• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Damir Mišković  (Prikazano: 183530 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
Odg: Damir Mišković
« Odgovori #1320 u: Studeni 12, 2019, 11:43:39 »
  • Ali, ima još jedna priča koju sam čuo iz prve ruke. Nije rekla-kazala.

Dakle, bio je prošle sezone jedan pokušaj reklamne kampanje kluba za prodaju pretplata. Pa je tu bilo angažirano više ljudi, između ostalog je BadBeat radio onaj spot koji se vrtio po Ruji, onaj retro spot s mjuzom Parafa.

Jedna od ideja je bila poklon paket kluba pretplatnicima, u stilu velikih klubova - ono, učlaniš se ili kupiš pretplatu i dobiješ paket sa zastavicom, kalendarom, privjeskom, kemijskom, ta razina. Pa je upravi kluba prezentiran jedan takav paket koji je u nabavi bio 20 (dvadeset) kuna. Na što je Miško osobno rekao da je to sve super, ali da klub para za to nema.

Nadalje, ima priča koju sam čuo s više strana, da je klub dužan svima, ali svima. Da nitko od dobavljača neće da im radi više na đemdo jer da ne plaćaju račune.

Pa sad, zaključke izvlačite sami. O financijskoj situaciji kluba odnosno vraćanju duga Volpiju. Ne o ljubavi nekoga prema klubu.

Ovo si postao naknadno nakon moga odgvora iznad. Ako je to istina i duguje se na sve strane onda se bližimo pomalo kraju, nema tu rozih naočala. Ovo o 20kn i projektu Badbeata svrstavam pod racionalno poslovanje i samoodrživost. Rijeka je mali grad, ako je to istina pročuti će se.

S druge strane Sava osiguranje produžila vjernost klubu na tri godine. Tehnički sponzor iz sezone u sezonu daje nam kvalitetniju opremu, ima puno znakova da uopće nije drama financijska nikakva nego greške u koracima uzrokovane dobrim dijelom i nas samih (ako pod nas stavim SVE navijače Rijeke, i one koji podržavaju klub sa minimalno 100kn članarine i Armadu i lokalne medije koji ga podržavaju s 0kn i još ga gaze).
    « Zadnja izmjena: Studeni 12, 2019, 11:47:34 od Projekt Teanna »
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #1321 u: Studeni 12, 2019, 11:55:31 »

• S druge strane Sava osiguranje produžila vjernost klubu na tri godine. Tehnički sponzor iz sezone u sezonu daje nam kvalitetniju opremu, ima puno znakova da uopće nije drama financijska nikakva nego greške u koracima uzrokovane dobrim dijelom i nas samih (ako pod nas stavim SVE navijače Rijeke, i one koji podržavaju klub sa minimalno 100kn članarine i Armadu i lokalne medije koji ga podržavaju s 0kn i još ga gaze).

Armadu ti neću komentirat jer ne želim opet ulazit u rasprave, ali NL hoću.

Klub je žestoko preveslao NL odnosno konkretno tiskaru NL koja je puno puta radila ili džabe ili ispod cijene. Onda se doznalo da se neke stvari koje NL radi ispod cijene plaćaju po punoj cijeni konkurenciji pa je ekipa iz NL popizdila. Pa se klub okrenuo medijskom partneru iz Zagreba.

Po nekim ciframa koje sam čuo radi se o milijun kuna posla koje NL nikad više neće naplatit. Pa ti ne stoji teza.

Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #1322 u: Studeni 12, 2019, 12:02:03 »
  • Ne, ne, nisam mislio na Armadu ulaziti u rasprave ili pljuvati, nego da smo i mi navijači zajebali.

Ovo za NL, ok ako im duguje za posao vrati pare, sramota kluba. Ali onda tuži, provedi ovrhu! Uostalom napiši jasno i glasno jebene novine ste! Da je sve čisto vjerojatno bi i napisali. Ovako gaze lokalni klub po diktatu, objavljivali c/p statuse navijačke skupine dok je bio bojkot umjesto da ostanu objektivni. Ma defacto pisani reket.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #1323 u: Studeni 12, 2019, 12:04:06 »
  • Ja ne znam na čemu ljudi temelje tu tezu da Miškovića boli kurac.

U 5 postova iznad mog se provlači teza da se samo čeka prva ponuda da proda klub.

I svi su suglasni da je to istina.
    Od kud ti to? Ja nisam suglasan s time. Meni se, eto, ne čini da čeka prvu ponudu da proda klub nego da traži investitora koji bi imao interesa ulagati u klub. To ne znači da Mišković želi otići iz klub. Ni ne znači da želi ostati (iako po interviewima mi se čini da on itekako želi ostati). Znači jednostavno da traži investitora i točka.

EDIT: btw... Joy, uz dužno poštovanje koje itekako zaslužuješ, sve ovo što navodiš su naklapanja, glasine. Pa valjda bi nešto od toga i dospjelo na sud ili barem u novine da je istina. Meni se sve čini da određena skupina ljudi ne trpi Miškovića (a možda vrijedi i obrnuto) i da je u tome geneza tih priča. Uglavnom, dok mi se ne dokaže suprotno to su ono što jesu - glasine.
    « Zadnja izmjena: Studeni 12, 2019, 12:11:03 od Vado mangnar »

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #1324 u: Studeni 12, 2019, 12:07:01 »

• S druge strane Sava osiguranje produžila vjernost klubu na tri godine. Tehnički sponzor iz sezone u sezonu daje nam kvalitetniju opremu, ima puno znakova da uopće nije drama financijska nikakva nego greške u koracima uzrokovane dobrim dijelom i nas samih (ako pod nas stavim SVE navijače Rijeke, i one koji podržavaju klub sa minimalno 100kn članarine i Armadu i lokalne medije koji ga podržavaju s 0kn i još ga gaze).

Armadu ti neću komentirat jer ne želim opet ulazit u rasprave, ali NL hoću.

Klub je žestoko preveslao NL odnosno konkretno tiskaru NL koja je puno puta radila ili džabe ili ispod cijene. Onda se doznalo da se neke stvari koje NL radi ispod cijene plaćaju po punoj cijeni konkurenciji pa je ekipa iz NL popizdila. Pa se klub okrenuo medijskom partneru iz Zagreba.

Po nekim ciframa koje sam čuo radi se o milijun kuna posla koje NL nikad više neće naplatit. Pa ti ne stoji teza.

Ma evo pročitao sam još jednom ovo za NL. Nemam opravdanja, ako su nam radili uslugu i džabe, a on paralelno plaćao konkurenciju megašupski potez, iako da sam ja sportski novinar navijač, a jesu, nebi mogao pisati i gaziti klub da ne zaslužuju radi utjerivanja opravdanoga duga.

EDIT: MEGAŠUPSKI (od Miška)!

EDIT2: Ja sam kupovao NL samo radi Rijeke. Više ne kupujem. Tu je obostrani interes. GIGAŠUPSKI (od NL-a).
    « Zadnja izmjena: Studeni 12, 2019, 12:13:59 od Projekt Teanna »

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #1325 u: Studeni 12, 2019, 12:21:14 »
  • EDIT: btw... Joy, uz dužno poštovanje koje itekako zaslužuješ, sve ovo što navodiš su naklapanja, glasine. Pa valjda bi nešto od toga i dospjelo na sud ili barem u novine da je istina. Meni se sve čini da određena skupina ljudi ne trpi Miškovića (a možda vrijedi i obrnuto) i da je u tome geneza tih priča. Uglavnom, dok mi se ne dokaže suprotno to su ono što jesu - glasine.

Reću ću ti ovako.

Kad je glasina, napišem da je glasina.

Kad je moje mišljenje, napišem da je moje mišljenje.

Kad je provjerena info, napišem da je provjerena info.

Jbte, pa Rijeka je selo. Šta samo ja pričam s ljudima, a Vi ovdje ne izlazite iz kuće osim kad idete na posao ili u dućan? Ovdje na forumu većina ima mišljenje stvoreno na javnoj percepciji i onda tražite dokaze da je nešto suprotno. Ja napišem, pa mi onda ne vjerujete. Ajde malo skinite roza očale.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #1326 u: Studeni 12, 2019, 12:29:15 »
  • Evo da zaključim razgovor.

Da je dobro kao prije - nije.
    Da je loše kao još prije - nije.
    Da može puno gore - može.
    Da može puno bolje - teško.
    Da je Miško savršen - nije.
    Da se svima povraća od atmosfere među navijačima (bez obzira na krivicu, tj. balkansko "tko je počeo rat") - povraća.
    Da ćemo osvajati kante, igrati EL, gaziti Hajduk, dobivati Dinamo (za naših života) - hoćemo.

Neka nedjelja bude dno sinusoidalnog oblika grafa Projekta i krenimo prema 0 i onda pozitivnom vrhu!

Krenimo sa Simonom i Miškom, sa Armadom i članovima, a bez Župarića :)
    « Zadnja izmjena: Studeni 12, 2019, 12:30:54 od Projekt Teanna »

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #1327 u: Studeni 12, 2019, 12:32:53 »
  • Evo da zaključim razgovor.

Da je dobro kao prije - nije.
    Da je loše kao još prije - nije.
    Da može puno gore - može.
    Da može puno bolje - teško.
    Da je Miško savršen - nije.
    Da se svima povraća od atmosfere među navijačima (bez obzira na krivicu, tj. balkansko "tko je počeo rat") - povraća.
    Da ćemo osvajati kante, igrati EL, gaziti Hajduk, dobivati Dinamo (za naših života) - hoćemo.

Neka nedjelja bude dno sinusoidalnog oblika grafa Projekta i krenimo prema 0 i onda pozitivnom vrhu!

Krenimo sa Simonom i Miškom, sa Armadom i članovima, a bez Župarića :)

Potpis.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #1328 u: Studeni 12, 2019, 13:31:44 »
  • https://www.24sata.hr/sport/miskovic-struci-ohladite-se-tri-dana-a-onda-cemo-razgovarati-658847

Bitni dio:

Citat:
    Jer Damir Mišković (54) svima u klubu dao je 2-3 dana da se ohlade, oporave od pet pljuski koje su dobili od Dinama... Da u miru i bez one navale emocija neposredno nakon utakmice dobro razmisle pa će u srijedu sjesti nasuprot predsjedniku i dobiti šansu objasniti kakav stav imaju, na čemu ga temelje i misle li da nešto treba mijenjati, kadrovski ili u bilo kojem drugom smislu.

Dakle, u srijedu je sastanak u klubu, a onda odluka o tome hoće li biti kakvih sankcija i(li) promjena koje je Rožman najavio i prije nego su se ugasili reflektori na Rujevici, a majstor Petković & com. krenuli natrag u Zagreb.

Radikalne kadrovske promjene ne moraju biti nužne, ali stvari treba prodrmati jer: trener koji je znao pobijediti Dinamo više ne stanuje u Opatiji.

Ja i dalje čvrsto vjerujem da se ovo skoro pa preko noći da okrenuti za 180 stupnjeva, ali klub mora promijeniti neke stvari prema van. Imam u glavi barem šest imena koji su tamo uhljebi A kategorije i koji rade isključivo u svom interesu. Mišković tome ne pomaže sa svojim egom i idejom zatvorenog kluba, pressice su samo jedan maaaali primjer toga. Ali ja kao pesimist vjerujem da se razgovorom da rješiti 9 od 10 aktualnih problema, i da za to treba dobre volje sa svih strana, ali predsjednik je taj koji mora istupiti i potegnuti više nego ikad. Nažalost, kao što je Kek na odlasku ispred stadiona Gorice izjavio "ne mogu više", mislim da je i Miško u toj fazi trenutno. Odnosno da nema više one prave energije za novi ludi uzlet.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #1329 u: Studeni 12, 2019, 17:24:41 »
  • Ove price Misko čeka prvog Muju da kupi klub.
    Pa nemam pojma sto se stvara fama oko toga ili zašto bi to bio njemu plus ili minus.
    Već sam rekao, po meni bi bio pošten da se stavi odredjen dio paketa nama navijačima na raspolaganje.
    Pa tko voli...

A ja vam iz prve ruke mogu reci da nk Rijeka podmiruje obveze. Možda nije u roku , ali podmiri.
    Veća sramota je za Nk Rijeku sto ne može konkurirati jednoj Istri po pitanju dovođenja igrača od 12 godina ili da nema operativca tocodraditi. Također da neki omladinski pogoni u županiji imaju kvalitetnije trenere i bolje plaćene od onih u Nk Rijeka.

I na kraju pratilo se Rijeku kada su bili na rubu štrajka da stoje na centru poput igrača Osijeka i štrajkaju i pratit će se i dalje. Možda ćemo uskoro uz dvostruku krunu cijeniti i te drvene medalje.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #1330 u: Studeni 12, 2019, 17:55:12 »
  • A ja vam iz prve ruke mogu reci da nk Rijeka podmiruje obveze.
    Ova tvrdnja može biti istinita samo ako si ti imao potraživanja prema klubu (i naplatio ih).  :)

Što bi značilo da si vjerojatno dobro upućen u neke stvari (ili barem bolje od većine nas)...

This said, ja još uvijek čekam nastavak onoga
    Na tu temu navijača će se tek sljedećih dana užariti forum  ;)

11 dana je prošlo. Ima li još puno, Papa Štrumpf?

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #1331 u: Studeni 12, 2019, 18:12:43 »
  • Nije poslovno korektno da sad iznosim detalje, ali eto neka svatko zaključi za sebe ;)
    Drugo, neka veća saznanja od prosječnih navijača iskreno nemam. Možda vise ovih “prica” dodje do mene kroz razno razne kanale, ali da ja sad sjedim sa nekim iz kluba na kavi, ne sjedim.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #1332 u: Studeni 12, 2019, 19:45:18 »
  • 11 dana je prošlo. Ima li još puno, Papa Štrumpf?

Hajmo reć ovako, trenutno je u tijeku reset.

Čak možda i ispadne dobro, vidjet ćemo.

Ako ste zapazili, baklje nisu letile u teren protiv Dinama. A nitko da pohvali Armadu. ;D

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #1333 u: Studeni 12, 2019, 19:58:00 »
  • Ja sam htio pokuditi.
    Nisu ih bacali, umjesto  da prekinu i bude 0:3  8)

« Zadnja izmjena: Studeni 12, 2019, 19:59:46 od ispod stijena »

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #1334 u: Studeni 12, 2019, 20:05:24 »
  • Ja sam htio pokuditi.
    Nisu ih bacali, umjesto  da prekinu i bude 0:3  8)

Nikad zadovoljni jbte. ;D