• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 9. Kolo: Slaven Belupo - Rijeka 15.09.13 19:00  (Prikazano: 27572 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Neno91

• Senior
Re: 9. Kolo: Slaven Belupo - Rijeka 15.09.13 19:00
« Odgovori #15 u: Rujan 11, 2013, 14:40:58 »
Citat: "Vado mangnar"
Citat: "Neno91"
Iskreno mislim da ce Alispahic počet tekmu  :roll: , a da ce u drugom dijelu uc Cesarec. Mislim da on jos nije spreman za krenut od početka ma kako ja to volio i zelio.
Nisam siguran mogu li istovremeno krenuti Benko, Alispahić, Sharbini i Kramarić.
Bar jedan od tih neće započeti utakmicu. Pitanje je tko?
Nekako mi se čini da bi to mogao biti Alispahić - zbog loše forme ili Benko - zbog rekuperacije.
Kako je Benko zvijer vjerujem da će on ipak početi. Krama mi je nekako "a must" njemu trebaju utakmice da se uigra s ostalima, a Sharba ne pokazuje puno u zadnje vrijeme pa mislim da bi mu ova tekma mogla biti posljednje upozorenje - jer slijedi grijanje klupe ako ovako nastavi.

alispahic je nas najbolji defanzivni igrač u napadu, odnosno tzv. igrač manje u napadu (jer u svim situacijama ili pogresno doda ili lopta ide u more), ako zazivas na stranu ofanzivna imena u postavi?  sharbinija bi jos malo cekao, vjerujem da je njemu dosta tesko igrat na krilu di on sam mora stvarat svoj prostor, pa smatram da je njegov problem vise sustav igre gdje ima samo jednu metu prema naprijed i koja je cesto pokrivena (Benko). Mi igramo sa jednim napadačem, a Sharbini nije igrač tipa Kvrzic koji trkom i driblingom ubija i stvara si prostor. Vjerujem da ce njegove igre doc vise do izrazaja di moze trazit vise napadača (Benko, Kramarić) i di on vise dolazi iz drugog plana, točnije iz njihove sjene i tu njegov potreban prostor.  Sharbini ima u tom momentu i sut te mogucnost upošljavanja napadača. Njegove igre ovise od toga. Protiv Ziline je Benko privlacio paznju i okrao loptu di je Sharbini dobio malo prostora dok ga se nije cijelog pokrivalo iz kojeg je pao gol, protiv Zadra je u prvom poluvremenu trefio vratnicu jer je Tomečak igro iza njegovih leđa i privlačio pažnju svojim uletima pa se Sharbini uspio lakse oslobodit i uc u sredinu za sut. Mislim da ce on bolje igrat u  sustavu 2 napadača i krila iz drugog plana.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Ljubim te Varga!

Offline FoFi

• Senior
« Odgovori #16 u: Rujan 11, 2013, 14:54:12 »
Svatko tko je ikad gledao nogomet zna da se igrač nakon duge stanke polagano vraća u igru i momčad. Naravno, neki kao da su s Marsa pali.
Cesarec ako i uđe, dobiti će tek pokoju minuticu.

U svakoj ekipi postoji neka hijerarhija, recimo dosad je Krstulović  :mrgreen: bio prva zamjena Benka, ako se sad Kek odluči ubaciti Kramarića ispred njega, a kad znamo da je tu i Cesarec u prednosti pred njim, onda je jasno da je Krstičević  :mrgreen: promašaj

Vjerujem da će Kek staviti najbolju momčad koju s obzirom na izostanke može, a ta je sudeći po svemu prijašnjem:

----------------Vargić

Tomečak----Marić------Knežević-----Škarabot

------------Pokrivač---Močinić

Kvržić-------------Alispahić------------Anas

-------------------Benko

Realno i logično, Kramarić bi se trebao nametnuti kao prva zamjena (iako bi meni osobno igrao od prve umjesto Alispahića).
Klupa:
Mance, Mitrović, Boras, Brezovec, Ayaji, Kramarić, Cesarec

Offline aluminijska felga

• Senior
« Odgovori #17 u: Rujan 11, 2013, 15:23:42 »
E neće ti svaki puta taj Alispahić i ANas igrati :evil: . 2 igrača manje koji pojma nemaju trebaju sjediti na tribinama.
Vražja  mularija

Offline ri__fiume

• Veteran
« Odgovori #18 u: Rujan 11, 2013, 15:37:31 »
Zasto nitko nema kramarica u pocetnom sastavu?
Grijeh je njega drzat na klupi

Offline Neno91

• Senior
« Odgovori #19 u: Rujan 11, 2013, 15:47:45 »
Citat: "ri__fiume"
kramarić neće igrat u početnom sastavu jer svi znamo da alipsahic starta od prve  :lol: kek je zapeo za sustav s jednom spicom i drzi se je ko pijan plota, prvi put s 2 napadača odigrali smo evo jučer protiv grobničana.  :roll: a i svi znamo da alispahic mora igrati, pa cak i da krama je zabio hat-trick i asistiro isto toliko puta.  ozbiljno cu se iznenadit ako Alispahica protiv belupa ili u europskoj ligi budem vidio na klupi  :?  mozes vec pocet pricat viceve da ce Chuck Norris prije izračunat posljednju znamenku broja PI nego Alispahic izgubit mjesto u prvoj ekipi...

Evo još jedan.  Da se Chuck Norris i Alispahic bore za mjesto u prvoj ekipi, Chuck bi izgubio, no ustvari nikad nije ni bilo upitno.
« Zadnja izmjena: Rujan 11, 2013, 15:54:11 od Neno91 »
Ljubim te Varga!

Offline standby

• Forza Fiume
« Odgovori #20 u: Rujan 11, 2013, 15:48:51 »
kramarić neće igrat u početnom sastavu jer svi znamo da alipsahic starta od prve  :lol: kek je zapeo za sustav s jednom spicom i drzi se je ko pijan plota, prvi put s 2 napadača odigrali smo evo jučer protiv grobničana.  :roll: a i svi znamo da alispahic mora igrati, pa cak i da krama je zabio hat-trick i asistiro isto toliko puta.  ozbiljno cu se iznenadit ako Alispahica protiv belupa ili u europskoj ligi budem vidio na klupi  :?  mozes vec pocet pricat viceve da ce Chuck Norris prije izračunat posljednju znamenku broja PI nego Alispahic izgubit mjesto u prvoj ekipi ...

Normalno da se drzi..pa nije blesav mijenjat stroj koji melje

• Senior
« Odgovori #21 u: Rujan 11, 2013, 15:54:24 »
Citat: "standby"
kramarić neće igrat u početnom sastavu jer svi znamo da alipsahic starta od prve  :lol: kek je zapeo za sustav s jednom spicom i drzi se je ko pijan plota, prvi put s 2 napadača odigrali smo evo jučer protiv grobničana.  :roll: a i svi znamo da alispahic mora igrati, pa cak i da krama je zabio hat-trick i asistiro isto toliko puta.  ozbiljno cu se iznenadit ako Alispahica protiv belupa ili u europskoj ligi budem vidio na klupi  :?  mozes vec pocet pricat viceve da ce Chuck Norris prije izračunat posljednju znamenku broja PI nego Alispahic izgubit mjesto u prvoj ekipi ...

Normalno da se drzi..pa nije blesav mijenjat stroj koji melje
Ma melje jedino tvoj mozak. Imamo 4 pobjede i 4 nerješena. Već nakon 1/4 prvenstva smo zaostali 4 boda,ako tako nastavimo stroj koji melje zaostati će prekrasnih 16 bodova na kraju. Jebem te mljevenog :evil:
I to je baš zato jer uvijek imamo 2 igrača manje Anas i Alispahić i kiksera na lijevom beku
Vražja  mularija

Offline standby

• Forza Fiume
« Odgovori #22 u: Rujan 11, 2013, 15:58:59 »
Citat:
Ma melje jedino tvoj mozak. Imamo 4 pobjede i 4 nerješena. Vnakon 1/4 prvenstva smo zaostali 4 boda,ako tako nastavimo stroj koji melje zaostati će prekrasnih 16 bodova na kraju. *** te mljevenog :evil:
I to je baš zato jer uvijek imamo 2 igrača manje Anas i Alispahić i kiksera na lijevom beku

Ne imas pravo lokomotiva i hajduk melju..tupan..8 pobjeda i 6 nerjesenih cisto btw i 0 poraza.. a ako bi ti radje da ti ekipa igra nogomet kao lokomotiva onda te zalim.. boli me kurac koliko dinamo ima bodova dokle god mi igramo i dokle god su rezultati bolji nego prije 6 mjeseci..

Offline ri__fiume

• Veteran
« Odgovori #23 u: Rujan 11, 2013, 16:01:17 »
Ja bi probao benko krama a iza amc sharba.
Previse je kredita imao meho da bi igrao i dalje.
Sharbu ne stavljam u isti kos jer ima svojih svijelih trenutaka a i volio bi ga vidjet na amc.

Offline FoFi

• Senior
« Odgovori #24 u: Rujan 11, 2013, 16:01:57 »
kramarić neće igrat u početnom sastavu jer svi znamo da alipsahic starta od prve  :lol: kek je zapeo za sustav s jednom spicom i drzi se je ko pijan plota, prvi put s 2 napadača odigrali smo evo jučer protiv grobničana.  :roll: a i svi znamo da alispahic mora igrati, pa cak i da krama je zabio hat-trick i asistiro isto toliko puta.  ozbiljno cu se iznenadit ako Alispahica protiv belupa ili u europskoj ligi budem vidio na klupi  :?  mozes vec pocet pricat viceve da ce Chuck Norris prije izračunat posljednju znamenku broja PI nego Alispahic izgubit mjesto u prvoj ekip ili da se Chuck Norris i Alispahic bore za mjesto u prvoj ekipi, Chuck bi izgubio.

Kramarić neće početi jer je tek došao, kao što rekoh nekog reda i poretka mora biti. Jedino ako Benko ne bude u stanju igrati utakmicu, onda bi mogao početi Kramarić. Što se tiče igre s jednim ili 2 napadača, uopće to nije pitanje ni problem; problem je što tu drugu špicu odnosno ofenzivnog veznog igra Alispahić koji se ne stigne priključiti u završnicu. Jasno, ima Alispahić neke kvalitete, ne igra bez razloga, ali u ovakvoj formaciji on se mora naći u završnici, asistirati, ali i zabijati, a on to ne radi. S druge strane ono što Kek želi je da ima igrača koji svojim ulaskom podiže nivo igre. Na početku je to bio Kvržić, sada je tu Močinić, a tu ulogu će protiv Belupa, a vjerujem i protiv Portugalaca imati Kramarić koji može preokrenuti cijelu tekmu. A ako se Kramarić nametne, bit će zanimljivo vidjeti kako će Kek dalje slagati karte, kakav će to utjecaj imati kako na sustav igre, tako i na Alispahića, Anasa, ali i na Benka...

• Senior
« Odgovori #25 u: Rujan 11, 2013, 16:04:23 »
Citat: "standby"
Citat:
Ma melje jedino tvoj mozak. Imamo 4 pobjede i 4 nerješena. Vnakon 1/4 prvenstva smo zaostali 4 boda,ako tako nastavimo stroj koji melje zaostati će prekrasnih 16 bodova na kraju. *** te mljevenog :evil:

Ne imas pravo lokomotiva i hajduk melju..tupan..8 pobjeda i 6 nerjesenih cisto btw i 0 poraza.. a ako bi ti radje da ti ekipa igra nogomet kao lokomotiva onda te zalim.. boli me *** koliko dinamo ima bodova dokle god mi igramo i dokle god su rezultati bolji nego prije 6 mjeseci..
Kako su ti samo Lokmotiva i hajduk pali napaemt,a pričamo o Rijeci?
Znači da smo prije 6 mjeseci u ovo vrijeme osvojili 2 boda,sada bi bilo dobro da imamo 3 ili 4 jer je rezultat bolji? #-o  Nabijem te mljevenog! :evil:
Nogomet malo igramo opa malo ne igramo,protiv Lokmotive ga nismo igrali. Nadam se da će Rijeka početi mljeti više nego tvoje misli prenesene na tipkovnicu. Ovo za sada je skromno u prvenstvu i odlično u Europi. Europa je 2-3 mjeseca,pa bi trebali početi mljeti u prvenstvu.
Vražja  mularija

Offline Neno91

• Senior
« Odgovori #26 u: Rujan 11, 2013, 16:08:49 »
Ja gledao svaku tekmu uzivo osim Istre, a Istru na tv i moram reć da je Alispahic u svim osim protiv Osijeka bio igrač manje, a i tad kad je zabio 2 komada nije bio puno bolji nego u prijasnjim izdanjima, eto zabio 2 gola. I corava kokos zrno ubode. Covjek se niti na jedan način ne ističe u kretanju i otvaranju i cesto je protiv ekipa koje su vise nego solidno organizirane, nevidljiv, a trebao bi se najviše isticat na toj poziciji kad dobije loptu, a kad  je dobije se istakne se svojim promašajima, loše dodanim loptama i sporošću. Neznam, igrač na toj poziciji bi trebao dat dimenziju nasoj igri prema naprijed, no u nasem slucaju kao protiv Lokomotive ta lopta ide cesto unazad kad ju ima ili se odugovlači s loptom pa mu ju ukradu i primimo gol.
Ljubim te Varga!

Offline FoFi

• Senior
« Odgovori #27 u: Rujan 11, 2013, 16:10:31 »
Citat: "aluminijska felga"
Nogomet malo igramo opa malo ne igramo,protiv Lokmotive ga nismo igrali.

Nakon fizički i mentalno iscrpljujuće utakmice generacije u Stuttgardtu, remi protiv Lokomotive nije neočekivan. Ono što je neočekivano je 71% posjeda lopte Rijeke što dovoljno govori samo za sebe i nakon toga reći kako nismo igrali nogomet možeš samo ti (OK, eventualno brziri).

Offline standby

• Forza Fiume
« Odgovori #28 u: Rujan 11, 2013, 16:12:05 »
Citat: "FoFi"
A ako se Kramarić nametne, bit će zanimljivo vidjeti kako će Kek dalje slagati karte, kakav će to utjecaj imati kako na sustav igre, tako i na Alispahića, Anasa, ali i na Benka...

Mislim da će Benku odgovarati ulazak Kramarića (naravno ovisi na čije mjesto će ući...). Neznam koliko je on sposoban igrat mjesto od Alispahića, tj. da li voli dat loptu, ne pamtim ga kao nekog ko je dijelio lopte.. Benko je zadnje 2 tekme bio svugdje osim u 16 metara.. dolazio je po loptu skoro do centra i onda smo ostajali kratki u napadu.. To je ono što je Cesarec radio savršeno prošlu sezonu, izlazio po loptu i trazio Benka koji je najčešće bio na pravom mjestu, samo sto benko niti ima taj potez kojim može tražit nekoga, a niti ima koga tražit s obzirom da bi on trebao biti tamo  :D . Sve u svemu mislim da nam je to falilo u ovim utakmicama gdje jurcamo na bunker, i gdje ekipe ne dolaze igrat nogomet.

@felga ti si jedan jako grintavi starac... ajmo probat ovako da ti skiciram.. Rijeka na jesen 2012. nogomet ni u planu, 434 centarsuta u 4 utakmice, ma čak da usporedimo igru u 2-3 mjesecu igramo 5 puta bolje i smislenije. Ova priča da smo mi protiv Lokomotive loše odigrali je debilizam.. Jedino što je u toj utakmici falilo je bilo malo sreće s obzirom da je utakmica bila u uzasno vrijeme nakon Stuttgarta. (dobro falio je i lijevi krilni jer je Sharba jos uvijek u onoj tekmi protiv Ziline). Koliko god tada "loše" odigrali ja se ne sjećam da smo mi nekoga u zadnjih par godina toliko držali u 30 metara (+ taj netko je viceprvak rvacke)..

Offline Neno91

• Senior
« Odgovori #29 u: Rujan 11, 2013, 16:13:38 »
Citat: "FoFi"
Citat: "aluminijska felga"
Nogomet malo igramo opa malo ne igramo,protiv Lokmotive ga nismo igrali.

Nakon fizički i mentalno iscrpljujuće utakmice generacije u Stuttgardtu, remi protiv Lokomotive nije neočekivan. Ono što je neočekivano je 71% posjeda lopte Rijeke što dovoljno govori samo za sebe i nakon toga reći kako nismo igrali nogomet možeš samo ti (OK, eventualno brziri).
onih 71% je bila nas jalova igra u kojoj nam je Lokomotiva prepustila loptu jer  su znali da mi neznamo sto s njom. Lokomotiva se svjesno povukla i dala nam loptu, nismo mi neki zestok pritisak vrsili na njih, niti na njihovu obranu. Statistika je varljiva i onaj tko je gledo tekmu je to vidio. Pimplanje na sredini terena i cim je Lokomotiva stisnula u bloku, lopta je isla nazad i tako cijelu tekmu, sa nekakvim pokusajima letećih lopti na drvo...
Ljubim te Varga!