• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: KUP HRVATSKE U NOGOMETU "HRVOJE ĆUSTIĆ" 2013./2014.  (Prikazano: 101402 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Projekt

• Gost
Re: KUP HRVATSKE U NOGOMETU "HRVOJE ĆUSTIĆ" 2013./2014.
« Odgovori #450 u: Veljača 19, 2014, 22:35:45 »
  • Citat: "Pesekan"
    Kaže Kek da misli da se Kvržić ozbiljnije ozlijedio... Nevjerojatno.

Zbilja nevjerovatno, a odigrao je odličnu utakmicu. Kaže aduktor. To je bilo i Tomečaku ako se dobro sjećam na jesen. Sad mu je nešto drugo. I Mujanović se ozlijedio :)

A mislili smo da smo na lijevoj strani tanki.

Kao što rekoh negdje, najdraža smo igračka nekome gore.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline panda

• Morčić
    • **
      • Samo Rijeka
    « Odgovori #451 u: Veljača 19, 2014, 23:36:29 »
  • Bertoša odličan, par puta je čupao Marića iz gov**a. Izgleda da je on jedini na ovim pripremama nešto radio  :mrgreen:
    Leovac pri prvom dodiru odradio lijep šprint naprijed s loptom, vidi se da zna, i sigurno će biti pojačanje.
    Sharbini li-la, nije me oduševio koliko i neke ovdje, ali je sigurno i imao lošijih izvedbi do sada od ove danas.
    Sve u svemu imali smo dosta šansi, moglo je ovo završiti i s još kojim golom u mreži Osijeka. Ono izležavanje po terenu i neke čudno dosuđene "faulove" neću komentirati.
    Očekujem laganih 0:2 u uzvratu.  8)

Vidim da nitko nije komentirao Marketing NK Rijeke koji su me danas isto ugodno iznenadili s onim "HNK Rijeka navija za Gorski Kotar". Vrlo lijep potez s ljudske strane, mislim da ljudima puno znači, a isto tako vrlo pametan potez s marketinške strane, sigurno će dobiti par lajkova, kako na fejsu tako uživo  =D>  =D>

Projekt

• Gost
    « Odgovori #452 u: Veljača 20, 2014, 00:11:21 »
  • Da, lijepa gesta. Nadam se da ce doci do njih poruka s obzirom na izoliranost i kada ima struje.

Offline spirito_fiuman

• Pionir
    « Odgovori #453 u: Veljača 20, 2014, 00:45:54 »
  • Ima li tko neki link za sažetak utakmice?
    "Ponosan sam što sam trener Rijeke. Ne znaju ljudi koliko ja guštam radeći na Kantridi!" - Matjaž Kek.

Bog i Fiumani, za Riku parićani!

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #454 u: Veljača 20, 2014, 01:42:34 »
  • ja sretan, pobjedi se ne gleda u zube, ja ne znam kako nas taj Osijek moze dobiti, ako se u uzvratu postavimo ovako nema brige, vec za par dana cemo im zabiti par komada.
    Cestitke na trudu , nije se lako vratiti u ritam, polako ali sigurno, ja se stvarno nadam Anasovom proljecu, imamo nekako osjecaj da ce zabit Dinamu ne jedam nego dva komada
    i preskociti ogradu na B tribini lol
    Iznenadila me posjeta ....

Offline ka

• Junior
    « Odgovori #455 u: Veljača 20, 2014, 03:35:42 »
  • ajde probajte iz svih nasih prilika i akcija izbaciti sharbinija pa vidite sta cete dobiti.
    nekima ovdje stvarno nista nije dovoljno.

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #456 u: Veljača 20, 2014, 08:45:26 »
  • istina da anas nije odigrao neku fantasticnu utakmicu,ali svaki njegov kontakt s loptom je sila inteligentna akcija,i slazem se neka odigra u kontinuitetu  ovako i moze samo rast,a od eksplozije ga djeli po mom misljenju samo iskrica,kao da malo samopouzdanja fali.

i da lijepa i humana gesta za gorski kotar
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #457 u: Veljača 20, 2014, 08:47:57 »
  • Šta su uplatili neku lovu ili samo majice??
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #458 u: Veljača 20, 2014, 09:52:44 »
  • Jako humana gesta ako su samo majice stavili. To je ono jedan lajk = jedno dijete ozdravi u Africi. Jedna majica = jedna kuća dobije struju...

Novac od vatrometa se mogao uplatiti za Gorski kotar.

Utakmica jako dobra. Mada, kasnije ću bit plačljivac pa reći nešto drugo. Kek je ovaj puta pogodio sa početnom postavom, nije sve ostalo na riječima pa nije krenuo sa 3 def. vezna nego jednim i pol (Maleš + Moises kao pola). I onda se igra preselila na njihovu polovicu, a ne na našu. To je odmah bolje, neki slučajni Elvisov trokut gdje je često bila lopta nije bio Knežević-Maleš-Močinić već Moises-Anas-Jugović... Osijek nije zaprijetio ozbiljno, možda dva udarca, mada je Vargić to sigurno rješio.

Od drugih igrača, čestitke Kreil...pardon, Moisesu, na prvijencu. Srčan igrač i drago mi je radi njega. Podsjeća me na Kreilacha, po svemu, od stasa, izgleda pa do slavlja. Maleš usporen, nešto kao Brezovec na jesen. Bertoša. =D> Možda je one-hit wonder, ali svaka čast. Mislim da on ima najveća pluća u klubu, odigrao je sve na jesen, a stalno trči po tom beku. Danas opet, tri dana nakon Zadra, radi istu stvar 90 minuta. Samo da ovako nastavi. Kramarić komplicira, Jugović moderan, Kvržić bo. Sve u svemu, srčano i zasluženo, mada je trebalo biti i sigurnije od 1-0.

Evo i tog drugog. Stekao sam dojam da jake momčadi igraju na kvalitetu, a ne na pluća i pritisak. Mi smo danas igrali kao Zadar protiv nas, ali uz bolju tehniku. Očekivao sam bar nekoliko uigranih akcija i više igranja po podu. Čak je i gol pao nakon akcije po podu... Ali dobro, dok budu ovako borbeni bili, biti će dobro. Kada krenu nonšalantno, gubit će se bodovi.

Projekt

• Gost
    « Odgovori #459 u: Veljača 20, 2014, 10:10:57 »
  • Novac Gorskome kotaru trebamo dati mi preko onih šupaka što kupuju aute od pola milijuna kuna, a ne katica (Miško) za svaki propali ku.rac u Rijeci.

Pa bilo je akcija stvarno dobrih i uigranih. Dobro ne mogu 2-3 povezana dodavanja nazvati akcijom svaki put, ali izrodile su se prilke koje nisu realizirane. Ja bi tvome trojcu M.A.J doao i Kvržića - dakle MAJK-a. Jer vidi se iz aviona kada dodaju iz prve ili najviše druge, točno bez gledanja. Nasuprot nekoliko 3-4-5 štopanja, dizanja glave i dodavanja prvome do sebe.
    « Zadnja izmjena: Veljača 20, 2014, 10:13:46 od Projekt »

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #460 u: Veljača 20, 2014, 10:12:58 »
  • Ja zamjeram klubu što nije bilo minute šutnje za Mintu. Ipak je ovo bila prva utakmica na njegovoj Kantridi otkad nas je,nažalost napustio.

Offline tripice

• Senior
    « Odgovori #461 u: Veljača 20, 2014, 10:16:28 »
  • Citat: "Hell Sin key"
    Ja zamjeram klubu što nije bilo minute šutnje za Mintu. Ipak je ovo bila prva utakmica na njegovoj Kantridi otkad nas je,nažalost napustio.

Slažem se. Kiks organizacije.

Zato najodaniji nisu zaboravili legendu rječkog i primrskog nogometa.

« Zadnja izmjena: Veljača 20, 2014, 10:38:40 od tripice »

Offline zlobin

• Veteran
    « Odgovori #462 u: Veljača 20, 2014, 10:23:11 »
  • Citat: "tripice"
    Citat: "Hell Sin key"
    Ja zamjeram klubu što nije bilo minute šutnje za Mintu. Ipak je ovo bila prva utakmica na njegovoj Kantridi otkad nas je,nažalost napustio.

Slažem se. Kiks organizacije.

to sam i ja pomislio kad je Armada digla šetalicu, jbt trebalo je na početku odat počast....

piše u NL danas da se je neki ekspert sa B tribine derao Juričiću za Moisesa, gdje si ga našao... Šta bi ti ljudi htjeli, da čovjek uđe i odmah zavalja 10 igrača, zabije 5 golova...

jbeni nogometni eksperti
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline gr00ve

• Junior
    « Odgovori #463 u: Veljača 20, 2014, 10:56:23 »
  • Citat: "miami"
    Iznenadila me posjeta ....

I mene. Očekivao sam onu krajnju mizeriju od 2-2,5 tisuća ljudi, na kraju mislim da se skupilo blizu 4 tisuće duša  =D>

Jugović je isto fino odigrao. Brzo se riješava lopte, a svaka lopta koju pošalje ima smisla, nije igrač od alibi dodavanja.

Još samo da dodam, iznenadio me Moises trkom i zalaganjem. Igrači iz Južne Amerike često znaju kaskat na tom polju a odudarat tehnikom, potezom, udarcem. Njihova liga je dosta nonšalantnija od naše, nogomet koji više teži napadu i obrani nego što teži nekoj rovovskoj borbi na sredini terena i onda ti igrači često nemaju naviku ni spremnost trčanja 90' i podređivanja konceptu cijele ekipe. Moises se postavljao točno po formaciji, puno je trčao, nudio se, super. A vjerujem da nije još pohvatao sve konce.  :) Gol koji je zabio ne izgleda bogzna šta, ali kad se sjetim koliko je Alispahić imao tih otvorenih udaraca sa 14m ili Krstanović, dođe mi slabo gdje bi oni to šutnuli.

Ajmo dalje, u nedjelju ih moramo razbit i u prvenstvu.  :arrow:
    Nikad kao Bane...

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #464 u: Veljača 20, 2014, 10:57:32 »
  • Citat: "spirito_fiuman"
    Ima li tko neki link za sažetak utakmice?

radio jučer, također bi volio pogledati, ili cijelu ili sažetak?

na yubitou ima snimka koja kao da je kodirana..