• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: EL - Q3 : RIJEKA - MŠK Žilina, 01.08.2013. 19h (2-1)  (Prikazano: 18498 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vlinicx

• Veteran
Re: EL - Q3 : RIJEKA - MŠK Žilina, 01.08.2013. 19h
« Odgovori #45 u: Srpanj 31, 2013, 09:16:59 »
  • U odjelu marketinga kluba vjerovatno rade idioti, kako netko može napisat da još ima karata i da se ne treba žurit, dobro da nisu napisali u novom listu da ima toliko karata da će se moć kupovat i prije utakmice.

Zar je teško napisat zbog povećanog interesa gledatelja molimo sve ljubitelje kluba da ne čekaju zadnji trenutak za nabavu ulaznica jer se trenutno ulaznice prodaju iznad svih naših očekivanja i vjerovatno će četvrtak ostat samo ulaznice koje pretplatnici nisu preuzeli.

Sve preostale karte bi vjerovatno već danas bile rasprodane, koliko je samo ljudi došlo ujutro prije Dinama jer su čuli da će karte bit rasprodane.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Projekt

• Gost
    « Odgovori #46 u: Srpanj 31, 2013, 09:30:44 »
  • Ne možemo puno toga naučiti od tovara, ali kako pobuđivati interes i dovoditi ljude na utakmicu možemo.

To što oni rade na govnarski način je drugi par rukava, ali za staviti na dva ionako zakupljena jumbo plakata sliku Drogbe i xy igrača Žiline sa njihove utakmice i ovo što si ti napisao se mogao i Gashi sjetiti, a kamo li ne netko od njih 10 novozaposlenih u upravi i administraciji.

Ispada da igramo za ulazak u Kup velesajamskih gradova, a za u Euro ligu i potencijalno najuglednijeg suparnika nakon Juvea i Reala protiv skoro pa friškoga sudionika LP-a.

I zato ljudi:

SKORO PA NEMA KARATA, HAJDUK JE OSNOVAN U ČEHOSLOVAČKOJ, NITKO NEZNA GDJE SU IGRAČI ŽILINE BILI '91 I ZATO SVI NA UTAKMICU!

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #47 u: Srpanj 31, 2013, 09:52:43 »
  • Kaze decko na Kantridi koji prodaje karte da dosta slabije ide prodaja u usporedbi sa Wales dream team.. Gledam i na netu ima puno vise karata nego sto je bilo proslu tekmu dan prije..

Offline nugljan

• Inćun
    • *
    « Odgovori #48 u: Srpanj 31, 2013, 10:17:44 »
  • Stalno svi pa i novinar danjašnjih sportskih iznenađen je  Jugovićevim dobrim igrama a kao najmanje pojačanje kada je doveden ali iza njega stoje brojke. Iz izlaska iz juniora  5 sezona bio je stožerni  igrač Osijeka,  gotovo nikad mijenjan, a rezervnu klupu je grija  samo kod Scorije i kod nikog drugog Recimo Maleš igrač istog godišta ima tek jednu standardnu istina odličnu sezonu iza sebe, a godinu dana stariji Kvržić tek dvije a i u najvažnijoj utakmici  sezone za  Osijek  prošlogodišnji  finale kupa bio je rezerva u prvoj utakmici dok je Jugo igra  u obe. Jednostavno postoje brojke i statistika ali iza nekih igrača stoje uspješni menađeri  ki ih rivaju, a neki pišaju krv, suze i pot za malo pohvala. Najveća mana Jugovića je ća je bija često ozljeđen, ća  ja znan je imal 3 operacije kolena do sad, a nije ni čudo koliko teče i bori se. Time ća sam napisal ne umanjujem kvalitetu ostalih igrača samo me smeta to stalno čuđenje Jugovićevim dobrim igrama, a Rijeka je dobila mladog ali super iskusnog igrača prkaljenog u 1. Hnl.
    A na kraju sam našal da danas ima i rođendan pa mu čestitam i želim da se vajka tako bori, a bit će i blistavih i slabih igara ali kad ostavlja tako srce na terenu nikad mu se neće žviždat, krepat ma ne molat, baš  gre uz njega. =D>  =D>  =D>

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #49 u: Srpanj 31, 2013, 10:22:08 »
  • Citat: "standby"
    Kaze decko na Kantridi koji prodaje karte da dosta slabije ide prodaja u usporedbi sa Wales dream team.. Gledam i na netu ima puno vise karata nego sto je bilo proslu tekmu dan prije..

dosta je ljudima, revoltirani su... :lol:  vratite nam našu rijeku...

najiskrenije, i drago mi je... stoput, ali stoput je bolja atmosfera kad je na 70% nego na 90% kapaciteta. želim da rastemo, želim da imamo više navijača. al na način da se revitaliziraju oni koji su dugo bili doma, u međuvremenu sve pratili + novi, ali da stasaju voleći klub. a ne majmuni koji oće izvest trebu da prošeće dekolte pa ju možda reporteri uhvate. pičabe možemo gledat i poslije tekme negdje drugdje.
    uvijek se sjetim onog 99. protiv Osijeka. Ono nije bila Kantrida nego Bela nedeja. Skandiranje Osijeku, pa Hajduku... Ko nam je bilo suđeno to izgubit..
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #50 u: Srpanj 31, 2013, 11:16:21 »
  • Senade totalno se slažem više se volim znojit na stadionu sa 7000 debelih muškaraca nego sa 7000 debelih muškara i 4000 cica. :mrgreen:

Kad je stadion pun onda su stari navijači nezadovoljni jer ima brdo derbi navijača, a kad je stadion prazan onda se proklinju ovi koji ne dođu jer oni ne vole Rijeku i sramotno je da nas ima tako malo.

edit
    Sljedeći slogan Rijeke bi trebao bit zajedno protiv cica :mrgreen:
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #51 u: Srpanj 31, 2013, 11:17:50 »
  • Citat: "USF1926"
    .....

svaka čast USF na trudu!  =D>

što se tiče šansi, 50-50, nebi rekao da smo išta u povoljnijoj situaciji..
    možda imamo nešto jaču ekipu, međutim i manjak europskog iskustva, prva tekma doma i k tome na 300 celzijanera..
    bit će teško! jedva čekam tekmu!! :)

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #52 u: Srpanj 31, 2013, 11:21:45 »
  • Citat: "vlinicx"
    Senade totalno se slažem više se volim znojit na stadionu sa 7000 debelih muškaraca nego sa 7000 debelih muškara i 4000 cica. :mrgreen:

Kad je stadion pun onda su stari navijači nezadovoljni jer ima brdo derbi navijača, a kad je stadion prazan onda se proklinju ovi koji ne dođu jer oni ne vole Rijeku i sramotno je da nas ima tako malo.

edit
    Sljedeći slogan Rijeke bi trebao bit zajedno protiv cica :mrgreen:

:mrgreen:  :mrgreen:

Jako.

Ma nek je pun stadion pa makar morao sve te silne sise trpit.... 8)
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #53 u: Srpanj 31, 2013, 11:22:33 »
  • @USF :
    gdje ti iskopaš sve te podatke?
     =D>  =D>
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #54 u: Srpanj 31, 2013, 11:57:52 »
  • Citat: "nugljan"
    Stalno svi pa i novinar danjašnjih sportskih iznenađen je  Jugovićevim dobrim igrama a kao najmanje pojačanje kada je doveden ali iza njega stoje brojke. Iz izlaska iz juniora  5 sezona bio je stožerni  igrač Osijeka,  gotovo nikad mijenjan, a rezervnu klupu je grija  samo kod Scorije i kod nikog drugog Recimo Maleš igrač istog godišta ima tek jednu standardnu istina odličnu sezonu iza sebe, a godinu dana stariji Kvržić tek dvije a i u najvažnijoj utakmici  sezone za  Osijek  prošlogodišnji  finale kupa bio je rezerva u prvoj utakmici dok je Jugo igra  u obe. Jednostavno postoje brojke i statistika ali iza nekih igrača stoje uspješni menađeri  ki ih rivaju, a neki pišaju krv, suze i pot za malo pohvala. Najveća mana Jugovića je ća je bija često ozljeđen, ća  ja znan je imal 3 operacije kolena do sad, a nije ni čudo koliko teče i bori se. Time ća sam napisal ne umanjujem kvalitetu ostalih igrača samo me smeta to stalno čuđenje Jugovićevim dobrim igrama, a Rijeka je dobila mladog ali super iskusnog igrača prkaljenog u 1. Hnl.
    A na kraju sam našal da danas ima i rođendan pa mu čestitam i želim da se vajka tako bori, a bit će i blistavih i slabih igara ali kad ostavlja tako srce na terenu nikad mu se neće žviždat, krepat ma ne molat, baš  gre uz njega. =D>  =D>  =D>
    =D> ja uživam gledat njegovu borbenost i požrtvovnost. srećom nema samo to nego zna nešto i odigrat! nije bezveze u prvih 11 stalno.

Offline USF1926

• Veteran
    « Odgovori #55 u: Srpanj 31, 2013, 12:51:43 »
  • Citat: "smirena bubica"
    @USF :
    gdje ti iskopaš sve te podatke?
     =D>  =D>

Uglavnom Transfermarkt, a tu i tamo Wiki.

Online siw

• Junior

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #57 u: Srpanj 31, 2013, 15:02:56 »
  • Citat: "USF1926"
    Nema na cemu.
    Ma ima! :)
    Svaka čast na trudu. Gušt je pročitat tako što!

Što se tiče novih navijača i cica. Najveća fora mi je uvijek po zimi ići na stadion kada pada kao iz kabla, dere bura i/ili pada snijeg! Prošle godine ona sniježna tekma je bila zakon! Malo ljudi, svi nabrijani k'o mala djeca i totalni fokus na nogomet.
    S novim navijačima i pogotovo cicama malo mi tu i tamo padne koncentracija ali neka. Svi smo jednom bili novi navijači. Nek ih je. Neki će se zakačiti neki ne...

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #58 u: Srpanj 31, 2013, 15:07:07 »
  • « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #59 u: Srpanj 31, 2013, 15:16:35 »
  • Citat: "Vado mangnar"
    Citat: "USF1926"
    Nema na cemu.
    Ma ima! :)
    Svaka čast na trudu. Gušt je pročitat tako što!

Što se tiče novih navijača i cica. Najveća fora mi je uvijek po zimi ići na stadion kada pada kao iz kabla, dere bura i/ili pada snijeg! Prošle godine ona sniježna tekma je bila zakon! Malo ljudi, svi nabrijani k'o mala djeca i totalni fokus na nogomet.
    S novim navijačima i pogotovo cicama malo mi tu i tamo padne koncentracija ali neka. Svi smo jednom bili novi navijači. Nek ih je. Neki će se zakačiti neki ne...

ma neka novih, živciraju me oni šta nisu ni novi ni stari nego derbi-igrači. Nek dolaze, al meni je ljepše bez njih. Pogotovo kad dođu na zapad, razvodne ekipu koja navija pa se jače čuju bojsi i tovari. Al svako ima svoje preferencije.
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif