• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Zagreb-Rijeka, nedjelja, 18h  (Prikazano: 26980 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aluminijska felga

• Senior
Re: Zagreb-Rijeka, nedjelja, 18h
« Odgovori #165 u: Svibanj 27, 2013, 21:37:40 »
  • I sada će ti defekt od moderatora poslati ispriku na pp i okriviti monstruma felgu za sve traume koje ti je prouzročio brisanjem posta.  O lijepi živote i jajata piletina koja moderira na forumu :cry:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Vražja  mularija

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #166 u: Svibanj 27, 2013, 21:40:56 »
  • Yep, pogodio si sve. A eto kao moderator koji ima cilj sprječiti besmislenu raspravu na forumu, zamolio bih te da prestaneš sa spammanjem.

lavicev post je nestao jer sam prvo izbrisao njegov umjesto felginog, a kad sam shvatio, povratka nije bilo pa sam na pp objasnio situaciju...

A radi felge članovi s foruma odlaze, sad konačno dođe netko novi i prvi post je odmah napadanje totalno irelevantnim informacijama, jer felga je ikona foruma i svi prvi dan moraju znati tko je i što je. Polako idem sam sebi na živce s ovim brisanjem i objašnjavanjem situacija.

Naredne spamove brišem bez razmišljanja, ako imate neku kritiku ili savjet, šaljite mi na pp, a ne gušite ovdje temu...

Offline aluminijska felga

• Senior
    « Odgovori #167 u: Svibanj 27, 2013, 21:47:54 »
  • Citat: "TIR669"
    Yep, pogodio si sve. A eto kao moderator koji ima cilj sprječiti besmislenu raspravu na forumu, zamolio bih te da prestaneš sa spammanjem.

lavicev post je nestao jer sam prvo izbrisao njegov umjesto felginog, a kad sam shvatio, povratka nije bilo pa sam na pp objasnio situaciju...

A radi felge članovi s foruma odlaze, sad konačno dođe netko novi i prvi post je odmah napadanje totalno irelevantnim informacijama, jer felga je ikona foruma i svi prvi dan moraju znati tko je i što je. Polako idem sam sebi na živce s ovim brisanjem i objašnjavanjem situacija.

Naredne spamove brišem bez razmišljanja, ako imate neku kritiku ili savjet, šaljite mi na pp, a ne gušite ovdje temu...
    Ma nemoj picek raditi idiota. Moj post je bio simpatičan,a na forumu ja svaki dan vidim po 2 nova člana. Odkad je Kekomanija sve ih je više,forum je prenapučen,a niko nikoga ne stavlja na ignore i to me nimalo ne veseli. Pusti nas da se zabavljamo,ljudi su veseli jer smo ušli u europu pa će mladići poput tebe moći tražiti posao po Njemačkoj umjesto šta ubijaju svoju mladost i entuzijazam po nogometnim forumima.
    Vražja  mularija

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #168 u: Svibanj 27, 2013, 22:38:48 »
  • Neprocijenjivo =D>