• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 6.kolo: HNK RIJEKA - RNK Split, 17.08.2013, 21h  (Prikazano: 16869 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline standby

• Forza Fiume
6.kolo: HNK RIJEKA - RNK Split, 17.08.2013, 21h
« u: Kolovoz 15, 2013, 13:57:16 »
  • Vrijeme je da skrenemo misli sa Stuttgarta. U subotu šampionski nastavk na Kantridi.. U 21h nam dolaze splitski radnici. Split u jako teškom nizu, nadam se da će im poslje subote biti jos i gore. Imaju puno jaču ekipu nego što se iz rezultata da iščitat. Napadači su brzi i mogli bi radit probleme ako im pustimo da igraju. U veznoj liniji smo svjetlosnim godinama isped njih i očekujem da ćemo u tom dijelu dobiti utakmicu. Jako bitna utakmica jer pobjedom se riješavamo Splita na duže vrijeme, a greškom ih vraćamo u život.

« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline BUDALA

• Senior
    Re: 6.kolo: HNK RIJEKA - RNK Split, 17.08.2013, 21h
    « Odgovori #1 u: Kolovoz 15, 2013, 14:03:08 »
  • načuo da se opet ide barkama je ko čuo šta o tome...
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #2 u: Kolovoz 15, 2013, 14:09:16 »
  • cestitke na otvaranju posta, jebeno izgleda to odbrojavanje !!!!
    Teska tekma ali siguran sam u nasu pobjedu, Srednji vezni , zadnji posebno ce odnjeti prevagu i predvidam tekmu slicnu onoj sa Osijek sa manje golova, Mi polako postajemo masina koja melje pogotovo doma, na taj visoki presing koji Kek zeli se tesko postaviti, pogotovo u gostima osim Dinama u HR nema ekipa koj to moze izbjeci, zgazit cemo ih garantirano!!!!! a u napadu imamo tri zvijeri koja god da zabije bit ce dobro. Inace predvidam da ce Meho opet zabit !!!!!

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #3 u: Kolovoz 15, 2013, 14:22:01 »
  • Prekrasno otvoren topic,  =D> . Čestitke.

Split je u problemima sa atmosferom unutar ekipe i mislim da su nikad zreliji za jedno brutalno poniženje.
    No iskustva govore da je uvijek bilo teško igrati ovakve utakmice nekoliko dana pred, možda i utakmicu sezone. Ako Kek to uspije izolirati u glavama, nema straha. Ako uđu kao protiv Osijeka, to je to.

Njihova zadnja linija je kriminalna, čujem da je Križanac u najavi, što je opet dobro jer nije dugo igrao i nije uigran sa novim igračima u istoj. Naša zadnja će imati zanimljiv dan, ali sam siguran da možemo više zabit nego primit.

Jedva čekam.

Standby, još jednom  =D> .

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #4 u: Kolovoz 15, 2013, 14:24:32 »
  • Opasna utakmica. Protivnik ima opasnih napadača (pogotovo za kontre).
    Jači smo, prvenstveno u veznom redu i tu bi trebalo odnijeti pobjedu. Da se razumijemo i naš napad (a i obrana) je bolji od njihovog ali oni će ić na kontre.

Nadam se pobjedi (bilo kakvoj).

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #5 u: Kolovoz 15, 2013, 15:53:38 »
  • Nadam se punoj Kantridi i pobjedi, bilo kakvoj!
    Treba odmoriti Tomecaka koji je uz Vargica jedini odigrao sve utakmice osim Walesa i protiv Osijeka je u par navrata sepao, a Skarabot i Boras neka se svojom predstavom protiv odlicnih suparnika nametnu za Stuttgart uz sigurnog startera Tomecaka. Isto vrijedi za Malesa, Zlomislic i Pokrivac neka se natjecu za jedno mjesto. U napadu bi volio vidjeti Ajajija barem dio utakmice, kao i Mocota i Krstanovica da se i Benko i Meho malo odmore

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #6 u: Kolovoz 15, 2013, 15:58:17 »
  • I Anasa bi volio da malo odmore.
    Mislim da ćemo ovo pobjediti radi igrača Splita koji se sto posto žele riješit trenera. Ne možeš srat u posudu iz koje jedeš.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

mountain-Orliæ

• Gost
    « Odgovori #7 u: Kolovoz 15, 2013, 16:40:27 »
  • Citat: "vlinicx"
    I Anasa bi volio da malo odmore.
    Mislim da ćemo ovo pobjediti radi igrača Splita koji se sto posto žele riješit trenera. Ne možeš srat u posudu iz koje jedeš.
    Od čega će se Anas odmarat?
    Od 60 minuta koje mu Kek daje već četvrtu utakmicu?
    Nema kalkulacija, ići sa maksimalnom ozbiljnošću,, pa Stuttgart nas nikad nije dobio  :) , a Split samo u prošloj sezoni tri puta  :?

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #8 u: Kolovoz 15, 2013, 16:43:44 »
  • Dobro želim vidjet Obija prvo poluvrijeme Anasa drugo.  :mrgreen:
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #9 u: Kolovoz 15, 2013, 17:02:04 »
  • Standby, bravo. Ovo odbrojavanje je super ideja i ne cu se zalit ako predje u naviku...

Ocekujem tezu utakmicu nego protiv Osijeka. Bio bi vrlo sretan da ne primimo pogodak, ali u taj scenarij sumnjam kako zbog toga sto je njima napad jaca strana, tako zbog toga sto je nama obrana kakva je.

Nekakav rezultat tipa 4:2 mi se cini realan i pritom se nadam pogotku Pokrivaca i Alispahica...
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Projekt

• Gost
    « Odgovori #10 u: Kolovoz 15, 2013, 17:56:03 »
  • Letvica otvarnja postova je podignuta da je ni Ivan Ukhov nebi preskočio u rijetkim trenutcima dok je bio trijezan.

I ja očekujem bojkot trenera i laganu bez stresa pobijedu, ali i da igra 11 Mršićevih sinova svejedno mislim da je došlo ponovo vrijeme da je na Kantridi samo jedan gazda.

Kad ih Maleš i ostala defanzivno-vezna ekipa razgrne i ukliže malo žešće u prvih par minuta izgledati će kao da ih Tudor vodi. Prestrašeno i nemoćno sa gubitkom doticaja sa stvarnošću.

Zanima me da li će Knez igrati, a najgore što nam se može desiti da nam se ozlijedi jedini pravi napadač koji će vjerovatno igrati 90 minuta jer nema tko. Osim prekida, mislim da nam je to također ahilova peta. Možda čak i veća.

Ovo neka bude lagana pobijeda i utakmica koju ćemo zaboraviti u 23h u subotu.

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    « Odgovori #11 u: Kolovoz 15, 2013, 23:04:51 »
  • jako bitno bi bilo ovo sutra dobit radi atmosfere pred Stuttgart..
    Oni možda i imaju "atomski" napad koji do sada niš nije pokazao..plus je Rebić igrao i za repku ovaj tjedan pa vjerovatno se jadan malo i umorio...
    na svim pozicijama imamo bolje igrače, nadam se da ćemo im ovaj put održat jednu lekciju nogometa...
    Genijalna atmosfera, pun stadion..svi skupa po nova 3 boda...
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #12 u: Kolovoz 15, 2013, 23:28:23 »
  • Baš malo gledam tablicu, dinamo će dobit lokose. Ali ne više od 2 gola razlike, što bi značilo da je nama dovoljno i 1-0, da i uz pobjedu hajduka, stuttgart dočekamo kao vodeća ekipa hnl.

Na kraju dana ja sam zadovoljan.

Offline giga01

• Morčić
    • **
    « Odgovori #13 u: Kolovoz 16, 2013, 09:24:33 »
  • Citat: "tuljan"
    Baš malo gledam tablicu, dinamo će dobit lokose. Ali ne više od 2 gola razlike, što bi značilo da je nama dovoljno i 1-0, da i uz pobjedu hajduka, stuttgart dočekamo kao vodeća ekipa hnl.

Na kraju dana ja sam zadovoljan.

Ma neka oni dobiju bitku, a mi rat, lako za to sto smo jedno kolo na vrhu. Bilo bi ljepse gledati njih stalno na vrhu do pred zadnje kolo,a onda da smo mi samo jednom u prvenstvu na prvom mjestu i to u zadnjem kolu.
    Neprocjenjivo...
    Ali bi kmecali zajedno sa kolegama sa juga, ajmeeee meni nije mi dobro.

Treba samo paziti da ne dobijemo gol, jer ovoj trojci naprijed se mora otvoriti, predobra su imena da bi stalno gubili iako je evidentno da nisu ekipa. Treba im gol zabiti sto prije da povedemo, pa ce se raspasti onda.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #14 u: Kolovoz 16, 2013, 09:43:54 »
  • Citat: "giga01"
    Ma neka oni dobiju bitku, a mi rat, lako za to sto smo jedno kolo na vrhu. Bilo bi ljepse gledati njih stalno na vrhu do pred zadnje kolo,a onda da smo mi samo jednom u prvenstvu na prvom mjestu i to u zadnjem kolu.
    Neprocjenjivo...
    Ali bi kmecali zajedno sa kolegama sa juga, ajmeeee meni nije mi dobro.

Ma ja bih volio da svi ovi umjetni klubovi bez navijača odu gdje im je mjesto, u drugu ligu. A braća Žužul u zatvor. A ne da se bore za izlaz u Europu.
    Prva liga bez Cibalije, Šibenika, Varaždina - jednostavno nije to - to.

Mislim da će tekma biti opaka. S jedne strane je Stuttgart na pameti a s druge strane ovo je dobra prilika za mrvicu se odmaknuti od jednog konkurenta za europska mjesta.
    Mislim da Kek neće nikoga štediti, pogotovo ne zadnje vezne i napad te da će uigravati štoperski par za Stuttgart. Eventualno bi mogao odmaoriti Tomečaka koji zbog svojih ofenzivnih sklonosti možda nije prikladan za protivnika s jakim krilima. Predviđam nešto kao.
    Vargić
    Boras - Lešković - Marić - Škarabot
    Maleš - Pokrivač
    Kvržić - Alispahić - Sharbini
    Benko