• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka - Lokomotiva 1:3 (20.4.2013.)  (Prikazano: 3162 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Rijeka - Lokomotiva 1:3 (20.4.2013.)
« u: Travanj 20, 2013, 22:15:02 »
  • Mance -
    Mierzejewski -
    Knežević -
    Marić -
    Škarabot -
    Brezovec -
    Kreilach -
    Jugović -
    Alsipahić -
    Cesarec -
    Benko-

Mujanović -
    Mutombo -
    Jogan -

trener Matjaž Kek -

MOLIM KORISTITE ZADANI RASPORED I BUDITE OBJEKTIVNI TE PRITOM IZBJEGAVAJTE EKSTREMNE OCJENE POPUT 1,2,3 ILI 9,10
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

brziri

• Gost
    Re: Rijeka - Lokomotiva 1:3 (20.4.2013.)
    « Odgovori #1 u: Travanj 20, 2013, 22:24:36 »
  • da svima bi dao 9 ili 10
    Mance - 5 (primio dva gola koja je mogao braniti, skinuo dva zicera)
    Mierzejewski - 4.5 jako loš
    Knežević - 5 sve lošiji, razočarenje, gleda mu se kroz prste
    Marić - 5.5
    Škarabot - 5.5
    Brezovec - 5
    Kreilach - 4 nemam komentara za tog dečka više
    Jugović - 5.5 nevidljiv,osim kod gola
    Alsipahić - 4 ni za ovog više nemam komentara
    Cesarec - 5 nastavio reviju promašaja, možda nešto nije u redu s njim
    Benko- 6.5 dao gol, borben, dobar, najbolji u zadnje vrijeme, u 80 minuti vrača se u obranu kod auta a Kek ga šalje naprijed

Mujanović - 5
    Mutombo - 5.5 dobar asistza Jugovića
    Jogan - 5

trener Matjaž Kek - 5 radi tvrdoglavosti, umjesto da se raširimo skupljamo se u sredinu, a Lokomotiva tamo za 20 igrača, nije valjda tako tvrdoglav?

Offline aluminijska felga

• Senior
    « Odgovori #2 u: Travanj 20, 2013, 22:26:20 »
  • Mance - 4
    Mierzejewski - 4
    Knežević - 4
    Marić - 5
    Škarabot - 6
    Brezovec - 5.5
    Kreilach - 5
    Jugović - 5.5
    Alsipahić - 3 Trudio sam se iz petnih žila više,ali tipkovnica sama napisala 3. Možda mu je i to previše
    Cesarec - 5
    Benko- 6.5

Mujanović - 5
    Mutombo - 6.5
    Jogan - 5

trener Matjaž Kek - Moje razumijevanje,sažaljenje i suosjećanje. Čekajmo ipak protivnika po mjeri.
    Vražja  mularija

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #3 u: Travanj 21, 2013, 13:04:04 »
  • Mance - 4 - ovako lošeg golmana nismo odavno imali. pitam se da li je dečko uopće trenirao nogomet kao klinac.
    Mierzejewski - 4 - bilo mi je drago, ali ne pre više.
    Knežević - 5 - kapetane zaslužio si penziju
    Marić - 5,5 - teško je napredovati uz ovakvu obranu, trgni se ili natrag kod sandija.
    Škarabot - 5,5 - dobra zurka, pa ga zato i prepoznam.
    Brezovec - 6
    Kreilach - 5 - imao je jedno dobro dodavanje na tekmi. odlično za njega.
    Jugović - 5,5 - koga mi dovodimo, čak su se i lege čudile zašto baš njega, ali zuji više od ostalih.
    Alsipahić - 5 - pussy, niti jedan duel ne može dobiti, ne može pošteno šutnut, katastrofa.
    Cesarec - 5 - ja ne znam da li je on u drugom stanju.
    Benko- 6,5 - jedini nešto vrijedi.

Mujanović - 4 - hvala i doviđorno.
    Mutombo - 4 - pre smiješan pajac.
    Jogan - 5 - visok momak.

trener Matjaž Kek - 6 - simpatičan lik. dajem mu šansu da pokuša ispočetka, teško može s ovim poluproizvodima.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #4 u: Travanj 21, 2013, 14:01:09 »
  • Mance - 5 - ruku na srce dosad je branio dobro, ali vjerojatno će nakon ove utakmice Vargić dobiti priliku
    Mierzejewski - 6,5 - tek kad je izašao vidjelo se koliko znači.
    Knežević - 6,5 - najbolji igrač ove momčadi. U Splitu je malo kiksao, nije ni jučer bio bezgrešan, ali uspoređivati njega i Datkovića i/ili Neretljaka je smješno
    Marić - 6 - također odigrao standardno dobro. Imao nesreću da se Peki odbijala lopta baš kako nije trebala
    Škarabot - 6 - i on je bio solidan. Kao i Marić imao nesreću kod 3 gola i odbio loptu ravno u noge protivniku.
    Brezovec - 5 - pamtim jedno dobro proigravanje za Benka u prvom poluvremenu i udarac iz slobodnjaka. Isto tako pamtim izgubljenu loptu za drugi gol, i trčkaranje za igračima kad ispadne iz igre. Da ne izvodi prekide bilo bi kao da nije ni igrao; nit trke nit za njega karakteristične agresije.
    Kreilach - 6 - borio se, trudio, oduzeo puno lopti, neke i lijepo proslijedio (recimo dijagonala za 100%-tnu šansu Cesarca), ali za nešto više fali kvalitete (štopanje lopte?) i drugačije posložena igra.
    Jugović - 5,5 - trkački jak, igrač zadatka, može biti solidan ako je momčad posložena i ako ima drugih znalaca u ekipi. On nije igrač koji će podvaliti loptu niti igrač koji će jednim potezom rješiti utakmicu. Jednostavno nije igrač prevage kakvi nam trebaju.
    Alsipahić - 5 - najlošija utakmica odkad je došao. Za razliku od Jugovića on je igrač koji ima tu kvalitetu i zna podvaliti loptu, a zašto su mu izvedbe ispodprosječne, morati će odgovoriti Kek ili njegovim izostavljanjem iz momčadi ili stavljanjem na pravu poziciju.
    Cesarec - 5 - još jedna loša partija. Nažalost on nema potrebnu brzinu kojom bi donio dodatnu kvalitetu i dimenziju. On je znalac, ali napadač mora zabijati, a on je to izgleda zaboravio.
    Benko- 6,5 - za raliku od Cesareca koji više sudjeluje u igri, on je opet zabio gol. Nije to bilo teško iz one pozicije, ali je zabio

Mujanović - 4 - šta je on trebao igrati ja ne znam. Svaku utakmicu dobije priliku  (jučer je igrao malo defanzivnije) i u svakoj donosi prevagu za protivničku ekipu
    Mutombo - 7 - Njega treba malo taktički obrazovati, ali to da ne dobije više prilike, to mi je misterij
    Jogan - bez ocjene

trener Matjaž Kek - 5,5 - dobio je momčad kakvu je dobio u stanju kakvom je dobio i napravio puno u kratkom roku. Sada mora shvatiti limite ove momčadi, ali nadasve limite pojedinih igrača. Nadalje, moja primjedba je zašto u jednoj utakmici uđe Čulina, u drugoj Močinić, u trećoj Jogan, u četvrtoj Mutobmo i to sve na 10-tak minuta, a krucijalna primjedba je Mujanović na beka.  [-X
    « Zadnja izmjena: Travanj 22, 2013, 09:47:20 od FoFi »

Offline ArmadaVojak

• Junior
      • http://rkpecine.blog.hr
    « Odgovori #5 u: Travanj 21, 2013, 21:38:38 »
  • Mance - 5,5 - ne razumjem zasto je kod prvog gola isao iz zida, nemoguce je onako blizu zabiti preko, trebao je ostati na svojoj strani. Ostali golovi idu na dusu obrani
    Mierzejewski - 5,5 - po meni je bio dobar i nije curilo toliko s njegove strane
    Knežević - 5,5 - uz onu rupu od Mujanovića još je i dobro bilo, na kraju morao dva igrača pokrivati
    Marić - 5,5 - još jedna dobra partija
    Škarabot - 6 - otkriva se, pridodaje napadu, bori i trudi
    Brezovec - 4,5 - jako loše
    Kreilach - 4,5 - vidi pod Brezovec + di je nestao onaj njegov šut, lopta jedva do gola dođe
    Jugović - 5,5 - trudi se, ali nema on kvalitetu
    Alsipahić - 5 - zna on, samo djeluje toliko nezainteresirano da je to strašno, očekujem na poljudu Mutomba
    Cesarec - 5 - zna on ali ga jednostavno ne ide
    Benko - 6,5 - dobra da ga imamo, samo neka ovako nastavi

Mujanović - 4 - strašno
    Mutombo - 6 - unio živosti, sviđa mi se taj igrač
    Jogan - 5,5 - nije loše

trener Matjaž Kek - 6 - jedva čekam novu sezonu
    K R E P A T    M A   N E   M O L A T ! ! !

Offline toro1

• Pionir
    « Odgovori #6 u: Travanj 22, 2013, 08:48:36 »
  • Mance - 4
    Mierzejewski - 5
    Knežević - 5,5
    Marić - 6
    Škarabot - 6
    Brezovec - 5,5
    Kreilach - 6
    Jugović - 5,5
    Alsipahić - 5
    Cesarec - 5,5
    Benko- 6,5

Mujanović - 4
    Mutombo - 6
    Jogan - -----

trener Matjaž Kek - 5,5

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Travanj 22, 2013, 11:10:19 »
  • Mance - 5
    Mierzejewski - 5
    Knežević - 5,5
    Marić - 6
    Škarabot - 6,5
    Brezovec - 5,5
    Kreilach - 6
    Jugović - 6
    Alispahić - 5
    Cesarec - 5,5
    Benko- 6,5

Mujanović - 5
    Mutombo - 6
    Jogan - 5

trener Matjaž Kek - 5,5

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #8 u: Travanj 22, 2013, 16:09:34 »
  • Mance - 5,5 - I u utakmicama gdje je skidao zicere mene je uvijek bilo strah svake njegove intervencije. Sad kad mu ne ide moje povjerenje u njega je jako malo, a što tek onda očekivati od povjerenja njegovih suigrača. Golman u rangu Velimira Radmana.

Mierzejewski - 4 - Sve je više očito da je to solidan igrač za slabije ekipe i to isključivo na Kantridi kada se protivnik povuče, i onda je sposoban odigrat prema naprijed, a prema nazad izgleda sigurno čisto iz razloga jer nema posla. Kod boljih protivnika obrambeni propuh i napadačka neučinkovitost. Uvjerljivo jedan od najgorih jučer.

Knežević - 5,5 - Koliko god loše odigrao u subotu, ipak ne vidim razloga za bacat tolike uvrede na njega. Bio je siguran u obrani, a kiksao je u trenucima kada smo krenuli va bank, a njemu u prilog ide činjenica da su on i Marić morali ispravljat kikseve poljaka. Da nije bilo te nespretne reakcije dobio bi solidnu šesticu.

Marić - 5,5 - Slična stvar kao i kod Kneževića, s tim da Dario više teži prema šestici nego Luka. Prelagano je ispao kod zadnjeg gola, a sličnu stvar mu je napravio i Belle u Splitu. Volim tog igrača, i nadam se da će se malo srediti kroz iduće tekme.

Škarabot - 6 - Jedan od rijetkih pojedinaca koji je jučer odigrao korektno. Strana koju su držali on i Meša nije curila, a opet je imao lijepih prodora i ubačaja. Prolazno.

Brezovec - 6 - Mislim da je za njega sve rečeno. Troši se kada je to nepotrebno, ne razmišlja previše o posljedicama svoje agresivnosti, ali opet bez njega bi bilo još duplo gore što se zaustavljanja protivničke igre tiče. Nategnuta šestica ovaj put.

Kreilach - 5,5 - Šteta za Kreilacha, ali mislim da je ovaj put kao i često puta prošle godine ispao žrtva loše igre čitave momčadi. Kada Rijeka igra dobro i lepršavo kao protiv Intera ili Slavena onda je Kreilach praktički nevidljiv jer radi svoj posao zadnjeg veznog a drugi igrači preuzimaju građenje igre na sebe. U jučerašnjem bezidejnom izdanju cijele ekipe lopta je najčešće dolazila njemu u noge a on nema znanja za stvaranje igre.

Jugović - 5,5 - Obrambeno korektan, ali prema naprijed se utopio u sivilo kao i cijeli vezni red.

Alispahić - 5,5 - Ne bih bio kritičan prema njemu, barem ne u toliko mjeri koliko su se svi okomili na njega. I da odigra sve utakmice do kraja prvenstva na ovoj razini ja ću i dalje bit uvjeren da će on bit pojačanja iduće sezone. Promatrao sam ga u subotu. On je jedini igrač koji se vraća nazad u obranu po loptu, distribuira je prema naprijed,i tada se priključuje napadu. Dok bi on stigao naprijed, ostali bi već uspjeli izgubit loptu i tako u nedogled. Tu se previše potrošio i kasnije odigrao ispod razine. Treba mu pronaći mjesto u središtu veznog reda pod hitno.

Cesarec - 5,5 - Ja baš volim ovog igrača, njegov stav prema nogometu, pristup, timski duh, izjave, sve. Ali ne razumijem gdje je izgubio onu jednostavnost u napadu koja ga je krasila u prvom dijelu prvenstva. Prije kada bi vidio gol iskoristio bi tu priliku u djeliću sekunde. Sad dobije loptu na tanjuru, i onda umjesto šuta on ide smirivat loptu i namjestit se na lijevu nogu iako je dešnjak. Pod hitno popravit realizaciju, jer sve ostalo ima.

Benko - 6,5 - Benko je uspio promjenom svog ponašanja na terenu izazvati moje simpatije, iako mi je do prije 7-8 kola bio izrazito nesimpatičan, možda i najviše od svih u našoj momčadi. Pretvara se u pravog lidera i dobro ga je netko opisao da je LAV na terenu.

Mujanović - 4 - Zadnji vlak mu je prošao. Rupa.

Mutombo - 6 - Žongler sa dobrim osjećajem za igru. Doduše, izrazito nonšalantan u igri, ali ako to gledamo s pozitivne strane znači da se ne boji pogriješiti a to je ono što trebaju raditi svi. Još kad bi se vratio po izgubljenu loptu bilo bi super. I konačno nekakva polu asistencija jučer, pa eto i solidna ocjena.

Jogan - Dosta neprimjetan, barem meni pa ću ga ostaviti neocijenjenim iako je imao pristojnu minutažu.

trener Matjaž Kek - 6 - Izmjene su mu logične i pravovremene, al ljuti me malo toliko povjerenje u Mujanovića. Valjda je i tome došao kraj.
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #9 u: Travanj 27, 2013, 11:04:02 »
  • Mance 5
    Mierzejewski 5,5
    Knežević 5,5
    Marić 5,5
    Škarabot 6
    Brezovec 5
    Kreilach 5,5
    Jugović 5,5
    Alispahić 5
    Cesarec 5,5
    Benko 7

Mujanović 5
    Mutombo 6
    Jogan bo

trener Matjaž Kek 6
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #10 u: Travanj 28, 2013, 15:41:03 »

• 1. Benko (6.56)
    2. Škarabot (5.94)
    3. Mutombo (5.89)
    (...)
    12. Mance (4.78)
    13. Alispahić (4.72)
    14. Mujanović (4.44)