To mi se čini logičnijim objašnjenjem. Ipak se vidi da se trudi i pokušava ali ne uspijeva zabiti. Da se radi o ugovoru ne bi toliko znoja prolio nego bi jednostavno zjevao i glumio frajera. U suprotnom je lud i/ili glup. U što isto sumnjam. ;)

Nadam se da je tako i da će se protiv Hajduka otvoriti špina.

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Travanj 22, 2013, 21:22:49 »
  • Citat: "Vado mangnar"
    http://prva-hnl.hr/blog/prva-hnl-2010-1 ... ja-igraca/
    Mislim da se netko od novinara prebrojao...
    Alispahić ovdje ima 2 kartona, a kartoni su ažurirani jer je Brezovec prošlo kolo pauzirao i brisali su mu se kartoni. Ovu utakmicu je ponovo dobio žuti koji mu je ovdje upisan...

Citat: "Zamet RI"
    Cesarec je u lošoj pucačkoj formi, ali je do ove utakmice jako puno radio u vezi... Uostalom u ovih 8 proljetnih utakmica ima četiri asistencije i jedan gol, učinak pred kojim se svi osim Benka mogu sakrit...

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #13 u: Travanj 23, 2013, 08:30:08 »
  • Ovo je drugačija utakmica od ove s Lokomotivom i igrači koji nisu bili korisni doma će možda biti vrlo korisni dolje. Ipak očekujem nekakav pritisak Hajduka i naše kontre. Tu bi brzanci trebali biti korisni (pa čak i Mujo koji na postavljenu obranu često izgleda nekorisno - mada se nadam da neće početi)

Offline 1962

• Senior
    « Odgovori #14 u: Travanj 23, 2013, 15:16:39 »
  • Wado mangnar wrote:
    Citat:
    Meni se donekle svidio Mutombo na zadnjoj tekmi. Ok, neka štopanja su mu bila loša i jedno trčanje za igračem s loptom mi se činilo nepotrebno dokazivanje atletskih sposobnosti koje je dovelo samo do toga da je ispao iz formacije, ali, ali.... ona lopta za Jugovića je bila čudo. A i tri gola koja je smjestio Pomorcu govore da nekog vraga zna.
    Mujo je grozan i nadam se da ga neće Kek staviti u igru.

Što se tiče golmana - sve ste rekli, Mance je imao fazu mega obrana ali očigledno nije tip igrača koji može držati razinu dobre forme duže vrijeme, a i, najvažnije, igra nogom je njemu nepoznanica - dakle vrijeme je da vidimo Vargića (kvragu on je, nominalno, bio bolji dio zimskog osječkog duo paketa).

Obranu ne bih dirao - Knežević po meni ima još kredita, desnog beka nemamo, isprobavati neke varijante s Datkovićem u tako važnoj tekmi mi se ne čini pametno (a i sjetimo se da smo uvijek pizdili kada bi klasični stoper ala Budicin išao na bok). A i tri promjene u momčadi možda nije pametno činiti.

Ostalo je ok. Nije sjajno ali nije ni za pucat si u glavu (po meni).
    Rezultat... nerješeno nas ostavlja u igri, poraz vrlo vjerojatno znači peto mjesto, pobjeda... o njoj neću ni pričati kako bi nam dobro legla.

Sve potpisujem.
    Dakle, za mene (4-1-3-2):

Vargić
    Lukasz-Knežević-Marić-Škarabot
    Kreilach
    Brezovec-Mutombo-Jugović
    Cesarec-Benko.

Mislim da bi moglo biti blizu ovome.