• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RIJEKA - HAJDUG 28.09.2013.  (Prikazano: 86723 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ri__fiume

• Veteran
Re: RIJEKA - HAJDUG 28.09.2013.
« Odgovori #270 u: Rujan 29, 2013, 11:50:44 »
Citat: "vlinicx"
Citat: "NewFriiiiikan"
A ti stvarno misliš da tovari ne čitaju ovaj forum?

Iskreno neznam. Nikad nisam čitao ovaj forum dok se nisam prijavio i proletio ga malo. A i nebitno smatram da ću ovdje imati racionalnije odgovore na ovo što sam napisao.

Ja ću reć da san vidio drugačije. Vidio san tu skupinu koja je bila na dnu, ali san isto vidio da su zapalili baklju i stavili je iza stolica, a mislim(trebalo bi vidjet snimku) da je ta baklja poletila tek prema tovarima kad je doletila prva prema našima.
Pa ima snimka prvu su bacili oni.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline NewFriiiiikan

• Inćun
  • *
« Odgovori #271 u: Rujan 29, 2013, 11:51:55 »
Citat: "ri__fiume"
Citat: "NewFriiiiikan"
A ti stvarno misliš da tovari ne čitaju ovaj forum?

Iskreno neznam. Nikad nisam čitao ovaj forum dok se nisam prijavio i proletio ga malo. A i nebitno smatram da ću ovdje imati racionalnije odgovore na ovo što sam napisao.
Gledaj ako je istina ovo sto si napisao iako ja imam drugacije informacije, tebi je sasvim jasno da mulci ne rade sami i da ne nade se baklja u ruci mulcu tek tako.

Naravno da to ne mislim. Ali baklja je upaljena ispred mene i položena dolje bez ikakve namjere da se gađa ikoga, onda odjednom negdje 61. minuta na nas upaljači, boce, pizde materine dok su oni u nekakvom navijačkom elanu. Mi nismo prvi počeli kome bi tamo palo napamet da gađa Torcidu pizdarijama, naravno verbalne provokacije izuzevši.
Volim grad koji teče!

Offline vlinicx

• Veteran
« Odgovori #272 u: Rujan 29, 2013, 11:54:50 »
Nedamo Sandru.
Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline koma

• Forza Fiume
« Odgovori #273 u: Rujan 29, 2013, 12:03:39 »
Do kada god budemo radili razliku jeli baklju bacio tovar, boys ili armadin momak, nećemo se nikad rješiti nasilja. Dečko što je jučer uletio u teren i dobio dres od kneževića, ispao maltene heroj jer eto on navija za naše pa se može malo kočoperiti po travnjaku. Da je slučajno uletio splićo - daj ga opleti po rebrima.

Offline Vedran

• Forza Fiume
« Odgovori #274 u: Rujan 29, 2013, 12:06:07 »
Citat: "T-GV"
Dok se iz kluba ne maknu zadrti tovari koji usred naseg grada pjevaju dalmatinac sam (Matijevic) i njemu slicni kojima je ajduk u srcu.Dok se ne maknu izdajnici kluba (Pilipovic).Dok se ne maknu raznorazne Sandre,Natase... Dok nam u upravi sjede beskicmenjaci a ne ljudi sa stavom koji vole Rijeku nikad necemo bit pravi jaki klub kakvog svi zelimo.
Znači ovi neredi jučer su zbog Matijevića koji je trener u Nigeriji i Pilipovića koji trenira juniore?
Da maknemo i Maleša iz kluba? On je inače iz Šibenika ili je Šibenik enklava i nije dio Dalmacije? Dobro, ne mora biti baš cijeli Šibenik, samo rodna kuća...?

Nije problem u Dalmatincima, nije problem čak ni u normalnim Hajdukovcima, problem je u neodgovornim neodgojenim moronima, takozvanom "ACAB" trendu, koji vole napravit sranje da se iskažu "ekipi" ali kad za sranje treba snositi posljedice onda ih nema.
Ali prije svega je problem u ovom nakaradnom sustavu i državi koja ne funkcionira u gotovo ni u jednom segmetnu, a mi budaletine to sve plaćamo dok nam glavonje i njihova svita mažu oči.

Umjesto da nam država bude naša kuća, naš dom gdje se svatko normalan osjeća sigurno i dostojanstveno, ona se sve više pretvara u maćehu iz noćne more.
« Zadnja izmjena: Rujan 29, 2013, 13:06:56 od Wedran »

Offline BUDALA

• Senior
« Odgovori #275 u: Rujan 29, 2013, 12:12:44 »
Evo jedna ljepa pjesmica za naše prijatelje s juga...

http://www.youtube.com/watch?v=TaOknlm5yMk
UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline smirena bubica

• Junior
« Odgovori #276 u: Rujan 29, 2013, 12:13:09 »
Citat: "Wedran"
Dok se iz kluba ne maknu zadrti tovari koji usred naseg grada pjevaju dalmatinac sam (Matijevic) i njemu slicni kojima je ajduk u srcu.Dok se ne maknu izdajnici kluba (Pilipovic).Dok se ne maknu raznorazne Sandre,Natase... Dok nam u upravi sjede beskicmenjaci a ne ljudi sa stavom koji vole Rijeku nikad necemo bit pravi jaki klub kakvog svi zelimo.
Znači ovi neredi jučer su zbog Matijevića koji je trener u Nigeriji i Pilipovića koji trenira juniore?
Da maknemo i Maleša iz kluba? On je inače iz Šibenika ili je Šibenik enklava i nije dio Dalmacije? Dobro, ne mora biti baš cijeli Šibenik, samo rodna kuća...?

T-gv je zaboravio dodati da iz i oko kluba treba maknuti i one koji samo pjevaju da im je klub na prvom mjesto, a redovito svojim divljastvom rade kontra njega... ili nije zaboravio, nego je to bio namjeran propust?
"Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline T-GV

• Inćun
  • *
« Odgovori #277 u: Rujan 29, 2013, 12:16:19 »
Citat: "Wedran"

Ovaj post nema veze s neredima,samo ocu rec da u Rijeci ima dovoljno ljudi koji bi srce dali za grad i klub i da takvi zasluzuju bit u klubu i oko kluba i mislim da nam to mora bit cilj.A trenutno takvih mislim da nema dovoljno

Offline Zamet RI

• Junior
« Odgovori #278 u: Rujan 29, 2013, 12:18:23 »
Odlična mi je reakcija Armade, na istoku majmuni mlate djecu i žene a Armada kao da su autistični nastavljaju s pjesmom kao da se ništa ne događa.

Sada očekujem reakciju kluba na način da će na slijedećoj utakmici s tovarima ostaviti tampon zonu sve do zavoja na F umjesto da im zabrane dolazak na Kantridu.

BTW nadam se da su ljudi koji su bili na E1 dovoljno pametni da tuže HNK Rijeku i traže odštetu zbog propusta u organizaciji, duševnih boli i pretrpljenog staha. Također volio bih da klub u takvom sudskom sporu izgubi gadnu lovu tako da ih barem malo zaboli kao i nas.

Offline zlobin

• Veteran
« Odgovori #279 u: Rujan 29, 2013, 12:23:29 »
neznam koji je vama k... ovaj što govori da su naši bacili prvu baklju je najvjerovatnije tovar.....
prvu baklju su bacili oni...
SAMO RIJEKA!!!
KREPAT MA NE MOLAT!!!
PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline NewFriiiiikan

• Inćun
  • *
« Odgovori #280 u: Rujan 29, 2013, 12:26:02 »
Citat: "Zamet RI"
Odlična mi je reakcija Armade, na istoku majmuni mlate djecu i žene a Armada kao da su autistični nastavljaju s pjesmom kao da se ništa ne događa.

Sada očekujem reakciju kluba na način da će na slijedećoj utakmici s tovarima ostaviti tampon zonu sve do zavoja na F umjesto da im zabrane dolazak na Kantridu.

BTW nadam se da su ljudi koji su bili na E1 dovoljno pametni da tuže HNK Rijeku i traže odštetu zbog propusta u organizaciji, duševnih boli i pretrpljenog staha. Također volio bih da klub u takvom sudskom sporu izgubi gadnu lovu tako da ih barem malo zaboli kao i nas.

Nikad sam sebi nebi dopustio da tužim svoj klub radi nečega u ovoj situaciji klub treba tužiti Protect u kojem rade srednjoškolci na pretresima torcide, boysa i ostalih. Sorry, ali sve se ovo moglo spriječiti da su našli te jebene baklje. Kako nas na Poljudu skidaju do gaća tako bi i mi trebali njih.
Volim grad koji teče!

Offline vlinicx

• Veteran
« Odgovori #281 u: Rujan 29, 2013, 12:26:10 »
Kako te nije sram napisat želim da klub izgubi brdo para na parnicama. Klub je sukrivac za ova događanja ali nije jedini krivac. Pa policija i redari su pustili bez pregleda na stadion, i ne može bit klub odgovoran za sve. Postoje kamere koje su snimale izgrednike a pošto su jučer tovare držali četiri sata mogli su ih lijepo pročešljat i na sud ujutro pripeljat.
Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline NewFriiiiikan

• Inćun
  • *
« Odgovori #282 u: Rujan 29, 2013, 12:29:14 »
Citat: "zlobin"
neznam koji je vama k... ovaj što govori da su naši bacili prvu baklju je najvjerovatnije tovar.....
prvu baklju su bacili oni...

Čuj me neznam kakve veze ti imaš sa Armadom i dali ih uopće imaš. Činjenica je da imam opekline na leđima i da je dijete ispred mene teško stradalo. Mala skupina je dovela baklju na istok i zapalila ju to je bilo kristalno jasno, na istoku nema što biti baklji. Ostalo je nebitno.
Volim grad koji teče!

Offline Ocuri051

• Inćun
  • *
« Odgovori #283 u: Rujan 29, 2013, 12:36:03 »
Meni nije jasno sto rade nasi redari.Na svakom gostovanju na kojem sam bio 5 min su me pretresali,na zadnjem u Puli samo sto nas nisu skinuli i cackali nam supak.
A poanta svega je da u Puli na tribinama nije bilo niti jedne jedine baklje.
Meni je jasno da oni za 2500-3000 kn moraju svasta prozivljavat al daj radi posteno svoj posao.

Offline Pflaum

• Pionir
« Odgovori #284 u: Rujan 29, 2013, 12:36:19 »
Citat: "Zamet RI"

+1
Bold posebice.
SIAMO SOLI CONTRO TUTTI