• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RIJEKA - HAJDUG 28.09.2013.  (Prikazano: 86719 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline miami

• Veteran
Re: RIJEKA - HAJDUG 28.09.2013.
« Odgovori #150 u: Rujan 28, 2013, 22:54:32 »
Citam malo drufe komentare, vidim da je i kantrida4ever  uocila bacanje baklje u kavez

ovo je samo jedna objava

"Prva baklja je došla od strane Rijekinog navijača i to baš s te navedene tribine di su kako ti kažeš žene i dica!"

Ako je to istina onda u kurac sve ..... ja se samo nadam da je tu baklju covjek samo vration nazad u nagoru ruku  #-o

Sve ovo nema smisla
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline 1962

• Senior
« Odgovori #151 u: Rujan 28, 2013, 22:55:35 »
Nažalost, obistinilo se što sam govorio prije utakmice: 1100 navijača Hajduka je 600 navijača previše, pogotovo imajući u vidu mali prostor Kantride.  A još imajući u vidu posebne tenzije sa Torcidom, ovo je bila velika pogreška.  Ne ponovilo se!  Nikad više!  5% je 5% i to je maksimum koji se sigurnosno može izdržati.  Nemojmo NIKAD VIŠE izmišljati toplu vodu, izigravati naivne poštenjačine i stavljati svoju djecu na front!

Offline october

• Forza Fiume
« Odgovori #152 u: Rujan 28, 2013, 22:56:25 »
Ja bi preporučio upravi da za sljedeći derbi nas stave u kavez a goste iz dalmacije počaste kako bog zapovijeda.

SRAMOTA!!!!
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline morska krava

• Veteran
« Odgovori #153 u: Rujan 28, 2013, 22:57:10 »
nadam se da se negdje uz nekakvu cestu igra još jedna utakmica.

(ne mogu vjerovat da ovo pišem).

Offline miami

• Veteran
« Odgovori #154 u: Rujan 28, 2013, 22:57:50 »
To sam i ocekivao, pun mi je kurac taktike, neka se ispusi, ajmo se obraniti prvih 15 minuta, pa cemo ga zabiti i onda cuvamo prednost do kraja, imam osjecaj da je to bio zadnje sto je Kek rekao prije odlaska na teren !!!!
Nabim ga na kurac , ako mi nemozemo dobiti ekipu koja imam prosjek 21 godinu onda o cemu pricamo, sve se u zadnje vrijeme svodi na isprike i sranja

Citat: "ri__fiume"
Citat: "brziri"
umijesto da napadnemo i zgazimo ih, mi im damo povoda za ovo
nogomet je zahebana stvar
a mi ko kurčići,skupa sa Kekom kurčićem na kvadrat, lako je biti hrabar na konferencijama za novinare
Slazem se sa tobom.
Oni su dosli napaljeni a mi ko strunfovi.

Offline Kantrida4Ever

• Pionir
« Odgovori #155 u: Rujan 28, 2013, 22:59:43 »
Citat: "miami"
Citam malo drufe komentare, vidim da je i kantrida4ever  uocila bacanje baklje u kavez

ovo je samo jedna objava

"Prva baklja je došla od strane Rijekinog navijača i to baš s te navedene tribine di su kako ti kažeš žene i dica!"

Ako je to istina onda u *** sve ..... ja se samo nadam da je tu baklju covjek samo vration nazad u nagoru ruku  #-o

Sve ovo nema smisla

Meni cijeli kontekst smrdi na dogovoreno sranje. Prvo transparent Armade o budjenju navijackog pokreta, onda sinhronizirana bakljada i gadjanje. Nadam se toplo da grijesim.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it\'s much more serious than that.

Offline ri__fiume

• Veteran
« Odgovori #156 u: Rujan 28, 2013, 23:00:02 »
To su gluposti.
Prvo nasi su poceli vracat jer je deckicu jednom izgorila torba i prosla mu baklja na centimetre od glave.
Drugo poceli su oni a ispraznjna je nasa tribina jer je policiji bilo lakse tjerat djecu nego tovare.
Trece tovare na tribini cuva i prati st policija.
Cetvrto ne znaci tovari pa su odmah iz splita, vise mislim fa su to lokalni tovari zakuhali.

Offline standby

• Forza Fiume
« Odgovori #157 u: Rujan 28, 2013, 23:00:53 »
No sad kad sam se uhvatio tipkovnice. O nogometu neću, iskreno u cijelom onom cirkusu pamtim samo Brezovca koji je napravio više nereda po krilu nego Sharbini na suprotnoj strani u zadnje 4 utakmice.

Isprike na podužem postu ali ajmo malo o organizaciji.
17.45 - spuštamo se na stadion, prvi pretres kod zapadnih blagajni drugi na ulazu na tribinu. Dolazimo na onaj naš super novi šank, koji još uvijek NE RADI!??!?! Vjerojatno ih je iznenadila posjeta, s obzirom da se stalno vrti između 500 i 1000.
17.55 - ulazimo na tribinu, muzika na stadionu ala trajna ninaninena malo radi malo ne, vrti 6 puta istu pjesmu u 15 minuta.
18.10 - saznajemo da nam ni semafor danas neće radit, odlika svakog ozbiljnog kluba je da se sve pripremi za derbi na koji dolazi 10000 ljudi.
18.15-18.55 - ponovno redari ne rade svoj posao, dolaze ljudi i traže svoja mjesta koja su naravno zauzeta, prepucavanja i sve ono što dozivljavamo svaku utakmicu.  (Dokle više)
Već tu vidimo koliko je organizacija smiješna, zaposlite više sposobne ljude. Ima nas 350000 nezaposlenih vjerujte ima puno mladih inteligentnih ljudi koji bi znali kako i što.
Svatko ko je posjetio kantridi više od jednom vidi da je razmak između naših i smeća premali i dobar broj ljudi komentira kako bi mogle letjeti baklje.

Nakon toga debilna poruka armade u kojoj vjerojatno iskazuju svoj protest represiji koju uvodi UEFA. Pale se baklje i naravno kao što bi svaki vjerni navijač rijeke trebao baca se baklje unutar terena, zapali se reklama novog lista, ugrozava se sugrađane koji eto greskom danas rade kao vatrogasci. Nakon toga, ponos hajduka baca baklju prema djeci i roditeljima, ovi im vraćaju natrag i kreće kaos.

Gospodo draga u upravi, tko vam se bavi organizacijom utakmica? Da li je moguće da ta osoba nije bila svjesna ove mogućnosti? Da li znate što baklja moze napraviti djetetu? Zašto plaćate Protect, koji je točno njihov posao? Čemu sluzi pretres na ulazu na tribine? Da li su u protectu zaposleni pederi pa im je jedini posao da opipaju da li su moja jaja na mjestu i ovu utakmicu? Ako već nisu u stanju obavljati svoj posao na ulazima, kad im mislite objasniti čemu sluze brojevi na stolicama? Da li su plaćeni i za ovaj odlični posao koji smo danas imali priliku vidjet?

Gospodo policajci (sa gnusanjem stavljam ovu riječ ispred policajci, čisto estetike posta). Koja je vaša dužnost. Neki dan sam pročitao neku krilaticu na vašim automobilima nešto sigurnost i povjerenje. U koga da vjerujemo? Za što su točno plaćeni specijalci? Za iživljavanje na djeci? još jednom ste pokazali snagu i kako to radi ozbiljna policija, odlično ste rastjerali dječurliju dok su vam se gospoda gosti smijali i nabacivali stolicama koje su u našem vlasništvu. Da upravo tako, dok ste vi rokali po djeci, vlasnistvo nas koji vas placamo je bilo devastirano. Volio bi znati kako se zove zapovjednik specijalaca koji je danas vodio brilijantnu akciju. (još danas je trebao dobiti otkaz)

Draga Armado. Čemu ovo? Višegodišnji sam član očito VAŠE navijačke skupine. Zasto se ponasate kao orangutani? Jeste li svjesni koju štetu ste napravili NAŠEM klubu danas? Mislite da nitko iz te proklete UEFE kojoj pokazujete mišiće nije vidio ovo? Hoćete se čuditi kad nam nakon jedne petarde u četvrtak isprazne stadion sljedece dvije? Onda ćemo govoriti vidi kako nisu prema svima isti. Nisu svi ni zasluzili isti tretman. Kome se dokazujete tim jebenim bakljama i hoćete li djetetu koje je sa krvavom glavom danas izaslo sa stadiona objasnit da baklje nisu opasne, to je samo tako malo dekor i naš inat??

Cijeli sustav ne funkcionira, ministar sporta sjedi u loži i gleda festival primitivizma i ne reagira. Iskreno nakon ovoga cijeli dojam te naše lige, napetosti pada u vodu. Ovo je bilo dno. Trener Hajduka salje svoje "momke" da pozdrave primitivce na istoku umjesto da ih pobere sa stadiona, bez da se osvrnu prema seljačinama.. Očito netko mora poginut i onda ćemo nešto napravit do tada, dragi roditelji djecu na igrališta u šume i bješte sa Kantride. Slozit cu kopiju ovoga i poslat na mail kluba jer ovo je sramota i ne smije se nikad vise ponoviti..

Offline shufter

• Pionir
« Odgovori #158 u: Rujan 28, 2013, 23:01:29 »
Tuga, jad i gnjev. Ali po čemu je to ajduk pokazao nešto!? Pa prvo poluvrijeme nisu centra praktički prošli. Zabili gol iz ničega i mi (Krstanović) promašili 2 zicera na kraju! Trebali smo dobit i bili smo bolji. Ne toliko koliko smo svi mi to htjeli ali smo bili bolji. Odjebat više od ovog kluba čije se ime ne treba spominjat. Bili su poletni, dobri, opasni. Kada!? Nije sjajno nikako ali nije ni potop za prozivat svih redom. Kod gola, konkretno zajebali Tomečak i Maleš. I šta sad? Potjerat ih skupa sa Kekom?
A ovo na tribinama... Neka svatko sa te tribine traži povrat svoga novca od kluba pa neka klub drugi put razmisli koliko su "zaradili" na utakmici i koliko zapravo košta lizanje guzice mamunima. Sa gospodom gospodski sa majmunima nikako ili pendrecima. Jedini potez kojim bi se malo "oprali" bio bi zabrana dolaska njihovim navijačima xy godina na Kantridu i gotovo. Ne trebamo ni mi ići tamo. Nije da mi se ide. Sve u svemu ništa od cijele tekme. Mi smo zapeli na ovom "nivou" igre. Očito je to naš maksimum za ovu sezonu. Možda. Ništa sutra je nedelja a za par dana četvrtak pa ćemo vidjeti. O da, jedina dobra stvar, hvala Benku za ovaj gol. Spremljen je u memoriju do kraja života. =D>
Treba delat i `ko ti se neda.

Offline smirena bubica

• Junior
« Odgovori #159 u: Rujan 28, 2013, 23:01:42 »
Citat: "Kantrida4Ever"
Citat: "Neno91"
Citat: "Kantrida4Ever"
FoFi, to si vidio na svoje oci? Ponavljam, nisam vidio paljenje baklje na E tribini pa tvoja verzija moze biti istinita.
Ja sam vidio prvu baklju kako leti iz kaveza na obiteljsku tribinu. onda su ih ovi s obiteljske počeli vraćat.

Hvala!

Onda ignorirajte moj post.

E ovo sam htio utvrdit jer moram priznat da nisam bio siguran iako sam tekmu gledao sa vrha E tribine. Znam da je na dnu nase tribine bilo nasih vatrenijih decki i da oni jesu zapalili baklju koja je isla u kavez, ali mislim da nije poletjela prva. Nisam bio siguran, ali ono sto se desilo kasnije je podsjetilo na koju dekadu prije...

Baklje su pocele letjet samo tako, ali ajde njih se dalo izbjeci jer ih ipak vidis, ali kad se uzvratilo sa kamenjem(kad je armada probila sa zapada) onda je postalo zbilja cupavo. Ja sam se povlacio prema zapadu i kamenje je letjelo na kavez i onda nazad sve do sjevera. Interesantno, je da sam suzavac osjetio tek kada sam dospio na F, sto znaci da je to jebeno sranje aktivirano tek prikraju evakuacije i to pre pre blizu tribine koja je vec bila duplo iznad kapaciteta i na koju su se sklonili i familije...

Mislim, divljake razumijem i od njih ne ocekujem vise od onog sto su i prikazali, ali one divljake i idiote koji se skrivaju iza uniforme ne razumijem nikako..

PA J.E.B.E.M. vam pas mater da vam j...m, sami ste zakuhali to sa inzistiranjem na dva kaveza jer niste bili sposobni regulirat to na kukuljanovo i onda ste tako udarili po domacim familijama...

utakmica... ma j...s utakmicu. steta zbog euro-basten  gola Benka, ali meni poslije 60 vise do utakmice nije bilo.. pa makar da smo i pobijedili..

Ono sto me sada jedino zanima je PRAVA reakcija kluba..
"Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline miami

• Veteran
« Odgovori #160 u: Rujan 28, 2013, 23:02:20 »
Zasto bi nama zabranili igrati, nisu nasi navijaci napravili frku, treba Hajduk kazniti jednom posteno, uzmu mu 10 bodova i tko ih jebe svih skupa, sta bi svaki domacin gdje god doci ispastao , najgore sta ce nase njuske Suker, Mamicv, Vrbanovic radi mira u kuci kazniti i nas i njih po depu
Smjesno, nitko ni da da izjavu u klubu barem isprike svoj toj djeci i roditeljima. Toliko se trudimo da se vrati publika i da se stvori zdrava atmosfera a onda padnemo na osiguranju tekme. kao da je baklja velicine i debljine IGLE , ne mozes vjerovati

Citat: "tuljan"
ja se ne mogu oteti dojmu da su namjerno izazvali frku, znajući da iz uefe prate utakmicu i u nadi da nam isti zabrane igrati na kantridi.

hebote, mrzim ih iz dubine duše...*** jedna smrdljiva.

bitno da su nam uzeli kišobrane.

Offline miami

• Veteran
« Odgovori #161 u: Rujan 28, 2013, 23:08:58 »
Svaka cast na post, realnost to je jedina istina,
 =D>  =D>

Citat: "standby"
No sad kad sam se uhvatio tipkovnice. O nogometu neću, iskreno u cijelom onom cirkusu pamtim samo Brezovca koji je napravio više nereda po krilu nego Sharbini na suprotnoj strani u zadnje 4 utakmice.

Isprike na podužem postu ali ajmo malo o organizaciji.
17.45 - spuštamo se na stadion, prvi pretres kod zapadnih blagajni drugi na ulazu na tribinu. Dolazimo na onaj naš super novi šank, koji još uvijek NE RADI!??!?! Vjerojatno ih je iznenadila posjeta, s obzirom da se stalno vrti između 500 i 1000.
17.55 - ulazimo na tribinu, muzika na stadionu ala trajna ninaninena malo radi malo ne, vrti 6 puta istu pjesmu u 15 minuta.
18.10 - saznajemo da nam ni semafor danas neće radit, odlika svakog ozbiljnog kluba je da se sve pripremi za derbi na koji dolazi 10000 ljudi.
18.15-18.55 - ponovno redari ne rade svoj posao, dolaze ljudi i traže svoja mjesta koja su naravno zauzeta, prepucavanja i sve ono što dozivljavamo svaku utakmicu.  (Dokle više)
Već tu vidimo koliko je organizacija smiješna, zaposlite više sposobne ljude. Ima nas 350000 nezaposlenih vjerujte ima puno mladih inteligentnih ljudi koji bi znali kako i što.
Svatko ko je posjetio kantridi više od jednom vidi da je razmak između naših i smeća premali i dobar broj ljudi komentira kako bi mogle letjeti baklje.

Nakon toga debilna poruka armade u kojoj vjerojatno iskazuju svoj protest represiji koju uvodi UEFA. Pale se baklje i naravno kao što bi svaki vjerni navijač rijeke trebao baca se baklje unutar terena, zapali se reklama novog lista, ugrozava se sugrađane koji eto greskom danas rade kao vatrogasci. Nakon toga, ponos hajduka baca baklju prema djeci i roditeljima, ovi im vraćaju natrag i kreće kaos.

Gospodo draga u upravi, tko vam se bavi organizacijom utakmica? Da li je moguće da ta osoba nije bila svjesna ove mogućnosti? Da li znate što baklja moze napraviti djetetu? Zašto plaćate Protect, koji je točno njihov posao? Čemu sluzi pretres na ulazu na tribine? Da li su u protectu zaposleni *** pa im je jedini posao da opipaju da li su moja jaja na mjestu i ovu utakmicu? Ako već nisu u stanju obavljati svoj posao na ulazima, kad im mislite objasniti čemu sluze brojevi na stolicama? Da li su plaćeni i za ovaj odlični posao koji smo danas imali priliku vidjet?

Gospodo policajci (sa gnusanjem stavljam ovu riječ ispred policajci, čisto estetike posta). Koja je vaša dužnost. Neki dan sam pročitao neku krilaticu na vašim automobilima nešto sigurnost i povjerenje. U koga da vjerujemo? Za što su točno plaćeni specijalci? Za iživljavanje na djeci? još jednom ste pokazali snagu i kako to radi ozbiljna policija, odlično ste rastjerali dječurliju dok su vam se gospoda gosti smijali i nabacivali stolicama koje su u našem vlasništvu. Da upravo tako, dok ste vi rokali po djeci, vlasnistvo nas koji vas placamo je bilo devastirano. Volio bi znati kako se zove zapovjednik specijalaca koji je danas vodio brilijantnu akciju. (još danas je trebao dobiti otkaz)

Draga Armado. Čemu ovo? Višegodišnji sam član očito VAŠE navijačke skupine. Zasto se ponasate kao orangutani? Jeste li svjesni koju štetu ste napravili NAŠEM klubu danas? Mislite da nitko iz te proklete UEFE kojoj pokazujete mišiće nije vidio ovo? Hoćete se čuditi kad nam nakon jedne petarde u četvrtak isprazne stadion sljedece dvije? Onda ćemo govoriti vidi kako nisu prema svima isti. Nisu svi ni zasluzili isti tretman. Kome se dokazujete tim *** bakljama i hoćete li djetetu koje je sa krvavom glavom danas izaslo sa stadiona objasnit da baklje nisu opasne, to je samo tako malo dekor i naš inat??

Cijeli sustav ne funkcionira, ministar sporta sjedi u loži i gleda festival primitivizma i ne reagira. Iskreno nakon ovoga cijeli dojam te naše lige, napetosti pada u vodu. Ovo je bilo dno. Trener Hajduka salje svoje "momke" da pozdrave primitivce na istoku umjesto da ih pobere sa stadiona, bez da se osvrnu prema seljačinama.. Očito netko mora poginut i onda ćemo nešto napravit do tada, dragi roditelji djecu na igrališta u šume i bješte sa Kantride. Slozit cu kopiju ovoga i poslat na mail kluba jer ovo je sramota i ne smije se nikad vise ponoviti..

Offline Kantrida4Ever

• Pionir
« Odgovori #162 u: Rujan 28, 2013, 23:16:26 »
Zasto bi nama zabranili igrati, nisu nasi navijaci napravili frku, treba Hajduk kazniti jednom posteno, uzmu mu 10 bodova i tko ih *** svih skupa, sta bi svaki domacin gdje god doci ispastao , najgore sta ce nase njuske Suker, Mamicv, Vrbanovic radi mira u kuci kazniti i nas i njih po depu
Smjesno, nitko ni da da izjavu u klubu barem isprike svoj toj djeci i roditeljima. Toliko se trudimo da se vrati publika i da se stvori zdrava atmosfera a onda padnemo na osiguranju tekme. kao da je baklja velicine i debljine IGLE , ne mozes vjerovati

Citat: "tuljan"
ja se ne mogu oteti dojmu da su namjerno izazvali frku, znajući da iz uefe prate utakmicu i u nadi da nam isti zabrane igrati na kantridi.

hebote, mrzim ih iz dubine duše...*** jedna smrdljiva.

bitno da su nam uzeli kišobrane.

Ne treba kaznjavati klubove vec pericu i ivicu koji su bacali baklje i radili sranje. Dosta vise skrivanja u gomili.

Ja sam bio na Anfieldu 3 puta i pregled na ulazu je bio minimalan, covjek samo pogleda sto mi je u vrecici. Medjutim, kad udjes u stadion moras sjest na svoje mjesto, svaki pedalj se snima, policije nigdje za vidjeti. Sve sto napravis je tvoje individualno, ne od Liverpoola ili Evertona, prijelaz crte igralista je KAZNENO DIJELO i to je jasno pokazano svima.

Ovo sto imamo ovdje je spoj loseg pravosudja sa losim policijskim poslom zacinjen sa nikakvom navijackom kulturom. Prije tekme smo mi u Rijeckim dresovima prosetali pored hajdukovaca koji su ulazili u kavez, ni a se nije cuo, nikakvog sranja. Onda su se ljudi skupili u grupu i odjednom su najveci junaci.

Dobro se zna da su to kukavice u grupi.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it\'s much more serious than that.

Offline 1962

• Senior
« Odgovori #163 u: Rujan 28, 2013, 23:17:03 »
Što se tiče igre, ne znam zašto tolike kritike.  Niti je Hajduk loša ekipa (za HNL prilike top 3), a mi izranjavljeni, iscijeđeni, skrpljeni od onih koji nisu povrijeđeni.  Ne može se nikom od naših spočitnuti volja i trud, pa čak mi se i reakcija Keka čini logična.  Prvo je Breza donio motoriku i čovjeka više u sredini, onda je Krsta ušao postavljanjem u 3 šanse u 15 minuta.  Ne znam što se očekuje.  Da dobijemo 3:0 i usput ponizimo Hajduk do zemlje s pola snage?  Hej!  Tko je obećao da ćemo se prošetati kroz ligu i biti prvi?  Dug je put i na kraju se zbrajaju bodovi.  Vozimo dalje, ostajemo u prvih 2, svi na bod-dva, a do kraja je duuugih 25 kola.  Koliko će do kraja povrijeđenih ozdraviti, a zdravih (kod drugih) otpasti, koliko će se bodova kod "malih" baciti u vjetar!  Zato je prije svega onaj pljesak na kraju bio iskren i potreban.  Idemo dalje bez gorčine, teških riječi, vrućih ocjena!

Offline T-GV

• Inćun
  • *
« Odgovori #164 u: Rujan 28, 2013, 23:18:36 »
To sam i ocekivao, pun mi je *** taktike, neka se ispusi, ajmo se obraniti prvih 15 minuta, pa cemo ga zabiti i onda cuvamo prednost do kraja, imam osjecaj da je to bio zadnje sto je Kek rekao prije odlaska na teren !!!!
Nabim ga na *** , ako mi nemozemo dobiti ekipu koja imam prosjek 21 godinu onda o cemu pricamo, sve se u zadnje vrijeme svodi na isprike i sranja

Citat: "ri__fiume"
Citat: "brziri"
umijesto da napadnemo i zgazimo ih, mi im damo povoda za ovo
nogomet je zahebana stvar
a mi ko kurčići,skupa sa Kekom kurčićem na kvadrat, lako je biti hrabar na konferencijama za novinare
Slazem se sa tobom.
Oni su dosli napaljeni a mi ko strunfovi.

Nabim ovakvu igru i zalaganje pojedinaca.Males kao deklarirani clan torcide ako ne moze igrat protiv svojih nek ostane na tribini,danas nije dao 20 % onog sto moze i to nije slucajno.
Zamjerka Keku na cuvanju boda,uvodenje Krstanovica je samo prodavanje magle o napadackom nogometu,u jednom trenutku su u igri bili Breza,Moco,Males i Pokrivac,s malim izuzetkom Mocota svi klasicni defanzivci