• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Zagreb-Rijeka, nedjelja, 18h  (Prikazano: 26920 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline FoFi

• Senior
Re: Zagreb-Rijeka, nedjelja, 18h
« Odgovori #135 u: Svibanj 26, 2013, 21:30:01 »
  • Citat: "brziri"
    ...

A kako je igrao Močo?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline aluminijska felga

• Senior
    « Odgovori #136 u: Svibanj 26, 2013, 21:33:26 »
    Citat: "aluminijska felga"
    Citat: "m"
    I drago mi je da sve one price "kad je najvaznije, onda zakazu" padaju u vodu. Ovo je danas bila stvarno utakmica za gustat, a pobjeda nam je trebala ko zlato.

Kad se otvorio topic "Anas 2" otisao sam pogledati taj stari topic, pa sam naletio i na ostale stare - "NK Rijeka in memoriam", "Potjerajte XX dok nije kasno", "Igraci odlazite"... koja je ovo promjena! A najbolje nas tek ceka..
    Zato sam ja tu da se stara užanca ne zatare. I koga ti lažeš,otvori Rijeka-Zadar i uživaj u arhivi tjeranja dok nije kasno. Takvi smo mi,niko normalan samo ludi i zbunjeni. Kada se gubi *** nadgrobnog spomenika, kada se pobjeđuje Kekamo. Meni se to neda,nije mi interesantno pa mi nemojte zamjeriti.

imaš pravo, svaka ti je na mijestu, očito si expert i stručnjak, da bog da te snijeg zatrpo,u Rupi,u mjesecu srpnju
    Da bog da ti krajla bio u svakom postu i sljedeću sezonu.
    Vražja  mularija

Offline GILGAMESH

• Morčić
    • **
    « Odgovori #137 u: Svibanj 26, 2013, 21:37:48 »
  • Citat: "aluminijska felga"
    Citat: "Papak"
    Eh da, iskrene čestitke i našem Benku!!!
    Čestitke Benku,ali najiskrenije i najveće čestitke svim navijačima koji su izgurali još jednu sezonu namazanu ***,a obećavali eurokrem.

koliko se ja sjecam miskovic je reko da je 5. ili 6. mjesto ove sezone realnost a to sto ti imas malo drugacija ocekivanja je tvoj problem...

Offline 051

• Inćun
    • *
    « Odgovori #138 u: Svibanj 26, 2013, 21:38:36 »
  • Rijeka Rijeka, eeeeee KUP UEFA  8)  8)

Inače, ne želim u offtopic, ali mislim da je netko zaslužio hlađenje od par dana.. Samo zagađuje, fuj :!:
    ..Volim Grad Koji Teče..

brziri

• Gost
    « Odgovori #139 u: Svibanj 26, 2013, 21:39:01 »
  • Citat: "FoFi"
    Citat: "brziri"
    ...

A kako je igrao Močo?

očito je bio bolji nego Krajlah koji pojma nema

brziri

• Gost
    « Odgovori #140 u: Svibanj 26, 2013, 21:40:49 »
  • Citat: "aluminijska felga"

imaš pravo, svaka ti je na mijestu, očito si expert i stručnjak, da bog da te snijeg zatrpo,u Rupi,u mjesecu srpnju
    Da bog da ti krajla bio u svakom postu i sljedeću sezonu.
    da bog da se vratio admin sa godišnjeg da te konačno banira, a i mene također

Offline Ramiro

• Morčić
    • **
    « Odgovori #141 u: Svibanj 26, 2013, 21:40:58 »
    Citat: "FoFi"
    ...

A kako je igrao Močo?

Igrao ko muha bez glave, sam se na njega svi deru , el razlog sto ne zna gdi je ili nesto drugo , bo
    Samo mi Alispahic nije jasan, lik moze ali ocito se vidi da ima neke limite, kao da ce mu neko noge odrezat ako naprav koji smislen potez
    ;Al Gran Pueblo Argentino Salud!

Coronados de gloria vivamos
    O juremos con gloria morir.

• Senior
    « Odgovori #142 u: Svibanj 26, 2013, 21:42:28 »
  • Citat: "GILGAMESH"
    Citat: "Papak"
    Eh da, iskrene čestitke i našem Benku!!!
    Čestitke Benku,ali najiskrenije i najveće čestitke svim navijačima koji su izgurali još jednu sezonu namazanu ***,a obećavali eurokrem.

koliko se ja sjecam miskovic je reko da je 5. ili 6. mjesto ove sezone realnost a to sto ti imas malo drugacija ocekivanja je tvoj problem...
    Za to nije trebao dovći Volpijeve milijune,dovoljno bi bilo uspostaviti dobre odnose s apsolutnim vladarom i ostanak u ligi je siguran. Ostanak-5. ili 6. mjesto
    Vražja  mularija

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    « Odgovori #143 u: Svibanj 26, 2013, 21:42:37 »
  • Ajde napokon nakon 7 godina. Mi smo u biti prvaci jer protiv agregata 1 i 2 se teško može više. Ja se nadam da će europska liga biti izazov i da će se tome dati nekakv značaj,a ne kao nekih prošlih vremena kada je posložilo samo za uigravanje u prvenstvo i kada su se igrači zbog toga žalili jer moraju ranije na pripreme.
    Očekujem stvaranje karakterne ekipe koja neće govorit da su zadovoljni petim mjestomekipa kojoj će sve biti neuspjeh osim borbe za naslov prvaka i onda kako bude. Ekipu ne treba puno mijenjati nego nadopuniti s par kvalitetnih igrača. Ja sam sretan pa bar zbog te 2 utakmice koje ćemo odigrati,kad se sijetim Gencerbirligija i Celte dere me adrenalin,ali i nada da će mi guzica vidit europskog puta ako bude sreće,para i zdravlja. :wink:

brziri

• Gost
    « Odgovori #144 u: Svibanj 26, 2013, 21:42:59 »
  • Citat: "Ramiro"
    Citat: "FoFi"

A kako je igrao Močo?

Igrao ko muha bez glave, sam se na njega svi deru , el razlog sto ne zna gdi je ili nesto drugo , bo
    Samo mi Alispahic nije jasan, lik moze ali ocito se vidi da ima neke limite, kao da ce mu neko noge odrezat ako naprav koji smislen potez

jesi bio na utakmici?
    molim nekog ko je bio na utakmici da napiše nešto

• Senior
    « Odgovori #145 u: Svibanj 26, 2013, 21:45:12 »
  • Brzi,mene može staviti na ignor listu,tebe neka banira. Ili neka me banira u biti,dobra ti je ideja.
    Vražja  mularija

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #146 u: Svibanj 26, 2013, 21:47:24 »
  • U Zadru ne bih rekao da je izmišljen penal, al da je malčice nategnuto je. Da se to dogodi Dinamu ili Lokomotivi pričali bi na svim televizijama da je čist ko suza. Igrač zadra je vidio priliku da postavi svoju nogu, namjerno se zapetlja i padne i super je to napravio, svaka mu čast. :lol:

Ali meni je veća komedija bila na kraju. Zadnjih pet minuta utakmice u nekoliko navrata Split ima opasnu kontru, i onda Zadrovi sakupljači lopti počeli namjerno ubacivat druge lopte u teren. Ali baš ono preočito, 2-3 puta na istu šemu. Onda se prekidala tekma da se izbace lopte, itd... Komedija! Na kraju sudac produži samo 3 minute a realno je trebao bar 5. Isto situacija u 92. minuti kad je lopta otišla u publiku i publika ne želi vratit, a oni mulci koji su do tad stalno ubacivali lopte odjednom sve sakrili. Tako da se čekalo skoro pa minutu na izvođenje tog auta. Divlji zapad je to, prestrašno! :lol:
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline Ramiro

• Morčić
    • **
    « Odgovori #147 u: Svibanj 26, 2013, 21:48:40 »
  • Igrao ko muha bez glave, sam se na njega svi deru , el razlog sto ne zna gdi je ili nesto drugo , bo
    Samo mi Alispahic nije jasan, lik moze ali ocito se vidi da ima neke limite, kao da ce mu neko noge odrezat ako naprav koji smislen potez[/quote]

jesi bio na utakmici?
    molim nekog ko je bio na utakmici da napiše nešto[/quote]

Da bio sam, utakmica relativno dosadna, vise kao prijateljska, znalo se tko mora dobit i tak se igralo
    Dao se pocasni gol Zagrebu, Abdurahimi prosao nekoga, promaklo mi tocno koga, znam da je lik pao na pod ko klada , valjda od cuge noc prije, jer se vec slavilo
    Vargic , nista posebno, skoro je " sam sebi " zabio, nakon zajebavanja umjesto da ispuca ili doda
    Sta jos rec, Škarabot skoro dobio crveni, zapravo prvi zuti je dobio vise manje jer je sucu doslo da nekome nesto udjeli, kasnije se ovaj zaletio ko konj i cudi me da nije izletio van na hladenje
    Benko lema ekipu , standardno , svjedno najbolji igrac na utakmici
    Neretljak nemre trcat
    Jugovic dobar gol
    A ono , nema se koga posebno za pohvaliti , igralo se kao da je prijateljska ... laganini pa na pivu
    ;Al Gran Pueblo Argentino Salud!

Coronados de gloria vivamos
    O juremos con gloria morir.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #148 u: Svibanj 26, 2013, 21:57:18 »

Vargic nije imao posla, imao je jednu nesigurnost u prvom dijelu kad se malo zaigrao i napucao nekog igraca Zagreba, srecom pa se nije odbila u gol. Iz obrane izdvajam Neretljaka koji je odigrao vrhunski, ne bih ga ja samo tako otpisivao bez obzira sto je danas na drugoj strani bio Zagreb. Da nije spasio ono s gol crte, tko zna kako bi se utakmica razvijala. Skarabot nesto rezerviraniji nego inace.
    U sredini su Moco i Brezovec pokupili hrpu lopti, s tim da je Moco bio zadnji vezni koliko sam skuzio pa je Brezovec vukao napade. Jugovic je bio odlican u prvom dijelu, a Mujanovic cijelu utakmicu, natrcao se momacki. Igrac utakmice definitivno Benko, osim sto je zabio 2 spustio je i podijelio dosta lopti a razgrtanje njihove obrane...neprocjenjivo. Mislim da je u zivotnoj formi.

brziri

• Gost
    « Odgovori #149 u: Svibanj 26, 2013, 22:32:17 »
  • Citat: "m"

Vargic nije imao posla, imao je jednu nesigurnost u prvom dijelu kad se malo zaigrao i napucao nekog igraca Zagreba, srecom pa se nije odbila u gol. Iz obrane izdvajam Neretljaka koji je odigrao vrhunski, ne bih ga ja samo tako otpisivao bez obzira sto je danas na drugoj strani bio Zagreb. Da nije spasio ono s gol crte, tko zna kako bi se utakmica razvijala. Skarabot nesto rezerviraniji nego inace.
    U sredini su Moco i Brezovec pokupili hrpu lopti, s tim da je Moco bio zadnji vezni koliko sam skuzio pa je Brezovec vukao napade. Jugovic je bio odlican u prvom dijelu, a Mujanovic cijelu utakmicu, natrcao se momacki. Igrac utakmice definitivno Benko, osim sto je zabio 2 spustio je i podijelio dosta lopti a razgrtanje njihove obrane...neprocjenjivo. Mislim da je u zivotnoj formi.

znači MOČO nije bio loš?