• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNK Rijeka - Europska liga 2013/2014  (Prikazano: 234720 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline d

• Forza Fiume
    • http://samorijeka.com
Re: HNK Rijeka - Europska liga 2013/2014
« Odgovori #735 u: Kolovoz 15, 2013, 11:29:30 »
Citat: "october"
Citat: "Duella©"
Citat: "october"
ne kužim ovo sa kartama. da li će nas pretplatnike valjda čekati karte iako se danas sve rasproda? pa ko će dole u ovu gužvu. mamuimjebem.
pretplatnik ima svoju kartu do dana utakmice, navodno.

rečeno je do 18.

ima li reda na tim kasama za pretplatnike?

Ja bio pred pol sata i bilo po par ljudi samo u svakom redu, ali pred nosom su mi otišle zadnje za D pretplatnike (kaže lik na kasi da ih je dobio 400 i sve otišlo), ali pretpostavljam zato jer je davao po 5, a vjerojatno je trebao samo po 1 na svaku pretplatu.. ali sam onda išao u upravu (i još ljudi koji su tako izvisili) i dobio bez problema svoju pretplatnu kartu (ali samo 1, nisam mogao dobit više).. tako da tko god ima pretplatu, ako nema na blagajnama nek ode u upravu i trebalo bi bit ok
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline vutra

• Veteran
« Odgovori #736 u: Kolovoz 15, 2013, 11:31:39 »
pretplatnici imaju do nedjelje da pokupe svoju kartu
Vidim da se neki bune sto za je pretplatnicima lakse dobit kartu...sry momci ali meni je logicnije da je tako, nitko vam ne brani da budete pretplatnici
Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

Offline 1962

• Senior
« Odgovori #737 u: Kolovoz 15, 2013, 11:35:56 »
Bio prije 9 na blagajni, 500 ljudi ispred mene, 1 blagajna radi a 22 (ne)reda ljudi konvergira prema njoj, kad su se dvojica ispred mene počela naguravati i psovati, izašao iz reda.  Na kioscima još nisu dobili karte, kažu sutra (na Gospu ne radi dostava tj. voditelji koji ih dostavljaju).  
Eto.  Još smo mali klub, i manji po organizaciji nego po rezultatima, a da ne spominjem navijače.

Offline vlinicx

• Veteran
« Odgovori #738 u: Kolovoz 15, 2013, 11:37:12 »
Blaga riječ je SRAMOTA.

Klub možda raste ali dok su plavuše nam zadužene za ovakve stvari bit ćemo kurac od organizacije. Ovo joj je drugi žuti na treći bi trebala letit, preselit u pomorac ili na izobrazbu u Milano.

Kronologija je događaja da čovjek dođe u 7 čekao red i bio možda treći ili četvrti u istome, i onda otvore jednu postaju za stutgart jednu za split i dvije za pretplatnike. Naravno čovjek u krivom redu jer nigdje nije bilo označeno di se što prodaje.  Pustio san rebra na zaštitnoj ogradi, pobrao po jajima ali nema barem sam uzeo kartu za sebe i za frendove. Čak sam uzeo jednu viška jer se krivo skalkulirao pa san na kraju prodao jednom frendu za 20 kn.

Miško vrijeme je da nam pojačaš upravu. Ako su jučer planule karte na internetu samo tako onda se trebalo pripremit za danas, a ne da se guramo kao stoka za kartu.

Mislim da oni koji su si rezervirali karte na kioskima će ostat doma gledat utakmicu na televiziji.
Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline vlinicx

• Veteran
« Odgovori #739 u: Kolovoz 15, 2013, 11:38:46 »
Citat: "vutra"
Vidim da se neki bune sto za je pretplatnicima lakse dobit kartu...sry momci ali meni je logicnije da je tako, nitko vam ne brani da budete pretplatnici

Vutra ne seri.
Sto posto neće ujutro bit navala pretplatnika da si osiguraju karte nego će bit običnih navijača. Dvije postaje za pretplatnike. Ha ha ha.
Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline morska krava

• Veteran
« Odgovori #740 u: Kolovoz 15, 2013, 11:43:34 »
Ovo dole je katastrofa. Dno dna.

Miškoviću, odjel radne zajednice koji radi prodaju ulaznica, ti je KATASTROFA.
Takvu ležernu i nezainteresiranu rulju nisam dugo vidio. I nemoj sada da se svi učimo poslu i rastemo, jer je to teška demagogija. Doći na vrijeme na radno mjesto, je stvar odgovornosti, a ne znanja.
Ako je najavljeno da se ulaznice prodaju od 9:00, onda je 8:45 sve trebalo biti spremno.
U 9:12 su se pojavili na horizontu, začuđeni, šta je ovo gore, u 9:26 su digli roletice. 1000 ljudi čeka( na suncu) i tada doznaje da su 3 šaltera lijevo Pretplate (koliko750, od kojih ih je došlo 10-ak), krajnji desni za Split (nije došao nitko) i dva srednja za Stuttgart. Ja moram upoznati um, koji je to smislio.
I onda nastaje rotacija 1000ljudi i borba za pozicije. Da bi se netko večer prije sjetio na komad kartona napisati koji je šalter za što. To je valjda znanstvena fantastika.
Da nitko u toj radnoj zajednici, nikad nije vidio kako negdje u nekom gradu, nekakvi kreteni, kampiraju cijelu noć, da bi ujutro kupili nekakvu ulaznicu, za nogomet ili koncert pa malo zbrojio 2 i 2, pa se pripremio. Javno ih hvališ, Miškoviću, da rade po 15-16 sati dnevno. Da oni možda jesu dolje toliko, ali ne znam ja što to oni točno rade.
I kad se uspiješ probit do blagajne i pomisliš da si uspio, najteži dio tek slijedi, izaći van.
Nikakvog reda ni osiguranja, da ne govorim da je nekome moglo pozliti, šta onda. Liječničke pomoći, nigdje. Tom briljantnom odjelu radne zajednce tako nešto nije palo na pamet. Pa to bila samo još jedna tužba, koju će se riješiti.
KATASTROFA.

I još nešto, Miško, odjel ti se nije htio zamjerati D tribini pa su pustili cijenu na 20 kn. A sada ti preprodavači koji su kupovali po 40-50 ulaznica, istu tribinu prodaju po 40-50kn, i uzimaju veću lovu od tebe. Ali nema veze, dok imaš nas koji na drugim tribinama plaćamo duplo, nema straha.

I malo pozitive, bez obzira na kriminalnu organizaciju, ponosan sam što sa bio dio ove priče. Ajde da smo i to dočekali, da je čovjek u stanju brutalno pregaziti čovjeka, za komadić ulaznice...
FF!

Offline marinZG

• Junior
« Odgovori #741 u: Kolovoz 15, 2013, 11:45:05 »
Citat: "vlinicx"

Vutra ne seri.
Sto posto neće ujutro bit navala pretplatnika da si osiguraju karte nego će bit običnih navijača. Dvije postaje za pretplatnike. Ha ha ha.
Ima vutra pravo. Ako sam pretplatnik valjda to nekog boga znači. Dajem lovu za klub avansno. Minimum pristojnosti je da nam omoguće prvokup karata. Ovi koji nisu pretplatnici mogli su dat 160 kn za polugodišnju pretplatu i uzet kartu za Stuttgart za još 20 kn. Odmah bi imali 2000 pretplatnika, ne ovako 800tinjak...
There is no \'ctrl\' button on Chuck Norris\'s computer. Chuck Norris is always in control.

Offline vutra

• Veteran
« Odgovori #742 u: Kolovoz 15, 2013, 11:52:11 »

Vutra ne seri.

da sigurno nece bit navala pretplatnika...ali je bila tolika da su nestale sve karte na salterima za pretplatnike... :roll:

i btw 3 saltera su za pretplatnike ha ha ha...ha!
Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

Offline standby

• Forza Fiume
« Odgovori #743 u: Kolovoz 15, 2013, 11:55:24 »
A B C D F Nema vise

Offline Pesekan

• Veteran
« Odgovori #744 u: Kolovoz 15, 2013, 11:55:40 »
Neki frajer je već stavio oglas na fejs od NK Rijeke da prodaje kartu za zapad za 50 kn. Al je očito debil pa je stavio skeniranu kartu sa bar kodom kao dokaz. Brzo ju je pobrisao, al na vrijeme sam skinuo sliku. Ja već imam kartu, al bit će mi drago da si netko isprinta ovo i sjebe debila, ako prođe.

Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline vlinicx

• Veteran
« Odgovori #745 u: Kolovoz 15, 2013, 12:01:46 »
@vutra i purger

Što ima pravo? Da su karte na njihovim šalterima rasprodane pretplatnicima možeš si ga mislit što jesu. Prodane su karte koje idu u normalnu prodaju. A ako su rasprodali karte za pretplatnike onda imaju velikih problema u glavi.

Trebali su odvojit karte za pretplatnike i počet ih sutra prodavat. Rijetki su pretplatnici koji su danas došli da u gužvu da bi kupili kartu.

Pravo prvokupa ti znači da ti je karta osigurana do nedelje, a ako ne kupiš do onda ide u prodaju.
Močo mora igrati.

Offline scapa flow

• Morčić
  • **
« Odgovori #746 u: Kolovoz 15, 2013, 12:04:26 »
Citat: "tuljan"
Ovo dole je katastrofa. Dno dna.

Miškoviću, odjel radne zajednice koji radi prodaju ulaznica, ti je KATASTROFA.
Takvu ležernu i nezainteresiranu rulju nisam dugo vidio. I nemoj sada da se svi učimo poslu i rastemo, jer je to teška demagogija. Doći na vrijeme na radno mjesto, je stvar odgovornosti, a ne znanja.
Ako je najavljeno da se ulaznice prodaju od 9:00, onda je 8:45 sve trebalo biti spremno.
U 9:12 su se pojavili na horizontu, začuđeni, šta je ovo gore, u 9:26 su digli roletice. 1000 ljudi čeka( na suncu) i tada doznaje da su 3 šaltera lijevo Pretplate (koliko750, od kojih ih je došlo 10-ak), krajnji desni za Split (nije došao nitko) i dva srednja za Stuttgart. Ja moram upoznati um, koji je to smislio.
I onda nastaje rotacija 1000ljudi i borba za pozicije. Da bi se netko večer prije sjetio na komad kartona napisati koji je šalter za što. To je valjda znanstvena fantastika.
Da nitko u toj radnoj zajednici, nikad nije vidio kako negdje u nekom gradu, nekakvi kreteni, kampiraju cijelu noć, da bi ujutro kupili nekakvu ulaznicu, za nogomet ili koncert pa malo zbrojio 2 i 2, pa se pripremio. Javno ih hvališ, Miškoviću, da rade po 15-16 sati dnevno. Da oni možda jesu dolje toliko, ali ne znam ja što to oni točno rade.
I kad se uspiješ probit do blagajne i pomisliš da si uspio, najteži dio tek slijedi, izaći van.
Nikakvog reda ni osiguranja, da ne govorim da je nekome moglo pozliti, šta onda. Liječničke pomoći, nigdje. Tom briljantnom odjelu radne zajednce tako nešto nije palo na pamet. Pa to bila samo još jedna tužba, koju će se riješiti.
KATASTROFA.

I još nešto, Miško, odjel ti se nije htio zamjerati D tribini pa su pustili cijenu na 20 kn. A sada ti preprodavači koji su kupovali po 40-50 ulaznica, istu tribinu prodaju po 40-50kn, i uzimaju veću lovu od tebe. Ali nema veze, dok imaš nas koji na drugim tribinama plaćamo duplo, nema straha.

I malo pozitive, bez obzira na kriminalnu organizaciju, ponosan sam što sa bio dio ove priče. Ajde da smo i to dočekali, da je čovjek u stanju brutalno pregaziti čovjeka, za komadić ulaznice...
FF!

potpisujem od riječi do riječi. fascinanto je da ovo što si napisao u klubu sami  nisu shvatili unaprijed i na taj način se organizirali. pa kako možeš doći u kućicu u 9,15h i prodavat karte od 9,30h, a najavio si sve za 9,00h!!! + spomenuti natpisi na šalterima koji te obavještavaju o mjestu prodaje pola sata nakon što je prodaja trebala početi!!

jedino što se nadam je da će klub povući neku pouku iz današnje situacije kada uđemo u grupu.
to je toliko jednostavan organizacijski posao!
- prva dva dana samo online prodaja (time navijači iz čitave županije i šire  nisu u podređenom položaju)
- drugi dan samo pretplata ili odvojiti slobodnu prodaju (zapadna blagajna) i pretplatu (istočna blagajna)
- max. 3-4 karte po kupcu
- kiosk? da, ali ne na zametu ili vežici...jedino u delnicama, novome, klani i slično...
-D tribina, Armadi po 20 kn, ostali bar 50kn
- E1, 10kn - no comment, bolje zatvoriti tribinu...
zaljev

Offline Vedran

• Forza Fiume
« Odgovori #747 u: Kolovoz 15, 2013, 12:10:55 »
Neka odu van i vide kako ozbiljniji klubovi rješavaju ove stvari, od gužvi pa do preprodaje ulaznica...
Ova preprodaja je najveća pušiona za ljude koji nisu na vrijeme stigli kupiti kartu ali na kraju i za klub...
Ja sam srećom na vrijeme kupio preko neta.

Offline vutra

• Veteran
« Odgovori #748 u: Kolovoz 15, 2013, 12:13:22 »
@vutra i purger

Što ima pravo? Da su karte na njihovim šalterima rasprodane pretplatnicima možeš si ga mislit što jesu. Prodane su karte koje idu u normalnu prodaju. A ako su rasprodali karte za pretplatnike onda imaju velikih problema u glavi.

Trebali su odvojit karte za pretplatnike i počet ih sutra prodavat. Rijetki su pretplatnici koji su danas došli da u gužvu da bi kupili kartu.

Pravo prvokupa ti znači da ti je karta osigurana do nedelje, a ako ne kupiš do onda ide u prodaju.

pa ja uopce nisam branio njihove organizacijske sposobnosti,samo sam rekao da je uredu da mi pretplatnici lakse dodjemo do karata nego ostali...

Offline Neno91

• Senior
« Odgovori #749 u: Kolovoz 15, 2013, 12:17:31 »
Velik propust organizacije i prodaje karata od našeg kluba. Izgledamo ko seljaci kad dodju u moderan milijonski grad.  :roll: Miskovicu, mislim da su neki u klubu zreli za otkaz pogotovo na marketinskoj strani. Mozes ti gradit kakav god stadion oces, ako ti ovako budu radili, nebudemo dugo opstali, ponajvise bili ozbiljan klub.

Nije žvaka za seljaka.
Ljubim te Varga!