• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 24/10/13 utakmica mjeseca Olympique Lyonnais - HNK Rijeka  (Prikazano: 30114 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vlinicx

• Veteran
Re: 24/10/13 utakmica mjeseca Olympique Lyonnais - HNK Rijek
« Odgovori #195 u: Listopad 26, 2013, 13:37:12 »
  • Citat: "zlobin"
    Citat: "vlinicx"
    @zlobin
    Di si izvukao ove francuze sa kosirićima?

:?:

Citat: "zlobin"
    Citat: "smirena bubica"
    Citat: "zlobin"

evo kao na ovoj zadnjoj možemo napraviti milenijsku fotografiju, složit ljude u oblik grba, naše A ili CA....

hehe, tko dolazi vec sutra bi trebao napravit markacije gdje koja boja treba stajat..USF zadatak za tebe :mrgreen:  :mrgreen:

a neznam, po onome što čujem izgleda da su svi usrani nekih nereda i francuzića sa kosirićima :) pa da neće možda niti biti okupljanja u centru...
    po meni čista glupost, ako budemo u većim grupama čisto sumnjam da će se netko usuditi napast nas....

A kaže frend da je bio post prije ali ja ga ne mogu nać
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline zlobin

• Veteran
    « Odgovori #196 u: Listopad 26, 2013, 16:08:24 »
  • Ovo je bila zajebanncija na priče prije kako će nas napast i na članak u NL gdje je novinar u kontekstu s navijačima spominjao kosirić... :)

Od njihovih nisam vidio po gradu nikoga, jedan na motoru u uličici provocirao i onih par u bircu koji du bili ko bubice, premda to nisu sigurno bili ultrasi, vjerovatno ekipa sa centralne i cuga prije tekme...
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline lemon

• Morčić
    • **
    « Odgovori #197 u: Listopad 26, 2013, 16:17:21 »
  • Baš sam htjela pitati da li je bilo ikakvih problema sa ultrasima... Kako su upozoravali prije tekme očekivala sam da bi nas mogli provocirati i bojala se da ne bude pražnjenja grada za vrijeme utakmice. :roll: Drago mi je da je sve prošlo ok i da je tekma bila fantastična. Šteta da nismo zabili taj gol da ekslodira sve... To bi bilo stvarno wow. Lyon je imao šansi ali Vargić je majstorski skidao, a i mi smo imali svoje tako da čak malo i žalim za bodom i da Benko ono nije zabio (apetiti rastu jbga :) ). Meni se sviđalo kako smo postavili igru, djelovalo je kompaktno, sigurno... U obrani bez panike i to je najveći dobitak. Gledati kako Lyon kod kuće čuva 1-0 protiov Rijeke - neprocjenjivo! Čuti vas 2000 navijača kako ubijate ostatak stadiona pjesmom - još više nego neprocjenjivo! =D> Lijepa je ova priča i neka potraje.
    Krepat ma ne molat!

Offline zlobin

• Veteran
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline BUDALA

• Senior
    « Odgovori #199 u: Listopad 26, 2013, 18:29:10 »
  • ARMADA - KELTSKI POTOMCI

UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #200 u: Listopad 26, 2013, 18:42:49 »
  • Jbga, kakav zajeb, Sijo ima U umjesto keltskog križa.  :mrgreen:

Offline USF1926

• Veteran
    « Odgovori #201 u: Listopad 27, 2013, 03:12:42 »
  • Evo di su neki nasi parkirali kombi... direktno na Lyonskom "korzu"...  :D

Offline marinZG

• Junior
    « Odgovori #202 u: Listopad 27, 2013, 20:58:53 »
  • Evo 2 sa bočno-centralne...  8)

There is no \'ctrl\' button on Chuck Norris\'s computer. Chuck Norris is always in control.

Offline marinZG

• Junior
    « Odgovori #203 u: Listopad 27, 2013, 21:02:02 »
  • Genijalno je bilo vidjeti Rijeku kako IGRA NOGOMET u Lyonu!  =D>

Sa centralne tribine uopće nije izgledalo da igraju klub koji je redoviti sudionik Lige prvaka i 243. (ili koji smo već) klub po UEFA rankingu. Dojam je bio da nam je falilo malo iskustva i hrabrosti da dobijemo utakmicu. Taman bi za godinu-dvije Kek to mogao posložiti da možemo mrtvi-hladni otići na ovako neko gostovanje s vjerom u pobjedu.
    There is no \'ctrl\' button on Chuck Norris\'s computer. Chuck Norris is always in control.

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
    « Odgovori #204 u: Listopad 27, 2013, 22:24:01 »
  • evo i mojih par dojmova iz Lyona.

sve prošlo u najboljem redu. Atmosfera odlična, pivica na trgu s ekipom uz pjemu..nepprocijenjivo...
    šetnja prema stadionu, pjesma, euforija, ljudi gledaju i slikaju s prozora...fantazija...
    što se tiče tekme ja zadovoljan, igrali smo, nismo skinuli gaće..htjeli smo pobjedu al eto ovaj puta nije bilo sreće...atmosfera na tribini odlična...
    čak i nakon tekme bez ikakvih problema s obzirom da je trebalo doći do centra i hotela...niti najmanjeg incidenta ili problema..
    i još na kraju tekme nakon 100 godina sreli našeg bivšeg forumaša (Nenad Jebiv)...

unatoč porazu nezaboravno gostovanje....
    NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #205 u: Listopad 28, 2013, 11:36:19 »
  • Da i ja napišem post, uglavnom vrlo ugodan izlet, Paris super, Lyon bez veze, Francuzi nadrkani i arogantni, skupo kao sam vrag, ali atmosfera u Lyonu i na utakmici odlična, zapravo nisam ni toliko razočaran rezultatom, odigrali smo ok, te razlike između europskog stila igre i HNL-a će se ispeglati vremenom. A i neki igrači nisu za više od ranga HNL-a, ova Europa je zapravo dobar filtar za sljedeću sezonu ako budemo opet igrali skupinu EL odnosno LP.  :mrgreen:

Poslije ovoga sam počeo ozbiljno razmišljati o Sevilli.

I za kraj, veliki pozdrav našem starom prijatelju Nenad J.e.b.i.v.o.m, čovjek je potegao iz Barcelone da vidi Rijeku, nismo se vidjeli 6 godina, ali nije se puno promijenio. Možda se opet vidimo u Sevilli.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #206 u: Listopad 28, 2013, 15:28:34 »
  • ajme meni nije mi dobro...

meni krakatom, malo predugacko putovanje za bus, ali definitivno je vrijedilo.

Kad smo isli prema stadionu malo sam se zapricao s njihovim policajcem pa sam ga pitao da li i inace imaju ovoliko gostujucih navijaca koji okupiraju glavne ulice pa mi je odgovorio da je za europu ovo dosta rijetko, ali da se u ligue 1 zna desit da dodje puno navijaca iako ih onda bas ne pustaju po gradu...

Sve u svemu genijalno.
    Utakmica dobra, Lyon zasluzeno pobjedio, ali mi smo odigrali finu utakmicu.

Veliki pozdrav svim forumasima s kojima sam se sreo, a posebno onima koje sam po prvi puta upoznao. USF naklon do poda.
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #207 u: Listopad 28, 2013, 22:00:04 »
  • Citat: "joy_division"
    Da i ja napišem post, uglavnom vrlo ugodan izlet, Paris super,
    Citat:
    Lyon bez veze, Francuzi nadrkani i arogantni, skupo kao sam vrag,
    [/u] ali atmosfera u Lyonu i na utakmici odlična, zapravo nisam ni toliko razočaran rezultatom, odigrali smo ok, te razlike između europskog stila igre i HNL-a će se ispeglati vremenom.

Uf, definitivno sto žena dvjesto sisa.... Ne znam koliko ste bili i šta ste uopće vidjeli, al naši dojmovi su sve same desetke. Kužim da nakon Pariza je i Dubrovnik Daruvar, ali reć za Lyon da je bezveze.... #-o  
    Nadrkanost se prije odnosi na Parižane, bio sam tamo prije u tri navrata. Lijončani su me ugodno iznenadili. Žao mi je šta sam pred put sam sebi nabio paranoje guglanjem, grad je pitom ko janje. A istovremeno pun života, sadržaja i šarma. Pet dana smo bili i svi smo oduševljeni, išo bi opet i svakom preporučio.
    Skupo? Pa je, al ništa neuobičajeno za zapadnu europu. I dalje su im marketi tu negdje s našima, a ako ćeš jest po turcima, qurcima, kinezima možeš jest za 10 eur, tako da... Po kafanama i restoranima je skupo, da... Al ni doma ne pretjerujem s tim pa ono... Dve večeri smo si dali oduška, ostalo ćandu i klupice, ko u dobra stara vremena... :mrgreen:  Vrijeme je bilo ugodno toplo pa je pomoglo. Marokanci po parkićima isto nisu skupi  :lol: .
    Inače smo zadnju večer pričali s dva lijonovca šta su bili na njihovom sjevernom kopu. S respektom su nas doživjeli. Brojku da su očekivali 2-3 puta manju. Da nas se lijepo čulo preko...
    Sve u svemu idemo dalje, Sevilla još visi, al nadamo se najboljem. Miško hvala šta nam ovo omogućuješ.

Ima negdje snimka utakmice ili bar sažetak?
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline USF1926

• Veteran

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #209 u: Listopad 29, 2013, 01:32:44 »
  • thx
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif