• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: EL - 1.kolo: Vitória S.C. - RIJEKA, 19.9. 21.05h  (Prikazano: 26967 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline standby

• Forza Fiume
EL - 1.kolo: Vitória S.C. - RIJEKA, 19.9. 21.05h
« u: Rujan 17, 2013, 11:57:46 »
  • Pišem naslov EL prvo kolo i mislim se čovječe pa mi igramo grupu u Europi. Svi smo se nekako potajno nadali tome nakon one prve utakmice sa švabama ali rijetki su to htijeli reći na glas :).

Čeka nas prva u nizu teških utakmica. Gledao sam Vitoriu u ovoj zadnjoj utakmici sa Riom i imaju stvarno jake igrače. Mislim da ćemo imati više problema sa njihovim stilom nogometa nego nogometom koji je recimo igrao Stuttgart (beskonačan broj ubacivanja). Ovi se vole nametnut u sredini i tlačit do besvjesti (slično očekujem i od Betisa).
    Koju ekipu očekivati od Keka. Hmm pitanje za milion dolara. Prema zadnjem intervjuu na RR Močinić, Pokrivač i Maleš igraju sigurno. Za Leškovića se nadam da će na kraju moći igrat, ali ga nebi gurao pod obavezno jer u slučaju ponovne povrede padamo opet u probleme. Napred očekujem Benka, a sve ostalo je pogađanje. Pretpostavljam da ćemo gledati Alispahića, ali opet s obzirom na najavu gornje trojke veznjaka lako moguće da i ne startamo sa njim.. Sharba je opet previše sjedio na utrkama konja pa ga je propuh uhvatio, tako da je i on upitan.

Čeka nas zanimljivo večer u četvrtak, ekipi koja ide prema Portugalu sretan put i poparajte grla kao i u Stuttgartu.
    Donesite nam doma prve europske bodove !!

« Zadnja izmjena: Rujan 18, 2013, 02:00:43 od standby »

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    Re: EL - 1.kolo: Vitória S.C. - RIJEKA, 17.9. 21.05h
    « Odgovori #1 u: Rujan 17, 2013, 12:25:31 »
  • Jeee.... počinje.

Iskreno - nemam pojma što očekivati osim srčane borbe za svaku loptu - pa što bude.
    Nekako mislim da Kek malo pili naopako i da će neki igrači biti spremni pa očekujem:
    Vargić
    Tomečak-Lešković-Marić-Škarabot
    Mujanović-Maleš-Pokrivač-Močinić
    Kramarić-Benko
    (iako mi je ova momčad sva nekako - čudna)

Ako ne bude mogao Lešković onda upada Pkrivač na njegovo mjesto, u sredinu Močo, desno Kvržić, Ajaji na krilo.
    Možda Mujo ipak odsjedi.

Uglavnom... nemam pojma. :)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

brziri

• Gost
    « Odgovori #2 u: Rujan 17, 2013, 12:33:32 »
  • ja ne očekujem ništa
    ako nam se posreči kao sa Stuttgartom ok, ako ne poraz, samo da ne bude debakl

Offline aluminijska felga

• Senior
    « Odgovori #3 u: Rujan 17, 2013, 12:39:16 »
  • Citat: "Vado mangnar"
    Jeee.... počinje.

Iskreno - nemam pojma što očekivati osim srčane borbe za svaku loptu - pa što bude.
    Nekako mislim da Kek malo pili naopako i da će neki igrači biti spremni pa očekujem:
    Vargić
    Kramarić-Benko

Ako ne bude mogao Lešković onda upada Pkrivač na njegovo mjesto, u sredinu Močo, desno Kvržić, Ajaji na krilo.
    Možda Mujo ipak odsjedi.

Ovo tvoje ne valja ništa. Nema šanse da Ajaji dobije ni minutu,Mujanović će sigurno biti na klupi pa možda uđe. 4-5-1 će to biti.

-----------------------Vargić
    Tomečak-------Lešković----------Marić--------Škarabot

Kvržić-----Močinić---------Maleš----Pokrivač-------Sharbini

--------------------------Benko

Nije loše,samo treba Kramarića umjesto Sharbinija.To u napadu prelazi u 4-3-3. Nisu ovi toliko dobri da se trebamo bojati,dinamo je sigurno  jači od njih i uzeli su im črnog
    Vražja  mularija

brziri

• Gost
    « Odgovori #4 u: Rujan 17, 2013, 12:43:19 »
  • Citat: "aluminijska felga"
    Citat: "Vado mangnar"
    Jeee.... počinje.

Vargić
    Kramarić-Benko

Možda Mujo ipak odsjedi.

Ovo tvoje ne valja ništa. Nema šanse da Ajaji dobije ni minutu,Mujanović će sigurno biti na klupi pa možda uđe. 4-5-1 će to biti.

Nije loše,samo treba Kramarića umjesto Sharbinija.To u napadu prelazi u 4-3-3. Nisu ovi toliko dobri da se trebamo bojati,dinamo je sigurno  jači od njih i uzeli su im črnog

klasa optimist
    nama nikada nije pasao portugalski način igre, ni klubovima ni reprezentaciji
    nismo toliko ti tehnički ni fizički jaki da bi bili ravnopravni, i pratili njihovu igru skrivanja lopte
    jedino bunker ko Lokomotiva i nešto na kontru na u zadnje vrijeme "ekstra brzonogog" Benka
    ne sječam se kad je neki naš klub pobijedio portugalski
    ajde neka ovo bude presedan

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #5 u: Rujan 17, 2013, 12:51:27 »
  • Ja ne volim taj portugalski stil nogometa, čvrsto i tvrdo otraga, a naprijed puno davljenja lopte i čekanja greške protivnika. Činjenica je i da tradicionalno i repka i klubovi loše prolaze protiv Portugalaca.

Pitanje je ima li Kek ideju za neku taktičku zamku i koliko su naši psihički i fizički spremni za bitku dole. Ne znam uopće šta bih očekivao, ali nadam se da će nas sreća pratiti i dalje i da će se dečki postaviti hrabro kao i do sada.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

• Senior
    « Odgovori #6 u: Rujan 17, 2013, 12:52:06 »
  • Ti imaš bolju glavu jer si mlad,ja ne pamtim ni kad je neki naš klub igrao sa Portugalskim,zadnje Hajduk-Benfika prije 20 godina. Samo zato jer je Europa najavljujemo te Portugalce koda su kirci svemirci,inače su kvalitetom negdje kao i mi,ako ne i slabiji. Kad smo igrali s dinamom svi su se nadali pobjedi,a protiv ovih ništa,iako su slabiji,kao šta su slabiji i od Ludogoreca kojega smo pregazili na pripremnima.
    Vražja  mularija

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Rujan 17, 2013, 12:54:15 »

Ovako bi to i ja slozio nekako, s time da ovo dalje ne bi ni pokusavao, igrat čvrsto, zatvoreno i onda probat iskombinirat par brzih izlazaka. Jači su ovi od nas puno, treba biti realan.. Nisu ti ovi slabiji od Ludogoreca  (koji je ove godine inače uzasan) , a niti od Dinama..

brziri

• Gost
    « Odgovori #8 u: Rujan 17, 2013, 12:58:59 »
    Ti imaš bolju glavu jer si mlad,ja ne pamtim ni kad je neki naš klub igrao sa Portugalskim,zadnje Hajduk-Benfika prije 20 godina. Samo zato jer je Europa najavljujemo te Portugalce koda su kirci svemirci,inače su kvalitetom negdje kao i mi,ako ne i slabiji. Kad smo igrali s dinamom svi su se nadali pobjedi,a protiv ovih ništa,iako su slabiji,kao šta su slabiji i od Ludogoreca kojega smo pregazili na pripremnima.

Dinamo je igrao dva puta sa Portom i obavdije izgubio sa razlikom 0:5 također i od Benfice
    « Zadnja izmjena: Rujan 17, 2013, 13:01:27 od brziri »

• Senior
    « Odgovori #9 u: Rujan 17, 2013, 12:59:39 »
  • Citat: "standby"
    Citat: "aluminijska felga"

Ovako bi to i ja slozio nekako, s time da ovo dalje ne bi ni pokusavao, igrat čvrsto, zatvoreno i onda probat iskombinirat par brzih izlazaka. Jači su ovi od nas puno, treba biti realan.. Nisu ti ovi slabiji od Ludogoreca  (koji je ove godine inače uzasan) , a niti od Dinama..
    Ne blefiraj opet,dinamo im uzeo najboljeg igrača bez problema,a i druge bi im uzeli da valjaju.
    Vražja  mularija

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #10 u: Rujan 17, 2013, 13:24:10 »
  • Ne znam što očekivati, sve osim teškog stradanja je ok.
    Možda bod? Ja presretan.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #11 u: Rujan 17, 2013, 13:38:18 »
  • Dočekali smo i to =D>

Hvala svima koji su na svoj način pomogli... PROJEKTU. :mrgreen:

Ne sumnjam da ćemo odigrati hrabro i s puno manje respekta nego protiv Stuttgarta, kad nam je trebalo desetak minuta da shvatimo da nisu bauk. E, Vitoria je još manji bauk od Stuttgarta. Koliko čitam, nisu još kompletno uigrani jer je bilo nekih transfera preko ljeta, start u ligi im je solidan, igrači vjerujem tehnički potkovaniji i fizički jači od naših, ali sa zadovoljstvom mogu reći da to nije tolika razlika kolika je razlika između njihove i naše lige.

Odnosno, oni nisu nikakva sila u Portugalu, a mi nismo stereotip nesređenog kluba iz u nogometu slabašne Hrvatske.

E sad, imamo i mi problema i koliko smo god sreće imali u nekim utakmicama dosad pa i ždrijebu (prije grupne faze!), toliko peha imamo sa ozlijedama. Tu mislim najviše na Leškovića, Zlomislića, Jugovića i konačno Cesareca. Jugović je europski igrač i žao mi je što ga nećemo gledati u svim utakmicama grupne faze. Nismo nikad izbacili Bundesligaša iz Europe pa nam je uspjelo. Zato ćemo i prvi put u povijesti pobijediti klub iz Portugala. :)

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Rujan 17, 2013, 13:53:53 »
  • Čini mi se da je ovo utakmica s toliko upitnika da niti jedna prognoza neće previše pomoći.
    Kao prvo nemamo pojma da li zbog ozljeda/oporavka od istih mogu nastupiti: Lešković, Škarabot, Sharbini, Brezovec.
    Zatim, nije jasno koju formaciju će Kek izabrati: 451 s Benkom kao špicom i Mujom i Sharbinijem/Ajajiem kao krilima. Pitanje je da li tada opet igra Alispahić koji je u slaboj formi ili će gurat nekog na njegovu poziciju (Kramarić?). Možda zaigra i 442 s Benkom i Kramarićem ali onda ne vjerujem da će igrati onako ofenzivno kao što je to bilo u Koprivnici jer nije Victoria Slaven. Ako ne igra ofenzivno, to onda ulazi u sredinu? Tko ide uz aut liniju?

Vjerojatno će tek nakon zadnjeg treninga Kek donjeti konačnu odluku.

mountain-Orliæ

• Gost
    « Odgovori #13 u: Rujan 17, 2013, 14:31:56 »
  • Kakav strah dajte, pa mi smo izbacili jedan Stuttgart i sad bi se trebali bojat nekih portugalčića koji su bili deveti u ligi...
    Problem su ozljede, ali motivacija i nabrijanost ne bi smjela nikako biti, tko izađe mora poginut, mi smo još uvijek nepoznanica za sve ekipe u grupi i želim da prvi dojam koji ostavimo protivnicima budu muda i borbenost.
    Inače mi je slabo od toga, ali nadam se da ćemo se postaviti kao tvrda balkanska ekipa, bez respekta i milosti prema protivničkim nogama, čisto da se prestraše odmah na početku. Kao autsajder skupine moramo zadržat tu mističnost i ne smijemo sve karte otkrit odmah jer će protivnički skauti vrlo lako detektirat naše slabosti u napadu. Za obranu se ne bojim toliko, osim individualnih grešaka za koje ne vjerujem da će se dogodit jer će koncentracija bit maksimalna.

Želim tri boda, bod prije utakmice ne bi potpisivao, ni oni nemaju prevelikih iskustava u Europi, idemo se potuć pa neka Rijeka pobijedi.

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #14 u: Rujan 17, 2013, 14:43:55 »
  • Da li je Vranješ obećao šta ako pobijedimo u Portugalu?
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.