• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Izvještaji sa treninga by Roberto  (Prikazano: 16956 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vlinicx

• Veteran
Re: Izvještaji sa treninga by Roberto
« Odgovori #75 u: Listopad 02, 2013, 10:40:19 »
  • Povedejmo po domaći da sjebemo google.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #76 u: Listopad 02, 2013, 10:42:09 »
  • Citat: "koma"
    Ja sad nisam skužio jel se može ovdje pisat o treninzima ili ne. Svaka čas Roberto na slikama i izvještaju, ali ti je kraj manjkav jer je prva ekipa (valjda ona koja bi trebala istrčati sutra) igrala, tj. vježbala u formaciji 4-4-2. A to mi djeluje najvažnija vijest. Razlika od nedjelje je pokrivač i sharbini out, a mujanović i kramarić in. Iako mi se čini da je jedno vrijeme i krstanović probavan ujesto kramarića (nisam gledao baš cijelo vrijeme - netko mora i radit  8) ).

Čisto sumnjam da će se netko iz Betisa ovdje ulogirat, pročitat, pa sve to izdiktirat treneru, koji će onda na osnovu toga slagat nekakvu taktiku. Uostalo, mogli su doći i sa stijena sve pogledat. Danas trening betisa će biti negledljiv, stavit će one krpe i biti će zaštitari...

Mozes gledat iz kafica kod atletske dvorane..

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #77 u: Listopad 02, 2013, 10:43:43 »
  • Citat: "smirena bubica"

@joy: ovo je takodjer prvi put u zadnjih godinu+ da si ti postao više od jedne poruke dnevno, ako ne i tjedno. 8) . btw, mogo bi i river svratit koji put...

Lijepo što si primijetio. =D>

River prisutan fizički, ali odmara mozak od foruma.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #78 u: Listopad 02, 2013, 12:43:20 »
  • Citat: "vlinicx"
    Povedejmo po domaći da sjebemo google.
    Dobro si se spametil za ovu EL, ali za HNL ti po domaću ni niš. Saki ki ima ča va glave to se more razumet...

Registracija i određen broj postova je riješenje, iako je i do sada ionako sve bilo dostupno na sportnetu...
    Ali zašto ne bi pisali i po domaću.

Ja bih, kad bih mogao, to i napravio čisto iz poštovanja prema Keku. Ako čovjek već traži zatvoreni trening a mi tu sve opišemo i to baš svi mogu vidjeti, zaštitio bih taj sadržaj da do njega ne može baš svatko.
    Iako mislim da se treninzi najčešće zatvaraju zbog većeg mira i koncentracije igrača, a manje zbog nekih uigravanja akcija ili taktike i da svaki bolji trener uz dobrog skauta za utakmicu dvije može doznati puno toga, ali što manje zna to bolje za nas.
    Istina je i da se cijeli trening vidi i sa stijena i sa terase atletske, ali drugo je doći tamo i gledati trening a drugo to sve naći napisano nakon par riječi upisanih u google....

Usput, dobro došao roberto. Jedva čekam nove izvještaje =D>

Offline Neno91

• Senior
    « Odgovori #79 u: Listopad 02, 2013, 13:05:49 »
  • Ča se mene tiče, moremo povedat po domaću. Niman problemih stin, ali sejno triba bit broj postih i neke druge mire da nemoru čitat temu poput oveste.
    Ljubim te Varga!

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #80 u: Listopad 02, 2013, 13:31:52 »
  • 怎么样,我们说中国人吗?

Mislim stvarno, nit će se njihov trener pouzdat u ono napisano na nekom forumu, ako isti i nađe, isto kao što kek neće na temelju USFovog prijepisa sa njihovog foruma određivat taktiku..

Ovaj forum čita jako puno ljudi, neki sa 2-3 posta, a neki koji nikad nisu napisali ni riječ,al svejedno prate ovaj forum godinama, među ostalim i većina onih koji pišu o Rijeci po novinama i portalima.

Mislim da ne bi bilo konstruktivno pretvarat ovaj forum u neki insajderski djir nedostupan svima, a dodavanje opcije da je dio foruma 'povjerljiv' i nije posao od par minuta, ali ako se adminu da dodat ta opcija kod otvaranja novog topica neka.
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

roberto baggio

• Gost
    « Odgovori #81 u: Listopad 02, 2013, 14:26:47 »
  • Svatko od vas je iznio svoje mišljenje o tome da li treba ili ne objavljivati informacije o treningu prije neke važne utakmice i glupo bi bilo reći da je netko u pravu a netko ne. Svatko ima svoje argumente. Postoje otvoreni i zatvoreni treninzi i naravno da trener ima svoje razloge ako odluči da neki trening bude zatvoren. Ne želim ulaziti u to da li je moralno i korektno objavljivati informacije sa zatvorenog treninga. Te procjene prepuštam moralnim vertikalama ovog društva.

Međutim ne vjerujem da nijedan profesionalni klub funkcionira na način da vrijedne informacije o protivniku skuplja preko nekog foruma gdje pojedinci iza raznih nadimaka pišu svoje komentare i onda trener na temelju tih komentara slaže taktiku kojom će zapapriti suparniku.
    Malo mi je teško povjerovati u to. Veća je šansa da klub ima svoje ljude, emisare, skaute i "špijune" koje pošalje da prate uživo neku utakmicu njihovih budućih protivnika. Postoje kazete, dvd-i itd. putem kojih se saznaje o igri protivnika. To je moje mišljenje koje nemora biti ispravno.

Vjerujem da mnogi od vas poput mene imaju volje i želje pratiti treninge naše Rijeke ali nemaju ono najvažnije a to je vrijeme. Stoga smo stvorili ovu temu gdje pišemo o treninzima, taktici, igračima i treneru kako bi navijači Rijeke bili svakodnevno obavješteni i imali uvid u ono što ekipa radi tokom tjedna na treningu.

Ukoliko smatrate da je bolje da ne objavljujem informacije sa zatvorenog treninga, neću to učiniti jer naravno da ne želim učiniti ništa što bi bilo na eventualnu štetu našeg kluba ali ponavljam, ne vidim u tome ništa loše.

Bit ću prisutan na današnjem treningu.

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #82 u: Listopad 02, 2013, 14:34:03 »
  • Citat: "smirena bubica"
    Mislim da ne bi bilo konstruktivno pretvarat ovaj forum u neki insajderski djir nedostupan svima, a dodavanje opcije da je dio foruma 'povjerljiv' i nije posao od par minuta, ali ako se adminu da dodat ta opcija kod otvaranja novog topica neka.

Da mora ulazit u PHP i onda programirat vjerovatno bi trebalo vremena, ali pošto vjerujem da ovaj forum tu funkciju u sebi vjerovatno se može napravit u roku 5 minuta.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #83 u: Listopad 02, 2013, 14:40:09 »
  • Ma Roberto samo prži....

Pravo osvježenje na forumu.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    « Odgovori #84 u: Listopad 02, 2013, 14:43:42 »
  • Citat: "roberto baggio"

Bit ću prisutan na današnjem treningu.

Kad je i gdje? Hvala...:)
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #85 u: Listopad 02, 2013, 14:46:45 »
  • Ma ne roberto, nemoj slučajno misliti da ja imam išta protiv toga da ti objavljuješ te izvještaje, čak naprotiv, pravo je osvježenje čitati nešto ovakvo na forumu i volio bih da nastaviš sa tim koliko ti slobodno vrijeme dozvoli.

Istina je ovo što pišeš da klubovi imaju daleko pouzdanije i pametnije načine sakupljanja informacija o protivnicima od čitanja foruma i ne kažem da ova tema treba biti nužno zaštićena i da ne smiješ pisati, samo kažem da ako je moguće da ne vidim razloga da bude tako dostupno baš svakome na internetu, ako zaštititi istu nije toliki problem.

Uvijek mi je ljepše pročitati neke nove informacije, izvještaje ili neke konstruktivne rasprave nego postove od dvije rečenice spominjanja bliže rodbine tovarima... Iako je teško ostati priseban nakon svega onoga što se dogodilo i dobar dio nas se na forumu na momente spustilo na razinu blizu južnjačke...
    « Zadnja izmjena: Listopad 02, 2013, 14:53:10 od Wedran »

roberto baggio

• Gost
    « Odgovori #86 u: Listopad 02, 2013, 14:50:04 »
  • Ma sve ok, slažem se sa time da bi trebalo zaštititi da ne bude svakome dostupno, neznam kako jer se ne razumijem u to ali ima ljudi koji se kuže i mogu to napraviti.

Čujemo se navečer, pozdrav.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #87 u: Listopad 02, 2013, 15:15:55 »
  • Ja te ovlasti nemam, ali admin ima. I to se odradi u par minuta posla. Sama tema se ne može ograničiti koliko ja znam, ali podforum svakako može. Ograničiti gostima zasad, dakle da je potrebna registracija na forum dok ne smislimo nešto više.

Jer svakako ne bi bilo korektno da Kek tjera novinare s treninga, traži zatvoren trening za javnost, a onda mi ovdje imamo sažetak i bitne informacije sa svakog treninga, te iste čita tko god poželi.

Rekao sam da ću popričati sa adminom...

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #88 u: Listopad 02, 2013, 16:39:46 »
  • Citat: "Marin_ri"
    Kad je i gdje? Hvala...:)

Mislim da smo mi u 19 na Rujevici a zvezde u 19 na Kantridi..

Offline GILGAMESH

• Morčić
    • **
    « Odgovori #89 u: Listopad 02, 2013, 17:03:12 »
  • Citat: "TIR669"
    Ja te ovlasti nemam, ali admin ima. I to se odradi u par minuta posla. Sama tema se ne može ograničiti koliko ja znam, ali podforum svakako može. Ograničiti gostima zasad, dakle da je potrebna registracija na forum dok ne smislimo nešto više.

Jer svakako ne bi bilo korektno da Kek tjera novinare s treninga, traži zatvoren trening za javnost, a onda mi ovdje imamo sažetak i bitne informacije sa svakog treninga, te iste čita tko god poželi.

Rekao sam da ću popričati sa adminom...

mozda da se pristup da onima koji su najmanje registrirani godinu dana ili odredenim clanovima(ili oboje) ?