• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Izvještaji sa treninga by Roberto  (Prikazano: 18091 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

brziri

• Gost
Re: Izvještaji sa treninga by Roberto
« Odgovori #90 u: Listopad 02, 2013, 18:00:50 »
  • a koje su to velike tajne?
    da je Kek pričao sa 11 igrača, da su se poslje malo istezali, a onda igrali jedni protiv drugih?
    Možda je najintrigantnije ono sa kornerima i Vargićevim istrčavanjima, ili pak to da su si dodavili lopte na 10 metara iz prve
    ajde nemojte pretjerivati
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #91 u: Listopad 02, 2013, 18:07:10 »
  • Citat: "brziri"
    a koje su to velike tajne?
    da je Kek pričao sa 11 igrača, da su se poslje malo istezali, a onda igrali jedni protiv drugih?
    Možda je najintrigantnije ono sa kornerima i Vargićevim istrčavanjima, ili pak to da su si dodavili lopte na 10 metara iz prve
    ajde nemojte pretjerivati

Ne mislim ja da ce netko nesto strasno saznat ovdje.. nego jednostavno iz respekta prema treneru.. (nebitno bio on Kek ili za 20 godina taj novi koji ce doc :) )

Offline Dejo

• Morčić
    • **
    « Odgovori #92 u: Listopad 02, 2013, 18:24:47 »
  • Bravo Roberto za izvještaje,bilo ih je uvijek fora za pročitat..........i da super izgleda zastava kad je gledaš sa Zapada =D>
    Samo Rijeka

roberto baggio

• Gost
    « Odgovori #93 u: Listopad 02, 2013, 20:38:33 »
  • TRENING 02.10.2013.

Današnji je trening suprotno informaciji u Novom Listu počeo u 17.00h a ne u 19.00h na Rujevici i bio je zatvoren za javnost.

Standardno zagrijavanje, pa ševa u 2 grupe... onda su u 2 grupe odigravali  brza dodavanja cik-cak između sebe i to njih 10-ak je bilo uključeno, naglasak je bio na brzom dodavanju iz prve.

Onda ih je Kek pozvao, cijelu ekipu osim golmana koji su sa Ćaletom radili odvojeno kao i uvijek, podijelio ih je na roze, plave i zelene i postavio u krug promjera cca 25-30 metara...

Plavi su bili s vanjske strane kruga, zeleni i rozi unutra... igrala se kao ševa s time da su se plavi mogli dodavati između sebe naravno ali i sa rozima koji su bili unutar kruga dok su zeleni pokušavali oduzeti loptu kako bi onda oni bili vani a plavi unutra trčali za loptom, i tako su se mijenjali svaki put kad je netko iz kruga presjekao dodavanje i oduzeo loptu... rozi su stalno bili unutra.

Onda je uslijedio najbitniji i najzanimljiviji dio treninga, Kek je igrače podijelio na plave i zelene, golmani su se priključili te se igralo preko cijelog terena 11 na 11.

Zeleni vs Plavi

............................................... Vargić .............................................

Boras .................. Datković ...................... Pokrivač ................ Mitrović

Mujanović .............. Pušić ........................... Meho ..................... Šarba

............................. Krsta ............................ Ces ..............................

.................................. Krama ......................... Ben .......................

Kvržić ......................... Maleš ......................... Močo ............... Breza

Bertoša ....................... Marić ........................ Knez ............... Tomečak

.................................................. Mance ..........................................

Nakon toga su igrači još malo pucali po golu sa 20-ak metara i to je bio kraj.

Teško je uopće reći kakav sastav bi mogao izaći sutra protiv Betisa, imam feeling da će Kek umjesto 4-2-3-1 staviti 4-4-2 a tko će biti u tih 11 teško je reći. Možemo samo pogađati.

Možda ovako :

............................................... Vargić .........................................

.......................... Knežević .......................... Marić ........................
    Tomečak ............................................................................ Bertoša

............................. Močo ........................... Maleš .........................
    Kvržić .................................................................................. Šarba

........................... Benko .......................... Kramarić ........................

Vidjet ćemo. Uspio sam okinut par fotki prije nego mi se baterija ispraznila, jbga zaboravio sam napunit  :D

Ovako je izgledao stadion na Kantridi oko 17.00h popodne, dakle sve je spremno ! idemo Rijeko !

[attachment=2:2i4v26or]DSCN0645.JPG[/attachment:2i4v26or]
    [attachment=1:2i4v26or]DSCN0646.JPG[/attachment:2i4v26or]
    [attachment=0:2i4v26or]DSCN0647.JPG[/attachment:2i4v26or]

roberto baggio

• Gost
    « Odgovori #94 u: Listopad 02, 2013, 20:41:00 »
  • [attachment=1:pv6b6ktx]DSCN0649.JPG[/attachment:pv6b6ktx]
    [attachment=0:pv6b6ktx]DSCN0650.JPG[/attachment:pv6b6ktx]

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #95 u: Listopad 02, 2013, 20:50:17 »
  • Citat: "vlinicx"
    Povedejmo po domaći da sjebemo google.

Ti son sicuro? Me par che allora nisun non capira' un tubo del quel che diso. Forsi xe meio non far robe del genere.
    ;)

EDIT: Roberto tko su bili rozi koji su stalno bili unutra? I da... čini mi se da sutra igramo 442 - plava ekipa s Vargićem na golu.
    « Zadnja izmjena: Listopad 02, 2013, 20:54:11 od Vado mangnar »

Offline aluminijska felga

• Senior
    « Odgovori #96 u: Listopad 02, 2013, 20:50:58 »
  • Ko je bio najbolji na terenu?
    Vražja  mularija

Offline tripice

• Senior
    « Odgovori #97 u: Listopad 02, 2013, 21:05:48 »
  • Bravo Roberto! Svaka čast!!!  =D>

Offline RobiRi

• Morčić
    • **
    « Odgovori #98 u: Listopad 02, 2013, 21:23:53 »
  • Trazite zastitu teme zbog postovanja prema Keku, a prilikom registracije na forum potrebno je upisati ime trenera Rijeke, a tocan odgovor nije Matjaz Kek nego Elvis Scoria  :mrgreen:
    Tisuće želja, na svakoj isto piše  - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše[/b]

http://http://www.lokalpatrioti-rijeka.com

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #99 u: Listopad 02, 2013, 21:26:29 »
  • to je trik pitanje
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline ri__fiume

• Veteran
    « Odgovori #100 u: Listopad 02, 2013, 21:30:48 »
  • Citat: "Vado mangnar"
    Citat: "vlinicx"

Ti son sicuro? Me par che allora nisun non capira' un tubo del quel che diso. Forsi xe meio non far robe del genere.
    ;)

EDIT: Roberto tko su bili rozi koji su stalno bili unutra? I da... čini mi se da sutra igramo 442 - plava ekipa s Vargićem na golu.
    Vado non sta parlar monade, che qua tutti capise el fiuman :)

roberto baggio

• Gost
    « Odgovori #101 u: Listopad 02, 2013, 21:32:34 »
  • Citat: "Vado mangnar"

;)

Mi sa che si dice NESSUNO CAPIRA senza ancora un negativo NON ... ma non sono sicuro quindi forse hai ragione tu  :D

Rozi su bili Močo, Pušić i Maleš ako se ne varam.

I ja mislim da igramo 4-4-2 sutra s time da po meni iz plave ekipe makni Brezu na desnom krilu i tamo stavi Kvržića a na lijevu ide Šarba. No vidjet ćemo tko će na kraju istrčati na teren u 19.00h .

Alu Felgo najbolji na terenu je bio Gashi a onda Močo.

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #102 u: Listopad 02, 2013, 21:33:10 »
  • che cachio parle. non ve capise nesun!
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #103 u: Listopad 02, 2013, 21:35:44 »
  • Koji provokatori, jebala vas Marisol da vas jebala.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline ri__fiume

• Veteran
    « Odgovori #104 u: Listopad 02, 2013, 21:36:50 »
  • Citat: "roberto baggio"
    Citat: "Vado mangnar"

;)

Mi sa che si dice NESSUNO CAPIRA senza ancora un negativo NON ... ma non sono sicuro quindi forse hai ragione tu  :D

Rozi su bili Močo, Pušić i Maleš ako se ne varam.

I ja mislim da igramo 4-4-2 sutra s time da po meni iz plave ekipe makni Brezu na desnom krilu i tamo stavi Kvržića a na lijevu ide Šarba. No vidjet ćemo tko će na kraju istrčati na teren u 19.00h .

Alu Felgo najbolji na terenu je bio Gashi a onda Močo.
    Roberto hehe, ima razlike izmedu dialekta i talijanskog jezika gramatickog.
    Dobro je Vado napisao nisun non capira