• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Hnk Rijeka-Nk Hajduk 28.04. 19h  (Prikazano: 36050 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Re: Hnk Rijeka-Nk Hajduk 28.04. 19h
« Odgovori #165 u: Travanj 29, 2013, 13:03:11 »
  • Citat: "Radio Rijeka"
    Oglasili su se i u riječkom prvoligašu. Putem priopćenja incident na benzinskoj postaji u Dugopolju okarakterizirali su kao "izoliran slučaj uzavrelih navijačkih strasti, koji je prošao bez ikakvih posljedica te neće pokvariti raspoloženje naše momčadi po velikom natjecateljskom uspjehu u Splitu. Uprava i igrači HNK „Rijeke“ zahvaljuju djelatnicima policije na efikasnoj reakciji zahvaljujući kojoj nije u pitanje doveden siguran povratak kućama prve ekipe našeg kluba. Kolektiv HNK „Rijeka“ i dalje će ustrajati na borbi protiv bilo kakvog oblika netolerancije te promovirati kulturu sportskog i fer navijanja", stoji u priopćenju službe za odnose s javnošću riječkog prvoligaša.
    Gospodski odgovor, nema što  =D>
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline aluminijska felga

• Senior
    « Odgovori #166 u: Travanj 29, 2013, 14:07:56 »
  • Sto ljudi i isto toliko viđenja na igru Rijeke,kvalitetu protivnika i pojedinačne predstave naših igrača.
    Još se najbolje možemo svi složiti u igri Rijeke,prvo poluvreme odlično,drugo klasično ovosezonsko,znači loše bez ikakvog smisla.
    O kvaliteti protivnika ćemo se osrednje složiti,ja smatram da njihovu vezu vuče Andrijašević.
    Do ga nije bilo mi smo ovako na oko djelovali superiorno,kad je ušao nas nije bilo nigdje.
    Hajduk je s ekipom kojom je početo utakmicu ispod razine kvalitete bar polovice naših provoligaša,ali gura ih ta fanatičnost i nije ih lako pobijediti,pogotovo doma.
    Što se tiče naših pojedinaca pokazali smo da možemo,ali neozbiljno mi je šta sam ponovno pročitao da ćemo napasti naslov prvaka #-o . Taj Mujanović koji je jučer bio među boljima je teški šrot od igrača,jučer je imao 100 puta da pošalje zadnju loptu a te su lopte letjele na sve strane. Zar mislite da bi protiv jedne ozbiljne ekipe imao toliko prostora?
    Neretljak i Marić odigrali su profesorski,Benko je viša klasa i nadam se da se ne pomišlja o nekakvoj prodaji.Imamo ekipu koja će pobijediti na poljudu i popušiti lagano doma protiv Lokomotive. Ja mislim da ćemo izboriti tu Europu,ali pravo je pitanje smisla igranja Europe ako se ne misle napraviti izbiljni potezi kod dovođenja pojačanja.
    Kek je trenutno hit jer mi volimo euforiju,pa makar je izmislili. Meni se sviđa njegov karakter i njegov javni nastup,nema tu priči o razdovjenim glavama i teškim nogama,nego djeluje inteligentno,ali da je takvo stručno oko poslao bi Mancea ne tribine i isti tren tražio raskid ugovora. Golman je preloš,iz kiksa u kiks jedino nas on može izbaciti iz prva 4.  
    Ima još kadidata za tribine,kao Alispahić,ali moje mišljenje o Keku kao treneru u cjelini forumlirati će utakmica protiv dinama. Oni su jači,pa možemo i izgubiti,ali ako mu opet utakmicu počne Mance onda ide kontra svake zdrave logike,a to publika ne voli. Može Kek biti stručnjak u odnosu na publiku,ali ako svi navijači vide da je Mance rupetina,onda  bi trebao vidjeti i Kek.
    Šteta Neretljaka zbog kartona,sigurno najkvalitetniji igrač u našoj obrani,nadam se da ćemo predvoditi našu obranu u budućnosti.
    Jako me živcira šta moram spominjati Močinića,to znači da je igrao. Drag i simpatičan dečko,ali bolje da ne igra jer će postati antipatičan i odbojan.
    Vražja  mularija

Offline vutra

• Veteran
    « Odgovori #167 u: Travanj 29, 2013, 14:30:40 »
  • močo je dvadesetak minuta dok se cijela ekipa branila presjekao tri opasne lopte prema sesnaestercu...
    steta sto dileje poput tebe ocekuju od mulca od 18 godina da digne cijelu ekipu iskusnjaka dok im je na pameti jedino sacuvati rezultat...
    A antipatican i odbojan si jedino ti tako da prekines sa pisanjem po forumima i svu svoju energiju iskoristi za sadnju krompira u toj rupi iz koje si izmigoljio
    Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

Offline 1962

• Senior
    « Odgovori #168 u: Travanj 29, 2013, 14:56:00 »
  • Papak wrote:
    Citat:
    Ipak ima u drugim novinama...
    http://www.slobodnadalmacija.hr/Crna-kr ... fault.aspx

Po ovome, izgleda prilično ozbiljno.  Ako je pola od ovog istina, za zabrinuti se i zbog mogućnosti da se dogodi nešto puno opasnije, a i zbog očitih propusta policije da propisno zaštiti igrače od mogućih budala/manijaka.  Kakve su to priče: mi smo štitili igrače, a ne objekt!  Nevjerojatno!
    I samo još da pohvalim lijepi jubilarni post Projekta! =D>

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #169 u: Travanj 29, 2013, 17:07:13 »
  • http://www.jutarnji.hr/miso-krsticevic- ... z/1099986/

Skoro da mi je žao što smo pobijedili... NOT!
     :lol:  :lol:  :lol:
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline vutra

• Veteran
    « Odgovori #170 u: Travanj 29, 2013, 17:20:17 »
  • Citat: "Pesekan"
    http://www.jutarnji.hr/miso-krsticevic-dobio-otkaz/1099986/

Skoro da mi je žao što smo pobijedili... NOT!
     :lol:  :lol:  :lol:
    he,he...eto mišo sad si se stvarno upišo
    http://www.index.hr/sport/clanak/ceka-s ... 75230.aspx
    Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #171 u: Travanj 29, 2013, 17:44:25 »
  • Da budem iskren mislio san da će Hajduk ove godine na tablici borit za opstanak ali zbog Miše nisu tako da mu svaka čast u vezi tog rezultata, a za njegove izjave i gluposti stvarno mi je drago šta odlazi.

18 igrača Rijeke se skriva od 2 pijanca na autoputu sramota, trebali su ih pobacat po wcu.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline AsteRIx

• Morčić
    • **
    « Odgovori #172 u: Travanj 29, 2013, 17:47:36 »
  • Sada ću njegovu njušku gledati kada reprezentacija bude igrala.

Offline vutra

• Veteran
    « Odgovori #173 u: Travanj 29, 2013, 18:03:37 »
  • Citat: "vlinicx"
    Da budem iskren mislio san da će Hajduk ove godine na tablici borit za opstanak ali zbog Miše nisu tako da mu svaka čast u vezi tog rezultata, a za njegove izjave i gluposti stvarno mi je drago šta odlazi.

18 igrača Rijeke se skriva od 2 pijanca na autoputu sramota, trebali su ih pobacat po wcu.

pa Maric,Knezevic i Mocinic su usli u wc, ne svi...

Offline bottom

• Junior
      • http://www.otombottom.co.cc
    « Odgovori #174 u: Travanj 29, 2013, 18:07:36 »
  • Citat: "vutra"
    Citat: "vlinicx"
    Da budem iskren mislio san da će Hajduk ove godine na tablici borit za opstanak ali zbog Miše nisu tako da mu svaka čast u vezi tog rezultata, a za njegove izjave i gluposti stvarno mi je drago šta odlazi.

jaoooo da je bio Ivanov na mjestu od Močota... uffff....
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline RiJeKa

• Veteran
    « Odgovori #175 u: Travanj 29, 2013, 19:21:50 »
  • iz ovog teksta u slobodnoj dalmaciji...ako je istina meni osobno jako bitan dio ovaj boldani

- Policija je blokirala benzinsku postaju dvadesetak minuta koliko je trajao boravak Rijekinih igrača na njoj gdje su stali da se osvježe i predahnu. Do incidenta je došlo kada su ova dvojica ušli u prostorije WC-a i rekli Kneževiću i Mariću da skinu majice Rijeke koje su imali na sebi. Kada igrači to nisu učinili, jedan od njih je šakom u glavu pokušao nokautirati Kneževića koji se uspio izmaknuti. I Knežević i Marić su se od ovog razularenog dvojca nakon toga sakrili u wc kojeg su uspjeli i zaključati, ali je jedan od napadača toliko snažno, najvjerojatnije nogom uspio razbiti vrata WC-a da su razbijeni djelovi ozlijedili braniča Marića po prstu - govore naši izvori u splitskoj policiji o ovom događaju.

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #176 u: Travanj 29, 2013, 19:28:34 »
  • Citat: "bottom"
    Citat: "vutra"

jaoooo da je bio Ivanov na mjestu od Močota... uffff....

Da je on bio ali da nije bilo ni Marica ni Knezevica tako da ne bude svjedoka, ne bi tu dvojicu nikad nasli:)).
    'sukob? kakav sukob?'
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #177 u: Travanj 29, 2013, 19:51:08 »
  • Sada treba odmah Krstičevića dovesti u omladinsku školu. Evo u članku prije derbija je sipao samo bombone o klubu i prisjetio se kako je i on nosio dres Rijeke 6 mjeseci.

Šala, šala da me još admin ne bana sa foruma.   :wink:  :lol:
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #178 u: Travanj 29, 2013, 22:03:29 »
  • Citat: "vutra"

tri defanzivna koja bi trebali da ubijaju u obrani se skrivaju po školjkama :D odmah oduzet kapetansku traku i dat nekome tko može spomenut bližu i užu rodbini sucu i protivničkom igraču, a po potrebi i našem igraču kad igra kao curica.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline girica

• Veteran
    « Odgovori #179 u: Travanj 29, 2013, 22:17:02 »
  • jesam rekao da ću ja otvorit topic i da ćemo nabit onu magarad 8)  8)  8)
    VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5