• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Hnk Rijeka-Nk Hajduk 28.04. 19h  (Prikazano: 36065 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vlinicx

• Veteran
Re: Hnk Rijeka-Nk Hajduk 28.04. 19h
« Odgovori #120 u: Travanj 28, 2013, 20:51:50 »
  • TO tako im treba :D
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #121 u: Travanj 28, 2013, 20:53:34 »
  • Aleluja!
    Kek it!

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #122 u: Travanj 28, 2013, 20:59:30 »
  • Neka sad samo čujem jednu tovarsku riječ protiv suđenja! Da nije bilo suca zabili bi još 2 i riješili to odavno... Bravo dečki!
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    « Odgovori #123 u: Travanj 28, 2013, 21:09:39 »
  • dobro je završilo.
    čekam ocjenjivanje, pa će biti sve jasnije.

Suđenje kao i cijela liga: jadno i očito.
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #124 u: Travanj 28, 2013, 21:10:00 »
  • :D :D :D

Tesko je sad nesto mirno i objektivno napisati ali ovakvo poluvrijeme kao sto je danas bilo prvo duugo nismo imali na Poljudu, mozda ono kad je Horvat vodio ekipu a prije toga kad smo dobili 0-4. Drugo pol. je uglavnom bilo cuvanje rezultata, a pred kraj smo trebali dati treci gol i zakljuciti pricu, bilo je prilika.

Za mene je igrac utakmice Jugovic, nevjerojatno koliko je lopti taj decko danas podijelio te koliko presjekao. Cestitke naravno i Mujanovicu na golu i asistu, Benku na ko zna kojem u nizu golu, Neretljaku na odlicno odradjenom obrambenom poslu (sad mi je cak zao da ga nece bit protiv Dinama, protiv njih je i odigrao najbolju utakmicu u dresu Rijeke, ocito se motivira na velike utakmice) i svima ostalima na velikom zalaganju i potpuno zasluzenoj pobjedi. Svaka cast i nasim navijacima, pa "mocna" Torcida se nije cula skoro cijelo 2.poluvrijeme, a bio je skoro pun sjever.

Sto se sudjenja tice, sigurno ce bit kukanja na nas 2.gol kad se Benko zabio u nekog njihovog igraca u trku, to je bila li-la situacija. Ono na kraju poluvremena s Oremusom nije trebao biti faul za nas, isao je cisto na loptu. S druge strane, dignuli su samo u prvom poluvremenu 2 ofsajda koja nisu bila, za Mujanovica i Benka i to u odlicnim situacijama tako da mislim da na kraju mozemo i jedni i drugi bit zadovoljni sudjenjem.

Offline AsteRIx

• Morčić
    • **
    « Odgovori #125 u: Travanj 28, 2013, 21:15:47 »
  • Svaka čast Mujanoivću(mislim) što je imao muda pustiti onu loptu za gol Benka.

Offline Bax

• Morčić
    • **
    « Odgovori #126 u: Travanj 28, 2013, 21:24:34 »
  • Stvarno svaka čast Mujanoviću za to.

I svaka čast Benku. U istoj akciji je prebio njihovog stopera i zabio gol :lol:

Offline AsteRIx

• Morčić
    • **
    « Odgovori #127 u: Travanj 28, 2013, 21:27:53 »
  • Eh da, zašto je poništen drugi gol Benku?
    Jel jadan Moćo uopće dirao loptu danas?

Offline zlobin

• Veteran
    « Odgovori #128 u: Travanj 28, 2013, 21:28:26 »
  • Citat: "AsteRIx"
    Svaka čast Mujanoivću(mislim) što je imao muda pustiti onu loptu za gol Benka.

Da, to sam baš htio reć, mogao ju je zakucati ali zbog Benka ju je samo čuvao, ovime mu se vratio onaj jedan nepriznati jer bi inače svaki igrač ovakvu loptu zakucao u gol!!!

Trebali smo ih razbiti prvo pol i više, riskantno smo igrali drugo pol. lakše se branit napadom nego onako se povuć iza...

Nisam uopće sumnjao u to da ćemo ih dobit dolje!!!!

Ajmo sad školovat dinamo!!!!
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #129 u: Travanj 28, 2013, 21:32:59 »
  • ja sam bio totalno razocaran kad sam vidio da mujanovic igra ,a vidi vraga ,jedan dao i koliko sam cuo na radiju jedan namjestio.
    nazalost nisam gledao,jer nam je stream blokiran ali kako su ferlin i korado prenosili,sudija banana,a navodno da je i mance imao nesigurnosti,mozda je ipak vrijeme za vargica,ali ko zna,prevario sam se za mujanoovica,a i brezovec u zadnje vrijeme me demantira tako da mozda i mance poludi(pozitivno).
    lijepo je ovako posebno sto mi ekipu cini 6 dalmatinaca,slatko. :D
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Scarface

• Gost
    « Odgovori #130 u: Travanj 28, 2013, 21:47:20 »
  • Jugović i Škarabot najbolji danas. Mujanović tik do njih, trebao je bit još malo konkretniji, imao je prilike za to. Benko se bez obzira na gol i asist (respect!) po meni previše vukao i gubio duele (čudno za takvu životinju) - očito mu nedostaje "cimer" Cesarec kod pritiska na tuđu obranu. Krajla prema iza moćan i lud, prema naprijed balončić. Neretljak ima cugu cijelu večer od kapetana (kad je opandrčen po pleksusu zbog fulanog ispucavanja Kneza i tako spasio gol na kraju). Drugi solidni, mada sam zbog Manceovih hvatanja lopte imao fumade...Ipak, vrhunski je reagirao na jedan niski šut i spasio pobjedu. Daj bože još ovakvih prvih, a đavo nek nosi ovakva druga poluvremena....

Forza Fiume, ajmo pit!

Offline siw

• Junior

Offline 1962

• Senior
    « Odgovori #132 u: Travanj 28, 2013, 22:04:33 »
  • Mato izvrstan, Škarabot izvrstan, Marić izvrstan, čak i Datković izvrstan, Dario nijansu ispod (možda samo zato što za njega očekujem nešto iz druge kategorije) - dakle cijela obrana za skoro 5.
    Mance čupa živce.  Ispusti loptu nakon centaršuta, pa obrani zicer, pa ispusti loptu, pa obrani skoro 100% zicer...  Po meni jedini koji danas nije bio na visini ostalih.  Timu treba siguran golman, koji će obraniti sve što se mora obraniti - ne netko tko čini čuda ali se cijeli tim trese pri svakom centaršutu.
    Treba zahvaliti dobrom bloku ispred sebe (Mati).
    Kreilach i Breza danas začudo prilično suzdržani.  Solidni u obrani (ali samo solidni), ali nesigurni u predaji lopte u početku napada.  Najviše sumnjivih situacija za Hajduk nakon pogrešne predaje na 30-40 m od gola.  Da je više lopti prošlo blok Hajduka na početku naše kontre, danas bi bilo 0:5.
    Mujo zaslužan za oba gola i naklon do zemlje za onaj gol prepušten Benku.  Da ima bolji postotak korištenih šansi bio bi kralj kontri.  Danas izuzetnih 4+.
    Alispahić - možda se neće svi složiti - u prvom poluvremenu konačno blizu onog pravog.  Pet lopti za pet šansi.  Ako uzmemo u obzir da možda ipak nije toliko dobar kako smo mi mislili (npr. na razini Eurolige), ovo je već puno bliže njegovom maksimumu i bez sumnje najboljem zadnjem pasu u timu.
    Jugović i Benko - junaci.  Toliko truda, toliko sitnih dobrih stvari.  Profesori za sve u Hajduku.  Kapa dolje!
    Čulina pravi kad je trebalo.  Stalni pritisak i opasnost.  Najzrelija rola do sad.  Konačno počinjem vjerovati da će biti nešto od njega.
    Močo - netko je pitao je li takao loptu?  Vjerojatno ne.  Čak i za HNL mora jesti živu djecu.  Ako to ne shvati, neće biti igrač.  Čulina jest.
    I na kraju Kek.  Što reći?  Samo to da odgovorno tvrdim da se ne sjećam kad je Rijeka igrala toliko po zemlji.  Puno, puno godina je prošlo da opet vidimo igru.  Puno je vode proteklo Rječinom, puno nas je kiše na Kantridi smočilo, dok nije došla igra.  Forza Kek!  Napravi jaku Rijeku, da ovo postane pravilo.

Offline standby

• Forza Fiume

Offline ričan

• Inćun
    • *
    « Odgovori #134 u: Travanj 28, 2013, 22:21:06 »
  • Zaključak nakon današnje utakmice, a vezano i za sve tri protiv Hajduka je da je Mišo ustvari veliki navijač Rijeke i da on radi isto ono što je radio Katalinić kad je bio trener Rijeke. Mišo Armada, ne može on protiv srca. Šalu na stranu odlično prvo poluvrijeme, u drugom malo uz pomoć suca koji ne bi svirao faul za Rijeku niti na centru u zamjenu za lijek,  Hajduk nas je stisnuo. Ipak zaslužena pobjeda, odlična igra, šteta što neće biti Mate protiv Dinama.