• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: EL - 1.kolo: Vitória S.C. - RIJEKA, 19.9. 21.05h  (Prikazano: 26965 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aluminijska felga

• Senior
Re: EL - 1.kolo: Vitória S.C. - RIJEKA, 17.9. 21.05h
« Odgovori #15 u: Rujan 17, 2013, 15:24:54 »
  • Citat: "lavic"
    Ne znam što očekivati, sve osim teškog stradanja je ok.
    Možda bod? Ja presretan.
    Vidi ovoga,ti si bravuša i krpuša,a ne lav. Mene bi sve razočaralo osim pobjede,ovo su jedini od kojih smo bolji u grupi i treba ih razdjeliti na mikromolekule pa neka onda pjevaju brazilsko portugalske budnice. I onaj iritantni nogomet s biciklama i ekstra nekorisnim driblinzima u mjestu treba maskarirati u startu s par masakrirajućih startova pa da vidimo kakova je njihova ambulanta kada je naša već u kurzu
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Vražja  mularija

Offline BUDALA

• Senior
    « Odgovori #16 u: Rujan 17, 2013, 15:55:13 »
  • 80-tak karata prodano...super pravo gostovanje bez one mase derbi navijača koje bacaju na tovarluk...
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline windfucker

• Morčić
    • **
    « Odgovori #17 u: Rujan 17, 2013, 16:01:49 »
  • Citat: "aluminijska felga"
    Citat: "lavic"
    Možda bod? Ja presretan.
    Vidi ovoga,ti si bravuša i krpuša,a ne lav. Mene bi sve razočaralo osim pobjede,ovo su jedini od kojih smo bolji u grupi i treba ih razdjeliti na mikromolekule pa neka onda pjevaju brazilsko portugalske budnice. I onaj iritantni nogomet s biciklama i ekstra nekorisnim driblinzima u mjestu treba maskarirati u startu s par masakrirajućih startova pa da vidimo kakova je njihova ambulanta kada je naša već u kurzu

Koji si ti neznalac!!!....

Mene bi bod itekako zadovoljio...imati ćemo 1 zdravog stopera, 1 pod inekcijama (možda)
    , i 1 stopera juniora i 9 ozlijeđenih uz njih...!!!Al dobro, to si ti felga... pa mi je sve jasno!

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #18 u: Rujan 17, 2013, 16:08:10 »
  • Sve 5, samo jedno ne razumijem... Ako je "dribling u mjestu beskoristan", zašto ga "masakrirati oštrim startovima"??? Ne bi li time taj "beskoristan dribling", ako je stvarno beskoristan, postao koristan jer bi najvjerojatnije netko od naših bio kartoniran i imao hendikep žutog kartona za ostatak utakmice?

• Senior
    « Odgovori #19 u: Rujan 17, 2013, 16:16:36 »
  • Citat: "windfucker"
    Citat: "aluminijska felga"
    Citat: "lavic"
    Možda bod? Ja presretan.

Koji si ti neznalac!!!....

Mene bi bod itekako zadovoljio...imati ćemo 1 zdravog stopera, 1 pod inekcijama (možda)
    , i 1 stopera juniora i 9 ozlijeđenih uz njih...!!!Al dobro, to si ti felga... pa mi je sve jasno!
    Još jedan kolabrić djeli mudre :evil:  Ako počne Lešković igrat će trenutno najboljih 11 koje imamo. Cesarec ionako nema puno mjesta pokraj Benka i Kramarića,a najčešće igramo s 1 špicom,Jugović ili Kvržić slično ali Kvržić ove godine zabija i postaje nezamjeniv,Brezovec je nespreman,ali Pokvrivač igra super,Knežević nije bolji od Marića i Leškovića. Škarabot ili Boras još je bolje da igra Boras. Ko će nam to jako faliti?  Nama su nezamnjenjivi jedino Vargić,Benko i Maleš,oni su bolji od svojih zamjena.
    Citat: "Wedran"
    Sve 5, samo jedno ne razumijem... Ako je "dribling u mjestu beskoristan", zašto ga "masakrirati oštrim startovima"??? Ne bi li time taj "beskoristan dribling", ako je stvarno beskoristan, postao koristan jer bi najvjerojatnije netko od naših bio kartoniran i imao hendikep žutog kartona za ostatak utakmice?
    Zato jer mi se gade takve stvari pa da bi tu gadljivost spriječili na kantridi treba ih preodgojiti u Partugalu :evil:
    Vražja  mularija

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #20 u: Rujan 17, 2013, 16:31:14 »

-----------------------Vargić
    Tomečak-------Lešković----------Marić--------Škarabot

Kvržić-----Močinić---------Maleš----Pokrivač-------Sharbini

--------------------------Benko

Nije loše,samo treba Kramarića umjesto Sharbinija.To u napadu prelazi u 4-3-3. Nisu ovi toliko dobri da se trebamo bojati,dinamo je sigurno  jači od njih i uzeli su im črnog

Evo da se i to dogodi, da se složim :)
    Ja predviđam isti sastav. Ako Šarba ne bude u utakmici očekujem Kramarića umjesto njega, a ako Šarba bude u utakmici, onda bi zadnjih pola sata mogao Krama umjesto Benka...

Offline 1962

• Senior
    « Odgovori #21 u: Rujan 17, 2013, 16:32:56 »
  • aluminijska felga wrote:
    Citat:
    -----------------------Vargić
    Tomečak-------Lešković----------Marić--------Škarabot

Kvržić-----Močinić---------Maleš----Pokrivač-------Sharbini

--------------------------Benko

I ja mislim tako.  Moči prednost pred Alispahićem zbog igre otraga i brže transformacije u napad.  U nastavku možda Mujanović, Alispahić i/ili Kramarić, ovisno o kretanju rezultata.
    Inače, mislim da uspjeh prvenstveno zavisi od fizičke igre momčadi.  Ako budu voljno i tjelesno sposobni za onakvih 90 trkaćih minuta kao protiv Stuttgarta, ne bih se čudio za uzmu bod.  Vitoria jest jača po imenima, no ne toliko da obavezno pobijedi ako mi pružimo maksimum.
    Po meni sustav mora biti malo različit nego sa Stuttgartom - bez dupliranja bekova (neće biti toliko centaršutova), ali sa trećim veznim koji igra i otraga (Močo) jer igraju kroz sredinu, kratkim i duplim pasom - a tu pomaže samo gusta sredina obrane.  Crtu obrane pomaknuti bliže našem golu, na 30-35 metara, tako da im otraga ostane puno prostora za kontre.  I nema posjeda lopte kao do sad - brza lopta u napadu na krilo i u prostor, pa trk brzanaca kao što su Močinić, Tomečak, Kvržić, Benko.
    Samo ako ne padnu na psihičkom planu (npr. kod 1:0), bit će sve ok.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    « Odgovori #22 u: Rujan 17, 2013, 16:52:03 »
  • Ja mislim da će to bit podjednaka utakmica,uopće ne mislim da smo lošiji od njih. Samo neka Kek uigra te prekide kako treba,barem one defenzivne. Imaju jako visoke stopere,posebno nekog reprezentativca Senegala koji ubija u skoku,valjda to Kek zna. Nadam se da neće opet bit kobni ti prekidi.
    2. smo s bodom zaostatka za vodećim,plasirali se u skupine,a nismo niti jedan gol dali iz prekida,pa čak nismo imali ni penal,dajte padnite koji put u 16. :roll:

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #23 u: Rujan 17, 2013, 16:59:48 »
  • Ma nema šanse da naši psihički padnu. Mislim da su ih utakmice sa Stuttgartom karakterno izgradile i da se protiv ravnopravnih protivnika neće opuštati ali ni padati bez obzira na rezultat i to mislim na svih 90 minuta i sudačku nadoknadu. Pogotovo jer smo prvu pobjedili a u drugoj prolaz izborili u zadnjoj minuti. To je većini igrača bio najveći uspjeh u dosadašnjoj karijeri, zasluženo izboren radom i disciplinom protiv jakog i neugodnog protivnika. Ako ih im to nije učvrstilo karakter i samopouzdanje onda ne znam što bi im moglo.
    Jedino čega se bojim je naš kapacitet da fizički izdržimo svih 90 minuta.
    "Pobjeda od Guimaraesa" :D može eventualno na tom planu biti osjetno jača od nas. Po ostalome mislim da smo manje ili više tu negdje i ako sa nekime možemo u donekle ravnopravnu borbu onda su to oni.
    « Zadnja izmjena: Rujan 17, 2013, 17:00:38 od Wedran »

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #24 u: Rujan 17, 2013, 17:00:32 »
  • Citat: "1962"
    I nema posjeda lopte kao do sad - brza lopta u napadu na krilo i u prostor, pa trk brzanaca kao što su Močinić, Tomečak, Kvržić, Benko.

Stvarno?  :wink:  Pa Benko da dobije loptu u kontri na centru ne bi napravio apsolutno ništa.. Misliš da bi Benko zabio ono što je Mujo zabio u Stuttgartu? ili ono što je Kramarić u Koprivnici?

Benko je super strijelac, ali da je brzanac i da nam je on snaga u kontrama, bome nije.. Zato mislim da bi Kramarić za ovakvu utakmicu gdje ćemo se vjerojatno više braniti bio i bolji.. Ali igrati s 2 napadača tamo je ipak malo preofenzivno, asumnjam da će Kek pustiti Benka na klupi tako da će vjerojatno ipak Benko početi, a Kramarić ući (u kojem trenutku ovisi o kretanju rezultata)

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #25 u: Rujan 17, 2013, 17:02:20 »
  • Ulazak Kramarića sa klupe u drugom poluvremenu bi moglo biti taktički pametan potez, kao što je bio i ulazak Močinića i Mujanovića u Stuttgartu.

• Senior
    « Odgovori #26 u: Rujan 17, 2013, 17:06:47 »
  • Citat: "Wedran"
    Ulazak Kramarića sa klupe u drugom poluvremenu bi moglo biti taktički pametan potez, kao što je bio i ulazak Močinića i Mujanovića u Stuttgartu.
    A zašto Kramarić kao brzanac nebi igrao lijevo krilo pa da više ne gledamo ono trubilo od Sharbinija? Kramarić mora igrati baš zbog tih kontri,a Sharbini je ionako igrač manje,ako i Mehmeti samo šta je za Mehmetija Kek napokon shvatio,a za Anasa još očito nije.
    Vražja  mularija

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #27 u: Rujan 17, 2013, 17:17:00 »
    Ulazak Kramarića sa klupe u drugom poluvremenu bi moglo biti taktički pametan potez, kao što je bio i ulazak Močinića i Mujanovića u Stuttgartu.
    A zašto Kramarić kao brzanac nebi igrao lijevo krilo pa da više ne gledamo ono trubilo od Sharbinija? Kramarić mora igrati baš zbog tih kontri,a Sharbini je ionako igrač manje,ako i Mehmeti samo šta je za Mehmetija Kek napokon shvatio,a za Anasa još očito nije.

Ne bi se čudio da upravo to Kek i napravi, pogtovo ako Sharba ne bude spreman.. Za Kvržića je nadam se skužio da ne može lijevo (on treba početi, a Mujanović ući kao joker umjesto njega ili nekog drugog, možda i Benka), tako da realno nemamo nikog sličnog za lijevu stranu (osim Ajayia koji teško da će početi).. jedino alternativno rješenje je zatvorenija formacija s Malešom, Pokrivačem, Močinićem i Kvržićem..

• Senior
    « Odgovori #28 u: Rujan 17, 2013, 17:27:04 »
  • Citat: "d"
    Citat: "aluminijska felga"

Ne bi se čudio da upravo to Kek i napravi, pogtovo ako Sharba ne bude spreman.. Za Kvržića je nadam se skužio da ne može lijevo (on treba početi, a Mujanović ući kao joker umjesto njega ili nekog drugog, možda i Benka), tako da realno nemamo nikog sličnog za lijevu stranu (osim Ajayia koji teško da će početi).. jedino alternativno rješenje je zatvorenija formacija s Malešom, Pokrivačem, Močinićem i Kvržićem..
    Pa rekao je Kek da će početi s Močinićem,Malešom i Pokrivačem,ako im još dodamo Kvržića fale još 2 igrača. Jedina dvojba kod Keka je Kramarić ili Sharbini,valjda će se odlučiti za pravoga to jest Kramarića. 4-5-1 ćemo igrati,ali kad napadamo onda su to 3 napadača

---------------Moča----------Maleš----------Ponjava

-----Kvržić-----------------Benko----------------Kramarić
    Vražja  mularija

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #29 u: Rujan 17, 2013, 19:17:59 »
  • Kramarić na krilo a onda trubilo ulazi u 62. min i radi dar mar. 8)
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba