• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 17. Kolo: Rijeka - Slaven Belupo, 1.12.2013. 19h  (Prikazano: 10269 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline joy_division

• Forza Fiume
Re: 17. Kolo: Rijeka - Slaven Belupo, 1.12.2013. 19h
« Odgovori #60 u: Prosinac 02, 2013, 13:15:14 »
  • Još jednom kada nam se otvore ostali razultati i pobjedom nešto dobivamo, mi useremo. Slaven je odigrao dobro, svaka čast, ali nemamo mi šta razgovarati o njima, jučer su igrači izgledali kao da su na terenu pod prijetnjom batina, da smo ovako igrali protiv Portugalaca izgubili bi opet 4-0. Dakle, odigramo europsku utakmicu na visokoj razini i vratimo se u našu žabokrečinu i opet balkanski. Može Kek promijeniti još 10 igrača, ali ova promjena mentaliteta će potrajati malo duže.

Od igrača Maleš jednostavno neprepoznatljiv, Bertoša standardno limitiran, Marić nesiguran, Alispahić nedorečen, Anas preplašen, Kvržić nevidljiv, može se istaknuti Kramarića koji je vukao cijelu utakmicu, Tomečaka koji je bio latentna opasnost po desnom boku i standardno Benka koji nemilosrdno trpa. Močo onako, prvo poluvrijeme loš, poslije bolji. Knežević neloš, ali kada obrana primi onakve golove i njega se nešto treba pitati.

Ako je ovo bio loš dan, OK, treba dobiti Dragovoljac i Istru i onda u gostima s Hajdukom i Lokomotivom uzeti barem 4 boda, u tom slučaju možemo razgovarati o uspješnoj sezoni. Split se digao, Hajduk više nije slučajno na bod od Dinama, ekipe iz donjeg dijela Slaven, Istra i Osijek igraju sve bolje, mi se preko zime moramo srediti i uigrati i početi gaziti na proljeće, nema više opravdanja.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Neno91

• Senior
    « Odgovori #61 u: Prosinac 02, 2013, 13:26:51 »
  • Citat: "joy_division"
    Još jednom kada nam se otvore ostali razultati i pobjedom nešto dobivamo, mi useremo. Slaven je odigrao dobro, svaka čast, ali nemamo mi šta razgovarati o njima, jučer su igrači izgledali kao da su na terenu pod prijetnjom batina, da smo ovako igrali protiv Portugalaca izgubili bi opet 4-0. Dakle, odigramo europsku utakmicu na visokoj razini i vratimo se u našu žabokrečinu i opet balkanski. Može Kek promijeniti još 10 igrača, ali ova promjena mentaliteta će potrajati malo duže.

Od igrača Maleš jednostavno neprepoznatljiv, Bertoša standardno limitiran, Marić nesiguran, Alispahić nedorečen, Anas preplašen, Kvržić nevidljiv, može se istaknuti Kramarića koji je vukao cijelu utakmicu, Tomečaka koji je bio latentna opasnost po desnom boku i standardno Benka koji nemilosrdno trpa. Močo onako, prvo poluvrijeme loš, poslije bolji. Knežević neloš, ali kada obrana primi onakve golove i njega se nešto treba pitati.

Ako je ovo bio loš dan, OK, treba dobiti Dragovoljac i Istru i onda u gostima s Hajdukom i Lokomotivom uzeti barem 4 boda, u tom slučaju možemo razgovarati o uspješnoj sezoni. Split se digao, Hajduk više nije slučajno na bod od Dinama, ekipe iz donjeg dijela Slaven, Istra i Osijek igraju sve bolje, mi se preko zime moramo srediti i uigrati i početi gaziti na proljeće, nema više opravdanja.

Mislis ono kad je pokusao riješit situaciju, umjesto da primiri loptu, ona kao standarni riječki stoper čija je škola izbij loptu na petu tribinu i polozio si, pokušava izbit loptu no ona mu po ko zna koji put prolazi preko noge balon u zrak 30 metara, mi čekamo an tribini par sekundi da padne i onda padne lopta metar do njega? Pa močo pokušava riješit tu istu paniku, škaricama i fali istu tu loptu, i onda tek iz treće tomečak izbije? Da neloš!  :lol:  Ma MAESTRALAN!
    Ljubim te Varga!

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #62 u: Prosinac 02, 2013, 13:53:18 »
  • E stvarno sam bio nabrijan i sada sam opet u onoj fazi kada me boli kita kako ce igrati sljedecu tekmu, umoran sam vise od neuspjeha kada bi trebali ustvari pokazati da smo kao klub otisli stepenicu vise i stisli da osvojimo vazne bodove , po mogucnosti sa pobjedom od dva gola razlike jer tako saljemo poruku i stvaramo nervozu kod purgera i dalmosa ali NE mi moramo zasrati.
    Ista stvar sa gledateljima, 3500 ljudi , sramota, vise se dalmosa skupilo u ZG nego nas na kantridi , vidim svi se znaju gurati na europske tekme. Ma daj nama ne treba stadio veci od 8000, jedna velika tribina za Armadu i centralna sa lozama , koji ce nam kurac 12-18000 za koga , da bude prazno svaku drugu tekmu.
    Solidan je Slaven ali ako mozemo stiskati klugove iz EL onda klubovi kao Slaven nebi smio biti problem na Kantridi
    Nkada nista od nas !!!!!!

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #63 u: Prosinac 02, 2013, 15:11:49 »
  • Opet su neki (pre)kritični; ljudi ne osvaja se prvenstvo preko noći! Ne sanjajte prvenstvo ove godine jer to nije realno. NIJE REALNO. Drugo mjesto je realno i to treba biti cilj.

Prvo poluvrijeme je jučer bilo loše. Kek je trebao malo izmješati sastav. Sve stoji. Ali je drugo poluvrijeme bilo jako dobro, i samo zbog nesreće i valstitih pogrešaka nismo dobili. Dešava se. U srijedu je nova tekma.

Malo manje teških riječi i više tolerancije. Ako nitko, barem mi Riječani to imamo!

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    « Odgovori #64 u: Prosinac 02, 2013, 15:13:59 »
  • Citat: "miami"
    E stvarno sam bio nabrijan i sada sam opet u onoj fazi kada me boli kita kako ce igrati sljedecu tekmu, umoran sam vise od neuspjeha kada bi trebali ustvari pokazati da smo kao klub otisli stepenicu vise i stisli da osvojimo vazne bodove , po mogucnosti sa pobjedom od dva gola razlike jer tako saljemo poruku i stvaramo nervozu kod purgera i dalmosa ali NE mi moramo zasrati.
    Mislim da se svi tako osijećamo. Umjesto euforije nastupa letargija. Ići ću na utakmicu protiv dragovoljca popit pivu i podružit se,bez da se puno opterećeujem rezultatom.
    Citat: "miami"
    Ista stvar sa gledateljima, 3500 ljudi , sramota, vise se dalmosa skupilo u ZG nego nas na kantridi , vidim svi se znaju gurati na europske tekme. Ma daj nama ne treba stadio veci od 8000, jedna velika tribina za Armadu i centralna sa lozama , koji ce nam *** 12-18000 za koga , da bude prazno svaku drugu tekmu.
    Solidan je Slaven ali ako mozemo stiskati klugove iz EL onda klubovi kao Slaven nebi smio biti problem na Kantridi
    Nkada nista od nas !!!!!!
    Nije bilo više od 3000 ljudi,ali to je klasika. Malo zapuše,malo zaostanemo za prvim i vratimo se na  realnih 3000. Samo borba za prvaka privlači ljude,mala je razlika u posjećenosti kada se borimo za ostanak ili za 2-3. mjesto.

Offline način_života

• Inćun
    • *
    « Odgovori #65 u: Prosinac 02, 2013, 15:28:50 »
  • Ja osobno molim Boga da se ne osvoji prvenstvo ove ili sljedeće godine jer bi to bilo previše da sve dobijemo odmah na pladnju. Neka borba potraje za vrh još koju godinu tako da svaki novi navijač koji dođe sudjeluje u toj borbi i da kroz tri-četiri sezone se navikne dolaziti na Kantridu. Ove godine smo imali Europsku ligu u kojoj se nismo osramotili, ajmo i kup osvojiti da se vidi da se vraćamo. Sljedeće sezone ajmo nekoga srušiti u skupini EL, ajmo biti u igri do zadnje tekme, pa onda sezonu poslije ganjati europsko proljeće, biti u borbi za vrh kraja, do zadnjeg kola biti na par bodova zaostatka pa onda neka dođe i taj naslov, pa pokušaj ulaska u Ligu prvaka, gostovanja Barcelone, Reala, sve to neka dođe ali kroz 5-10 godina, neka klub polako napreduje i neka polako dolaze novi navijači. Mislim da je ovo ujedno i plan kluba, jer naši ljudi su takvi, da im daš sve to ili većinu toga u ovoj i sljedećoj sezoni za dvije sezone većina ne bi bila zadovoljna ni sa četvrtfinalem Lige prvaka.  :)

Offline vutra

• Veteran
    « Odgovori #66 u: Prosinac 02, 2013, 15:44:31 »
  • Citat: "način_života"
    Ja osobno molim Boga da se ne osvoji prvenstvo ove ili sljedeće godine jer bi to bilo previše da sve dobijemo odmah na pladnju. Neka borba potraje za vrh još koju godinu tako da svaki novi navijač koji dođe sudjeluje u toj borbi i da kroz tri-četiri sezone se navikne dolaziti na Kantridu. Ove godine smo imali Europsku ligu u kojoj se nismo osramotili, ajmo i kup osvojiti da se vidi da se vraćamo. Sljedeće sezone ajmo nekoga srušiti u skupini EL, ajmo biti u igri do zadnje tekme, pa onda sezonu poslije ganjati europsko proljeće, biti u borbi za vrh kraja, do zadnjeg kola biti na par bodova zaostatka pa onda neka dođe i taj naslov, pa pokušaj ulaska u Ligu prvaka, gostovanja Barcelone, Reala, sve to neka dođe ali kroz 5-10 godina, neka klub polako napreduje i neka polako dolaze novi navijači. Mislim da je ovo ujedno i plan kluba, jer naši ljudi su takvi, da im daš sve to ili većinu toga u ovoj i sljedećoj sezoni za dvije sezone većina ne bi bila zadovoljna ni sa četvrtfinalem Lige prvaka.  :)

=D>
    Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #67 u: Prosinac 02, 2013, 15:45:29 »
    Ja osobno molim Boga da se ne osvoji prvenstvo ove ili sljedeće godine jer bi to bilo previše da sve dobijemo odmah na pladnju. Neka borba potraje za vrh još koju godinu tako da svaki novi navijač koji dođe sudjeluje u toj borbi i da kroz tri-četiri sezone se navikne dolaziti na Kantridu. Ove godine smo imali Europsku ligu u kojoj se nismo osramotili, ajmo i kup osvojiti da se vidi da se vraćamo. Sljedeće sezone ajmo nekoga srušiti u skupini EL, ajmo biti u igri do zadnje tekme, pa onda sezonu poslije ganjati europsko proljeće, biti u borbi za vrh kraja, do zadnjeg kola biti na par bodova zaostatka pa onda neka dođe i taj naslov, pa pokušaj ulaska u Ligu prvaka, gostovanja Barcelone, Reala, sve to neka dođe ali kroz 5-10 godina, neka klub polako napreduje i neka polako dolaze novi navijači. Mislim da je ovo ujedno i plan kluba, jer naši ljudi su takvi, da im daš sve to ili većinu toga u ovoj i sljedećoj sezoni za dvije sezone većina ne bi bila zadovoljna ni sa četvrtfinalem Lige prvaka.  :)
    J.ebeš zadovoljnog čovjeka, gdje je onda ambicija?  :mrgreen:
    Ozbiljno, ja želim sve i želim odmah. Neka se mladi uče na dobrome pa će i tražiti dobro i bolje.
    Ne želim da "stari" navijači Rijeke poumiru čekajući da mladi stasaju jer je to kao u redu.
    I Real, Barca, ManUtd i slični uvijek imaju i nađu novi izazov. Biti bolji u prvenstvu, korak više u Europi ili ponoviti prošlu sezonu.
    Mislim da je dovoljno generacija navijača Rijeke stasalo u očekivanju Godota.

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #68 u: Prosinac 02, 2013, 15:52:40 »
  • Upravo tako, sve se to gradi godinama a Kek je i sam rekao da smo mi 'preskočili nekoliko razreda' u jednoj sezoni. Ja osobno znam nekoliko ljudi iz Opatije koji nisu htjeli ni čut za Kantridu, a ove godine još od Istre nisu propustili ni jednu tekmu. Znam i neke ljude koji ne da nisu htjelu čut za Kantridu nego nisu htjeli čut ni za nogomet pa su evo išli na par tekmi. Sad će ih svi nazvat derbi navijačima, pomodarima i slično. Jasno je ko dan da je takvih veliki broj, ali od njih nek ostane 10% koji će se navuć na bijelo bit će velika stvar. Netko se žalio da je na Slaven došlo samo 3500 ljudi. Pa mi smo do prije godinu i pol mogli samo sanjat da nam 3500 bude GODIŠNJI prosjek, a sad nam je to najslabija posjeta sezone ako ne računamo kup protiv Zmaja. Sve ide svojim putem, a to šta UEFA zajebava, šta HNS uvodi vaučere i šta Maleš kiksa jednom u 30 tekmi su samo kratkotrajne smetnje na našem putu, a koračamo nezaustavljivo. :wink:
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #69 u: Prosinac 02, 2013, 16:35:35 »
  • nije bas depresija nego frustracija, mi konstantno idemo jedan korak naprijed pa  dva nazad. Nemojmo se zavaravati sa forama o napadu na titulu za dvije tri godine, dinamo nikada nije bio slabili ,oni ce se itekako pojacati vec sljedece godine , nas budget nece nikada biti takav . Ne mozemo se nositi sada niti sa hajdukovom djecom a kamoli druge godine sa Dinamom. Ovo prvenstvo nam je sansa koju ako ne iskoristimo nece tako brzo doci.

Offline ArmadaCalifornia

• Pionir
    « Odgovori #70 u: Prosinac 02, 2013, 17:41:31 »
  • Citat: "miami"
    nije bas depresija nego frustracija, mi konstantno idemo jedan korak naprijed pa  dva nazad. Nemojmo se zavaravati sa forama o napadu na titulu za dvije tri godine, dinamo nikada nije bio slabili ,oni ce se itekako pojacati vec sljedece godine , nas budget nece nikada biti takav . Ne mozemo se nositi sada niti sa hajdukovom djecom a kamoli druge godine sa Dinamom. Ovo prvenstvo nam je sansa koju ako ne iskoristimo nece tako brzo doci.
    Tako je - hic Rhodus, hic salta.
    Za 2-3 godine vjerojatno cemo mi i biti bolji, ali ne vjerujem da ce ovi drugi stajati skrstenih ruku i cekati da se mi dignemo. Ove godine je "window of opportunity" koji se mozda nece tako brzo opet otvoriti.
    Ovo o Hajdukovoj djeci ne vjerujem - oni tipicno igraju sa 6-7 prvotimaca iz vana, pa i vise, dakle isto kao i mi koji smo navodno "legija stranaca"... a budzet im je veci od naseg, tako da sve ove price o djeci, neimastini itd. mogu ovjesiti macki o rep. Oni trose - imali ili nemali - a za 2-3 godine ce trositi i vise.

Offline Dejo

• Morčić
    • **
    « Odgovori #71 u: Prosinac 02, 2013, 20:14:40 »
  • Bla,bla bla.....da ne ponavljam svi ste već rekli svoje o utakmici pa da još i ja ne solim pamet ovdje......1.pol loše drugo dosta dobro i da Maleš nije grubo pogriješio uvjeren sam da bi pobjedili

Razlog mog upisa je što sam jučer čuo jednu teoriju koju u svojih skoro 30 god praćenja nogometa nisam čuo i nisam znao da je moguća......penjem se ja tako juče stepenicama iznad stadiona a tip iza mene na sav glas govori:....tako ti je to kad se igra na 2-2 a ne na pobjedu....treba brze lopte kao rakete u 5 metara pa da vidiš??????.....e moja Kantrido što sve ne dolazi na tebe i tko je sve nogometni stručnjak.....tip je inače šahist koliko sam skužio......i najtoplije se nadam da ne piše ovdje po forumu
    Samo Rijeka

Projekt

• Gost
    « Odgovori #72 u: Prosinac 02, 2013, 20:23:46 »

Ili osvojimo ove godine uz veliku dozu sreće pa se riješimo pritiska i isčekivanja za mirnu gradnju ovoga što pišeš...

Previše su kaotični ovi prostori u političko - poslovnom smislu te je velik rizik da sve prdne iz ovoga ili onoga razloga. Uostalom nije ni Nigerija oličenje stabilnosti pogotovo u ovim novim preraspodjelama interesnih zona u svijetu. Stop, prije nego odem predaleko. Ajmo razbit Dragovoljac, Istru i smradove! I Lokomotivu :) RAZBIT!

I sagraditi kamp i stadion što prije pa smo sa sadašnjim juniorima mirni par godina.

Offline način_života

• Inćun
    • *
    « Odgovori #73 u: Prosinac 04, 2013, 15:20:07 »
  • Citat: "Projekt"
    Ili osvojimo ove godine uz veliku dozu sreće pa se riješimo pritiska i isčekivanja za mirnu gradnju ovoga što pišeš...

Previše su kaotični ovi prostori u političko - poslovnom smislu te je velik rizik da sve prdne iz ovoga ili onoga razloga. Uostalom nije ni Nigerija oličenje stabilnosti pogotovo u ovim novim preraspodjelama interesnih zona u svijetu. Stop, prije nego odem predaleko. Ajmo razbit Dragovoljac, Istru i smradove! I Lokomotivu :) RAZBIT!

I sagraditi kamp i stadion što prije pa smo sa sadašnjim juniorima mirni par godina.

U pravu si u razmišljanjima, ali mislim da količina uloženog novca u marketing i sve vezano uz HNK Rijeku garantira ozbiljnost i dugoročnost ove uprave... I ja sam bio podijeljen između tvog i mog razmišljanja ali sam nekako iz nekih izjava i razgovora zaključio da je i ovoj upravi cilj polako graditi uspjehe da se ljudi ne bi razmazili...

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #74 u: Prosinac 04, 2013, 15:39:03 »
    U pravu si u razmišljanjima, ali mislim da količina uloženog novca u marketing i sve vezano uz HNK Rijeku garantira ozbiljnost i dugoročnost ove uprave... I ja sam bio podijeljen između tvog i mog razmišljanja ali sam nekako iz nekih izjava i razgovora zaključio da je i ovoj upravi cilj polako graditi uspjehe da se ljudi ne bi razmazili...

Ja se oko ovoga potpuno slazem sa tobom. Prije svega sreća je što imamo predsjednika koji zna da klub ne smiju voditi emocije. Lijepo je Miška vidjet kako 5 minuta prije utakmice skače u loži na tko ne skače, ali kad se reflektori ugase sa obje noge je na zemlji. Samo takvim pristupom možemo očekivati stabilan klub koji će stvarati svoje igrače, ali i osigurati jednu snažnu europsku ekipu. Bit će tu poteza koji neće biti omiljeni, nekih prodaja igrača ali što prije ljudi shvate da tako mora funkcionirat mali klub iz zemlje koja nema kinte. Činjenica je da su se nama poklopile neke stvari malo prije vremena i to pokazuje koliko je ova uprava i njihov način rada ispred države i ostalih klubova.Dobro je da istovremeno ulažu u omladinski pogon, ne samo zbog novih igraća već treba netko ove nadolazeće klince i educirati a sport je za to najbolji pristup. Ne znam koliko je klub otvoren u radu sa Armadom, čuo sam da su poprilično ok, vjerujem da si tu upućeniji od nas "običnih navijača" (iako neznam koliko smo obični s obzirom na sve što prolazimo sa Rijekom  :lol: ) pa evo možeš malo podijelit sa nama. Sve u svemu uz kvalitetan rad sa Armadom i podršku Armade prema klubu mislim da su lijepe godine pred nama,  jednostavno moramo biti iznad hrvatske žabokrečine i ne pretjerano srat kad se dese nekakvi kiksevi ili ako ekipa padne u krizu(pod srat mislim na Neno style, ne na ove koji imaju kritičke stavove o nečemu :) ) Uz ovakav rad samo nam je vrijeme potrebno, ovo drugo sve imamo, i navijače i upravu a bome napokon i stručni stožer i igrače.