• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 3.kolo:HNK Rijeka - GNK Dinamo, 28.07.2013 (19.00h)  (Prikazano: 21245 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LR

• Inćun
  • *
Re: 3.kolo:HNK Rijeka - GNK Dinamo, 28.07.2013 (19.00h)
« Odgovori #180 u: Srpanj 29, 2013, 19:23:27 »
  • mene na zanima mi vi oni tko ce bit tko nece, samo me zanima da ne pisete gluposti koje tko zna tko prica a nisu ni blizu istine...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #181 u: Srpanj 29, 2013, 19:27:57 »
  • Citat: "LR"
    mene na zanima mi vi oni tko ce bit tko nece, samo me zanima da ne pisete gluposti koje tko zna tko prica a nisu ni blizu istine...

Gle ovo je forum na kojem ljudi raspravljaju o NK Rijeci i o temama vezanim za naš klub. Netko je napisao da su dani novci za put. Ti si demantirao. I to je to. Što sad dizat frku kad je nema. Nije prvi put da su se neistinite glasine našle na forumu. A ni zadnji.

i Btw... ne generaliziraj na sve. Nije tako da "pišu svi gluposti". Netko je rekao tako što, njega citiraj i demantiraj većina drugih nema pojma o tome. Nismo borgovi pa da svi jednako mislimo. I dobro da je tako!

Offline Neno91

• Senior
    « Odgovori #182 u: Srpanj 29, 2013, 19:29:55 »
  • Jednostavno ne kuzim Armadu nakon sto se klub javno obratio ponajvise njima pa i ostalima o statusu kluba, politici. No opet  ponavlja se vec na sljedecoj tekmi slicni paneli i ponovo produbljuje ista prica o istoj poruci kao ono sto se desilo pred 2 tjedna ne postoji. I opet danas je Miskovic morao jos jednom za neke budale sa Zapada, a to se odnosi na Armadu ponovit gradivo, no ja sam siguran da ce ih se par ponovo naci i izvjesit parole jer su iskompleksirani do bola.
    Ljubim te Varga!

Offline Kantrida4Ever

• Pionir
    « Odgovori #183 u: Srpanj 29, 2013, 20:49:17 »
  • Ovo se pretvorilo u raspravu o Armadi?

Dajte ljudi, chill.

Vidim da momci iz Armade citaju ovo, sto mi je drago. Ako smijem reci onda:

1. super je sto Rijeka ima ultrase koji se stvarno trude oko navijanja. Svatko tko je pokusao organizirati 6 na 6 nogomet zna koliko je truda potrebno da se sve koordinira, a kamoli vise stotina ljudi.

2. sto se transparenta tice, mislim da ste djelomicno pogodili jer Rijeka nije uzela igrace koje mora uzeti da bi osvojila prvenstvo. Za Tomecaka morali smo uzeti i Pokrivaca itd. Iako nije sve bas 100% tako. Vjerujem da je Mamic htio kojeg osjecanina ali nije uspio.

3. Veceranje Miskovica i Mamica je neprikladno. Medjutim onima koji znaju cime se Miskovic bavio u Nigeriji nije. Miskovic i Volpi su "your go to man" u Nigeriji ako trebas pokrenuti neki posao a postoje "razne prepreke".

4. Utrcavanje u teren je glupo. Znam da su neki od vas jos mladi i divlji u srcu. Ali kad malo ostarite cete i vi shvatiti da to nije cool. Na kraju, svi smo mi na Kantridi jer volimo prvenstveno gledat nogomet i volimo Rijeku.

5. Rijeka nikad nije bila ustaski bastion. Ja kao ponosni Hrvat mogu reci da je pjevanje takvih pjesama meni strano, a to bi vam rekla i moja supruga koja je Slavonka i provela 5 godina u sklonistu dok joj je muski dio obitelji branio Slavoniju i Hrvatsku. Ljubav prema domovini Rijeka ne treba dokazivati mrznjom prema narodu koji je jos uvijek djelomicno medju nama, nit krivi nit duzni. Armada to sigurno ne treba jer je dovoljno pogledati spomenik na Kantridi i broj poginulih Rijecana. BBB i Torcida tom pateticnom pjesmom samo zele provokaciju. Rijeka se tu nema cega sramiti, jer Rijeka kao lucki grad oduvijek prima sve, i Primorce i Hercegovce, Slavonce, Dalmatince, Bosance, Slovence i Talijane, Srbe, Makedonce, Albance, Nigerijce i Kineze. Za Rijeku su sve to Rijecani.

Ajd zivjeli.
    Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it\'s much more serious than that.

Offline Sentinel87

• Inćun
    • *
    « Odgovori #184 u: Srpanj 29, 2013, 20:57:02 »
  • Citat: "Kantrida4Ever"
    Ovo se pretvorilo u raspravu o Armadi?

Dajte ljudi, chill.

Vidim da momci iz Armade citaju ovo, sto mi je drago. Ako smijem reci onda:

1. super je sto Rijeka ima ultrase koji se stvarno trude oko navijanja. Svatko tko je pokusao organizirati 6 na 6 nogomet zna koliko je truda potrebno da se sve koordinira, a kamoli vise stotina ljudi.

2. sto se transparenta tice, mislim da ste djelomicno pogodili jer Rijeka nije uzela igrace koje mora uzeti da bi osvojila prvenstvo. Za Tomecaka morali smo uzeti i Pokrivaca itd. Iako nije sve bas 100% tako. Vjerujem da je Mamic htio kojeg osjecanina ali nije uspio.

3. Veceranje Miskovica i Mamica je neprikladno. Medjutim onima koji znaju cime se Miskovic bavio u Nigeriji nije. Miskovic i Volpi su "your go to man" u Nigeriji ako trebas pokrenuti neki posao a postoje "razne prepreke".

4. Utrcavanje u teren je glupo. Znam da su neki od vas jos mladi i divlji u srcu. Ali kad malo ostarite cete i vi shvatiti da to nije cool. Na kraju, svi smo mi na Kantridi jer volimo prvenstveno gledat nogomet i volimo Rijeku.

5. Rijeka nikad nije bila ustaski bastion. Ja kao ponosni Hrvat mogu reci da je pjevanje takvih pjesama meni strano, a to bi vam rekla i moja supruga koja je Slavonka i provela 5 godina u sklonistu dok joj je muski dio obitelji branio Slavoniju i Hrvatsku. Ljubav prema domovini Rijeka ne treba dokazivati mrznjom prema narodu koji je jos uvijek djelomicno medju nama, nit krivi nit duzni. Armada to sigurno ne treba jer je dovoljno pogledati spomenik na Kantridi i broj poginulih Rijecana. BBB i Torcida tom pateticnom pjesmom samo zele provokaciju. Rijeka se tu nema cega sramiti, jer Rijeka kao lucki grad oduvijek prima sve, i Primorce i Hercegovce, Slavonce, Dalmatince, Bosance, Slovence i Talijane, Srbe, Makedonce, Albance, Nigerijce i Kineze. Za Rijeku su sve to Rijecani.

Ajd zivjeli.

=D>

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    « Odgovori #185 u: Srpanj 29, 2013, 21:13:20 »
  • Opet se forum pretvorio u teško sranje. Molim vas da se držite svega šta je LR napisao,nogometa,ubačaja,taktika,formacije,očekivanja,marketinga,prognoza i ša se već piše po forumu.I sam se donekle smatram armadom iako nikada nisam sudjelovao u radu KN,pa ako poznate te dečke molim vas da se ostavite gluposti koje ionako nisu za forume. Imate KN pa izvolite iznest svoje mišljenje,siguran sam da vas će vas se saslušat. Iskazali su svoj stav i dobro da su ga iskazali jer bolje spriječit nego liječit. Rijeka je dobra,igramo Europu,stadion je pun,kao šta vi(mi) iskazujemo neka svoja stajališta na forumu,armada je tu kao najvjerniji navijači da iznesu svoje na tribinama,šta je puno ispravnije. Ostavite se kenjanja jer gluposti vrijeđaju i mene koji sam probao šta znači gostovanje po hrvatskoj,pa putuješ cijeli dan iz Osijeka ili Vinkulje sav ubediran jer je Rijeka popušila,a kamoli ovo po Europi.  Znam da nas je puno na forumu koji imaju koje gostovanje,pa i oni koji imaju manji broj gostovanja znaju koliko je to danas zajebano. Hvala bogu da imamo navijačku skupinu i ljude koji imaju volju,ja im se divim jer mi se se duže vrijeme zgadi nogomet i stadioni nakon represije koju gostovanja nose,pa još jedanput držite se onoga šta vam bolje ide,tj. šta je prikladno za forum.

Offline shufter

• Pionir
    « Odgovori #186 u: Srpanj 29, 2013, 21:16:23 »
  • Navijanje ne navijanje. Mamić, Mišković i ostalo na stranu. Oni su igrali sa recimo 70% a mi se ubijali i ozljeđivali i nismo im mogli ništa. To je jedina činjenica. Sve ostalo zanemarivo. I ne možemo imati zorniji pokazatelj di smo mi od njih. Kako su tu neki pisali osvajamo, napadamo naslov i slično a dinamo se možda još i pojača. A razlog lošeg navijanja je vrućina i stvarno veliki broj onih koji su došli prvi drugi put i pravih pravcatih stranaca. Na par jezika (talijanski i engleski) različiti ljudi tražili upute kako doći do stadiona i sl. A jedan čovjek koji je sjedio ispod mene sa sinom me pitao koji broj nosi Benko, koji je "onaj plavi" i sl. Takvi sigurno neće znati tekstove navijačkih pjesama. Puno, puno palente i dosta sreće nam treba da bi dobili jednu tekmu a za prvenstvo cijela ona rekordna kompirica z grobnika.
    Treba delat i `ko ti se neda.

roberto baggio

• Gost
    « Odgovori #187 u: Srpanj 29, 2013, 21:16:47 »
  • Mislim da je sramotno da je Armada objavila onakav transparent o loži i filijali... pa kako možete pljuvat po upravi kluba koja nas je spasila od propasti ? pa sam predsjednik Mišković je rekao da nema nikakvog pakta i da ćemo uvijek bit sami protiv svih !! pa koji kurac vi želite još ?? što bi trebao napravit Mišković ??? posrali ste klub za koji navijate a zbog čega ?? da bi se dokazali Torcidi i Boysima ??? ma vi niste normalni ! da sad Miškoviću pukne film, naduri i pokupi se iz kluba trebalo bi vas objesit za jaja sve skupa !!

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    « Odgovori #188 u: Srpanj 29, 2013, 21:34:53 »
  • Svi znamo šta današnji dinamo i mamić predstavljaju u hrvatskom nogometu. Žao mi je da je do toga došlo,ali sama pomisao da flerotovanja s Mamićem svakog navijača tjera na povraćanje. Nadam se da je mišković pravi čovjek na pravom mjestu,ali nažalost živimo u svijetu prevara,kriminala,sumnji i manipulacija i teško je danas spriječiti ljude da sumnjaju. Miškoviću,samo ustrajno napred,ljudi će zaboravit natpise i naklapanja,ali Rijeka mora bit oporba kriminalu u hrvatskom nogometu a ne podložna istome. Zato smo se i veselili social sportu i Miškoviću kada je došao,više nego parama i pojačanjima.

brziri

• Gost
    « Odgovori #189 u: Srpanj 29, 2013, 21:59:52 »
  • nabijem vas sve na K

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #190 u: Srpanj 29, 2013, 22:02:09 »
  • Citat: "brziri"
    nabijem vas sve na K
    točno to. daj TIR zatvaraj ovo jer nema kraja

Offline siw

• Junior
    « Odgovori #191 u: Srpanj 29, 2013, 22:10:21 »
  • svi pisu gluposti,i ja cu
    ovo je 140000 post na forumu.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #192 u: Srpanj 29, 2013, 22:12:30 »
  • Znači došlo je i do ovoga pa onda nema smisla držati temu otvorenom kad ionako neće ništa pametno nastati u njoj u budućnosti.

Ovdje ide ključ, okrećemo se Žilini, a predlažem da raspravu o Armadi, transparentima, Mamiću i ostalima ostavimo za neku drugu priliku. :)