• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 13. Kolo: RIJEKA - Zadar 19.10.13. 15h  (Prikazano: 23989 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
Re: 13. Kolo: RIJEKA - Zadar 19.10.13. 15h
« Odgovori #90 u: Listopad 19, 2013, 18:51:16 »
Citat: "standby"
Citat: "DIONIZ"
Citat: "standby"
Za koga ovi navijaju  na zapadu? Pravosudje i vlastite interese ili Rijeku..
Ubij se,samo to ću ti reć. Za koga ti navijaš,šta ti nisi pustio svoj glas kada već popuješ?

Jer sam eto ocito greskom zavrsio na zapadu na navodnoj navijackoj tribini a svi znamo kako tamo zavrsavaju drugacija misljenja..ne treba mi druzenje sa osobom koje ima iq sobne temperature..
S obzirom na to koliko sereš,nadam se da si ti jedan od tih koje su uhvatili u "drugačijem mišljenju". Ako ne,eto ti prilike da drugi put javno izneseš svoje mišljenje pred tim navijačima,umjesto šta se zabiješ iz monitora i sereš po nečemu o čemu nemaš pojma.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Neno91

• Senior
« Odgovori #91 u: Listopad 19, 2013, 18:52:00 »
Zar ce zasad bit nova praksa imat 2 koreografije na stadionu, jedna sa Istoka jedna sa Zapada  :mrgreen: Ugodno iznenadjen sa nejači i povampirenih majki s djecom na Istoku  :lol:
Ljubim te Varga!

Offline smirena bubica

• Junior
« Odgovori #92 u: Listopad 19, 2013, 19:06:49 »
S obzirom na to koliko sereš,nadam se da si ti jedan od tih koje su uhvatili u "drugačijem mišljenju". Ako ne,eto ti prilike da drugi put javno izneseš svoje mišljenje pred tim navijačima,umjesto šta se zabiješ iz monitora i sereš po nečemu o čemu nemaš pojma.

Dioniz mislim da si sa ovom izjavom uspjesno dokazao upravo ono sto je standby napisao. Ili sam te mozda krivo shvatio kada si mu pozelio batine jer drugacije misli od tebe?
"Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline spirito_fiuman

• Pionir
« Odgovori #93 u: Listopad 19, 2013, 19:07:04 »
Meni nedostatak navijanja nije smetao  8)
"Ponosan sam što sam trener Rijeke. Ne znaju ljudi koliko ja guštam radeći na Kantridi!" - Matjaž Kek.

Bog i Fiumani, za Riku parićani!

Offline october

• Forza Fiume
« Odgovori #94 u: Listopad 19, 2013, 19:08:46 »
Citat: "spirito_fiuman"
Meni nedostatak navijanja nije smetao  8)

To je ok mislit ali nekome srat jer ne navija!!!!
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
« Odgovori #95 u: Listopad 19, 2013, 19:14:54 »
Citat: "smirena bubica"

Dioniz mislim da si sa ovom izjavom uspjesno dokazao upravo ono sto je standby napisao. Ili sam te mozda krivo shvatio kada si mu pozelio batine jer drugacije misli od tebe?
Ni on mene ne pozna pa mi je uredno stavio IQ sobne temperature,izmislio nekakve laži,osudio ljude koji daju svoje vrijeme,pare i trud navijajući za Rijeku,a istovremeno proživljavaju represiju,itd. Danas je bio čisto tihi protest protiv svega šta se događa u hrvatkom nogometu od kriminala do represija koje su sve jače,ako se dečku to nije sviđalo mogao je navijat,ko mu je branio? Nikomu ne želim batine niti išta slično i odgovorio sam na uvredu uvredom,ali mi je pun kurac seratora. Kako se više borit protiv kriminala i represije,kada je mirno nije dobro,kada su neredi nije dobro? Najlakše je pravit se mutavi kao da je sve ok i uživat u ovogodišnjim dobrim rezultatima.

Offline lavic

• Veteran
« Odgovori #96 u: Listopad 19, 2013, 19:22:08 »
Citat: "lavic"
J.ebo je ponos grada i nenavijanje. A di je ono "sami protiv svih"? Pa Rijeka igra j.ebem mu mater.
Svi koji serete očito niste nikada osjetili represiju,očito nikada niste bili na gostovanju i niti ne mislite ići. Serete jer vas boli ***,sjednete na svoju centralnu tribinu i od tamo tražite druge da navijaju jer vi sigurno nećete otići i pretrpiti zbog rijeke svu tu represiju. Ma zapravo sram vas je zbog Rijeke pustit glas,a kamoli da bi pretrpili ono šta armada i druge navijačke skupine trpe. Već mi je pun *** da mi redari svaki put guraju prste u šupak,da ne smijem zapalit cigaretu na stadionu zato jer mi uzimaju upaljače,da na gostovanja nikada nisam ušao prije 60te minute a trošim svoj novac i svoje vrijeme da bi gledao nogomet  i navijao za rijeku,da nam ljude policija privodi na zamet i naplaćuje pola prosječne hrvatke plaće zato jer su popili 3 ili 4 pive,još bi sada trebali nekome davati podatke,pa ako ti slučajno istekne posobna ili ako nisi punoljetan ne smiješ pogledat nogometnu utakmicu??
Bolje da se ugase navijačke skupine,pa navijajte vi sa drugih tribina koji ste tu zbog rijeke,samo ne znam ko vam je branio navijat sve ove godine.
Da se razumijemo,nisam neki ultra navijač,niti sam pripadnik armade,ali sam navijač koji voli svoj klub i nije me sram pustit malo glasa zbog kluba,nije mi teško potrošit malo para za gostovanje,ne tražim ništa osim da se prema meni ponašaju ko prema čovjeku,a ne king kongu koji je došao zapalit i razrušit grad.

Slušaj, ja sam uvijek navijao za Rijeku, moj klub. I doma i na gostovanjima, primao prstić u guzu, pokoji kamen u glavu, kasnio na ulaz, i lova koju trošim je moja... I što sada? Moram biti solidaran s tovarima i purgerima?
J.EBE mi se za njih i njihove probleme. Ja, ti, svi mi smo na stadionu zbog Rijeke.

Offline c00lme

• Morčić
  • **
« Odgovori #97 u: Listopad 19, 2013, 19:25:07 »
ovo je post o tekmi rijeka-zadar...al bi samo htio rec,da ovo nisu problemi samo tovara i purgera....i uskoro ce biti i problemi svih nas...nogomet bez navijaca nije nogomet,i to se lijepo vidjelo danas....do 60 minute kazalisna atmosfera....

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
« Odgovori #98 u: Listopad 19, 2013, 19:33:38 »
J.ebo je ponos grada i nenavijanje. A di je ono "sami protiv svih"? Pa Rijeka igra j.ebem mu mater.
Svi koji serete očito niste nikada osjetili represiju,očito nikada niste bili na gostovanju i niti ne mislite ići. Serete jer vas boli ***,sjednete na svoju centralnu tribinu i od tamo tražite druge da navijaju jer vi sigurno nećete otići i pretrpiti zbog rijeke svu tu represiju. Ma zapravo sram vas je zbog Rijeke pustit glas,a kamoli da bi pretrpili ono šta armada i druge navijačke skupine trpe. Već mi je pun *** da mi redari svaki put guraju prste u šupak,da ne smijem zapalit cigaretu na stadionu zato jer mi uzimaju upaljače,da na gostovanja nikada nisam ušao prije 60te minute a trošim svoj novac i svoje vrijeme da bi gledao nogomet  i navijao za rijeku,da nam ljude policija privodi na zamet i naplaćuje pola prosječne hrvatke plaće zato jer su popili 3 ili 4 pive,još bi sada trebali nekome davati podatke,pa ako ti slučajno istekne posobna ili ako nisi punoljetan ne smiješ pogledat nogometnu utakmicu??
Bolje da se ugase navijačke skupine,pa navijajte vi sa drugih tribina koji ste tu zbog rijeke,samo ne znam ko vam je branio navijat sve ove godine.
Da se razumijemo,nisam neki ultra navijač,niti sam pripadnik armade,ali sam navijač koji voli svoj klub i nije me sram pustit malo glasa zbog kluba,nije mi teško potrošit malo para za gostovanje,ne tražim ništa osim da se prema meni ponašaju ko prema čovjeku,a ne king kongu koji je došao zapalit i razrušit grad.
Slušaj, ja sam uvijek navijao za Rijeku, moj klub. I doma i na gostovanjima, primao prstić u guzu, pokoji kamen u glavu, kasnio na ulaz, i lova koju trošim je moja... I što sada? Moram biti solidaran s tovarima i purgerima?
J.EBE mi se za njih i njihove probleme. Ja, ti, svi mi smo na stadionu zbog Rijeke.
O kakvim mrtvim tovarima i purgerima pričaš? Šta su torcida i BBB krivi za kriminal u HNS-u,za represiju koja se provodi nad svim navijačima koji požele na gostovanje,za uništenu reprezentaciju,za vaučere,za maltretiranja koja preživljavamo? Dajte više odjebite s tim tovarima,još je tema utakmice  shajdukom na vrhu,a prošlo je od tada 5 utakmica. U svemu spominjete tovare,purgere,stanimo na loptu. Nogmet nam je uništen,pokušavaju se istrijebit navijačke skupine kao jedini glas oporbe da bi mafija mogla neometano raditi. Valjda je red da se pokaže nekakvo nezadovoljsvto s time,šta bi trebali ko ovce gledat tu lakrdiju i smiješiti se zato jer igramo u Europaligi?
Uostalom,ako se sve to pusti svojim tokom,za godinu dana naša rijeka neće imati nikakvu podršku na stadionu,bit će onako kako je bilo do 60. minute,je vam to cilj?Kažeš da ti se jebe za probleme tovara i purgera,kao da su samo oni u toj lakrdiji od lige,šta mi Riječani ne trpimo represiju i ne igramo u toj lakrdiji od lige pod okriljem HNS-a? Ovo nije zbog nikakvih tovara i purgera,nego zbog Rijeke i zbog Hrvatskog nogometa. Iako je moje mišljenje da se nažalost neće puno postić nešto se treba pokušat.
 A sad samo nastvite s pljuvanjem,od mene više ni riječi.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
« Odgovori #99 u: Listopad 19, 2013, 19:33:56 »
Citat: "c00lme"
ovo je post o tekmi rijeka-zadar...al bi samo htio rec,da ovo nisu problemi samo tovara i purgera....i uskoro ce biti i problemi svih nas...nogomet bez navijaca nije nogomet,i to se lijepo vidjelo danas....do 60 minute kazalisna atmosfera....
=D>

Offline miami

• Veteran
« Odgovori #100 u: Listopad 19, 2013, 19:37:30 »
upravo tako  =D>  =D>
Igra Rijeka , takva sranja su bila 90 godina , nisi smio nista i to kuzim, solidiras se sa grupom, ali to ne znaci da svi moraju podrzavati to i da smo sada papci ako zelimo navijati.
Glupo mi je razbijati atmosferu, takve stvari odvracaju ljude sa utakmica jer se ljudi boje da se ne dogodi nesto gore, a koliko je samo trebalo da rulje pocne dolaziti u vecem broju, steta je to sjebat radi neke ultraske solidarnosti,
Nadam se da je to samo bilo na ovoj tekmi

Offline lavic

• Veteran
« Odgovori #101 u: Listopad 19, 2013, 19:38:26 »
Kriminal u bilo kojem obliku može se riješiti na dva načina. Kriminalnom radnjom (fizički obračuni...) ili pravnom radnjom (tužbe i pravne akcije do istrebljenja).
Bojkotiranje vlastite ekipe nimalo ne šteti kriminalu u HNS-u.

Offline tripice

• Senior
« Odgovori #102 u: Listopad 19, 2013, 19:40:24 »
Citat: "miami"
Uzeo si mi riječ u usta, nema navijanja armada, žalosno, kome se time dokazuju, smiješno, jasno jadnije

Šta onda ne navijaju drugi? Armada je odlučila izrazit svoj stav šta je njihovo legitimno demokratsko pravo. Istok? Sjever? Centralna? Bilo je oko 5000-5500 ljudi. Na zapadu možda pol od tog broja ako ne i manje. Tko je spriječavo ostale da navijaju?

Offline aluminijska felga

• Senior
« Odgovori #103 u: Listopad 19, 2013, 19:42:10 »
Dolaze dani kada više neću moć poslat tovara nazad u staru plinaru i purgera na jarun. Jebeš takov nogomet :( A i armada je mogla neš porušit jer ovako se već sutra zaboravi da nešto nije u redu u tom hrvatskom nogometu,ne dopade mi se kazalište.
Dobra je Rijeka bila danas,Kvržić je opravdao porodicu pozvanih zmajeva od strane vehabija.
Vražja  mularija

Offline miami

• Veteran
« Odgovori #104 u: Listopad 19, 2013, 19:44:00 »
To i meni nije jasno ali lako je prigovarati iz daleka , na tv nije ljepo izgledalo, niti pljesak niti podvikivanje, stvarno prvih 45 minuta kao u kazalištu

Citat: "tripice"
Citat: "miami"
Uzeo si mi riječ u usta, nema navijanja armada, žalosno, kome se time dokazuju, smiješno, jasno jadnije

Šta onda ne navijaju drugi? Armada je odlučila izrazit svoj stav šta je njihovo legitimno demokratsko pravo. Istok? Sjever? Centralna? Bilo je oko 5000-5500 ljudi. Na zapadu možda pol od tog broja ako ne i manje. Tko je spriječavo ostale da navijaju?