• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Omladinski pogon  (Prikazano: 60103 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koma

• Veteran
Odg: Omladinski pogon
« Odgovori #210 u: Svibanj 30, 2015, 18:26:22 »
  • Gledao malo prvo poluvrijeme Rijeke 2 protiv Trnja i znam da nebi smio biti prestrog nakon odgledanih 45 minuta, ali skoro bi rekao da ću pojest diplomu ako od svih ovih i jedan zaigra za današnju Miškovićevu Rijeku. Možda pokoji završi kod Pamića u Istri. Onako od oka najbolji mi je izgledao igrač s brojem 2 - a to nam je stari poznanik Fausto. Ovo ostalo  :'(

Usput 0:0 je s par poluprilika naših. Trnjci nisu ni centar prešli

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #211 u: Svibanj 30, 2015, 19:50:19 »
  • Ali zato gol Dangubića... Jako lijepo:

Snimka (golovi na 1:06 i 1:15) https://www.youtube.com/watch?v=E03dkHowKrU

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #212 u: Svibanj 30, 2015, 20:49:49 »
  • Uuu brutalan gol. Je treceligaska obrana al treba ovo znat.
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #213 u: Svibanj 30, 2015, 21:02:52 »
  • Kakav gol, eeeee!!! Kakav Hristov...

Mislim da mali Danguba ima nešto... I u debiju na Kantridi je pokazao to "nešto".

Offline c00lme

• Morčić
    • **
    « Odgovori #214 u: Svibanj 30, 2015, 21:09:19 »
  • Vise je mali  tehnike i znanja pokazao u ovom jednom golu nego Balaj cijelo proljeće

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #215 u: Svibanj 30, 2015, 21:45:05 »
  • Mora mu se dati ozbiljna prilika sljedeće sezone jer ako ne - kakva će to biti poruka ostalima iz Rijeke B?!

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #216 u: Lipanj 24, 2015, 13:06:55 »
  • http://www.sportcom.hr/lokalni-sport/nogomet/treca-liga-z/bivsi-igraci-rijeke-pronasli-klubove-marko-marcius-u-slaven-belupu-matej-mrsic-u-celju.html

O ovom Mršiću se prije 3-4 godine pisalo jako dobro, eno ga sad u Sloveniji. Nego, što to znači da su Dangubić i Collins jedini koji su dobili nove ugovore? Da li to znači da će u idućoj sezoni 3.HNL kompletno nova generacija zaigrati za Rijeku II?

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #217 u: Lipanj 24, 2015, 13:21:14 »
  • http://www.sportcom.hr/lokalni-sport/nogomet/treca-liga-z/bivsi-igraci-rijeke-pronasli-klubove-marko-marcius-u-slaven-belupu-matej-mrsic-u-celju.html

O ovom Mršiću se prije 3-4 godine pisalo jako dobro, eno ga sad u Sloveniji. Nego, što to znači da su Dangubić i Collins jedini koji su dobili nove ugovore? Da li to znači da će u idućoj sezoni 3.HNL kompletno nova generacija zaigrati za Rijeku II?

A i treba... sa 21-22 god. ili jesi ili nisi (ima par izuzetaka koji još mogu pa se njih zadrži). Treba dati slijedećoj generaciji priliku da se pokažu...

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #218 u: Lipanj 24, 2015, 15:50:19 »
  • nazalost nema milosti,ali jednu stvar ne kuzim,zasto se nije dala koji put sansa onima na koje se racunalo,dangubic je dobio jednu priliku,collins niti jednu,a mrsic je biona klupi par puta.
    s druge strane dovodimo mlade talente,vizinger i necestic najnovije a i prosle sezone rebernik i jos neki koji nisu medijski popraceni,ali tako rade klubovi koji na takav nacin misle funkcionirati.
    kad gledas taj dinamo,pravih zagrepcana i okoline nema,svi ovi sto su prodani "veliki talenti" su skautiranjem dovedeni.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline uvijek_rijeka

• Senior
    « Odgovori #219 u: Lipanj 24, 2015, 16:00:58 »
  • kek ima neku fobiju od klinaca, to meni isto malo smeta šta ih ne stavlja, ako ih nije stavio na kraju prvenstva kada nismo imali šta izgubit ne znam kada će..

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #220 u: Srpanj 03, 2015, 08:38:01 »
  • Evo prilično velike vijesti:

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Cetiri-otkaza-u-skoli-nogometa-NK-Rijeka-dolaze-treneri-iz-Italije

Što se mene tiče, bilo je vrijeme da se nešto napravi. Naša nogometna škola je uvijek bila osrednjo-loša. Jedino me čudi da Stile ostaje, ili su možda i njemu dani odbrojani i samo se čeka prigodan trenutak. Naime, iako ne piše konkretno, nekako ne vjerujem da je Stilinović taj koji je predložio ovakav radikalan potez. Prije bih rekao da je to Mišković.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #221 u: Srpanj 03, 2015, 12:24:52 »
  • – Ljut sam i razočaran što nisam produžio ugovor – govori Brajković. – Očekivao sam da će i dalje biti mjesta za mene zbog svojega dvogodišnjeg mandata provedenog u školi nogometa i u drugoj momčadi. Svi moji planovi bili su vezani uz »Rijeku«. Mislim da sam svojim radom, ponašanjem i zalaganjem bio primjer djeci, ali odgovornim klupskim ljudima dao za pravo da budu zadovoljni s mojim radom.

hvatao je drugu djecu za vrat,nije to pozitivan primjer djece

a sto se ticew stileta,niti ja nemam neko misljenje o njemu,ali mozda u njemu ima potencijala a misko i ekipa su ga stisli pa ga sad mora i ispoljiti,mozda ruzno pace postane labud po pritiskom :D
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Projekt

• Gost
    « Odgovori #222 u: Srpanj 08, 2015, 22:36:23 »
  • http://www.nk-rijeka.hr/vijest/cetiri-nova-trenera-u-sn-hnk-rijeka/

Cini se kao pravi put i nova pojacanja. Sef im je Stilinovic jedino, a za njega sam valjda od 9 od 10 ljudi cuo da je gad, ali mozda takav i treba. Vidjeti cemo rezultate.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #223 u: Srpanj 08, 2015, 23:05:31 »
  • Po referencama - obećavaju. Ali iskreno, na stranicama NK Rijeke su mogli navesti bilo koje prethodne poslove i staviti nekoliko poznatih imena s kojima su radili i ja bih isto rekao! :)
    Ali, eto... drago mi je da se klub trudi i da se pokušava podići ljestvica. Samo tako se ide naprijed!

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #224 u: Srpanj 09, 2015, 16:17:56 »
  • Jel ima tko uopće koju dobru riječ za Stilinovića? Ne znam, ali i Srećko i Kek su u klubu, valjda i oni vide dali taj Stilinović vrijedi šta... Bo