• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Popis ozlijeđenih igrača  (Prikazano: 15969 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aluminijska felga

• Senior
Re: Popis ozlijeđenih igrača
« Odgovori #45 u: Listopad 08, 2013, 21:19:21 »
Vidi vraga sada kada smo se riješili nebitne utakmice protiv dinama,brzo su svi ozdravili. Je i Knežević došao iz toplica?
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Vražja  mularija

Offline tripice

• Senior
« Odgovori #46 u: Listopad 08, 2013, 21:26:04 »
Citat: "aluminijska felga"
Vidi vraga sada kada smo se riješili nebitne utakmice protiv dinama,brzo su svi ozdravili. Je i Knežević došao iz toplica?

Vidi vraga, kad treba srat Felga je opet tu. Jel ti bilo teško kad se rušio Stuttgart? Kad mjesecima nismo gubili?

Čovjek je odradio prvi trening i to trčkarajući oko stadiona. Nema njega u pravom pogonu i na utakmicama još 15-2'0 dana, ako ne i više.

Offline aluminijska felga

• Senior
« Odgovori #47 u: Listopad 08, 2013, 21:32:25 »
Citat: "tripice"
Citat: "aluminijska felga"

Vidi vraga, kad treba srat Felga je opet tu. Jel ti bilo teško kad se rušio Stuttgart? Kad mjesecima nismo gubili?

Čovjek je odradio prvi trening i to trčkarajući oko stadiona. Nema njega u pravom pogonu i na utakmicama još 15-2'0 dana, ako ne i više.
Moram ti priznati da mi je falilo malo popljuvati. Rijeka mi je zadovoljstvo,ali volim malo popljuvati,to mi dođe umjesto praxitena.
Vražja  mularija

Offline USF1926

• Veteran
« Odgovori #48 u: Listopad 09, 2013, 04:13:00 »
Na podužoj listi ozlijeđenih ostaje Knežević (leđa), ali ima i novih imena.
– Stradao je Malešov meniskus, ali dodatni pregledi pokazali su da će se vratiti za nekoliko dana. Dobre su vijesti da je Lešković počeo s trčanjem, Jugović je počeo raditi, blizu je povratku, vjerojatno protiv Zadra je Škarabot, a Cesarec se vraća protiv Zmaja. Ne znam koliko će igrati, hoće li početi. Vidjet ćemo – govori Matjaž Kek, trener bijelih.

Offline tripice

• Senior
« Odgovori #49 u: Listopad 09, 2013, 13:04:58 »
Citat: "USF1926"
Na podužoj listi ozlijeđenih ostaje Knežević (leđa), ali ima i novih imena.
Stradao je Malešov meniskus, ali dodatni pregledi pokazali su da će se vratiti za nekoliko dana. Dobre su vijesti da je Lešković počeo s trčanjem, Jugović je počeo raditi, blizu je povratku, vjerojatno protiv Zadra je Škarabot, a Cesarec se vraća protiv Zmaja. Ne znam koliko će igrati, hoće li početi. Vidjet ćemo – govori Matjaž Kek, trener bijelih.

Citat: "tripice"
Maleš i Benko ozljeđeni oko tjedan dana (za Benka me čak ne bi iznenadilo da je patka naših da ne mora ić sa reprezentacijom za koju ionako ne bi igrao, već ostaje doma odmarat). Info koji sam sad dobio na mob od osobe koja zna. Po onome šta Roberto piše, nema ni Mancea zbog neke ozljede.

Kasniš.  :mrgreen:

Dobre vijesti. Jugović, Ces i Škarabot.
« Zadnja izmjena: Listopad 09, 2013, 15:20:12 od tripice »

Offline Shrek

• Junior
    • http://www.arka.com.hr
« Odgovori #50 u: Listopad 09, 2013, 14:22:43 »
Što se tiče alternativne medicine, ja sam više puta bio u rukama "alternativaca", odnosno ljudi koji su ili izvježbali neku alternativnu tehniku/filozofiju, ili su bili prirodno nadareni i da su radili "nešto" što ni sami nisu razumijeli ali je davalo rezultata.

Primjer za ovo zadnje je bila jedna starija gospođa u Novalji, koja se prije "seanse" odnosno tretmana molila Bogu i svojim prstima namještala zglobove. Nažalost, preminula je, ali sam siguran da u gotovo svakoj sredini ima takvih.

Bio sam više puta u Jastrebarskom kod Marinka Smolčića, on ima svoju ordinaciju i profesionalno se time bavi, a preporučio mi ga je bivši igrač Rijeke, iz čega zaključujem da su jedno vrijeme koristili njegove usluge, ali vjerujem više stihijski i po preporukama nego da je postojala formalna suradnja kluba i Marinka. Nije baš jeftin (ponekad je tretman trajao i svega 2-3 min, a nekad i više od pola sata), i uzimao je 300-500 kuna, ali kad znam što je napravio, nije ni puno.

Čuo sam da u Varaždinu postoji neka gospođa, čini mi se da ju zovu ukrajinka koja ubrzava oporavak od ozljeda (za nju su morali čuti Benko, Breza i Mujo), a tamo je i sportsko-medicinski centar Vrbnjak - Ivanković koji pak više nema veze sa alternativom, ali je Vrbnjak kao fizio veoma cijenjen i van hrvatskih okvira.

Offline USF1926

• Veteran
« Odgovori #51 u: Listopad 10, 2013, 03:18:19 »
Jugovic: Pričao sam o tome sa šefom i spomenuli smo utakmicu s »Osijekom« (26. listopada) kao neki datum kada bih se okvirno mogao vratiti.

Matjaž Kek nije umanjio zadovoljstvo visokom pobjedom lošim vijestima iz »klupske ambulante«. Ajayji i Marić po svemu sudeći nisu teže ozlijeđeni.
– Vjerojatno nije u pitanju nešto strašno, mislim da će obojica biti OK.

Offline tripice

• Senior
« Odgovori #52 u: Listopad 10, 2013, 11:14:04 »
Jugovic: Pričao sam o tome sa šefom i spomenuli smo utakmicu s »Osijekom« (26. listopada) kao neki datum kada bih se okvirno mogao vratiti.

Matjaž Kek nije umanjio zadovoljstvo visokom pobjedom lošim vijestima iz »klupske ambulante«. Ajayji i Marić po svemu sudeći nisu teže ozlijeđeni.
– Vjerojatno nije u pitanju nešto strašno, mislim da će obojica biti OK.

[-o<

Znači, još Zd i Lyon bez Jugovića. Ogromno pojačanje. Njegov povratak, kao i Cesov i Datkov, će na puno značit u rotaciji. Ako se ne varam, Škarabot se vraća za Zd.  =D>  Napokon!

Od ključnih igrača, još smo bez Zlome, Toma i Leška. Mara i Maleš bi trebali bit ok do Zd.

Online Marin_ri

• Forza Fiume
« Odgovori #53 u: Listopad 10, 2013, 11:30:51 »
jučer nakon tekme smo malo pričali sa Ayayiem i kaže da nije ništa strašno..malo da je iskrivio zglob ali kao da nije strašno...
NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline koma

• Forza Fiume
« Odgovori #54 u: Listopad 10, 2013, 15:03:34 »
Citat: "Marin_ri"
jučer nakon tekme smo malo pričali sa Ayayiem i kaže da nije ništa strašno..malo da je iskrivio zglob ali kao da nije strašno...

Ja shvatio baš obratno. Nekom tu engleski ne ide, tebi, meni ili ayayiju  8)

a možda sam i ja zajebo al kao da mi se učinilo da je reko nije strašno..a booo...vidjet cemo ovih dana....

Offline Neno91

• Senior
« Odgovori #55 u: Listopad 10, 2013, 15:07:36 »
Citat: "Marin_ri"
ako je iskrivio zglob znači 2 mjeseca pauze, zloma je isto iskrivio zglob i kao prva prognoza tjedan dana, na kraju 2 mjeseca mirovanja  #-o
Ljubim te Varga!

Offline october

• Forza Fiume
« Odgovori #56 u: Listopad 10, 2013, 16:43:32 »
Pa dobro, bolje ađađi nego netko bitan. ionako nije neki AS. A i guramo bez njega već duže vrijeme. Nadam se da nije niš strašno.
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline USF1926

• Veteran
« Odgovori #57 u: Listopad 15, 2013, 03:14:39 »
Zdravstveni bilten

Damir Zlomislić: Stres fraktura u stopalu. Posljednje snimke su pokazale da kosti ne zarašćuju željenim ritmom. Izgubljen do proljeća.
    Marko Lešković: Zbog obnovljene rupture butnoga mišića pauzira više od tri tjedna. Upitno kada će se vratiti na travnjak
    Vedran Jugović: Počeo trenirati nakon dvomjesečne pauze uslijed ozljede ligamenata i čašice nožnoga palca. Još najmanje dva, tri tjedna izvan terena dok se ne pripremi za natjecateljski nogomet
    Aliyju Okechkuwu: Slomio fibulu tijekom nastupa za juniorsku momčad na turniru u Ljubljani. Neće ga biti na terenu do proljetnog dijela sezone
    Luka Marić: Tijekom susreta sa »Zmajom« napukla su mu mišićna vlakna iznad koljena. Pauzira još najamnje nekoliko dana. Možda bude spreman za Lyon
    Dario Knežević Uoči utakmice sa »Dinamom« »stisnula su ga leđa«. Budući da nema pomaka sigurno neće igrati protiv »Zadra«, a upitan je i za utakmicu u Lyonu
    Ivan Tomečak: Istekom utakmice s »Betisom« zaradio rupturu aduktora uslijed čega mu slijedi četiri do šest tjedana stanke. Odradio tek prvi tjedan pauze.

Offline smirena bubica

• Junior
« Odgovori #58 u: Listopad 15, 2013, 11:09:43 »
Zdravstveni bilten

Damir Zlomislić: Stres fraktura u stopalu. Posljednje snimke su pokazale da kosti ne zarašćuju željenim ritmom. Izgubljen do proljeća.
    Marko Lešković: Zbog obnovljene rupture butnoga mišića pauzira više od tri tjedna. Upitno kada će se vratiti na travnjak
    Vedran Jugović: Počeo trenirati nakon dvomjesečne pauze uslijed ozljede ligamenata i čašice nožnoga palca. Još najmanje dva, tri tjedna izvan terena dok se ne pripremi za natjecateljski nogomet
    Aliyju Okechkuwu: Slomio fibulu tijekom nastupa za juniorsku momčad na turniru u Ljubljani. Neće ga biti na terenu do proljetnog dijela sezone
    Luka Marić: Tijekom susreta sa »Zmajom« napukla su mu mišićna vlakna iznad koljena. Pauzira još najamnje nekoliko dana. Možda bude spreman za Lyon
    Dario Knežević Uoči utakmice sa »Dinamom« »stisnula su ga leđa«. Budući da nema pomaka sigurno neće igrati protiv »Zadra«, a upitan je i za utakmicu u Lyonu
    Ivan Tomečak: Istekom utakmice s »Betisom« zaradio rupturu aduktora uslijed čega mu slijedi četiri do šest tjedana stanke. Odradio tek prvi tjedan pauze.

Kopirao sam tvoj post na početak teme...
"Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline Vedran

• Forza Fiume
« Odgovori #59 u: Listopad 15, 2013, 11:17:30 »
Ajde, barem nam se Škarabot vratio, iako se Bertoša i više nego solidno učvrstio u prvih 11.