• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RIJEKA - HAJDUG 28.09.2013.  (Prikazano: 66766 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline USF1926

• Veteran
Re: RIJEKA - HAJDUG 28.09.2013.
« Odgovori #225 u: Rujan 29, 2013, 01:50:16 »
  • Citat: "NewFriiiiikan"
    Pozdrav ljudi. Nov sam ovdje i trudit ću se biti konstruktivan i manje trol.

Današnje incidente ne valja komentirati, samo ću reći da su dva upaljača torcidina kod mene koje im planiram vratiti sljedeći put. Poz.

Dobrodosao prijatelju. Nadam se da si ok?
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Dejo

• Morčić
    • **
    « Odgovori #226 u: Rujan 29, 2013, 01:52:15 »
  • Citat: "Neno91"
    Citat: "siw"
    https://www.facebook.com/photo.php?v=304031979736605&set=vb.100003894159103&type=2&theater
    molim nekoga da postavi ovaj post na forum hr pod temu derbi i Pod stijenama.. i na sportnet.hr pod temu derbi i HNK Rijeka.  ja bih sam postavio, da nisam banan na oba foruma jer je sam Riječanin i branim svoje

I mene baniralo ali svoje nedira......smradovi tovarski
    Samo Rijeka

Offline USF1926

• Veteran
    « Odgovori #227 u: Rujan 29, 2013, 01:53:24 »
  • Citat: "Dejo"
    Citat: "Neno91"
    Citat: "siw"
    https://www.facebook.com/photo.php?v=304031979736605&set=vb.100003894159103&type=2&theater
    molim nekoga da postavi ovaj post na forum hr pod temu derbi i Pod stijenama.. i na sportnet.hr pod temu derbi i HNK Rijeka.  ja bih sam postavio, da nisam banan na oba foruma jer je sam Riječanin i branim svoje

I mene baniralo ali svoje nedira......smradovi tovarski

Mene nije baniralo zivim cudom ali mi brise ksenofobicne postove non-stop.

Offline NewFriiiiikan

• Inćun
    • *
    « Odgovori #228 u: Rujan 29, 2013, 01:55:35 »
  • Citat: "USF1926"
    Citat: "NewFriiiiikan"

Današnje incidente ne valja komentirati, samo ću reći da su dva upaljača torcidina kod mene koje im planiram vratiti sljedeći put. Poz.

Fizički uredu. Druge stvari bole. Ali neka, ponekad se neke stvari moraju dogodit da ljudi počnu razmišljat. Preporučam, ako smijem, da završimo sa polemikama van terena iako smo svi povrijeđeni na jedan način ili drugi (nadam se da je Armada povrijedila i njih)

Mene brine jeftini gol koji smo danas primili i nesposobnost naših da zavuku pod prečku jednu od onih prilika koje su došle na 5 metara. Bili smo bolji danas ali nama se kiksevi malo često sad počinju događati  :?
    Volim grad koji teče!

Projekt

• Gost
    « Odgovori #229 u: Rujan 29, 2013, 01:55:52 »
  • Već sam pola sata logiran na forumu i pokušavam napisati post.

Prvo sam napisao odvratan i vulgaran post o tovarima i policiji.

Onda sam pokušao biti malo civiliziraniji i napisati nešto i o igri koju nisam ni gledao, stanju u državi i sličnim sranjima. Ispala je tona teksta debilizma i soljenja pameti.

Treći put sam krenuo pisati o svojoj gorčini i kako mi se sve gadi, ali koga boli k.urac za to osim onih koji žive samnom.

Sad na kraju pospan i tužan gasim komp. i nadam se da ću biti dovoljan karakter da shvatim koja sam ja budala.

Isto bi se osjećao da smo dobili 5:0.

Offline USF1926

• Veteran
    « Odgovori #230 u: Rujan 29, 2013, 02:01:49 »
    Citat: "USF1926"

Fizički uredu. Druge stvari bole. Ali neka, ponekad se neke stvari moraju dogodit da ljudi počnu razmišljat. Preporučam, ako smijem, da završimo sa polemikama van terena iako smo svi povrijeđeni na jedan način ili drugi (nadam se da je Armada povrijedila i njih)

Mene brine jeftini gol koji smo danas primili i nesposobnost naših da zavuku pod prečku jednu od onih prilika koje su došle na 5 metara. Bili smo bolji danas ali nama se kiksevi malo često sad počinju događati  :?

Nismo bili dobri. Preslabo ulazimo u duele. To je za mene problem broj jedan. Manjak agresive, isto kao i protiv Vitorije. Problem broj dva su napucavanja naprijed koja nemaju nikakvog smisla. Jos je Bertosa (!) najbolje izvukao loptu lijevo nekoliko puta. Treci problem je Anas koji je odsutan umom i/ili tijelom. Takodjer, ne znam zasto Kramaric nije igrao barem pol ure? Morat ce se puno toga promjenit ako zelimo izvuc pozitivan (tu mislim x) rezultat protiv Betisa i Dinama.

Offline NewFriiiiikan

• Inćun
    • *
    « Odgovori #231 u: Rujan 29, 2013, 02:04:40 »
  • Bit će zato jer nas je Krle izvuko u Puli pa mu se Kek htio odužit u derbiju. Imao je prilike i nije ih iskoristio, sad se vraća reflektor na Kramarića. :mrgreen:
    Volim grad koji teče!

Offline Dejo

• Morčić
    • **
    « Odgovori #232 u: Rujan 29, 2013, 02:07:19 »
  • Mene nije baniralo zivim cudom ali mi brise ksenofobicne postove non-stop.[/quote]

Ode Zaggy u mirovinu na onom šugavom portalu...........a rekao mi frend nakon utakmice na tribini da ću večeras popit ban i bio je u pravu............ipak tamo ću ići čitat tvoje izvatke iz NL jer mi s njima počinje dan
    Samo Rijeka

Offline Neno91

• Senior
    « Odgovori #233 u: Rujan 29, 2013, 02:08:21 »
    Bit će zato jer nas je Krle izvuko u Puli pa mu se Kek htio odužit u derbiju. Imao je prilike i nije ih iskoristio, sad se vraća reflektor na Kramarića. :mrgreen:
    neznam zasto krama ne igra, jednu startao i jednu zabio i donio pobjedu i od tad ga nema u sastavu. zasluzio je svoje minute, ono u vitoriji ide na dusu cijeloj ekipi
    Ljubim te Varga!

Offline USF1926

• Veteran
    « Odgovori #234 u: Rujan 29, 2013, 02:10:25 »
  • Citat: "Dejo"

Ode Zaggy u mirovinu na onom šugavom portalu...........a rekao mi frend nakon utakmice na tribini da ću večeras popit ban i bio je u pravu............ipak tamo ću ići čitat tvoje izvatke iz NL jer mi s njima počinje dan

Stavljam ih ja i tu skoro svaki dan, pa ne moras tamo ni ic.

Offline NewFriiiiikan

• Inćun
    • *
    « Odgovori #235 u: Rujan 29, 2013, 02:12:31 »
  • Citat: "Neno91"
    Bit će zato jer nas je Krle izvuko u Puli pa mu se Kek htio odužit u derbiju. Imao je prilike i nije ih iskoristio, sad se vraća reflektor na Kramarića. :mrgreen:
    neznam zasto krama ne igra, jednu startao i jednu zabio i donio pobjedu i od tad ga nema u sastavu. zasluzio je svoje minute, ono u vitoriji ide na dusu cijeloj ekipi

Pa čuj Krle je nastupom u Puli zaslužio minute i nije ih iskoristio sad će opet ostajat na klupi. Mene iritira taj 4-2-3-1 očito Kek želi izvući najviše iz Močota na polušpici gdje je on najbolji ali dva napadača nam hitno trebaju jer mi od 50 šansi jednu zabijemo a kad primimo gol teško se vraćamo pogotovo protiv jačih ekipa. 2 napadača i basta!
    Volim grad koji teče!

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #236 u: Rujan 29, 2013, 02:17:11 »
  • Citat: "USF1926"
    Citat: "Dejo"

Stavljam ih ja i tu skoro svaki dan, pa ne moras tamo ni ic.

znam da je off topic, ali na tome sam ti stvarno zahvalan!  =D>

da se vratim na temu, nogomet tu najviše gubi.. hebeš bod ili dva, stafion je bio dobrim dijelom ispunjen gotovo sve tekme, pitanje je koliko smo sada ljudi 'izgubili' sa tribina!?  :(

nadam se da će uprava reagirati i nekako se iskupiti.. možda i kartom za EL ljudima koji su bili napadnuti..  :?:
    ako već nisu bacili kartu..

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #237 u: Rujan 29, 2013, 02:22:36 »
    Citat: "Neno91"

Pa čuj Krle je nastupom u Puli zaslužio minute i nije ih iskoristio sad će opet ostajat na klupi. Mene iritira taj 4-2-3-1 očito Kek želi izvući najviše iz Močota na polušpici gdje je on najbolji ali dva napadača nam hitno trebaju jer mi od 50 šansi jednu zabijemo a kad primimo gol teško se vraćamo pogotovo protiv jačih ekipa. 2 napadača i basta!

e tu se slažem.. čak bi bilo i 'prirodno' nagraditi igrača koji ti dobije prošlu tekmu, mjestom u prvih 11 u sljedećoj.. to je učinio s Kramom u Portugalu, mogao je i sa Krstanovićem iako bih ja osobno rađe gledao Kramarića.. trud, zalaganje i dobru igru mora svaki dobar psiholog vrednovati i poštivati.

Močo je igra o CM, kao i Pokrivač i Maleš iako su oni možda malo i povučeniji.. u svakom slučaju, dva DMa ili CMa su dovoljna.. Pokrivač danas nažalost nevidljiv.. Maleš ok, ali ipak slabije no inače.. Močo se također nije istakao.. ma kad malo bolje razmislim, ako se uopće vraćamo na nogomet, ekipa je cijela zakazala, nije se nametnula doma u svom dvorištu i svi su bili nekako anemični, blijedi.. osim naravno genijalnog trenutka Benka i gola, rijetko za vijedti onakvu golčinu u hnlu..

Offline buđoki

• Pionir
    « Odgovori #238 u: Rujan 29, 2013, 03:11:04 »
  • « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #239 u: Rujan 29, 2013, 03:22:11 »
  • Citat: "mountain-Orliæ"
    Drago mi je da je bar drug Jovo bio na utakmici, znamo da nije puno napravio dosad ali sigurno voli Rijeku i nadam se da će se zauzeti i nešto poduzeti sad kad i mi imamo nekog u vladi (možda sam premlad jer još uvijek vjerujem u neke institucije).
    Jovanović će nešto napraviti?
    Vjerojatno jedino što mu se trenutno mota po glavi je kako opravdati guranje kandidature Splita za Euro pored ovakvih "navijača"...
    Dok mi gradimo novi stadion a tovari divljaju po Europi, on gura Split i obnovu Poljuda uz pomoć EU fondova i proračuna RH  =D>  =D>  =D>
    On će pomoći Rijeci?
    Kako to da se nije sjetio dovesti pare i u Rijeku kad se već ovdje nešto radi i kad se ponašamo daleko odgovornije prema novcu od ovih odozdo?
    Šta država i nama ne pomaže kad se "ima" za Split?
    Kao da su u Rijeku došle budale koje imaju novac pa im ne treba ništa, a dolje je teška sirotinja koju sustavno pljačka UEFA, pa im treba pomoći.
    Šta bi bilo da se novac ravnomjerno rasporedi?
    Ne, Split treba gurat, tko nas jebe, mi smo budale koje imaju novaca...
    Nas i našu djecu treba palicom i suzavcem, a ova govna treba nagraditi obnovom stadiona.  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>
    Prvo puno pa kasnije sve manje priče, još manje rada a najmanje rezultata... To je naš dragi Željko...
    Sreća naša ako me demantira, ali teško...

Kažeš državne institucije? Pravosuđe, policija i sa njima politika? Mi smo Republika Apsurd.
    Ja sam nakon svih ovih nebuloza sa "lex Perkovićima" shvatio pravo značenje fraze "neka institucije rade svoj posao".

Usput... Šta je ova murija čekala nerede dolje u tunelu? Šta nisu cijelo vrijeme bili u tampon zoni? Je bilo šta za pojest i popit dolje ili šta?
    « Zadnja izmjena: Rujan 29, 2013, 04:03:06 od Wedran »