• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: EL - 5.kolo: RIJEKA - Vitória de Guimarães, 28.11.2013., 19h  (Prikazano: 34628 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline USF1926

• Veteran
Re: EL - 5.kolo: RIJEKA - Vitória de Guimarães, 28.11.2013.,
« Odgovori #150 u: Studeni 29, 2013, 09:07:25 »
  • Citat: "gr00ve"
    ... puno važniji od nebitne europske utakmice ...

UEFA je zabranila koreografiju koju se radilo par dana po velikoj hladnoći i buri, uložen je velik trud i trošak. Kakva je koreografija, vidjet ćete u nedjelju. Žalosno. Također, žalim pojedince koji će se proklonit istoj toj gadnoj mafijaškoj organizaciji i svojim ušljivim zvižducima će osuditi Armadu i 10 baklji i prije će podržat najveće zlo današnjeg sporta nego naše dečke koji su 24/7 uz NK Rijeku. Svaka čast ekipa, o vama mislim sve najgore i želim vam sve najgore u životu.
     :^o

Za ovo prvo se ne slazem. Mislim da ljudi imaju drukcije vidjenje. Druga ekipa i poraz od 0:5 ne bi nikome smetao?

Za drugo, velika podrska Armadi i svaka cast deckima koji su 24/7 radili na koreografiji! Takodjer, veliki komplimenti na transparentima za Stojanovica i onog covjeka iz Torcide.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tripice

• Senior
    « Odgovori #151 u: Studeni 29, 2013, 09:12:30 »
  • Citat: "USF1926"
    Citat: "gr00ve"
    ... puno važniji od nebitne europske utakmice ...

UEFA je zabranila koreografiju koju se radilo par dana po velikoj hladnoći i buri, uložen je velik trud i trošak. Kakva je koreografija, vidjet ćete u nedjelju. Žalosno. Također, žalim pojedince koji će se proklonit istoj toj gadnoj mafijaškoj organizaciji i svojim ušljivim zvižducima će osuditi Armadu i 10 baklji i prije će podržat najveće zlo današnjeg sporta nego naše dečke koji su 24/7 uz NK Rijeku. Svaka čast ekipa, o vama mislim sve najgore i želim vam sve najgore u životu.
     :^o

Za ovo prvo se ne slazem. Mislim da ljudi imaju drukcije vidjenje. Druga ekipa i poraz od 0:5 ne bi nikome smetao?

Za drugo, velika podrska Armadi i svaka cast deckima koji su 24/7 radili na koreografiji! Takodjer, veliki komplimenti na transparentima za Stojanovica i onog covjeka iz Torcide.

Velim ti, Kek je 15-ak minuta nakon utakmice kod Korada izjavio da se okreću prvenstvu i da je ono sad primarno. Kako 3 dana nakon Seville igramo na Poljudu, za očekivat je da protiv Betisa istrči (jako) kombinirana momčad.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #152 u: Studeni 29, 2013, 09:19:44 »
  • Definitivno najzrelija europska utakmica, potukli smo se s prvom ekipom Portugalaca i šteta što nismo dobili. Ja Benka obožavam, ali jučer je trebao dva puta dodati, a ne ići sam završavati, kao što je dodao Kvrži protiv Stuttgarta za drugi gol. Malo ispeglati tu egoističnu crtu, ima tu još posla.

Složio bih se s ostatkom komentara, Maleš jučer najnesigurniji, a Bertoša odigrao korektno, ali on nije kapacitet za ovo, još defenzivno hajde-de, ali ofenzivno igrač manje, nema odlučnosti ni znanja za probiti odnosno ubaciti se u prostor. Ugodno me iznenadio Alispahić, nadam se da je ovo najava buđenja.

A Portugalci bez veze, u utakmici u kojoj im je trebala pobjeda, stvorili su nam doslovno jednu pravu šansu. Šteta što ih nismo dobili, ne volim ih inače.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

mountain-Orliæ

• Gost
    « Odgovori #153 u: Studeni 29, 2013, 09:29:10 »
  • Da vi radite posao koji volite u velikoj međunarodnoj firmi za ogromne pare i da vam netko kaže da ne radite probleme iz vlastitog hira jer ćete u suprotnom snosit posljedice, pa možda i dobit otkaz, bi li i vi prkosili šefu jer "tlači slobodu manjeg", "diskriminira Balkance", "jer je mafijaš koji gleda samo svoju korist"?
    Inteligencija pojedinih članova ovog foruma i ljudi na zapadnoj tribini graniči sa pragom mentalne retardacije, samo vi palite baklje, a vaš "voljeni" klub će plaćat kazne i igrat pred praznim tribinama za što sam uvjeren da slijedi. Uvijek govorimo da su tovari glupi jer stalno iznova oštećuju svoj klub a nemaju ni za struju i vodu, a izgleda da ni mi nismo daleko od njih.

Offline gr00ve

• Junior
    « Odgovori #154 u: Studeni 29, 2013, 10:46:58 »
  • Hrabri orliću, junače, borče za ispravno, razumijem tvoju dobru namjeru ali kvragu, nemoj zabadat nos u stvari o kojima nemaš baš nikakvog pojma i nemoj komentirat stvari koje tvoj mozak uopće nije sposoban procesuirat. Pa jel' treba komentirat hortikulturu i nazivat uzgajivače ljiljana retardiranima zato jer su u vaze stavili dvije granule gnojiva previše? Jel' to potrebno, ako o tome ne znaš baš ništa? Pa naravno da nije.
    I zato nemoj. Ni ti, ni ostali.

Usput, sudac.  =D> Na početku me lagano iritirao jer nismo navikli na takav kriterij, ali to je to, tako bi se trebalo suditi i taj kriterij bi podignuo nogomet na višu razinu. Šteta da više sudaca ne prati primjer ovog Islanđanina. Bez valjanja po podu, prekršaj je onda kad je prekršaj a ne onda kad igrač padne i previja se nakon minimalnog slabašnog kontakta. To je to, bravo!
    Nikad kao Bane...

Offline vutra

• Veteran
    « Odgovori #155 u: Studeni 29, 2013, 12:25:38 »
  • Citat: "BUDALA"
    Baklje treba palit uvijek gdje god je to moguce. Ako Misko nema para za baklje mogo si je kupit neki drugi klub bez navijaca kakvih ima na pretek u Hrvatskoj...btw jucer su navijaci Eintrachta zapalili gomilu baklji  i sta sad...

odi pa pali fukaro, lako tako...treba palit..a pratis rijeku preko kompjutera
    Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

brziri

• Gost
    « Odgovori #156 u: Studeni 29, 2013, 15:20:21 »
  • nekako nakon prospavane noči,popijene kave i odrađenog dana imam nešto za napisati, kao i uvijek
    kao prvo moramo znati da je portugalska liga miljama od naše, Vitoria ima proračun oko 30. mi,l eura, dosta talentiranih i kvalitetnih igrača (kao i Lyon i Betis sigurno 20-toricu koji su u ovom trenutku iznad svih naših igrača)
    kao drugo, igrali smo hrabro i borbeno, opet smo pali zadnjih 20 minuta kad je trebalo dodatno stisnuti
    kao treče, očekivao sam možda više, variramo od sjajnih akcija do nepotrebnih trenutaka panike kada se lopta nabija što dalje, nedostaje ta neka smirenost, ili ono što se kaže "stati na loptu" razumijem Kekovu ideju da se pokuša igrati brzo, ali to nosi i dosta tehničkih neforsiranih grešaka.

Očekivao sam više, ali realno za nas je 7. momčad u portugalu ili 13-14 u Njemačkoj, Francuskoj ili Španjolskoj ipak trenutno druga dimenzija , mi smo trenutno 4 razred europe, Vitoria i slični 3. itd...

Trebamo svake godine težiti ulasku u skupine EL, em je zanimljivo a i zaradi se nešto na kraju krajeva, evo ova tri boda vrijede 300.000 eura, tu su i prihodi od reklama, ulaznica, TV prava, sve u svemu san snova, a što smo prije dvije godine mogli samo sanjati
    da mi je netko rekao prije 3 godine da će Rijeka igrati EL i u skupini sa Lyonom, Betisom i portugalcima imati tri boda rekao bi da je lud ili pijan
    ali evo, Miško je došao, okupila se solidna momčad i to je to, još da je malo hrabrosti pa ići na nož za Dinamom, Hajdukom, a i Lokomotivom i Splitom
    Ove sezone jednostavno moramo se uključiti u boj za sam vrh, sve ostalo je mlačenje prazne slame
    Na kraju, želio bi uspjeh i sreču svima u klubu, jer sam mišljenja da svi obavljaju korektno svoj posao, naručito gospodinu Keku, a od igrača bi izdvoio Ivana Vargića, koji svaku utakmicu skine pokoji zicer

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #157 u: Studeni 29, 2013, 15:26:31 »
  • Sve je rečeno i nema smisla daviti. Bravo Rijeka, bravo Kek, hvala Miško za ovu jesen.
    A čemu odavanje počasti samoubojici koji je po defaultu mrzio nas i mi njega? Zar zato jer je "navijač"?  I ja sam, i još tisuće drugih pa što. Ubio se u trenutku inspiracije, očaja, krize ili ludila a mi mu odajemo čast. Neka se nitko ne uvrijedi, ali zaboli me za njega kao što je njega bolio za mene ili nas.

Offline ri__fiume

• Veteran
    « Odgovori #158 u: Studeni 29, 2013, 16:08:34 »
  • Za mene vitoria nije bolja momcad od rijeke.
    Mozda na 2 il 3 pozicije a sve ostalo mi imamo bolje igrace.
    Uvjeti koje ima vitoria su bolji za trening i tu ja vidim razliku.
    Ali kvaliteta je debelo na nasoj strani samo eto ja moram procitat u spanjolskoj da je rijeka kvalitetnija od vitorie jer nama su uvijek drugi bolji( i sebe tu ubrajam)
    Realno uz malo srece smo trebali remizirat u lyonu i doma sve pobijedit.
    Dobro je skupili smo to potrebno iskustvo.
    Kek je maestralno pripremio utakmica i neki put ga znam kritizirat ali jucer je znalacki slozio ekipu.
    Puno bolji od svojih kolega nit bi s njom betis bio zadnji nit lyon dole na tablici.
    Jos nesto dajte keku dozivotni ugovor!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jer skuzio sam nesto mi igramo bolje protiv ekipa iz lige petice neg hnl.
    Sjetite se dinama stalno placu da nemaju jakih utakmica i da zato gube po europi a mi igramo ravnopravno sa kremom europe.
    To je znanje i pristup keka ono sto ni kljuno ni branko nemaju

Scarface

• Gost
    « Odgovori #159 u: Studeni 29, 2013, 16:45:42 »
  • Kakve idiotarije čitam na tribina.hr o ovoj tekmi, riga mi se...idioti...kakaju kao nešto su nezadovoljni,truć-truć...još i neki retaj s juga daje analize o Rijeci...uf... #-o

Ja kažem:
    Bravo svima od igrača, uprave, struke i navijača za sve što doživljavamo ove sezone! A oni sveznajući-moralnosuperiorni poluidioti (kakvih je i jučer bilo dosta na svim tribinama) koji su na stadion konačno dopuzali iz ko zna kakvih cvrljivih vlažnih rupa i kenjaju za svaku stvar ko pikice - talk to the hand. Samo Rijeka!

Offline robigno

• Veteran
    « Odgovori #160 u: Studeni 29, 2013, 18:07:35 »
  • Dobra  utakmica. Falilo malo za nešto više. Druge godine ćemo bit uigraniji a i kako je rekao
    moj kompa na tekmi: "Moramo izmislit još jednog Močota."

Offline BUDALA

• Senior
    « Odgovori #161 u: Studeni 29, 2013, 19:01:06 »
  • Citat: "vutra"
    Citat: "BUDALA"
    Baklje treba palit uvijek gdje god je to moguce. Ako Misko nema para za baklje mogo si je kupit neki drugi klub bez navijaca kakvih ima na pretek u Hrvatskoj...btw jucer su navijaci Eintrachta zapalili gomilu baklji i sta sad...

zapalio sam ih u zivotu vise nego ti jointa, a i palim ih jos uvijek kad ih imam u osobnoj zalihi... a gostovanja s Rijekom imam vise nego ti domacih tekmi to sigurno...
    ustalom svako nek pali ono sto voli ti vutru a ja cu baklje, i jedno i drugo je ilegalno...
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline tripice

• Senior
    « Odgovori #162 u: Studeni 29, 2013, 19:49:41 »
  • Vidm da se budala1950 opet pojavio. taj ima veze sa rijekom koliko ja sa primoštenom.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #163 u: Studeni 29, 2013, 20:11:14 »
  • Kako je sad sve gotovo, ovo je dobar cas za analizu cijelog europskog puta, ali pocnimo s utakmicom. Znam da nakon svega nitko nema pravo biti nezadovoljan, ali ostaje zal. Zal za pobjedom do koje je toliko malo nedostajalo, kao i uostalom na utakmicama s Lyonom i Betisom doma. Objektivno, mogle su sve tri otici i na drugu stranu, ne bi bilo nezasluzeno. Vitoria je jucer odigrala dobru utakmicu i mislim da su se svi sledili onih 20-ak min 2.poluvremena kad smo jedva izasli iz svog 16erca. Ali Benkova sansa, to cemo sanjati godinama.. kad tako nesto ne zabijes, ne mozes se nadati prolazu skupine. Ljudima koji ga sad napadaju samo cu reci - moze vas sram biti. Toliko nam je veselja taj covjek donio svojim golovima, da ne govorim da ne bi ni gledali ovo jucer da nije zabio Stuttgartu i ostalima. Isto i onima koji su pljuvali Knezevica, obicni slijepci i/ili neznalice. Covjek igra reprezentativno i bez greske, i ako Simunic doista dobije kaznu, nadam se da bi Kovac mogao i o njemu barem razmisliti.

Ono sto svakako treba popraviti je snaga, vec drugu europsku utakmicu zaredom vidno padamo zadnjih 20-ak min. Znam da igraci nisu naucili na ovakav tempo, ali sada nema izgovora za umor, 3 tjedna je vecina bila bez utakmica i samo su se za ovo spremali. Maranza i ekipa ocito imaju jos dosta posla, i sada vide na cemu treba raditi. Nismo se jucer toliko uspjeli nametnuti u sredini, Moco je jos radio nered ali Males bitno rezerviraniji nego inace. Unatoc tome stvorili smo dosta poluprilika i onu zlatnu u 82.min., i to isto treba veseliti. Obrambeno vrhunska utakmica, stvarno su igrali momcadski i tu se vidi trenerova ruka.

Navijanje nije bilo kako treba. Osim RI-JE-KA sto mi je drago da je postalo na razini cijelog stadiona, i "tko ne skace" sto su takodjer svi prihvatili, ostalo je za zaborav. Ne znam doista sto ljudima dodatno treba da puste glas, valjda razvaljivanje Barcelone? Kad se sjetim atmosfere koju smo napravili u Lyonu i Stuttgartu (a vjerojatno ce tako biti i u Sevilli), ovo je slabo. Mozda bi trebalo pjesme brze vrtiti, mozda bi trebalo malo jace motivirati ljude, ali nesto treba uciniti jer kad 90% utakmice cujem samo svoj glas u krugu 5m, to ne valja. Jedna stvar koju jako dugo nismo vidjeli, a sto dosta potakne cijeli stadion su valovi. Cak mislim da smo zadnji put to imali sampionske '99, pa bi ako nista iz praznovjerja to bilo dobro opet probati.

I nakraju ovog predugackog posta, ovo je sezona koja ide u sve monografije i povijesne knjige. Hvala ekipi, Keku i upravi na svemu dosad, a najbolja stvar je sto nas jos vece stvari tek cekaju. Na klupi su jucer bili Jugovic, Anas.. oporavljaju se Lesko, Cesarec, jos kad dodju Nigerijci i omladinska pocne davati plodove svasta mozemo ocekivati. Ipak sam se potajno nadao da u Sevillu necemo ici samo na izlet, ali sto je tu je. Mozda i bolje da se sad sve snage usmjere na prvenstvo, iako bi bilo jako korisno za buducnost i u Sevilli ostvariti pozitivan rezultat, koeficijent ce nam mogao igrati veliku ulogu vec iduce jeseni.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #164 u: Studeni 29, 2013, 20:21:29 »
  • Citat: "BUDALA"
    Citat: "vutra"
    Citat: "BUDALA"
    Baklje treba palit uvijek gdje god je to moguce. Ako Misko nema para za baklje mogo si je kupit neki drugi klub bez navijaca kakvih ima na pretek u Hrvatskoj...btw jucer su navijaci Eintrachta zapalili gomilu baklji i sta sad...

zapalio sam ih u zivotu vise nego ti jointa, a i palim ih jos uvijek kad ih imam u osobnoj zalihi... a gostovanja s Rijekom imam vise nego ti domacih tekmi to sigurno...
    ustalom svako nek pali ono sto voli ti vutru a ja cu baklje, i jedno i drugo je ilegalno...

Kraj rasprave, nemojte me testirati. Obojica, nije vam ovo prvi put.

A što se tiče navijanja, šteta, da je bio gol slučajno, vjerujem da bi bila erupcija. Nešto kao na Stuttgartu, to je bila ludnica poslije gola. A tek drugog... Zadnji valovi? Gencelbirligi tamo one 2004. ili 2005., poslije toga se ne sjećam više... Nije ovo prava prava publika ipak, znam dosta poznanika koji su morali preskočit neku utakmicu, a koji sigurno navijaju više od prosječne majke s djetetom. Ali čuj, ne možeš ti branit nekome utakmicu jer ne navijaju.