• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Hnk Rijeka-Nk Hajduk 28.04. 19h  (Prikazano: 36051 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline miami

• Veteran
Re: Hnk Rijeka-Nk Hajduk 28.04. 19h
« Odgovori #150 u: Travanj 29, 2013, 03:02:35 »
  • zivce sam izgubio gledajuci na sat, slatka pobjeda, svi hvale igru u prvom poluvremenu a ja ne mogu pogledati snimku. Da li zna netko zasto nije moguce gledati snimke sa max tv , kao nije u zoni ??? jeli to samo menu ili im netko istih problema, ja se ne sijecam kada sam pogledai zadnji isjecak sa tekme.
    Luda sammmmm
    P.S ono u Dugopolji nema mjesta komentaru, niti u jednim novinama osim u novom listu, sramota !!! Bit ce interesantna prva tekma na kantridi. Zadnja su gamad ,
    Necu biti preoptimistican ali sa dva tri ciljana igraca i ovakvim trenerom koji gaji igru moze se puno vec druge godine, samo da je strpljenja i da mu se daju uvijeti, ne zelim srati protiv Scorie ali vise je ovaj napravio na planu igre u dva mjeseca nego nas bivsi trener u tri mandata. A sta ce tek biti kada se napune samopouzdanjem i pobjednickim mentalitetom !!!! Ma kanta ce doci u Rijeku i prije nego sta se misli
    Uh sto me trese pozitiva :o)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline vutra

• Veteran
    « Odgovori #151 u: Travanj 29, 2013, 04:48:24 »
  • Evo stigoh pa da napisem kratki osvrt jos dok sam pod dojmom, iako mozda nebi trebao.
    Ali prvo o navijackom gostovanju.
    Stigli smo u 18h na naplatne...5,6 kombija,desetak auta,autobus na kat i dva obicna autobusa. Nakon sto su napunili jedan gradski autobus sa ljudima koji su se prvi uspjeli potrpat odlucili su da ce svaki covjek iz autobusa na kat,jedan po jedan obaviti alko-test...
    Mozete zamisliti koliko traje kada preko 80 ljudi jedan po jedan pusu u dreger, onda nepismeni drot pise podatke, te ga trpa ga u maricu ili ga pusta da ode do nas ostalih koji cekamo da to sve zavrsi iako je vec dvadeseta minuta utakmice. Pada prvi gol, slavlje ali naravno i nervoza jer nismo na utakmici zbog koje smo potrosili par stotina kuna i putovali 6-7h zato jer je netko odlucio da mi jednostavno necemo uopce stici do stadiona. Nakon drugog gola nas cetrdesetak "naj nervoznijih" krecemo pjeske po autocesti i zaustavljamo promet. Naravno nakon pedestak metara nas sustizu tovarska interventna goveda sa svojim kocijama te nas uz pomoc pendreka kotrljaju nazad do autobusa. Ali nema veze, cilj je postignut, pustaju ostatak ljudi iz tog famoznog autobusa na kat i krecemo na stadion. Pocinje prvo poluvrijeme, mi smo tek na ulazu, pretres troje po troje, 200 ljudi...zadnji su usli oko 75-e minute.
    Ovo pisem zato jer se to u splitu desava apsolutno svaki put, a u zagrebu u nesto manjoj mjeri. I jos uvijek se nitko iz kluba nije oglasio i stao u zastitu svojih navijaca a time i kluba. Osim sto su najavili da ce netko iz kluba ici sa navijacima na gostovanja ali do toga naravno nije doslo.
    Ne shvacam ovu politiku, pa kome se da putovat do one pripizdine dolje i onda ne vidjet utakmicu. Igraci slave golove pred 50 ljudi jer se nekom tako htjelo, vjerojatno zato jer smo rijecki srbi.
    I onda jos na kraju tovari naprave sacekusu u wc-u nasim igracima na jedinoj benzinskoj na koju nas nisu pustili. Mislim ne zelim biti David Icke ali nabijem ja njih svih na k****.

Utakmicu bih komentirao ali posto sam gledao samo drugo poluvrijeme(i to sam imao srece jer sam bio medju prvima na pretresu), bas i nema smisla...
    Spomenuo bih samo da je drogba zvijer, nadam se da ce i nas jednom tako iznenadit skaut sluzba.
    Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

Offline admin

• Forza Fiume!
    • Administrator
    • Forza Fiume
      • http://www.brija.com/

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #153 u: Travanj 29, 2013, 08:56:51 »
  • Odlično prvo i klasično drugo poluvrijeme, trebali smo voditi barem 3-0 u prvom i onda ih čekati u drugom, ali biti navijačem Rijeke je jedna rijetka privilegija, da mi je naći jednog bez izgriženih noktiju.

Očekivao sam od početka Hajduk onako agresivan kao u drugom poluvremenu, ali Kek ih je očito iznenadio formacijom i odličnim otvranjem veznog reda, fali taj zadnji pas u situacijama kada se probije prva linija. Štoviše, ni Milović ni Maloča nisu odigrali ništa posebno, jučer smo ih stvarno mogli unakaziti. Usprkos promjeni sudačkog kriterija, trebalo se malo i potući s njima u drugom, a ne igrati opet igru "svi nazad pa šta bude", šteta je da se nije iskoristio ogroman prostor iza. To se malo prečesto ponavlja u zadnjim sezonama, vidjelo se da smo za klasu bolji i nije nam trebalo to zavlačenje u naših 16 m.

Ali dobro, pobjeda protiv Hajduka je uvijek posebna, sada momčad ima opet samopouzdanja i to treba iskoristiti do kraja da ne ovisimo o drugim rezultatima.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline 1962

• Senior
    « Odgovori #154 u: Travanj 29, 2013, 10:11:09 »
  • standby wrote:
    Citat:
    Ocjenjivanje:
    viewtopic.php?f=17&t=2857

A znam, znam, samo nisam odolio...  Selim ocjene na ocjenjivanje.
    Ipak, ovdje ne mogu a da ne ponovim, i nakon još jednom odgledane utakmice:
    Odgovorno tvrdim da se ne sjećam kad je Rijeka igrala toliko po zemlji.  Da se recimo lopta iz svog šesnaesterca redovno iznosi, a ne izbija.  Puno, puno godina je prošlo da opet vidimo igru.  Neki put će ući, neki put neće, neki put će sudac unakaziti utakmicu, neki put mu ni to neće uspjeti, ali igra, okvir, smisao postoji.  Forza Kek! Napravi jaku Rijeku, da prvo poluvrijeme postane pravilo.  Gušt za gledat!

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #155 u: Travanj 29, 2013, 10:40:01 »
  • Vrlo dobra i obećavajuća utakmica Rijeke. Naravno drugo poluvrijeme nije ono što mi želimo, ali napredak u igri je očigledan. Bit će još uspona i padova, trebat će se dovesti par igrača, treba dići neke postojeće igrače ali Kekov rad ima smisla, ima glavu i rep.

Offline AsteRIx

• Morčić
    • **
    « Odgovori #156 u: Travanj 29, 2013, 11:06:10 »
  • Citat: "miami"
    zivce sam izgubio gledajuci na sat, slatka pobjeda, svi hvale igru u prvom poluvremenu a ja ne mogu pogledati snimku. Da li zna netko zasto nije moguce gledati snimke sa max tv , kao nije u zoni ??? jeli to samo menu ili im netko istih problema, ja se ne sijecam kada sam pogledai zadnji isjecak sa tekme.
    Luda sammmmm
    P.S ono u Dugopolji nema mjesta komentaru, niti u jednim novinama osim u novom listu, sramota !!! Bit ce interesantna prva tekma na kantridi. Zadnja su gamad ,
    Necu biti preoptimistican ali sa dva tri ciljana igraca i ovakvim trenerom koji gaji igru moze se puno vec druge godine, samo da je strpljenja i da mu se daju uvijeti, ne zelim srati protiv Scorie ali vise je ovaj napravio na planu igre u dva mjeseca nego nas bivsi trener u tri mandata. A sta ce tek biti kada se napune samopouzdanjem i pobjednickim mentalitetom !!!! Ma kanta ce doci u Rijeku i prije nego sta se misli

http://www.youtube.com/watch?v=kn0eh_ZM ... e=youtu.be

eto

Offline Papak

• Pionir
    « Odgovori #157 u: Travanj 29, 2013, 11:27:32 »
  • Citat: "miami"
    zivce sam izgubio gledajuci na sat, slatka pobjeda, svi hvale igru u prvom poluvremenu a ja ne mogu pogledati snimku. Da li zna netko zasto nije moguce gledati snimke sa max tv , kao nije u zoni ??? jeli to samo menu ili im netko istih problema, ja se ne sijecam kada sam pogledai zadnji isjecak sa tekme.
    Luda sammmmm

Ipak ima  u drugim novinama...
    http://www.slobodnadalmacija.hr/Crna-kr ... fault.aspx

Offline gr00ve

• Junior
    « Odgovori #158 u: Travanj 29, 2013, 11:32:55 »
  • Baš lijepa pobjeda :D

I ja bih komentirao ovo kašnjenje na utakmicu. Žalosno je to sve skupa. Ja sam ušao unutra taman na drugi gol, dakle skoro pola utakmice nisam vidio. A bilo je još puno ljudi u redu iza mene.

I da, privelo se preko 30 ljudi na alkotestiranju zbog +0,50 promila alkohola u krvi. Kazna 600kn zbog 0,56 promila. Jea.
    Nikad kao Bane...

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #159 u: Travanj 29, 2013, 11:37:06 »
  • evo, da se i ja osvrnem ma tekmu...
    na stadion sam usao u trenutku kada nam se zatresla mreza (pa pisem za taj dio utakmice) i bio zivcan ko pas do kraja utakmice. da je bilo mrvicu vise mirnoce, ovi su mogli dobiti jos 2 komada jer su imali veliki prostor izmedu 2 stopera, a  bekovi su im stajali jako,jako visoko.
    datkovic je odlicno zatvorio onog Kuasija ali je u nekim trenutcima imao premalu pomoc suigraca na desnoj strani.
    Skarabot je odigrao dobru utakmicu ali u par navrata je cekao previse i upropastio mugucu kontru i u jednoj situaciji i dobar  centarsut.
    Mato je bio ok, kao i Knezevic. nisu ispadali i dobro pokrivali jedan drugog (ipak se vidi neko iskustvo).
    Krajla je malo kasnio sa dodavanjima i isto tako,kao Skarabot, zeznuo par dobrih otvaranja ali je defanzivne zadatke odradio za 10.
    Brezovec ko Brezovec. odlicna radilica koja trkom i pozrtvovnoscu sakriva neke druge nedostatke.
    Jugovic- decko zna igrati nogomet i kuzi igru i treba ga gurati blize golu jer je dobar 1na1.
    Mujanovica nisam previse primjetio .
    Benko igra odlicno i dobro sam se zajebao kada sam ga popljuvao na pocetku proljetnog dijela ali to je bilo zbog ne- zalaganja i ocitog bojkotiranja Scorije.
    za druge igrace mi se ne da pisati... :)

sto se tice nase Milicije, pa cemo sve to?
    privode cure koje cu napuhale cca 0,7 i koje su opasne kao komarac. vrijeme je da se netko iz kluba pozabavi ovime jer ovo vise nije niti zalosno, nego postaje smijesno sta se radi ljudima koji idu na utakmice. da toliko vremena i novaca trose na kriminalce, razina kriminala bi nam bila rekordno niska.

p.s. Kek me ipak zajeboao sa sastavom i sustavom

Projekt

• Gost
    « Odgovori #160 u: Travanj 29, 2013, 12:28:55 »
  • Citat: "Projekt"
    OT: Do daljnjega ne pišem ništa na forumu jer želim da mi 100. post bude wall of text o gazenju Hajduka za tjedan dana.

Riječi su suvišne da opišu moje današnje emocije. Ako tko vidi dugu iznad necije glave ovaj tjedan, to sam ja...

Šteta što je M.K. (p)ostao civiliziran jer se obožavam hraniti njegovim bahato - primitivnim izjavama. Općenito su se doimali normalno igrači Hajduka osim onog šišmiša od Sušića koji je loptom napucao ležećeg Brezovca, bez žutog naravno.

Ali zato miris očaja dvojice navijača Hajduka koji se vole dirati u muškome WCu miriši poput jorgovana u riječkim predgrađima...

Ja volim naći skrivenog junaka. Za mene je to ovaj put Škarabot. Malo je usporio onu kontru (valjda je stavio na 1:2), ali u obrani je odigrao savršeno. Što je radio Drogbi je bilo tužno. M.K. ga je selio po cijelom terenu, ali nije išlo... Mato koncentriran maksimalno do kraja.

Prvo poluvrijeme, odlično, da su igrači kvalitetniji i da su par puta brže prebacili loptu na drugu stranu kod otvaranja mogli smo ih unakaziti. Mogli smo ih to i da je Benko općenito normalan, ali da je normalan nebi bio prvi strijelac. Da imamo 4 Jugovića u vezi bili bi prvaci još jučer.

Nije mi se svidjelo gubljenje 2-3 duela od Kreilacha, ali upotrijebio je glavu kako spada kod gola. Mogli smo i bez Manceovih kaotičnih sranja, ali dao je svoj udio pošteno u pobjedi.

Sudac katastrofa na kvadrat 2. poluvrijeme, a ono zaleđe od Mujanovića je presmiješno. Ali slatko miriši i očaj šupaka sa Tribine koji su to "zaboravili" pokazati...

Žao mi je zbog navijača koji nisu očigledno vidjeli 75% utakmice. Katastrofa. Tako smo minijaturna državica, a odeš 50km južnije / sjevernije i odmah te tretiraju kao stoku, a ne sugrađane kojima bi trebali služiti.

Volim te Projekte!!!

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #161 u: Travanj 29, 2013, 12:32:13 »
  • Jedan od originalnijih postova u zadnje vrijeme. :D
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #162 u: Travanj 29, 2013, 12:44:30 »
  • « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline siw

• Junior
    « Odgovori #163 u: Travanj 29, 2013, 12:44:40 »
  • Citat: "ArmadaCalifornia"
    Mislim da se bojao ofsajda.

http://i.imgur.com/gPHRwgL.png tesko

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #164 u: Travanj 29, 2013, 13:00:14 »
  • Citat: "Projekt"
    Ali zato miris očaja dvojice navijača Hajduka koji se vole dirati u muškome WCu miriši poput jorgovana u riječkim predgrađima...
    :lol:
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2