• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNS mafija,moderni nogomet,zakon o navijačima...  (Prikazano: 88439 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline october

• Forza Fiume
Re: HNS mafija,moderni nogomet,zakon o navijačima...
« Odgovori #120 u: Listopad 17, 2013, 21:36:26 »
Citat: "gr00ve"
Mišljenja sam da se mnogi trude zažmirit na oba oka samo kako nebi morali odustajati od ove euforije i radosti koja vlada na Kantridi. Siguran sam, da je Rijeka rezultatski trenutno loša (na razini prošlih godina) da bi 90% vas koji opravdavate ovo uvođenje torture bilo među oštrim protivnicima cijele ove priče.  :wink:

To je to.

Ali ponavljam, meni je i 93 na kiši protiv nk qurtza i 300 zgubidana bilo fenomenalno. Tako da me ova euforija ne pere. Promatram i čekam da vidim kamo ovo sve vodi.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline ri__fiume

• Veteran
« Odgovori #121 u: Listopad 17, 2013, 21:46:33 »
@aazinho ostanimo na ovome, ti imas svoje misljenje ja svoje.
Samo cu ti odgovorit da ja armadu ne smatram krivu za neredu na hajduku nego nasu upravu i torcidu.
Em se niko nije ispricao em sad uvode popisivanje navijaca a to sigurno ne ide radi centralne tribine popisivanje.
Naravno da ne podrzavam tucu na tribini ali ove dogovorene zasto ne ko hoce ide ko ne ne ide.
Blazen tvoj zivot ako ti je mulac sto krade cokoladu najveci problem. Vidis ima u hr. koji su milione pokrali ali vecina ljudi osuduje ko i ti mulce sto uzmu 20 kuna.
I to mulac odr da se pokaze starijem ili ga obicno ti stariji posalju.
Ali dobro strpi se jos malo moci ces bit na sjedecem stadionu gdje ti galama nece smetat nit mulci po benziskima.
Htijeli ste skoro svi ovdje baklje ipak je to obicaj i bez toga ne ide, sada mozda ipak nam maknu stijene pa nam ubiju romantiku, dusu nam skinu. Na kraju sto zelite moderan nogomet bez baklji i navijaca koji sjede i ko roboti pljescu jer ide sve prema tome.

Offline standby

• Forza Fiume
« Odgovori #122 u: Listopad 17, 2013, 21:49:24 »
Ono što je Mamić dosad radio prema BBB nas od ove subote čeka i na Kantridi, identično, copy-paste. To što je tebi identična stvar u Maksimiru tortura, a na Kantridi uvođenje reda, to je drugi par rukavi. Odluči se, je li jedno ili drugo. Ili Mamić uvodi reda na Maksimir ili Mišković kreće sa torturom na Kantridi. :)

Mišljenja sam da se mnogi trude zažmirit na oba oka samo kako nebi morali odustajati od ove euforije i radosti koja vlada na Kantridi. Siguran sam, da je Rijeka rezultatski trenutno loša (na razini prošlih godina) da bi 90% vas koji opravdavate ovo uvođenje torture bilo među oštrim protivnicima cijele ove priče.  :wink:

Ne znam gdje si nasao sličnost Kantrida - Maksimir? Da li je nekome na Kantridi zabranjeno da kupi ulaznice? Postoji li lista nepogodnih za karte? Brkate lončiće. Što se pak tiče gostovanja lijepo je rečeno da će klub svima omoguciti vaucere (dapače danas tokom popodneva sam čuo da će se moći telefonski dat podatke i to je to). Naravno ako neka budaletina napravi sranje na gostovanju što bi mu trebalo dati lentu i čestitat? Ko mu hebe mater, nek se jebe i nek gleda iz postaje ubudeće. (Kao sto bi trebalo 90% istočne tribine iz tovarlanda..). Najbolji su mi komentari u kojima se "oni" boje ultrasa i da će ih oni spriječiti u kriminalu. Kojim kriminalom se to Rijeka bavi? Ili netko opet ima halove??
Drugo s obzirom na nagli rast popularnosti Rijeke i veliku vjerojatnost da će se unutar godinu-dvije stvarno napadat prvenstvo (osim ako nas naravno prije ne ubije paranoja i vratimo se borbi sa nedeliscem) i da će oko kluba počet cirkulirat više od 5000 fanatika logično je da se nekako mora ograničiti broj kupljenih karata (naravno nikom nije palo napamet da ako se budemo borili na proljece za prvo mjesto da ce ljudi kupovati po 100karti - vidi Stuttgart). Isto tako s obzirom na događaje u zadnjem derbiju logično je bilo i da će se osjetiti neka reakcija HNS, ne sa ciljem neke promjene nego jednostavno moraju nesto napravit da bi ljudi rekli vidi reagirali su.. Sve u svemu puno vas (pretpostavljam Ultrasa) reagiralo je kao da se nesto dogadja a zapravo sve je isto samo sto ćemo stvarno imat malo vise reda u sustavu. Pa ako to natjera dvojicu da razmisle prije nego sljedeći put bace kamen na drugo ljudsko biće, eto nešto pozitivno smo napravili..

@ri_fiume da li bi ti radje da se bacaju baklje i da svako toliko neki kreten ispali raketu prema drugoj tribini (bogu hvala i to sam dozivio na Kantridi) ili bi da se navija i zivi nogomet kao protiv Betisa. Neznam sto vas muci "popisivanje", ionako smo svugdje na listama, pa koga boli kurac ako ce nas i ovdje imat na jednoj..(jedino ako vam nije do cirkusa...)

Offline aahzinho

• Junior
« Odgovori #123 u: Listopad 17, 2013, 22:12:01 »
Citat: "ri__fiume"
@aazinho ostanimo na ovome, ti imas svoje misljenje ja svoje.
Samo cu ti odgovorit da ja armadu ne smatram krivu za neredu na hajduku nego nasu upravu i torcidu.
Em se niko nije ispricao em sad uvode popisivanje navijaca a to sigurno ne ide radi centralne tribine popisivanje.
Naravno da ne podrzavam tucu na tribini ali ove dogovorene zasto ne ko hoce ide ko ne ne ide.
Blazen tvoj zivot ako ti je mulac sto krade cokoladu najveci problem. Vidis ima u hr. koji su milione pokrali ali vecina ljudi osuduje ko i ti mulce sto uzmu 20 kuna.
I to mulac odr da se pokaze starijem ili ga obicno ti stariji posalju.
Ali dobro strpi se jos malo moci ces bit na sjedecem stadionu gdje ti galama nece smetat nit mulci po benziskima.
Htijeli ste skoro svi ovdje baklje ipak je to obicaj i bez toga ne ide, sada mozda ipak nam maknu stijene pa nam ubiju romantiku, dusu nam skinu. Na kraju sto zelite moderan nogomet bez baklji i navijaca koji sjede i ko roboti pljescu jer ide sve prema tome.

nema problema...nije ni meni cilj da ovo preraste u svađu. nemoj misliti da te mojim postovima napadam.
Ne smatram ni ja armadu krivcima za ove zadnje nerede. To nisam nigdje rekao.
Ali ipak mi nemoj reći da u zadnjih 20tak godina armada nije nikad ništa započela. A ovaj dodatni propis je indirektna posljedica takvih nereda i apsolutno krivo postavljenog državnog aparata koji to nije znao spriječiti (kao ni hrpu drugih stvari u ovoj državi, da ne misliš da navijače smatram najvećim zlom).
Naravno da ne ide radi centralne tribine. Na kojem stadionu su kod nas neredi izbili na centralnoj tribini?
i tebi je to normalno da se 50tak ljudi nađe na nekoj livadi i ide ubiti boga jedni u drugima zbog tako banalne stvari kao što je nogometni klub? nisu u stanju naći neki kreativan način za rješavanje viška hormona i frustracija i očitog manjka mozga? jel mi to pričamo o ljudima ili o krdu divljih svinja?
Nije mi to najveći problem u životu. Ali zašto bi trebao podržavati takvo ponašanje?
Uzmi hipotetsku situaciju...neki mulac ti u subotu navečer ukrade auto iz čiste obijesti (ili kako bi impresionirao neku curicu) kako bi se provozao po gradu, ali ga uspije zakucati u drvo i fino slupati. Hoće li ti i taj klinac biti simpatičan?
Gle, ja ću se osobno smatrati promašajem kao otac, ako će se moj klinac htjeti dokazivati nekom idiotu, na način da krade sladolede i čokoladice.

Offline sax

• Forza Fiume
« Odgovori #124 u: Listopad 17, 2013, 22:24:32 »
Citat: "standby"
Tovarima i medijima je trebalo skoro 2 godine da pocnu razjebavat jedinu zdravu stvar u hrvatskom nogometu. Stvarno su mocni.. 100 puta ponovljena laz ubrzo postane istina.. i onda veliki navijaci pocnu svoj klub nazivat filijalama a par dana kasnije busaju se u borbi za taj isti svoj klub..naravno u stvarnosti se nista ne mijenja samo paranoja postaje sve veca iako je jedino sto se dogadja da im klub pomalo ide u nivo koji inace gledaju na tvu, a oni navikli na seosku zadrugu.. jbg morat ce misko za neke jednom tjedno na tv, radiu i novinama ponovit da nema nikakve veze sa mamicem..
isto tako fascinantno je kako ljudi uopce nalaze zajednicke tocke rijeci i dinamu, a u nicemu nismo slicni kao projekti..

=D>

Odkuda više crpiš energiju?

Offline ri__fiume

• Veteran
« Odgovori #125 u: Listopad 17, 2013, 22:31:12 »
@aazinho ma naravno da nema svade svi navijamo za isti klub.

Offline Senad Brkić

• Veteran
« Odgovori #126 u: Listopad 18, 2013, 00:34:27 »
groove, ajmo okrenut priču. kad se nešto radi na EL utakmicama, to je ok. na HNL to isto postaje kopija Maksimira. Ne shvaćam i nikad neću. Da neko misli dić ruke od kluba samo tako?
Svi živi smo osjetili tu ogromnu pozitivu oko kluba, i sa zapada je bila ova poruka zabranjena na Ruglu. Apsolutno svi smo primijetili da je naš klub sušta suprotnost plave prćije i tuge s juga i onda me tip kojeg sam vrlo rado čitao vozeći slalom među tovarskim izhrakotinama uvjerava da bajke Dee Redžić i jadnih ljubomornih orjunaških smradova imaju nekog utemeljenja.
Ljudi, šta da vam kažem... Da, jedan multimilijunaš riskira svoju reputaciju da drži ljestve jednom običnom balkanskom šibicaru. I krajnji cilj mu je eliminirat Armadu sa zapada, da bi Uefa uživala na praznim stadionima i trljala ruke od profita.
Ne znam više šta da napišem, odustajem od ove diskusije. U svakom slučaju, tovarima iskrene čestitke. =D>  =D>  =D>
Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline miami

• Veteran
« Odgovori #127 u: Listopad 18, 2013, 03:24:10 »
Ja se is to pitam tko je ovdje je lud , citajuci vecinu komentara slabo mi dođe , čitam ovaj forum godinama ali ovo nisam očekivao iskreno. Napokon NETKO vodi klub kako treba i želi stvari postaviti na svojem mjesto , ma ustvari koda je bitno sto 20 ljudi sa 500 misli , onaj tko želi i dalje će ići na tekme, ništa ga neće spriječiti , a mi čim prije prestanemo uspoređivati sa Mamicem bit će nam bolje, i da stvarno se nadam da Misko ne čita forum ili barem većinu komentara .
Nije mi želja nikoga povrijediti niti omalovažavati, svatko ima svoje mišljenje , možda je lako meni srati iz daleka .
Forza Fiume , idemo dobiti Zadar sa 7000 ljudi na Kantridi !

Citat: "Senad Brkić"
groove, ajmo okrenut priču. kad se nešto radi na EL utakmicama, to je ok. na HNL to isto postaje kopija Maksimira. Ne shvaćam i nikad neću. Da neko misli dić ruke od kluba samo tako?
Svi živi smo osjetili tu ogromnu pozitivu oko kluba, i sa zapada je bila ova poruka zabranjena na Ruglu. Apsolutno svi smo primijetili da je naš klub sušta suprotnost plave prćije i tuge s juga i onda me tip kojeg sam vrlo rado čitao vozeći slalom među tovarskim izhrakotinama uvjerava da bajke Dee Redžić i jadnih ljubomornih orjunaških smradova imaju nekog utemeljenja.
Ljudi, šta da vam kažem... Da, jedan multimilijunaš riskira svoju reputaciju da drži ljestve jednom običnom balkanskom šibicaru. I krajnji cilj mu je eliminirat Armadu sa zapada, da bi Uefa uživala na praznim stadionima i trljala ruke od profita.
Ne znam više šta da napišem, odustajem od ove diskusije. U svakom slučaju, tovarima iskrene čestitke. =D>  =D>  =D>

Offline robigno

• Veteran
« Odgovori #128 u: Listopad 18, 2013, 05:14:54 »
Osobnu kartu ionako moraš svugdje pokazat. Osobno mi je totalno nelogično da ja mogu kupit 5 karat
i dat ih kome hoću. To je više mazanje očiju. Mi ono kao radimo. A to da se pretvaramo u policijsku državu
je nažalost trend:

http://www.netokracija.com/gdje-vam-je- ... -zna-57514

Po tome bi trebali i smartphone pobacat.
Ako će gostovanja ić preko kluba onda bi klub trebao riješit sa policijom da se smanji i njihov dril i zajebavanje.

Offline gr00ve

• Junior
« Odgovori #129 u: Listopad 18, 2013, 09:36:30 »
Citat: "Senad Brkić"

Nema to veze s tovarima. Tovari su čopor hijena koje se hihoću, laju i reže i traže nekog slabijeg od sebe da se pokažu jako opasne, a u stvarnosti ih spraši jedna odrasla lavica. Kad ih lavica spraši, podviju rep, ali se i dalje hihoću, laju i reže.

Ja sam nezadovoljan ovom pričom u sebi, neovisno o ikome. Imam temelja za sumlju kako predsjednik NK Rijeke, Mišković, preblisko surađuje sa Zdravkom Mamićem. Ne mislim da mu on drži ljestve niti da mu "puši pimpek ispod stola" ( :lol: ) , ali se pitam zbog čega smo baš mi prvi uveli ovaj novi zakon odmah nakon Maksimira, a Miško je predsjednik Udruge? A to je samo kap koja je prelila čašu nakon svih predhodnih suradnji.

@standbay, 100 puta ponovljena laž zbilja zna postat istina. Pitam ja tebe, gdje je tu laž kada imamo dokaze crno na bijelo? Jednostavno, istina je da Mišković (i njegov klub, dakako) nije ostao neutralan unutar ove nogometne močvare već se izravno i javno priključio jednoj strani močvare, a to je šef močvare i najveći grobar hrvatskog nogometa a ujedno i najveći grobar NK Rijeke, Zdravko. Zajedno su, jebhiga, ajmo ne bit djeca i pravit se da ne vidimo.
Netko će to osudit, netko neće. Svatko ima svoje poglede na sport, na klub, na moral.
Isto kao što ja imam pravo gnušat se na ovu situaciju, tako se netko drugi ima pravo divit ovoj situaciji i drkat na nju. Briga me. Niti ću ja nekoga tjerat da samnom upozori na ovaj apsurdni zakon niti će mene netko tjerat da s njim zviždim na Armadinu bakljadu.

Neću ja sad prestat odlazit na Kantridu, ako bude trebalo dat ću im i tu prokletu osobnu, ali da ću šutke preć preko ovoga, neću. S guštom idem sutra dole zaderat mu se "Jebo te Mamić", čisto iz svog unutarnjeg mira. Mišković (odnosno SS) je vlasnik kluba, ali mu svi potrošeni milijuni propadaju ako izgubi navijače. Iz tog razloga mu preostaje isključivo i samo da sluša direktive sa tribina jer u suprotnom mu slijedi propast i želim se još jednom uvjerit da je i on svjestan toga :)
Nikad kao Bane...

Offline aahzinho

• Junior
« Odgovori #130 u: Listopad 18, 2013, 10:46:18 »
Ja sam nezadovoljan ovom pričom u sebi, neovisno o ikome. Imam temelja za sumlju kako predsjednik NK Rijeke, Mišković, preblisko surađuje sa Zdravkom Mamićem. Ne mislim da mu on drži ljestve niti da mu "puši pimpek ispod stola" ( :lol: ) , ali se pitam zbog čega smo baš mi prvi uveli ovaj novi zakon odmah nakon Maksimira, a Miško je predsjednik Udruge? A to je samo kap koja je prelila čašu nakon svih predhodnih suradnji.

@standbay, 100 puta ponovljena laž zbilja zna postat istina. Pitam ja tebe, gdje je tu laž kada imamo dokaze crno na bijelo? Jednostavno, istina je da Mišković (i njegov klub, dakako) nije ostao neutralan unutar ove nogometne močvare već se izravno i javno priključio jednoj strani močvare, a to je šef močvare i najveći grobar hrvatskog nogometa a ujedno i najveći grobar NK Rijeke, Zdravko. Zajedno su, ***, ajmo ne bit djeca i pravit se da ne vidimo.
Netko će to osudit, netko neće. Svatko ima svoje poglede na sport, na klub, na moral.

ajd odluči sam sa sobom imaš li temelja za sumnju o suradnji Miškovića i Mamića ili imaš dokaze crno na bijelo?
Ako imaš dokaze o tome da se Mišković priključio Mamiću, onda ih slobodno iznesi tu.

I po čemu zaključuješ da se priključio Mamiću?
Po tome što je postao predsjednik udruge prvoligaša?
A šta bi trebao raditi? Ući u nogometni klub, postaviti se kao turbo pravednik i ispasti zadnja budala?
Na koji način bi trebali kao klub funkcionirati? Svadjati se sa svima, bahatiti i postavljati kao sveci? Eno ti dole južno tovara, pa vidi kako njihov način funkcionira. A oni su među zadnjima koji mogu glumiti pravednike kod nas. Sjeti se kako je Maleš prošao.
Ili bi možda i trebali raditi kroz sustav i čekati negdje priliku da se sustav sredi?
Po tome što je kupio igrače dinama, a da nije objavio uvjete po kojima su prešli kod nas?
Gdje piše da se mora tovarima i javnosti podnositi izvješće pod kojim uvjetima je neki igrač promijenio klub? Tu su svi nasjeli na tu tovarsku propagandu i odmah vide urotu i zavjeru.
Koliko se sjećam tovari su bili zainteresirani za Maleša i pregovarali su s njim, ali je čovjek odabrao nas. Da je potpisao za Hajduk, bi li onda odmah hajduk proglasili dinamom 3?
Ljudi su već davno ovdje na forumu zdravorazumski i logično napisali da je sasvim logično da svi ti igrači radije odaberu nas, koji smo uređeni klub u kojem su plaće redovite, pretpostavljam i veće nego u 'ajduka, gdje se također pruža mogućnost igranja europskih utakmica i kroz sezonu-dvije napada na titulu prvaka.
A Mamić je nemojmo zaboraviti, ipak prventsveno trgovac, a tek onda direktor kluba. Čovjek se htio riješiti balasta igrača koji mu ne igraju, polako i sigurno grickaju klupski budžet i ne smatra ih dovoljno perspektivnim za daljnju prodaju ili nema ugovor s njima pa ne računa na nekakav postotak od njihova transfera. Ovako se riješio njihovih plaća, poslao ih u momčad u kojoj će više-manje redovito igrati i možda se čak i prodati van (lako moguće da je uvjetovao i postotak od budućeg transfera, kako bi dodatno zaradio na njima, a na što hajduk sigurno ne bi pristao da je on tražio te igrače), a ne zauzimaju mjesto njemu "perspektivnim" igračima (niti u dinamu, niti u lokomotivi).
I vjerojatno je procijenio da mu i sa svim tim igračima ove sezone ipak nećemo predstavljati prijetnju u borbi za naslov (a i ako budemo predstavljali, lako on to sredi preko sudaca). Možda se zaj***o, a možda i ne, vidjet ćemo.
Mi smo vjerojatno svjesno žrtvovali nekakvu potencijalnu zaradu na tim igračima, jer su nam ipak trebali kvalitetni igrači odmah ove sezone za popunjavanje momčadi (radi paralelnog nastupa u europi i doma). A zaradu od transfera prije tražimo preko osječana (Leškovića, Kvržića i Jugovića), a ne preko Alispahića, Brezovca i Krstanovića. Kramarić i Tomečak su ipak posebna priča.

Zašto misliš da bi Mišković upao u kolo s Mamićem? Da izvlači novac od transfera? Dam se kladiti u lijevo jaje da Miško u Nigeriji zaradi u godinu dana više nego što će zaraditi preko transfera bilo kojeg od ovih igrača. Nemojmo se zavaravati da će se tu raditi o nekakvim basnoslovnim ciframa u kojima će pokriti budžet kluba i strpati sebi milijune u džep i da će Rijeka ikad okretati lovu na transferima kao Dinamo. Neće više ni Dinamo okretati tu lovu kao proteklih godina, a on je institucionalno i organizacijski svjetlosnim godinama ispred nas.
Tu je sasvim očito da su prvenstveni ekonomski interes Miška (a onda možda posredno i Volpija) dodatni sadržaji na Kantridi u sklopu novog stadiona. Klub je tu iz 3 razloga.
Kao prvo, preko kluba se dolazi u mogućnost gradnje i korištenja svih sadržaja na Kantridi. Kad bi Miško dobio mogućnost graditi hotel i komercijalne sadržaje u uskom obalnom pojasu koji je pomorsko dobro usred 3. najvećeg grada u Hrvatskoj?
Kao drugo, rezultatski uspješan klub oko kojeg vlada dobra atmosfera će pripomoći podizanju atraktivnosti tog prostora (jer nije isto kad ti tom prostoru vikendom gravitira 1500 ljudi ili kad gravitira 10000 ljudi) i time njegovoj većoj komercijalnoj isplativosti
Kao treće, prilično sam siguran da pored ekonomskog interesa, Miško stvarno ima strast i ljubav prema ovom klubu i da mu je između ostalog stalo i do njegovih rezultata. Jer da nema toga, vjerujem da bi čovjek odabrao ili neku drugu državu ili neku drugu lokaciju da okreće lovu bez ovakve gnjavaže.

Offline smirena bubica

• Junior
« Odgovori #131 u: Listopad 18, 2013, 10:52:47 »

Neću ja sad prestat odlazit na Kantridu, ako bude trebalo dat ću im i tu prokletu osobnu, ali da ću šutke preć preko ovoga, neću. S guštom idem sutra dole zaderat mu se "*** te Mamić", čisto iz svog unutarnjeg mira. Mišković (odnosno SS) je vlasnik kluba, ali mu svi potrošeni milijuni propadaju ako izgubi navijače. Iz tog razloga mu preostaje isključivo i samo da sluša direktive sa tribina jer u suprotnom mu slijedi propast i želim se još jednom uvjerit da je i on svjestan toga :)

a s tribina svi isto misle il?
evo ja nemam nikakav problem sa tom strašnom represijom. Ne smeta mi pokazat osobnu, a definitivno mi ne smeta individualizacija krivnje za bilo kakve buduće nerede čemu je ovo prvo zapravo (nedorađeni) preduvjet. Tako da ono što je nekome valjda propast, nekome je napredak. Meni je drago kojim putem klub ide i žao mi je samo da tamo ne ide brže i efikasnije, ali sudeći po otporu na koji nailazi sa raznih strana to me ni ne čudi.
Vi slobodno izražavajte nezadovoljstvo razvojem situacije, ali nemoj molim te predlagat da cijele tribine to misle. Ima nas sa različitim mišljenjima i vizijama oko kluba na tribinama.
"Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline jani

• Veteran
« Odgovori #132 u: Listopad 18, 2013, 10:57:53 »
Razumijem protivljenje protiv legitimiranja ali samo kao generalnog pravila (nažalost u tom smjeru ide svijet).
S druge strane, zašto se zatvaraju oči na nedopuštena ponašanja s naše strane? Treba biti realan i neke stvari (kao tučnjave, gađanja,...) treba jednostavno odstraniti sa sportskih terena. Kad na utakmicu dođem s klincem ne želim da dijete gleda naguravanja, tuče, ...  meni je svejedno ako ga pogodi kamen sa zapada ili sa istoka (ne bih imao razumijevanja za nikog).

Naravno da će sada neko pitati a šta ja očekujem od nogometne utakmice, a ja imam samo jedan odgovor: nogometnu utakmicu.
Razumijem da je netko naučio da je utakmica event gdje se mogu isprazniti, ispuhati, iživiti... njima prijedlog: nađite nešto ženskog roda ili se naučite ispuhati bez da ikog drugog ugrožavate.

Ja ove mjere vidim samo kao vatrogasna privremena riješenja (što ne znači da ih podržavam, ali nešto treba napraviti). I gostovanja i npr. piva bi trebale biti normalna stvar da nema nekih devijantnih ponašanja.
Očekujem da će, kad se izbace nasilna ponašanja sa sporta, biti gušt u opuštenoj atmosferi ići na sportski događaj.

Nasuprot tome, ne razumijem ljude koji ove mjere tumače kao da je naš klub isto što i Dinamo, da je naša uprava isto što i ZM,...
Miško me ugodno iznenađuje, jer ne skuplja lake punte na populizmu. Dapače, ponekad kad je neka mjera nepopularna ali ispravna, s mudima stane iza nje. To je odlika moralnih, većih igrača.

Offline aahzinho

• Junior
« Odgovori #133 u: Listopad 18, 2013, 10:58:07 »
Citat: "smirena bubica"
a s tribina svi isto misle il?
evo ja nemam nikakav problem sa tom strašnom represijom. Ne smeta mi pokazat osobnu, a definitivno mi ne smeta individualizacija krivnje za bilo kakve buduće nerede čemu je ovo prvo zapravo (nedorađeni) preduvjet. Tako da ono što je nekome valjda propast, nekome je napredak. Meni je drago kojim putem klub ide i žao mi je samo da tamo ne ide brže i efikasnije, ali sudeći po otporu na koji nailazi sa raznih strana to me ni ne čudi.
Vi slobodno izražavajte nezadovoljstvo razvojem situacije, ali nemoj molim te predlagat da cijele tribine to misle. Ima nas sa različitim mišljenjima i vizijama oko kluba na tribinama.

baš to, vidim da bi i kod nas neki htjeli da ulica vodi klub. Nek se ulica organizira, kupi većinski paket dionica kluba pa nek upravlja njime.

Offline toshiro75

• Pionir
« Odgovori #134 u: Listopad 18, 2013, 11:15:53 »
Citat: "jani"
Razumijem protivljenje protiv legitimiranja ali samo kao generalnog pravila (nažalost u tom smjeru ide svijet).
S druge strane, zašto se zatvaraju oči na nedopuštena ponašanja s naše strane? Treba biti realan i neke stvari (kao tučnjave, gađanja,...) treba jednostavno odstraniti sa sportskih terena. Kad na utakmicu dođem s klincem ne želim da dijete gleda naguravanja, tuče, ...  meni je svejedno ako ga pogodi kamen sa zapada ili sa istoka (ne bih imao razumijevanja za nikog).

Naravno da će sada neko pitati a šta ja očekujem od nogometne utakmice, a ja imam samo jedan odgovor: nogometnu utakmicu.
Razumijem da je netko naučio da je utakmica event gdje se mogu isprazniti, ispuhati, iživiti... njima prijedlog: nađite nešto ženskog roda ili se naučite ispuhati bez da ikog drugog ugrožavate.

Ja ove mjere vidim samo kao vatrogasna privremena riješenja (što ne znači da ih podržavam, ali nešto treba napraviti). I gostovanja i npr. piva bi trebale biti normalna stvar da nema nekih devijantnih ponašanja.
Očekujem da će, kad se izbace nasilna ponašanja sa sporta, biti gušt u opuštenoj atmosferi ići na sportski događaj.

Nasuprot tome, ne razumijem ljude koji ove mjere tumače kao da je naš klub isto što i Dinamo, da je naša uprava isto što i ZM,...
Miško me ugodno iznenađuje, jer ne skuplja lake punte na populizmu. Dapače, ponekad kad je neka mjera nepopularna ali ispravna, s mudima stane iza nje. To je odlika moralnih, većih igrača.

=D>  Od riječi do riječi ...