• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Hnk Rijeka-Nk Hajduk 28.04. 19h  (Prikazano: 36213 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline smirena bubica

• Junior
Re: Hnk Rijeka-Nk Hajduk 28.04. 19h
« Odgovori #210 u: Svibanj 02, 2013, 13:36:47 »
  • Citat: "zlobin"
    evo jutros u Novom listu kaže Benko da se Maloča zabio u njega...  :lol:  :lol:  :lol:

isto tako i sam potvrđuje svoju sebičnost time što kaže da je viknuo Mujanoviću PUSTI JE kad je lopta skakutala prema golu....  :lol:

Benko tenk!!!  :twisted:

Sve je to lijepo smiješno, ali da je golman uletio mujanoviću u šut obojicu bi ih razapeli.
    iskreno, ne svidja mi se to. To što su njih dvojica u toj akciji napravili ide apsolutno kontra onoga 'nije vazno da zabijem dok pobjedujemo' i ostalih fora koje prodaju..

Benko je tu loptu trebao dodat onog trena kad ga je pokrio obrambeni igrač, a kad je već pucao Mujanović ju je trebao zapucat u gol bez ikakvog razmišljanja o tome tko ganja trofej strijelca.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #211 u: Svibanj 02, 2013, 16:03:14 »
  • Citat: "Che Gevara"
    Kad je došao, Benko mi je bio ful antipatičan. Stalno nešto maše i gestikulira, nezgrapan je. Nikako zabit gol.

Al čovjek je utrpao 16 komada, izravno donio bar 30 bodova. Mnogi su njegovi bili ključni. Mislim da su na točno falila 2 prgava i "prljava" igrača kao on i Breza, koji grizu "do kosti" i koji nikom ne priznaju da je bolji od njih. Ovi naši su fini ko tetkice. Da Tenko nije pokupio Maloču , tko zna da li bi iz Splita donijeli 3 boda.

I zato ih cijenim. Kapa do poda. Ako možemo nać još jednog takvog sebičnog koji može zabit 20 golova, bit ćemo prvaci.

Ne volim priče u stilu "igrač x je doveo 30 bodova". Tako su prošle godine Arsenalu zbrajali koliko bodova bi imali da su bili bez Van Perisia. Da nije bilo njega, bio bi netko drugi (Giroud ove godine npr). Isto tako vrijedi i za Benka. Utrpao je 16 komada ali su njegovi golovi plod ekipe i ne možemo računati koliko je bodova on donio. To je jednostavno teško mjerljivo ili nemjerljivo.

No, u svemu ostalom se slažem s tobom. I malo bih nadopunio, meni se ova momčad Rijeke čini pomalo mlakom. Kao da joj fali strasti, borbenosti, hrabrosti, onog pravog želim biti bolji mentaliteta. Previše se ponašaju, kako bi rekao moj stari, "kao cvećke". Osjetljivi su i nemaju psihičku stabilnost koja krasi prvake. To dolazi rezultatima, ali i karakterom igrača. Zato mi se svišaju Tenko i Breza, imaju tako nešto.
    I zato, ako ćemo sada biti do kraja kritični, mi se Knežević ne čini kao dobar kapetan (niti Krailach), jednostavno mu nedostaje "ono nešto", ne zna raspravljati sa sucima na pravi način, ne zna podignuti momčad (to Breza čini), ne zna podviknuti i ukoriti suigrača bez da se ovaj uvrijedi. Možda se varam ali to je moj dojam.

Offline zile

• Junior
    « Odgovori #212 u: Svibanj 03, 2013, 00:27:20 »
  • evo nam još malo Miše:
    http://www.jutarnji.hr/krsticevic--nisa ... e/1100539/   :lol:  :lol:  :lol: