• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: EL - Q3 : RIJEKA - MŠK Žilina, 01.08.2013. 19h (2-1)  (Prikazano: 18499 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline standby

• Forza Fiume
EL - Q3 : RIJEKA - MŠK Žilina, 01.08.2013. 19h (2-1)
« u: Srpanj 29, 2013, 11:33:46 »
  • Da se što prije izbaci ova utkamica sa Dinamom iz glava, čeka nas nova, puno bitnija utakmica od suparnika iz Zagreba..
    Po transfermarktu smo daleko skuplja ekipa (iako imamo i 10 igrača više u bazi). Iskreno drago mi je da nismo dobili olimpiju, s obzirom da bi se orilo ubi janeza, a trener nam je ipak slovenac. Ovako nas čeka ozbiljniji suparnik koji ima dosta iskustva u Europi zadnjih godina.

99% nema Brezovca i Zlomislića još nisam nigdje pročitao jel Benko bio umoran na kraju ili je neka povreda?

S obzirom da je Žilina paklen domacin jako je bitno ne primit gol (i nakrcat ko Walesane :P ). Uglavnom opet će biti pakleno vruće, tako da bi bilo lijepo ukrcat nešto u prvom dijelu utakmice i onda ce se i lakse igrati.
    Valjda ce biti bar 7-8k ljudi i nadam se da se Armada vraća na svoj put i da će gurat ekipu kako to inače radi (odjebite politiku i gurajmo Rijeku)..
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 02, 2013, 21:23:42 od standby »

Offline Pesekan

• Veteran
    Re: EL - Q3 : RIJEKA - MŠK Žilina, 01.08.2013. 19h
    « Odgovori #1 u: Srpanj 29, 2013, 11:39:40 »
  • Lako je moguće da će bit još toplije nego sad protiv dinama (najavljuju pakleni tjedan), a utakmica se opet igra u 19.00h :!:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline aluminijska felga

• Senior
    « Odgovori #2 u: Srpanj 29, 2013, 11:46:40 »
  • Citat: "standby"
    Da se što prije izbaci ova utkamica sa Dinamom iz glava, čeka nas nova, puno bitnija utakmica od suparnika iz Zagreba..
    Po transfermarktu smo daleko skuplja ekipa (iako imamo i 10 igrača više u bazi). Iskreno drago mi je da nismo dobili olimpiju, s obzirom da bi se orilo ubi janeza, a trener nam je ipak slovenac. Ovako nas čeka ozbiljniji suparnik koji ima dosta iskustva u Europi zadnjih godina.

99% nema Brezovca i Zlomislića još nisam nigdje pročitao jel Benko bio umoran na kraju ili je neka povreda?

S obzirom da je Žilina paklen domacin jako je bitno ne primit gol (i nakrcat ko Walesane :P ). Uglavnom opet će biti pakleno vruće, tako da bi bilo lijepo ukrcat nešto u prvom dijelu utakmice i onda ce se i lakse igrati.
    Valjda ce biti bar 7-8k ljudi i nadam se da se Armada vraća na svoj put i da će gurat ekipu kako to inače radi (odjebite politiku i gurajmo Rijeku)..
    Ti si umjetni navijač kojemu je bitno sjesti na pune tribine i uživati u jakoj Rijeci,armadi je bitniji ponos i da se ne izgubi identitet kluba. Iako sam mislio da nove generacije idu promašeno jer su često brijale o Paveliću i sličnim izdajicama,jučer su s transparentom pokazali da su u prvom redu oporba zlu i čuvari kluba,a tek onda oni koji će pogurati do rezultata.
    Da si purger sigurno bi slavio ukradene titule i srao po BBB i Mamića smatrao dobročiniteljem i ponizno mu zahvaljivao šta ti klub igra ligu prvaka. Takvi ste vi beskičmenjaci.
    Vražja  mularija

Offline Traxxtor™

• Forza Fiume
    « Odgovori #3 u: Srpanj 29, 2013, 11:51:59 »
  • Znaci moramo se topit na suncu zbog iste one nazovi ih drzavna televizija(mi nismo RH?) koja nas uredno odbija prenosit kada igramo gostujuce utakmicu u europi(prestatyn, omonia, gencerbirligi metalist? ....) a sada im pustimo da nam oni odrede kada cemo igrat.

Pa ako su vec dvije utakmice(mi i yayduk) što nemoze ova prva počet u 8, druga u 10...barem bi bilo zericu bolje.

I ako smo mi igrali u Nedjelju na suncu a isti taj yayduk u 21h što nemogu malo bit pošteni pa da mi sada odigramo u tom terminu u 21h a oni u 19h.

Bojkotirat HRT! :evil:

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #4 u: Srpanj 29, 2013, 11:57:54 »
  • Ulaznice za Žilinu u prodaji

29.07.2013

Vijesti >

U četvrtak, 01.08. na rasporedu nam je utakmica 3. pretkola europske lige, HNK Rijeka - MŠK Žilina. Utakmica se igra s početkom u 19,00 sati.

Danas smo krenuli sa pretprodajom ulaznica za europsku utakmicu te se iste mogu kupiti od danas na stadionu Kantrida u vremenu od 9 - 18 sati na ulazu u klupski restoran.
    Ulaznice su u prodaji na čak 21 prodajnom mjestu iNovina gdje se nalazi veći kontigent ulaznica za sve tribine. Od sutra, 30.07. ulaznice su u prodaji i na trafikama Novog lista.

Na dan utakmice ulaznice se mogu kupiti cijeli dan na stadionu Kantrida, na ulazu u klupski restoran od 8 - 14 sati te nakon toga na klupskim blagajnama istok - zapad.

Cijene ulaznica za utakmicu su slijedeće:

TRIBINA A         150,00 kn
    TRIBINA B           70,00 kn
    TRIBINA C           70,00 kn
    TRIBINA D           20,00 kn
    TRIBINA F            50,00 kn
    TRIBINA E1         10,00 kn
    VIP A                   180,00 kn
    LOŽA C              300,00 kn

Svi naši pretplatnici do srijede imaju prednost pri kupnji svog pretplatnog mjesta. U četvrtak, 01.08. na dan utakmice sve ulaznice idu u slobodnu prodaju.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #5 u: Srpanj 29, 2013, 12:02:27 »
    Da se što prije izbaci ova utkamica sa Dinamom iz glava, čeka nas nova, puno bitnija utakmica od suparnika iz Zagreba..

potpisujem. deset godina nisam na zapadu, al navijačka skupina - kao što joj ime govori - navija. nekad treba malo i politički "zapaprit" al  samo kao začin, nikako to ne smije bit svrha. Okanimo se Mamića, Platinija, HNSa i Uefe... Nikada nogometni funkcioneri (a ni ostali) nisu bili niti će ikada bili cvijeće, možemo im tu i tamo zaebat majku, al ne može nam osnovni cilj biti nekakva politika, svjetonazor, "last spirit of fallen football" i "spasimo dupine" ili obilježavanje vojno redarstvenih akcija.
    Sve to ide toliko daleko da se koordinira sa suparničkim navijačima. Pa oni nama "šugave vrbe" pjevaju - a mi bi trebali pjevat s njima u glas. Ma ja im želim se naebat majke samo purgerske/tovarske na jedan sportsko rivalski način. Koliko god skupa ne volili ni Mamića ni HNS nismo ih volili ni pred 10, 15 ni 20 godina. Bojsi nisu brinuli naše brige, ni krađe na naš račun nego su nam nabijali kompleks srba a mi smo lovili ješku ko zadnji mutavci. sad su nam tovari bacili novu ješku.
    koncentrirajmo se na naš klub, ako treba protestirat protiv uprave, protestirajmo protiv kaosa od organizacije i sl... iako će i to na svoje.
    isprika na OT
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #6 u: Srpanj 29, 2013, 12:04:15 »
  • Citat: "aluminijska felga"
    Ti si umjetni navijač kojemu je bitno sjesti na pune tribine i uživati u jakoj Rijeci,armadi je bitniji ponos i da se ne izgubi identitet kluba. Iako sam mislio da nove generacije idu promašeno jer su često brijale o Paveliću i sličnim izdajicama,jučer su s transparentom pokazali da su u prvom redu oporba zlu i čuvari kluba,a tek onda oni koji će pogurati do rezultata.
    Da si purger sigurno bi slavio ukradene titule i srao po BBB i Mamića smatrao dobročiniteljem i ponizno mu zahvaljivao šta ti klub igra ligu prvaka. Takvi ste vi beskičmenjaci.

A ti si samo smiješan. Jedino sto si pogodio je da mi je bitno sjesti na tribine i uzivati u jakoj Rijeci..ovaj dio za ideale ginu budale govori sam za sebe..

Offline aluminijska felga

• Senior
    « Odgovori #7 u: Srpanj 29, 2013, 12:19:28 »
    Citat: "aluminijska felga"

A ti si samo smiješan. Jedino sto si pogodio je da mi je bitno sjesti na tribine i uzivati u jakoj Rijeci..ovaj dio za ideale ginu budale govori sam za sebe..
    Gnoju jedan,dosta si rekao o sebi. Misliš da će ti Mamić dati naslov pa je zato davao igrače? Armada,svaka čast još jedanput,kapa dole dečkima. Idnetitet kluba ,klupsku povijest i simbole treba čuvati,rezultat ima GNK Mamić ali ljude takav klub ne zanima.
    Vražja  mularija

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #8 u: Srpanj 29, 2013, 16:02:58 »
  • Vidim da je utakmica u 19 da HRT može prenositi na drugom programu, barem raspored kaže da će biti prijenosa...
    Tovare su stavili u 21.
    Nadam se da će u četvrtak ipak biti nešto hladnije nego protiv Dinama...
    Žiilna je izrazito domaćinska momčad i jako je bitno da ih dobijemo na Kantridi... A visoke temperature će nam dodatno otežati posao...
    Tovarima se već jučer išlo na ruku pošto su igrali kasnije, po hladnijem vremenu...
    Zašto im se ponovno izlazi u susret, a nama otežava situacija?
    Tim više što će Gruzijcima TV prijenos početi u 00:00, zbog 3 sata razlike u vremenskoj zoni...

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #9 u: Srpanj 29, 2013, 16:09:15 »
  • Citat: "Wedran"
    Vidim da je utakmica u 19 da HRT može prenositi na drugom programu, barem raspored kaže da će biti prijenosa...
    Tovare su stavili u 21.
    Nadam se da će u četvrtak ipak biti nešto hladnije nego protiv Dinama...
    Žiilna je izrazito domaćinska momčad i jako je bitno da ih dobijemo na Kantridi... A visoke temperature će nam dodatno otežati posao...
    Tovarima se već jučer išlo na ruku pošto su igrali kasnije, po hladnijem vremenu...
    Zašto im se ponovno izlazi u susret, a nama otežava situacija?
    Tim više što će Gruzijcima TV prijenos početi u 00:00, zbog 3 sata razlike u vremenskoj zoni...
    ma lako za prijenos. šta je s igračima iz gruzije? jbt igrat utakmicu u ponoć. ne vjerujem baš da se mogu adaptirat na vrijeme u 24 sata..

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #10 u: Srpanj 29, 2013, 16:09:50 »
  • ČETVRTAK 01.8.2013.
    KVARNER:
    Pretežno sunčano i vruće. Vjetar slab. Najniža jutarnja temperatura od 19 do 24, a danju 28 do 33°C. More 25-26°C. UV indeks visok.

Bit će veselo...
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #11 u: Srpanj 29, 2013, 17:00:07 »
  • biti će to vrlo zaje*ana tekma.. mi bez Breze, Šakrabota i Zlomislića.. za očeivati je Pokrivača/Močinića, Borasa i ev. Kvržića umjesto Alispahića ali na drugoj poziciji.. doma ih moramo tući, nadam se i ne primiti gol.. bio bi sretan i sa 1:0, bez zaje*ancije..

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Srpanj 29, 2013, 17:10:03 »
  • Citat: "goginho"
    biti će to vrlo zaje*ana tekma.. mi bez Breze, Šakrabota i Zlomislića.. za očeivati je Pokrivača/Močinića, Borasa i ev. Kvržića umjesto Alispahića ali na drugoj poziciji.. doma ih moramo tući, nadam se i ne primiti gol.. bio bi sretan i sa 1:0, bez zaje*ancije..
    1:0 je super razultat.
    Škarabot možda i bude spreman.

Po meni igrati će:
    Vargić
    Tomečak (ili Boras)-Knežević-Marić-Škarabot (iili Tomečak)
    Maleš-Močo
    Kvržić-Alispahić-Anas
    Benko

Ne izgleda loše ovako na ekranu! ;)

Offline Traxxtor™

• Forza Fiume
    « Odgovori #13 u: Srpanj 29, 2013, 17:15:21 »
  • Ja bi volio vidjet Krvžića na pozicija CAM...iliti na Alispahicevoj poziciji.

Lijevo naravno Anas, desno Jugovic/Ajayi/Mujo

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    « Odgovori #14 u: Srpanj 29, 2013, 17:24:08 »
  • nikako ne Jugovića van..pa on je jedan od trkački najjačkih igrača u ovoj ekipi..mislim da bi alispahić mogo malo ohladit sad...

uvjeren sam da možemo žilinu dobit sa 2 i više razlike...
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!