• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 9. Kolo: Slaven Belupo - Rijeka 15.09.13 19:00  (Prikazano: 27576 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline standby

• Forza Fiume
Re: 9. Kolo: Slaven Belupo - Rijeka 15.09.13 19:00
« Odgovori #30 u: Rujan 11, 2013, 16:18:40 »
Citat: "Neno91"
onih 71% je bila nas jalova iga u kojoj nam je Lokomotiva prepustila loptu jer  su znali da mi neznamo sto s njom. Lokomotiva se svjesno povukla i dala nam loptu, nismo mi neki zestok pritisak vrsili na njih, niti na njihovu obranu. Statistika je varljiva i onaj tko je gledo tekmu je to vidio. Pimplanje na sredini terena i cim je Lokomotiva stisnula u bloku, lopta je isla nazad i tako cijelu tekmu, sa nekakvim pokusajima letećih lopti na drvo...

Zanima me da li bi komentar nakon utakmice Dinamo Rijeka di Rijeka odigra utakmicu kao lokomotiva sa 29% lopte u nogama, bio mi smo njima pustili loptu jer neznaju što će sa njom............ ili bi sasuli drvlje i kamenje po našima jer ono nije nogomet, i još dodali da je Dinamo moćan.. hm hm..
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline ri__fiume

• Veteran
« Odgovori #31 u: Rujan 11, 2013, 16:22:26 »
Posjed lopte ne znaci nista. Znaci kad igras ko barcelona i iz svake druge akcije imas priliku za gol. Samo nasa taktika je totalno pogresna kad igramo protiv bunkera ili su krivi igraci na terenu.
Kad igramo protiv bunkera tesko moze benko nesto napravit sa ubacajima s boka, trebaju vezni igraci vise utrcavat i ulazit u sesnaesterac. Ono sto radi kvrga a sto bi trebao radit meho al ne radi. Zato anas umjesto mehe i krama pored benka.

Offline Neno91

• Senior
« Odgovori #32 u: Rujan 11, 2013, 16:31:52 »
Citat: "standby"
Citat: "Neno91"
onih 71% je bila nas jalova iga u kojoj nam je Lokomotiva prepustila loptu jer  su znali da mi neznamo sto s njom. Lokomotiva se svjesno povukla i dala nam loptu, nismo mi neki zestok pritisak vrsili na njih, niti na njihovu obranu. Statistika je varljiva i onaj tko je gledo tekmu je to vidio. Pimplanje na sredini terena i cim je Lokomotiva stisnula u bloku, lopta je isla nazad i tako cijelu tekmu, sa nekakvim pokusajima letećih lopti na drvo...

Zanima me da li bi komentar nakon utakmice Dinamo Rijeka di Rijeka odigra utakmicu kao lokomotiva sa 29% lopte u nogama, bio mi smo njima pustili loptu jer neznaju što će sa njom............ ili bi sasuli drvlje i kamenje po našima jer ono nije nogomet, i još dodali da je Dinamo moćan.. hm hm..
ja samo kazem da lokomotiva je sve ucinila da ne primi gol (primili su ga, al eto iz nekakvih odbijanja), odigrali su najbolji bunker na kantridi vec dugo vremena.  mi nismo smislenu akciju odigrali cijelu tekmu! sto zbog njih jer su igrali odlican blok, sto zbog nase igre bez kreativnosti prvenstveno alispahica  di je lopta uglavnom isla sporo. ja to zovem jalova igra, mogli smo mi pimpat cijelo vrijeme i imat 90% lopte u nogama, no koji ce mi to vrag, niti smo ih stisnuli u 16-erac, nit im nismo dali disat, cekali su nase greske i docekali je. Nisu se dosli nadigravat kvalitetom igrača, ali taktički su nas ubili, sto u bloku igrača, što u skoku pri svaku loptu, svaki ključni moment je otišao na njihovu stranu. Jbg nije ljepota nogometa, al se vidi da znaju sto trebaju za pozitivan rezultat. Nisu dosli pobjedit, ali nisu dosli niti izgubit.  Ne podrzavam takav nogomet jer kvalitetnije ekipe koje imaju dimenziju u igri poput playmakera sa mozgom koji ce ih razvuc, podvalit, unistit jedan na jedan to razbiju bez dva pardona, no mi nemamo toga. Alispahicu je Lokomotiva bila noćna mora u svakoj maniri. U toj utakmici je svojim potezima trebao vodit našu igru i razbit protivnički blok, a Lokomotiva mu razotkrila sve mane i pokopala ga.
Ljubim te Varga!

Offline standby

• Forza Fiume
« Odgovori #33 u: Rujan 11, 2013, 16:42:13 »
Jebi ga imamo drugačije viđenje nogometa.. jer bunkere sa 11 igrača ni Barcelona baš ne probija, pogotovo kad su to igrači slične kvalitete..

Offline aluminijska felga

• Senior
« Odgovori #34 u: Rujan 11, 2013, 17:08:33 »
Citat: "FoFi"
Citat: "aluminijska felga"
Nogomet malo igramo opa malo ne igramo,protiv Lokmotive ga nismo igrali.

Nakon fizički i mentalno iscrpljujuće utakmice generacije u Stuttgardtu, remi protiv Lokomotive nije neočekivan. Ono što je neočekivano je 71% posjeda lopte Rijeke što dovoljno govori samo za sebe i nakon toga reći kako nismo igrali nogomet možeš samo ti (OK, eventualno brziri).
Posjed lopte možeš stvoriti i tako da se cijelu utakmicu dodaju stoperi i golmani a protivnici ne napadaju jer su zadovoljni remijem.Nikakava besmislena dodavanja,nego treba stvarati šanse i zabijati golove.
Vražja  mularija

• Senior
« Odgovori #35 u: Rujan 11, 2013, 17:13:28 »
Citat: "FoFi"
A ako se Kramarić nametne, bit će zanimljivo vidjeti kako će Kek dalje slagati karte, kakav će to utjecaj imati kako na sustav igre, tako i na Alispahića, Anasa, ali i na Benka...

Mislim da će Benku odgovarati ulazak Kramarića (naravno ovisi na čije mjesto će ući...). Neznam koliko je on sposoban igrat mjesto od Alispahića, tj. da li voli dat loptu, ne pamtim ga kao nekog ko je dijelio lopte.. Benko je zadnje 2 tekme bio svugdje osim u 16 metara.. dolazio je po loptu skoro do centra i onda smo ostajali kratki u napadu.. To je ono što je Cesarec radio savršeno prošlu sezonu, izlazio po loptu i trazio Benka koji je najčešće bio na pravom mjestu, samo sto benko niti ima taj potez kojim može tražit nekoga, a niti ima koga tražit s obzirom da bi on trebao biti tamo  :D . Sve u svemu mislim da nam je to falilo u ovim utakmicama gdje jurcamo na bunker, i gdje ekipe ne dolaze igrat nogomet.

@felga ti si jedan jako grintavi starac... ajmo probat ovako da ti skiciram.. Rijeka na jesen 2012. nogomet ni u planu, 434 centarsuta u 4 utakmice, ma čak da usporedimo igru u 2-3 mjesecu igramo 5 puta bolje i smislenije. Ova priča da smo mi protiv Lokomotive loše odigrali je debilizam.. Jedino što je u toj utakmici falilo je bilo malo sreće s obzirom da je utakmica bila u uzasno vrijeme nakon Stuttgarta. (dobro falio je i lijevi krilni jer je Sharba jos uvijek u onoj tekmi protiv Ziline). Koliko god tada "loše" odigrali ja se ne sjećam da smo mi nekoga u zadnjih par godina toliko držali u 30 metara (+ taj netko je viceprvak rvacke)..
Ja sam va najboljemi letami [-X . Nakon ovih s portugala opet igramo utakmicu,pa da unaprijed potpišemo kapitulaciju u Puli jer utakmica pada u nezgodno vrijeme?
Ja vidim da obično prvenstva osvajaju ekipe koje igraju ligu prvaka i kup uefa,a ne one koje igraju samo subotom i kup ponekada. Mančesteri su liga prvaka,paris isto,juventus isto,porto isto,real i Bajern isto,ali taj bajern nakon lige prvaka pregazi ausburgera,a nama Lokmotoiva i Zadar dođu u "krivo vrijeme".
Vražja  mularija

Offline standby

• Forza Fiume
« Odgovori #36 u: Rujan 11, 2013, 17:17:36 »
Ja vidim da obično prvenstva osvajaju ekipe koje igraju ligu prvaka i kup uefa,a ne one koje igraju samo subotom i kup ponekada. Mančesteri su liga prvaka,paris isto,juventus isto,porto isto,real i Bajern isto,ali taj bajern nakon lige prvaka pregazi ausburgera,a nama Lokmotoiva i Zadar dođu u "krivo vrijeme".

Enti pa stvarno smo napredovali.. u istoj smo rečenici sa Mančesterom , Juventusom itd.. mozda jedino nemamo takve igrače, stadion, medicinske sluzbe, i sve ostalo :D
A sad realno, nije baš tako jednostavno preći sa seoskog nogometa na Europu.. znam da ti pola trolaš, al opet.. prvo mi imamo jako malo iskustva sa takvim tempom. Drugo npr. njemac je godinama naučen da je svako kolo derbi, kod nas i da hoces ne mozes imat 2 derbija u kolu. Sad iz očaja imamo lokalne derbije, u sljedećem ciklusu će biti derbi bivših neprijatelja prijatelja..itd.. puno je tu stvari osim kupi igrače natjeraj da trče i lupaj po golu, koje se moraju prvo poslozit, a za to treba, ono čega vi u najboljim godinama nemate.. vremena  :D

• Senior
« Odgovori #37 u: Rujan 11, 2013, 17:21:40 »

Enti pa stvarno smo napredovali.. u istoj smo rečenici sa Mančesterom , Juventusom itd.. mozda jedino nemamo takve igrače, stadion, medicinske sluzbe, i sve ostalo :D
A sad realno, nije baš tako jednostavno preći sa seoskog nogometa na Europu.. znam da ti pola trolaš, al opet.. prvo mi imamo jako malo iskustva sa takvim tempom. Drugo npr. njemac je godinama naučen da je svako kolo derbi, kod nas i da hoces ne mozes imat 2 derbija u kolu. Sad iz očaja imamo lokalne derbije, u sljedećem ciklusu će biti derbi bivših neprijatelja prijatelja..itd.. puno je tu stvari osim kupi igrače natjeraj da trče i lupaj po golu, koje se moraju prvo poslozit, a za to treba, ono čega vi u najboljim godinama nemate.. vremena  :D
A nije ni dragovoljac i slaven u istoj rečenici s augsburgerom. Ja si uvijek mislim da vi mladi kopčate,ali jebat ga ljepilo je nekad manje štetilo.
Bajern protiv augsburgera,Rijeka protiv Zadra, Bajern nakon europe sredi Augburgera,ne zadra,nego Ausburgera,Rijeka ne sredi Zadra jer su umorni od Europe.
Mi bi za Zadar i Istru trebali bit ono šta je za ausburger Bajern.  Goni ih,ako ne mogu igrati u Europi neka ni ne igraju,neka to ostave kada budu spravni za to. :evil:
Vražja  mularija

Offline ri__fiume

• Veteran
« Odgovori #38 u: Rujan 11, 2013, 17:43:25 »
Standby koju su to najbolje godine?
 :D

• Senior
« Odgovori #39 u: Rujan 11, 2013, 17:56:14 »
Citat: "ri__fiume"
Kraj 4 i početak 5. desetljeća
Vražja  mularija

Offline ri__fiume

• Veteran
« Odgovori #40 u: Rujan 11, 2013, 18:10:41 »
Citat: "ri__fiume"
Kraj 4 i početak 5. desetljeća
Onda nisam jos dostigao ih.
Kod mene tek 34 :)

Offline at72

• Pionir
« Odgovori #41 u: Rujan 11, 2013, 18:52:14 »
quote]...Posjed lopte možeš stvoriti i tako da se cijelu utakmicu dodaju stoperi i golmani a protivnici ne napadaju jer su zadovoljni remijem...[/quote]
sjećam se nekih utakmica sa svjetskog nogometnog prvenstva od prije desetak-petnaest godina koje su zadnjih pola sata tako izgledale

Offline koma

• Forza Fiume
« Odgovori #42 u: Rujan 11, 2013, 19:10:41 »

A nije ni dragovoljac i slaven u istoj rečenici s augsburgerom. Ja si uvijek mislim da vi mladi kopčate,ali *** ga ljepilo je nekad manje štetilo.
Bajern protiv augsburgera,Rijeka protiv Zadra, Bajern nakon europe sredi Augburgera,ne zadra,nego Ausburgera,Rijeka ne sredi Zadra jer su umorni od Europe.
Mi bi za Zadar i Istru trebali bit ono šta je za ausburger Bajern.  Goni ih,ako ne mogu igrati u Europi neka ni ne igraju,neka to ostave kada budu spravni za to. :evil:

Ne bih htio prekidati ovu debatu, ali mi se čini da smo dobili i zadra i istru1

Offline 1962

• Senior
« Odgovori #43 u: Rujan 11, 2013, 20:16:58 »
Ja bih samo jednu rečenicu, mada proširenu: igra s dva napadača (Benko/Krstanović + Kramarić/Cesarec) je naša sigurna budućnost, vjerojatno već nakon zimskih priprema, kad ga Kek uigra; sad konačno ima igrače za to.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #44 u: Rujan 11, 2013, 20:34:45 »
Citat: "1962"
Ja bih samo jednu rečenicu, mada proširenu: igra s dva napadača (Benko/Krstanović + Kramarić/Cesarec) je naša sigurna budućnost, vjerojatno već nakon zimskih priprema, kad ga Kek uigra; sad konačno ima igrače za to.

Mene zanima ako se odluči igrat s dvije špice što će se dogoditi u sredini? I dalje igra s dva zadnja vezna? Tko onda ispada iz momčadi? Desetka? Alispahić?

Iskreno baš me zanima što će Kek složiti...