• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Anketa

Rezultat

1. 0-0
7 (10.9%)
2. 1-0
9 (14.1%)
3. 2-1
14 (21.9%)
4. 2-0
13 (20.3%)
5. 3-1
4 (6.3%)
6. 3-2
2 (3.1%)
7. 1-1
2 (3.1%)
8. 2-2
7 (10.9%)
9. 0-1
4 (6.3%)
10. Svi drugi rezultati
2 (3.1%)

Ukupno Glasova: 65

Glasanje završeno: Kolovoz 18, 2013, 03:39:45

Autor Tema: 22/08/13 Tekma desetljeca HNK Rijeka - VfB Stuttgart  (Prikazano: 89560 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline miami

• Veteran
Re: 22/08/13 Tekma desetljeca HNK Rijeka - VfB Stuttgart
« Odgovori #15 u: Kolovoz 19, 2013, 11:31:14 »
  • mislim da je to pila naopako od keka ili mozda lagano pocinju isprike ? najvaznija tekma a ono nama vazniji dragovoljac, najgore sta nam se moze desiti je igrati nerijeseno u cetvrtak pa ispusiti od HD

Citat: "vlinicx"
    Ah ne želim izjave, zna se tko je favorit, dosta nam je igrača ozljeđeno, odmarat ćemo neke igrače za HD :mrgreen:

Daj molim te ne žele ljudi gledat kako nam zamjene puše od "moćnog" Stutgarta. Nisu ljudi stajali u redu i nije pomama za kartama bila samo takva.

Da san ja na njihovom mjestu organizirao bi gledanje za još ljudi na pomoćnom terenu ili negdje u gradu napravit takvu atmosferu oko kluba da će ostat urezano ljudima u sjećanje a ne kao danas da već ljudi misle da je marketing za utakmicu gotov.

Treba napalit ljude pa će drugu utakmicu bit pun stadion a ne da nas bude pišljivih 6 tisuća protiv Splita. :mrgreen:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline gr00ve

• Junior
    « Odgovori #16 u: Kolovoz 19, 2013, 11:32:06 »
  • Kakav show će to bit ako zabijemo za 1:0  :D
    Nikad kao Bane...

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #17 u: Kolovoz 19, 2013, 11:57:14 »
  • Ne sviđa mi se kako se ova tekma napuhava, kakva tekma desetljeca, kako, i zašto je neupitno važnija od prvenstva?
    Takvim nepotrebnim pumpanjem atmosfere stvorena je recimo i oko Dinama nepostojeca fama o "prezimljavanju u Europi".
    Svijet neće stati, niti će Rijeka prestati postojati ako ne prođemo Njemce ali ovakvim bespotrebnim pumpanjem važnosti (ne baš toliko bitnog) sami sebi stvaramo nepotrebni pritisak i izazivamo kasnije negativne reakcije na mogući neuspjeh.

Jednostavno treba se nadati i željeti prolazu ali realno zašto bi ovo trebala biti "tekma desetljeća"? Da nismo prošli Velšane ili Slovake isto bi nam bilo, onda su i to bile tekme desetljeća sve dok se nije desila ona iza njih i tako dalje, i tako dalje. Dok god od svake malo bolje tekme mi budemo stvarali tekme desetljeća nećemo se riješiti kompleksa kojeg Kek stalno pokušava maknuti.

Svaka tekma je bitna i ova nije ništa više od toga nego samo jedna u nizu utakmica koje treba ići na pobjedu ali ništa više od toga.
    "+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #18 u: Kolovoz 19, 2013, 11:59:58 »
  • Citat: "D2"
    Ne sviđa mi se kako se ova tekma napuhava, kakva tekma desetljeca, kako, i zašto je neupitno važnija od prvenstva?
    Takvim nepotrebnim pumpanjem atmosfere stvorena je recimo i oko Dinama nepostojeca fama o "prezimljavanju u Europi".
    Svijet neće stati, niti će Rijeka prestati postojati ako ne prođemo Njemce ali ovakvim bespotrebnim pumpanjem važnosti (ne baš toliko bitnog) sami sebi stvaramo nepotrebni pritisak i izazivamo kasnije negativne reakcije na mogući neuspjeh.

Jednostavno treba se nadati i željeti prolazu ali realno zašto bi ovo trebala biti "tekma desetljeća"? Da nismo prošli Velšane ili Slovake isto bi nam bilo, onda su i to bile tekme desetljeća sve dok se nije desila ona iza njih i tako dalje, i tako dalje. Dok god od svake malo bolje tekme mi budemo stvarali tekme desetljeća nećemo se riješiti kompleksa kojeg Kek stalno pokušava maknuti.

Svaka tekma je bitna i ova nije ništa više od toga nego samo jedna u nizu utakmica koje treba ići na pobjedu ali ništa više od toga.

+1
    Cisto me strah reakcije publike ako se desi najrealnije..

@miami ja bi radje kiksao sa stuttgartom a onda dobio dragovoljca

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #19 u: Kolovoz 19, 2013, 12:02:33 »
  • Citat: "standby"
    Citat: "D2"
    Ne sviđa mi se kako se ova tekma napuhava, kakva tekma desetljeca, kako, i zašto je neupitno važnija od prvenstva?

+1
    Cisto me strah reakcije publike ako se desi najrealnije..

@miami ja bi radje kiksao sa stuttgartom a onda dobio dragovoljca

A baš. S tim da ako ćemo pravo poraz protiv dragovoljca bi bio kiks, dok onaj protiv sttutgarta bi uvrh glave mogli nazvati ne ostvarenim uspjehom.
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline Neno91

• Senior
    « Odgovori #20 u: Kolovoz 19, 2013, 12:12:28 »
  • Tekma desetljeća je samo onima koji prvi put idu na utakmicu ili samo na njima utakmice vaznosti, pokazat se i prosut svo znanje o Rijeci koje je izuglao tijekom utakmice sa svojim iphoneom, jer nisu bitna zbivanja na terenu previse nego se malo pohvalit di ce nam bit loze pod stijenama   :roll:
    Ljubim te Varga!

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #21 u: Kolovoz 19, 2013, 13:22:09 »
  • Ti već tjedan dana prigovaraš svima jer nisi uspio doć do ulaznice.

Da, ovo je tekma desetljeća i nikakav HD pa ni Split nije bitniji od nje. U ligi nam jedan poraz ne znači dugoročno vjerojatno ništa jer se igra još 30 kola, ali u EL smo dobili što smo priželjkivali: atraktivnog, ne neprolaznog protivnika u posljednjem kolu prije grupne faze. Prolazak nam nosi milijune, pojačanja i vrlo vjerojatno novi stadion tako da su ove dvije utakmice neusporedive s bilo koje druge dvije u sezoni, barem do proljeća, ovisno kako će izgledati tablica i za što ćemo se boriti.

Ali treba biti realan i ne početi zviždati nakon 10 minuta kad nas stisnu u naših pet metara. Međutim, ja sam realan pa mi euforija neće pasti ako/kada ispadnemo, što nažalost nije slučaj kod nekih drugih... Naravno da ne treba gurati sve poluozlijeđene i upitne igrače i riskirati daljne ozlijede samo zbog jedne utakmice, ali daleko od toga da treba ići sa stavom "što bude, bude".

Offline scapa flow

• Morčić
    • **
    « Odgovori #22 u: Kolovoz 19, 2013, 14:04:06 »
  • navijači vfb-a se nadaju porazu od stuttgarta i smjena labadie...totalno im je nebitna ova tekma, samo žele da labadia leti!
    zaljev

Offline Neno91

• Senior
    « Odgovori #23 u: Kolovoz 19, 2013, 14:09:11 »
  • Naravno da prigovaram 3 puta sam ovaj tjedan iso po ulaznicu nisam je dobio (da ne govorim koliko sam benze samo potrosio), kad su bile na kiosku karte tetice uzele za sebe.  Onda sam htio uzet preplatu pa kazu da imaju samo za A tribinu, a toliko soldih nemam  :roll: Glavno da je neki lik sa Raba uzeo 140 karti, za pučane tog mjesta, sere mi se...
    Ljubim te Varga!

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #24 u: Kolovoz 19, 2013, 14:33:00 »
  • Neno neželim te vrijeđat ali dva dana san bio dolje i mogao san uzet kartu za F i još san taman naletio na čavlima kad su karte došle tako da san mogao i tamo uzet F.

Ovo ti nije tekma desetljeća ovo je prvo poluvrijeme te tekme i iako smo već u 2013 ako kojim slučajem prođemo dobit ćemo i novce od UEFE, Volpija, sponzora, tv prava i rasprodanih stadiona, i od transfera jer ćeš vidjet koliko će narast vrijednost naših igrača nakon sljedećeg refresha transfermarketa. Utakmice prije i poslije Reala i juventusa nitko ne spominje. Često se spominje 4:0 protiv Hajduka jer je bila utakmica za pamćenje, a nitko ne spominje dva gola Cerića protiv Croatie Sesvete da kažemo isto utakmica za pamćenje :mrgreen:

p.s. I sad ti je netko napisao(Facebook) da je ostalo 30  ulaznica za F na stadionu od pretplatnika koji nisu preuzeli.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #25 u: Kolovoz 19, 2013, 14:44:39 »
  • Citat: "vlinicx"
    Često se spominje 4:0 protiv Hajduka jer je bila utakmica za pamćenje, a nitko ne spominje dva gola Cerića protiv Croatie Sesvete da kažemo isto utakmica za pamćenje

Nemoj molim te tako o golovima Cerića  :D .. taj čovjek je bio profi goalgeter od 90-95 minute..  =D>

Offline armadazapad

• Pionir
    « Odgovori #26 u: Kolovoz 19, 2013, 14:52:16 »
  • Citat: "Neno91"
    Naravno da prigovaram 3 puta sam ovaj tjedan iso po ulaznicu nisam je dobio (da ne govorim koliko sam benze samo potrosio), kad su bile na kiosku karte tetice uzele za sebe.  Onda sam htio uzet preplatu pa kazu da imaju samo za A tribinu, a toliko soldih nemam  :roll: Glavno da je neki lik sa Raba uzeo 140 karti, za pučane tog mjesta, sere mi se...

Kako da ne, tip iz Ogulina isto 233 karte, Donje Kladuše samo 78 i Maribora okruglih 100... Samo kukaš i pizdiš, a karata ima i danas da si se malo potrudio i zaletio do stadiona... Majstore, drugi put koristi internet ne samo za kenjanje na forumu, nego si karte kupi.... ja potrošio 3 minute 14.08., login, itd itd.... i karte su u žepu! Bok
    La toronjera e grande e bella...

Offline Neno91

• Senior
    « Odgovori #27 u: Kolovoz 19, 2013, 14:57:39 »
  • Citat: "armadazapad"
    Citat: "Neno91"
    Naravno da prigovaram 3 puta sam ovaj tjedan iso po ulaznicu nisam je dobio (da ne govorim koliko sam benze samo potrosio), kad su bile na kiosku karte tetice uzele za sebe.  Onda sam htio uzet preplatu pa kazu da imaju samo za A tribinu, a toliko soldih nemam  :roll: Glavno da je neki lik sa Raba uzeo 140 karti, za pučane tog mjesta, sere mi se...

Kako da ne, tip iz Ogulina isto 233 karte, Donje Kladuše samo 78 i Maribora okruglih 100... Samo kukaš i pizdiš, a karata ima i danas da si se malo potrudio i zaletio do stadiona... Majstore, drugi put koristi internet ne samo za kenjanje na forumu, nego si karte kupi.... ja potrošio 3 minute 14.08., login, itd itd.... i karte su u žepu! Bok
    pa bio sam ujutro  :shock: , u 9 naravno kako su rekli novine i sluzbena stranica dan ranije. Cekao sa 20 ljudi neki od 6 ujutro, naravno ova dosla u 9 i pol i kaze da joj karte nikakve nisu stigle. pitamo je zar neidu karte u prodaju tko nije od preplatnika podigo ona kaze da je trebalo, ali joj nista nije doslo. sljedeća obavijest da ce u 12 bit izvjeseno koliko je karata ostalo od preplatnika, te da ni tad mozda nece bit karata. i sad bi ja kao četvrti put se morao zaletavat u grad sa grobnika da opet dođem do kucice i da mi kazu kao prva 2 puta da karata nema....Glavno da mi ti imas obraza reć da se zaletim do stadiona...asshole
    Ljubim te Varga!

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #28 u: Kolovoz 19, 2013, 15:00:26 »
  • Citat: "standby"
    Citat: "vlinicx"
    Često se spominje 4:0 protiv Hajduka jer je bila utakmica za pamćenje, a nitko ne spominje dva gola Cerića protiv Croatie Sesvete da kažemo isto utakmica za pamćenje

Nemoj molim te tako o golovima Cerića  :D .. taj čovjek je bio profi goalgeter od 90-95 minute..  =D>

Kako je tip sa F poludio na ulazak Cerića. Skinuo je sve svece i izdjelio cijeli popis i demonstrativno napustio tribinu, i onda ovaj zabije dva komada. Sjećam se kao jučer. :mrgreen:
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #29 u: Kolovoz 19, 2013, 15:22:02 »
  • Uf,ide mi na živce jako ova terminologija:repka,tekma...ko da gledam spužva boba s purgerskom sinhronizacijom. Ajmo stvari zvati pravim imenom,tipo:partida,utakmica,vrsta,selekcija,reprezentacija...