• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 03/10/13 utakmica tjedna HNK Rijeka - Real Betis  (Prikazano: 35234 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vedran

• Forza Fiume
Re: 03/10/13 utakmica tjedna HNK Rijeka - Real Betis
« Odgovori #240 u: Listopad 04, 2013, 13:09:03 »
  • Citat: "standby"
    U tri prelazna roka imat samo 3 promasaja (iako mislim da je Vranjes bio samo marketinski transfer koji je trebao privuc knezevica i slicne..) je zapravo strasan posao. Ajde bio je tu i Vanucci, Gabric i Tadic al to nisu neki veliki promašaji kad pogledamo da je izmislio Bertosu, Kvrzica, Jugovica, Leskovica (moglo bi se stvarno nabrajat, sjetimo se samo komentara na onog Cesarca iz one tamo neke lige, sta ce nam on..)..
    Definitivno je Srecko zasluzio velike pohvale. Odradio je odličan posao, a šlag na sve te igrače je bio trener kojega je doslovno iskopao. Mislim da napokon osim izvrsnog predsjednika imamo i odličnog sportskog direktora, a sada zahvaljujući njemu i struku + igrače..
    Ma Srećko radi odličan posao i ovo nikako nije bila kritika njemu već nekima ovdje za ubuduće i još jedan dokaz da velika imena ne garantiraju i dobrog igrača. Ja nisam bio siguran za Anasa ali mislio sam, ajde prije je bio dobar, možda se sredi... ali da će biti ovako loš i još ovoliko kriminalno nezainteresiran, to ni meni skeptičnom u vezi njegovog dovođenja nije bilo ni na kraj pameti...
    A pogledajmo osporavanog Bertošu zadnje dvije utakmice? Pogledajmo prethodno osporavane Jugovića, Kvržića i ne znam koga još sve ne...
    Srećko radi odličan posao, pogotovo otkad je napuštena čvrsta politika dovođenja slobodnih igrača....
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #241 u: Listopad 04, 2013, 13:21:32 »
  • Još nešto sam primjetio kad je Anas u pitanju...
    Nikad nisam vidio da pozdravi publiku i Armadu poslije utakmice. Uvijek sam kontao, možda
    čovjek ode pod tuš, jer rijetko završi utakmicu,pa se izgubi...
    A sad malo listam ove forografije po netu kad su igrači sjedili pred zapadom i nisam ga uočio...

To je samo dokaz da mu je u glavi opet nešto preskočilo...Trebalo bi to by-pass-irati... 8)

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #242 u: Listopad 04, 2013, 13:31:23 »
  • Citat: "ispod stijena"
    Još nešto sam primjetio kad je Anas u pitanju...
    Nikad nisam vidio da pozdravi publiku i Armadu poslije utakmice. Uvijek sam kontao, možda
    A sad malo listam ove forografije po netu kad su igrači sjedili pred zapadom i nisam ga uočio...

To je samo dokaz da mu je u glavi opet nešto preskočilo...Trebalo bi to by-pass-irati... 8)

Bez šale, pomorcu bi zbilja dobro došao jedan vrhunski dribler. Sa anasom (od proljeća) mislim da oni mogu osvojit drugu ligu, a s obzirom da od slijedeće sezone startaju sa B momčadi ne bi bilo sukoba interesa jer bi se vjerujem iz ove igračke suradnje u tom slučaju povukli..
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #243 u: Listopad 04, 2013, 13:35:02 »
  • Citat: "ispod stijena"

To sam i ja primijetio. Nešto slično sam primijetio i na dočeku nakon Stuttgarta. Nekako je cijelo vrijeme bio sastrane, u svom svijetu, kao da se uopće nije uklopio u momčad i sve ovo što se događalo.
    Ne znam što se događa u njegovoj glavi (to valjda nitko pouzdano ne zna, a najvjerojatnije ni on sam) ali što god da je nije mu nikakvo opravdanja za loše igre, manjak zalaganja i da ne pozdravi publiku.

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #244 u: Listopad 04, 2013, 13:37:14 »
  • Citat: "Wedran"
    Citat: "ispod stijena"

To sam i ja primijetio. Nešto slično sam primijetio i na dočeku nakon Stuttgarta. Nekako je cijelo vrijeme bio sastrane, u svom svijetu, kao da se uopće nije uklopio u momčad i sve ovo što se događalo.
    Ne znam što se događa u njegovoj glavi (to valjda nitko pouzdano ne zna, a najvjerojatnije ni on sam) ali što god da je nije mu nikakvo opravdanja za loše igre, manjak zalaganja i da ne pozdravi publiku.

Mislim da mu fali što nema dovoljno svojih grobničana, što nije glavna faca na terenu, što nema privatnu maserku da mu titra jajca. Općenito fali njemu mnogo toga.
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #245 u: Listopad 04, 2013, 13:37:33 »
  • Prije svega pohvale ARMADI i svim ostalim navijačima. Baš je bilo lijepo, iako se dalo primjetiti da prije utakmice nije bilo ni euforije ni one atmosfere, čak bih rekao da je bilo neko iščekivanje da se vidi možemo li mi uopće šta napraviti. Ali tokom utakmice odlično navijanje (posebno mi se svidjelo kad je cijeli stadion navijao RI JE KA). Dakle može se i bez baklji i ostale pirotehnike, bravo bravo!

Močo je prošao jako brzo put od toga kako su neki govorili da ne može igrati ni 3 ligu do toga da je već konstantno među najboljima ako ne i najbolji na terenu i to protiv jakih protivnika iz liga petice. Svaka komparacija sa Brezovcem i ona rasprava tko je bolji i tko treba igrati polako postaje suvišna - MOČO je viša kategorija i vidimo da ga i veći stručnjaci polako počinje uspoređivati s Modrićem. On nije Pirlo i nikada neće biti Pirlo (opet ponavljam Pirlov trademark su duge lopte), meni je on isti Xavi - konstantno u pokretu, konstantno radi pritisak, a u napadu se stalno nudi i odigrava prije svega kratke paseve.
    Jedini minusi su Krstanović i Anas. Anas je očito psihički u banani, ali nikako ne prihvaćam da se vukao po terenu, i da se ne zalaže, naprotiv - imao je zadatak da čuva svog igrača i povlačio se za njim do svog šesnaesterca cijelo vrijeme, kako jučer, tako i protiv Hajduka. Očito će njemu trebati puno duže da dođe do prave forme i samopouzdanja. Molio bih ga da drugi put dođe i pozdravi navijače, nisu svi protiv njega, dapače, dobiti će podršku i od ostalih, ali ju mora i zaslužiti, pa još kad počne pružati bolje igre...
    I moram još spomenuti Berošu, bravo  =D>

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #246 u: Listopad 04, 2013, 13:41:10 »
  • Preko tih mušica se može prijeći ako igrač pruža dobre partije.

Ovako je on jednostavno najlošiji igrač u kadru. Čak je i Ajayi pokazao više od njega iako su po statistici skoro jednaki (Anas jedan gol, Obi nula). Pokazao je više jer se želi dokazati, a ovaj si je umislio da sve treba biti podređeno njemu i da ne mora raditi ništa.

On je naš Sammir. Pije, ne zalaže se, ko fol je neka igračina (čitaj: živi na staroj slavi), izuzetno je neprofesionalan i igra za k. Od njega nemamo ama baš nikakve koristi. A nekako mi se čini da je preskup za sjedenje na klupi ili kažnjavanje u Pomorcu. Anas nije nula nego je minus jedan...

Sve ostalo od sinoć je za svaku pohvalu, a manje-više je sve i rečeno. :)

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #247 u: Listopad 04, 2013, 13:52:54 »
  • Evo i statistika:
    http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/se ... index.html

Meni je impresivan ovaj odnos dodavanja...
    Mi 147/233 -> 65%
    Oni 449/542 -> 83%
    449:147 => na naše jedno uspješno njima dolaze 3 uspješna dodavanja  :shock:
    Još smo mi super odigrali obranu, a i Vargić je bio na razini...
    Zanimljivo je i da je Brezovec naš uvjerljivo najfauliraniji igrač. 5 prekršaja, slijede ga Marić i Močinić sa 2.
    Broj prekršaja nad protivnikom Maleš i Krstanović 6, Brezovec i Benko 4, Knežević 3...  :lol:
    Nego gdje ste našli one oduzete lopte? edit: našao...

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #248 u: Listopad 04, 2013, 13:58:20 »
  • Zapeli za našeg Balotelija i ne puštate, dečko će se ili opametit i vratit u formu ili će ić ča.  To što većina misli da je u prvom mandatu zabijao svaku utakmicu je glupost. Pa statistika mu je u 88 utakmica 33 gola. Znači svake dvije i pol utakmice jedan gol, u ligi koja je bila objektivno slabija od ove današnje.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #249 u: Listopad 04, 2013, 14:04:32 »
    Evo i statistika:

Mi 147/233 -> 65%
    Oni 449/542 -> 83%
    Zanimljivo je i da je Brezovec naš uvjerljivo najfauliraniji igrač. 5 prekršaja, slijede ga Marić i Močinić sa 2.
    Broj prekršaja nad protivnikom Maleš i Krstanović 6, Brezovec i Benko 4, Knežević 3...  :lol:

A ono, Španjolci se svjetski prvaci i sve to na račun posjeda lopte, tako da to nije ni čudno.
    A to što je Brezovec najfauliraniji je samo dokaz da se sporo rješava lopte.
    Mene bi samo zanimalo ako tko možda negdje nađe tko je koliko pretrčao, mislim da je Močo uvjerljivo prvi...

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #250 u: Listopad 04, 2013, 14:07:50 »
    Evo i statistika:

Mi 147/233 -> 65%
    Oni 449/542 -> 83%

Mislim da ovo odgovara na pitanje zašto je odabrao krstanovića a ne Kramarića. Osim visine, krstanović je ipak defanzivno borbeniji, pa makar to često završavalo sa prekršajima Kek je očito htio taj prelaz u 4-4-2 napraviti što bezbolnije pa staviti jednog fajtera umjesto finjaka što je donekle i uspjelo...

Offline Neno91

• Senior
    « Odgovori #251 u: Listopad 04, 2013, 14:09:33 »
  • Citat: "vlinicx"
    Zapeli za našeg Balotelija i ne puštate, dečko će se ili opametit i vratit u formu ili će ić ča.  To što većina misli da je u prvom mandatu zabijao svaku utakmicu je glupost. Pa statistika mu je u 88 utakmica 33 gola. Znači svake dvije i pol utakmice jedan gol, u ligi koja je bila objektivno slabija od ove današnje.
    Bio je igrač prevage u utakmici, bez obzira na gol ili ne. Bio je ključan kao Benko sad, upise se u strijelce ili ne. Igro je u vrhunskoj formi i u svakom trenutku u dodiru s loptom bio je opasnost po gol. To se zove klasa za sebe, takav je Sharbini bio u prvom mandatu, dal je dijelio lopte ili je davao golove. Da ne zaboravimo Sharbini nikad nije bio spica, bio je krilo u najboljoj maniri, lijevi vezni. Tom statistikom se nebi posramili ni napadači. Danas nema niti sjene tog Sharbinija. Danas njegov svaki potez je gubitak umjesto dobitak. U njegovom udarcu nema niti zelje, ni siline, kad se sjetim da je nekad sa 40 metara znao slat bombe u raslje....Kad se sjetim da je nekad uzimao lopte kao Močinić jučer Cedricu u drugom dijelu, a danas bjezi od kontakta. Uspoređivat Sharbini part 1 vs part 2 je nebo i zemlja. Po meni to nisu uopće isti igrači, samo se isto zovu.
    Ljubim te Varga!

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #252 u: Listopad 04, 2013, 14:27:39 »
  • Citat: "Neno91"
    Citat: "vlinicx"
    Zapeli za našeg Balotelija i ne puštate, dečko će se ili opametit i vratit u formu ili će ić ča.  To što većina misli da je u prvom mandatu zabijao svaku utakmicu je glupost. Pa statistika mu je u 88 utakmica 33 gola. Znači svake dvije i pol utakmice jedan gol, u ligi koja je bila objektivno slabija od ove današnje.
    Bio je igrač prevage u utakmici, bez obzira na gol ili ne. Bio je ključan kao Benko sad, upise se u strijelce ili ne. Igro je u vrhunskoj formi i u svakom trenutku u dodiru s loptom bio je opasnost po gol. To se zove klasa za sebe, takav je Sharbini bio u prvom mandatu, dal je dijelio lopte ili je davao golove. Da ne zaboravimo Sharbini nikad nije bio spica, bio je krilo u najboljoj maniri, lijevi vezni. Tom statistikom se nebi posramili ni napadači. Danas nema niti sjene tog Sharbinija. Danas njegov svaki potez je gubitak umjesto dobitak. U njegovom udarcu nema niti zelje, ni siline, kad se sjetim da je nekad sa 40 metara znao slat bombe u raslje....Kad se sjetim da je nekad uzimao lopte kao Močinić jučer Cedricu u drugom dijelu, a danas bjezi od kontakta. Uspoređivat Sharbini part 1 vs part 2 je nebo i zemlja.
    Upravo to, iako ne bih rekao da je baš svaki potez gubitak, ali nažalost većina je.
    Prije je surađivao sa ostatkom momčadi i tada je bio još i veća prijetnja na tom lijevom krilu nego što je danas Kvržić na desnom.
    I nisu samo golovi mjerilo kvalitete. Tu su još asistencije, uspješnost ali konstruktivnost dodavanja, probijanja strane, oduzete lopte, sudjelovanje u obrani... Lik je sjena onoga što je bio prije a u najboljim je nogometnim godinama... Ako može jedan Benko koji je špica i to u vrhunskoj formi, ako on može sudjelovati u obrani, tko je onda Anas ili bilo tko drugi da se pravi grbav?

Nije on nama kriv što jučer nismo pobijedili ili ne znam što... Ali od njega se sa punim pravom očekuje daleko više od ovoga što prikazuje...

Nije on Močo prije godinu dana ili Ajayi sada pa da ga se čeka da sazrije i pokaže kvalitetu...
    Ovaj je davnih dana pokazivao ono što nama treba, a gdje je sad...?
    Kako se Bertoša digao a ovaj još uvijek mentalno čuči u svojoj glavi, da ne kažem da je odsutan?
    Treba mu dati još šanse, nisam ja za to da ga se momentalno otpiše, ali jbg, treba i tu šansu i te prilike koje dobiva nečime opravdati... Nećemo mi njega dovijeka čekati zato jer je sa Grobnika i jer je dijete ovog kluba...

Offline Neno91

• Senior
    « Odgovori #253 u: Listopad 04, 2013, 14:37:30 »
    Citat: "Neno91"
    Citat: "vlinicx"
    Bio je igrač prevage u utakmici, bez obzira na gol ili ne. Bio je ključan kao Benko sad, upise se u strijelce ili ne. Igro je u vrhunskoj formi i u svakom trenutku u dodiru s loptom bio je opasnost po gol. To se zove klasa za sebe, takav je Sharbini bio u prvom mandatu, dal je dijelio lopte ili je davao golove. Da ne zaboravimo Sharbini nikad nije bio spica, bio je krilo u najboljoj maniri, lijevi vezni. Tom statistikom se nebi posramili ni napadači. Danas nema niti sjene tog Sharbinija. Danas njegov svaki potez je gubitak umjesto dobitak. U njegovom udarcu nema niti zelje, ni siline, kad se sjetim da je nekad sa 40 metara znao slat bombe u raslje....Kad se sjetim da je nekad uzimao lopte kao Močinić jučer Cedricu u drugom dijelu, a danas bjezi od kontakta. Uspoređivat Sharbini part 1 vs part 2 je nebo i zemlja.
    Upravo to, iako ne bih rekao da je baš svaki potez gubitak, ali nažalost većina je.
    Prije je surađivao sa ostatkom momčadi i tada je bio još i veća prijetnja na tom lijevom krilu nego što je danas Kvržić na desnom.
    I nisu samo golovi mjerilo kvalitete. Tu su još asistencije, uspješna i konstruktivna dodavanja, probijanja krila, oduzete lopte, sudjelovanje u obrani... Lik je sjena onoga što je bio prije a u najboljim je nogometnim godinama... Ako može jedan Benko koji je špica i to u vrhunskoj formi, ako on može sudjelovati u obrani, tko je onda Anas ili bilo tko drugi da se pravi grbav?
    Kažu kad si na dnu, da ti treba da se vratis tamo di si bio najmanje dvostruko, nekad trostruko vise napora. Jer vise nisi niti toliko mlad, neucis vise od pocetka ucit igrat nogomet pa ispravljat greske po putu. Takodjer kazu da je staru papigu tesko naucit novim rijecima. Anas treba imat zelju motiv kao nitko da se vrati jači, nitko mu drugi nece pomoc osim on sam sebi, i u svakom koraku dodatan napor ulozit, ako ovaj napravi 100 sklekova, ti ih moras 300 i uz to nikad odustat. Nece se vratit u staru formu jer igra pod Stijenama. Takodjer mora shvatit da je njegov nogomet zastario, a to je jos teze prihvatit od vraćanja u vrhunsku fizicku formu. Treba naucit igrat novi nogomet, di svi trce, svi igraju obranu svi igraju napad, nogomet od jednog do dva dodira. Anas toga nema. Nogomet je otiso razinu iznad, a Anas kao Alispahic ostali su zaglavljeni u onom pred 5-10 godina.

EDIT: Benko je pravi primjer da se moze kad se hoce. Kad se sjetim onog covjeka koji nije htio dodat loptu samo da sutne, poslije se vukao po terenu i lamatio rukama suigračima, preporod pod Kekom. Jucer protiv Betisa trčao otvarao se, u izglednoj poziciji je iso centrirati i to svojom desnom losijom nogom jer je vidio suigrača u boljoj sansi.  =P~  Nije ispalo najbolje, al je probo, i nije mu to prvi put.
    Ljubim te Varga!

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #254 u: Listopad 04, 2013, 15:12:57 »
  • Neno kaže Anas da trči svaki dan 8 Km i da će još malo moć 10 km. Igranje preko kurca u Hajduku i Arabiji, a da ne govorimo da je financijski u kurcu, a doma žena(grobničanka) vjerovatno nije tiha bi i ti bio u kurcu, ali sve stvari će doć kad tad na mjesto. Potrebno je vremena, kojeg nažalost on nema jer je konkurencija jaka, ali kad se gleda još uvijek on kad igra dosta odvlači druge igrače koji igraju protiv njega.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.