• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RIJEKA - HAJDUG 28.09.2013.  (Prikazano: 86718 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koma

• Forza Fiume
Re: RIJEKA - HAJDUG 28.09.2013.
« Odgovori #255 u: Rujan 29, 2013, 11:17:21 »
Ovo je razlog zašto baklje nisu dobrodošle na tribine. Jel jedan mangup i faca tovar baci istu na "ženu i djecu", a onda netko od ovih zadnjih (valjda neki starčić), vrati nazad i ode sve u kurac. Pljujte sada po meni koliko hoćete, ali ako ćemo morati svaki puta kada dođe dinamo ili hajduk imati pola tribine prazno zbog tapon zone, ne dozvolit gostujućim navijačima više od 500 karata, nogomet se ne treba ni igrati, a umjesto novog stadiona nek naprave dvoranu za hokej.

Zašto je armada bacala baklje u stadion u 60 minuti? Jeli to bio neki revolt prema klubu, upravi koja ih ne voli, zbog loših rezultata (pa prvi smo!?) ili jednostavno jel je to fora nekom iz kopa. E pa tako je fora onom majmunu iz torcide pogodit nekog u glavu. I dok se ti majmuni NE UDALJE s tribina, bit će svako toliko ovakvih sranja. U Stutgartu je bilo zapaljeno 4 baklje = XXX eura, sudski rješeno u roku 35 minuta, kod nas imaš razbijenih noseva (nažalost ni krivih ni dužnih, kao i uvijek) = 30 privedenih, nitko nikad osuđen, a kamoli kažnjen. Naravno nitko neće "na kraju dana"  - kako bi rekao naš prezidente - biti kažnjen, sve će se gurnut pod tepih (možda malo budu zvali onog Lalića na otvoreno ili nekakvu drugu emisiju na hrtu), malo ćemo svi lajati na mjesec, ali ona mama koju su tjerali s E tribine više nikad neće pustit djete na tekmu.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline vlinicx

• Veteran
« Odgovori #256 u: Rujan 29, 2013, 11:19:23 »
Citat: "koma"
, ali ona mama koju su tjerali s E tribine više nikad neće pustit djete na tekmu.

I imat će sasvim pravo na takvo razmišljanje.
Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline ri__fiume

• Veteran
« Odgovori #257 u: Rujan 29, 2013, 11:28:39 »
A sto ocekujete od jovanovica.
Pa politicari su slikaci tj slikaju se gdje imaju koristi.
Sto ce on za ri napravit?
Pa rijeka je sdp utvrda vec godinama, pobjeduju a da qurcem ne mrdnu za nas grad.
Znaju oni da u pgz imaju sigurnu pobjedu i j.be im se.
Treba forsirat split i druge krajeve za ljude privolit jer je sport pokretac mase a pogotovo nogomet.
U jugi im je cijela drzava financirala stadion sad u hrv im moraju opet financ stadion ljudi koji rade posteno i placaju poreze jer eu fondovi su krediti bez kamata.
Meni je drago da sam roden u rijeci ali za mene sve osim istre i pgz vise ne zanima kao dio hrv.
Zalosno je koliko je ljudi poginulo iz nasih krajeva u ratu da bi dolazili ovi tovari sa rijecki srbi i gadali nasu djecu i zene sa bakljama a policija nam tuce tu istu djecu i zene.
Mora da se puno njih okrece u grobu kad vidi za sta su se borili.
Ja sam izasao iz armade sa 24 godine dakle davne 2004 jer se par nas nije slagalo s nekim novim idejama neki su ostali po strani neki otisli, ali srce je uvijek ostalo uz rijeku.
Opet su jucer bacane baklje u teren i sa nase strane mislim na zapad ne znam cemu to.
I meni je jako zao ovo pisat, ali stvarno mi smo daleko naprijed od ostatka hrvatske po kulturi i svemu.
Za mene dalmacija moze izgorit i boli me k...., jer svi oni velicaju ove svoje majmune u kavezu.
Gdje je to sve doslo da hrvat djecu drugih hrvata gada bakljama, jos samo u nasoj drzavi to nije pokusaj ubojstva.
Meni je pocelo bit drago sto zivim u drugoj drzavi jer vidim da institucije idu niz dlaku ovoj gamadi s juga a nas se maltretira zato sto branimo svoje.
Jebes utakmicu jucer, bitno da su zene i djeca sacuvali zivu glavu.
A za upravu, misko mjenjaj te kretene i konacno zaposli nekog ko se kuzi u nesto.

Offline vlinicx

• Veteran
« Odgovori #258 u: Rujan 29, 2013, 11:37:57 »
Očekujem neku reakciju, od bilo koga. Već kad imamo toliku represiju koja nedaje rezultate onda neka se mjenja.
Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline standby

• Forza Fiume
« Odgovori #259 u: Rujan 29, 2013, 11:38:39 »
Citat: "lavic"
Ajde neka netko pametan složi dopis, proglas... pa ćemo bombardirati klub s mailovima.

Evo moja pitanja od jučer pa ako netko bude imao volje za ukomponirat..

Gospodo draga u klubu, tko vam se bavi organizacijom utakmica (nadam se da taj netko ima Ime i prezime)? Da li je moguće da ta osoba nije bila svjesna vjerojatnosti ovog ishoda? Koja je svrha zaštitarske službe koju se masno plaća svaku utakmicu? Koliko možemo vidjet svoj posao ne rade. Jučer smo imali priliku vidjet 50tak baklji što na istoku što na zapadu. Čemu sluzi pretres na ulazu na tribine? Svaku utakmicu isti problem u organizaciji. Na nazovimo ih glavnim tribinama, redovne su svađe oko sjedalica jer ponovno zaštitarska služba i redari ne rade svoj posao. Rečeno je da se sa navijačima radi, da klub ima osobu zaduženu za rad sa navijačima. Ima li ta osoba ime i prezime, pa da znamo tko ponovno ne radi svoj posao na razini?
Za kraj zašto je izostala osuda kluba, čuli smo kamilica izjavu predsjednika Miskovica i to je to? Kako se planirate iskupiti ljudima na istočnoj tribini, koji su zbog loše procjene organizatora (VAS) mogli još gore proć.

Sad bi netko to trebao fino poslozit, nisam ja neki od eseja :).. jos bi trebalo ubacit da očekujemo i zabranu pristupa navijačima hajduka u buducim utakmicama i poslat jedno 1000 komada na klub, bilo bi dobro poslat i na RR i novi list, pa da vidimo hoce li bit podrske..

Offline NewFriiiiikan

• Inćun
  • *
« Odgovori #260 u: Rujan 29, 2013, 11:41:10 »
Ovako ću ja sada. Ko je kriv ko je kriv samo nebo zna...

Stradali smo nepotrebno i mi i oni mogli smo se nać na grobničkom polju i izubijat se. Ovakve nerede nije nitko očekivao. Pogotovo bih spomenuo grupicu balavaca koji su došli na E provocirat više nego je potrebno a to je ona grupa balavaca koji misle da su Armada a protjerani su sa D jer bi ih ekipa sa d-4 razvalila uglavnom ja znam koji su oni.

ČINJENICA JE!

Da su doveli baklju na istok, jednu baklju i to je jedna jedina istina i ta baklja je bila bačena namjerom na Torcidu ali nije pala na Torcidu nego na travnjak ispred njih na teren. Kontrola na nuli kao prvo. Kao drugo ta baklja je zapaljena na istoku da tamo ostane sa namjerom, nakon što je jednoga iz te grupice upaljač skinuo u glavu ovaj drugi iz protesta baca baklju na njih i poslije utakmice kaže jebote špica je na E više mi se uopće neide na Zapad. To vjerujem da mogu napisati ovdje među navijačima Rijeke na ovom forumu jer to je bila iskra koja je započela. Nije torcida prva počela sa bakljama ali je počela sa NLO. Ja sam dva upaljača skupio ljudi oko mene su skupljali privjeske, ključeve, frenda sam vidio sa jebenom grickalicom za nokte a to kad te spiči u glavu boli jebeno. Ovo što sam napisao ovdje je jedna jedina istina ove balavce, a znam koji su, treba ubit od batina jer nemaju što započinjat ovakve stvari onda pobjeć dok nas policija tuče i prska.

Dalje, naša policija dijeli krivnju sa torcidom što je dozvolila ovakav propust i sa strane tih balavaca i sa strane torcide, BBB su imali isto oko 15 tak baklji nijedna nije pala među ljude na istoku iako sam ja tada bio na F. Da se razumijemo ja nisam novopečeni navijač, ja sam na B ali s obzirom da dolazi europa neke utakmice gledam na istoku jer sam uštedio za europu i B tribinu ali sada sam vidio dokle daleko sranja mogu ići i tko sve može stradati.

Glupo. Kantrido lijepotice postala si opasna.
Volim grad koji teče!

Offline vlinicx

• Veteran
« Odgovori #261 u: Rujan 29, 2013, 11:43:31 »
A ti stvarno misliš da tovari ne čitaju ovaj forum?
Močo mora igrati.

Offline ri__fiume

• Veteran
« Odgovori #262 u: Rujan 29, 2013, 11:44:14 »
Citat: "vlinicx"
Ko ja?

Offline NewFriiiiikan

• Inćun
  • *
« Odgovori #263 u: Rujan 29, 2013, 11:45:51 »

Iskreno neznam. Nikad nisam čitao ovaj forum dok se nisam prijavio i proletio ga malo. A i nebitno smatram da ću ovdje imati racionalnije odgovore na ovo što sam napisao.
Volim grad koji teče!

Offline vlinicx

• Veteran
« Odgovori #264 u: Rujan 29, 2013, 11:47:28 »
Citat: "ri__fiume"
Ko ja?

MA ne ti si dobar.
Močo mora igrati.

Offline standby

• Forza Fiume
« Odgovori #265 u: Rujan 29, 2013, 11:48:21 »
Citat: "NewFriiiiikan"
Da su doveli baklju na istok, jednu baklju i to je jedna jedina istina i ta baklja je bila bačena namjerom na Torcidu ali nije pala na Torcidu nego na travnjak ispred njih na teren. Kontrola na nuli kao prvo. Kao drugo ta baklja je zapaljena na istoku da tamo ostane sa namjerom, nakon što je jednoga iz te grupice upaljač skinuo u glavu ovaj drugi iz protesta baca baklju na njih i poslije utakmice kaže *** špica je na E više mi se uopće neide na Zapad. To vjerujem da mogu napisati ovdje među navijačima Rijeke na ovom forumu jer to je bila iskra koja je započela. Nije torcida prva počela sa bakljama ali je počela sa NLO. Ja sam dva upaljača skupio ljudi oko mene su skupljali privjeske, ključeve, frenda sam vidio sa *** grickalicom za nokte a to kad te spiči u glavu boli ***. Ovo što sam napisao ovdje je jedna jedina istina ove balavce, a znam koji su, treba ubit od batina jer nemaju što započinjat ovakve stvari onda pobjeć dok nas policija tuče i prska.

Dakle apsolutno je nebitno tko je počeo. Problem je da su imali čime počet. Za to su krivi ORGANIZATORI zajedno sa smiješnom policijom i drzavom koja nema muda ove probleme zaustavit.
Oba kluba je sad trebalo odrat sa minus bodovima, ove koje se skuzi da su ista bacali 3 godine zatvora (za baklje i 10) pa da vidis reda..

Offline ri__fiume

• Veteran
« Odgovori #266 u: Rujan 29, 2013, 11:48:44 »

Iskreno neznam. Nikad nisam čitao ovaj forum dok se nisam prijavio i proletio ga malo. A i nebitno smatram da ću ovdje imati racionalnije odgovore na ovo što sam napisao.
Gledaj ako je istina ovo sto si napisao iako ja imam drugacije informacije, tebi je sasvim jasno da mulci ne rade sami i da ne nade se baklja u ruci mulcu tek tako.

Offline ri__fiume

• Veteran
« Odgovori #267 u: Rujan 29, 2013, 11:49:37 »
Citat: "ri__fiume"
Ko ja?

MA ne ti si dobar.
:)

Offline vlinicx

• Veteran
« Odgovori #268 u: Rujan 29, 2013, 11:49:44 »

Ja ću reć da san vidio drugačije. Vidio san tu skupinu koja je bila na dnu, ali san isto vidio da su zapalili baklju i stavili je iza stolica, a mislim(trebalo bi vidjet snimku) da je ta baklja poletila tek prema tovarima kad je doletila prva prema našima.
Močo mora igrati.

Offline T-GV

• Inćun
  • *
« Odgovori #269 u: Rujan 29, 2013, 11:50:00 »
Dok se iz kluba ne maknu zadrti tovari koji usred naseg grada pjevaju dalmatinac sam (Matijevic) i njemu slicni kojima je ajduk u srcu.Dok se ne maknu izdajnici kluba (Pilipovic).Dok se ne maknu raznorazne Sandre,Natase... Dok nam u upravi sjede beskicmenjaci a ne ljudi sa stavom koji vole Rijeku nikad necemo bit pravi jaki klub kakvog svi zelimo.