• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci  (Prikazano: 3511254 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Odg: Bivsi, Nesudjeni i Buduci igraci
« Odgovori #21135 u: Lipanj 24, 2022, 12:09:48 »
  • https://germanijak.hr/nogomet/vijesti/robert-muric-za-germanijak-rijeka-mi-je-spasila-karijeru-i-ovo-nije-zbogom-rujevici-vec-dovienja/100450

Lesički u jednom šutu obavio intervjue i Pavičića i Murića.

Jako jako jako lijepe riječi od njega, totalna suprotnost od spomenutog mu kolege. Možda seciram previše, ali ne pamtim da mnogi po odlasku izgovore da bi "voljeli opet nositi dres Rijeke". Ono bude to klasika, lijepo im je bilo, odlični navijači i super sve, al stane na tome.

Citat:
    “Bišćan mi je pružio ruku, a Rijeka spasila karijeru. To se ne zaboravlja nikada. Trebao mi je konačno kontinuitet utakmica da se dokažem svima a najviše samom sebi. To sam dobio na Rujevici i neizmjerno im hvala na svemu što su učinili na mene. Od predsjednika Miškovića, preko suigrača i trenera koje sam imao pa do ljudi iz kluba i navijača. Poseban je gušt bio igrati na Rujevici i nekako osjećam da ovo nije bilo zbogom već doviđenja. Tko zna što nosi budućnost, ali volio bih još jednom nositi dres Rijeke”

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #21136 u: Lipanj 24, 2022, 13:10:49 »
  • https://germanijak.hr/nogomet/vijesti/robert-muric-za-germanijak-rijeka-mi-je-spasila-karijeru-i-ovo-nije-zbogom-rujevici-vec-dovienja/100450

Jako jako jako lijepe riječi od .... Tko zna što nosi budućnost, ali volio bih još jednom nositi dres Rijeke”
    [/quote]
    Nekima se diže kosa na glavi od ovih riječi  ;D ;D

Šalim se, iako sam i ja znao pizdit na njega ono što je on izvodio s loptom je bila magija. Iskreno nisam od njega očekivao da će se na takav način referirat na Rijeku, iako nije ništa krivo rekao, spasili smo ga kao i nekolicinu drugih.
    Ako mi je za Pavketa bilo krivo onda mi je za njega nemjerljivo krivo, jer je on pak pokazao lojalnost klubu i potpisao ugovor da klub nešto zaradi, i onda kad je izjavio da nema problema i ako ne bude otišao negdje da nebi imao ništa protiv ostati u Ri. Nisu bile šuplje riječi.

Nedaj se Murke, očaraj te turke pa se vrati jednog dana.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline River92

• Morčić
    • **
    « Odgovori #21137 u: Lipanj 24, 2022, 13:15:57 »
  • I treba da se zahvali jer je istinu rekao, da nas nije bilo, mogao bi birat između Trnja i Kustošije.

Nadam se da taj levat, kao ni jedan drugi sličan njemu, više neće oblačiti dres našeg kluba.

Sretno mu dalje  8)

Offline kunglao

• Inćun
    • *
    « Odgovori #21138 u: Lipanj 24, 2022, 13:31:35 »
  • Na igrama mu se moze prigovoriti, ali odnos prema klubu mu je bio na razini. Koliko se pisalo o interesu Dinama, ne bi me cudilo ni da je bila neka ponuda pa ih je odbio, sad jeli to zbog respekta prema Rijeci ili nekih drugih razloga... U svakom slucaju + za njega.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #21139 u: Lipanj 24, 2022, 13:33:45 »
  • Igraču koji produži ugovor i time omogući klubu lijepu zaradu treba itekako zahvaliti i odati mu dužno poštovanje. Nisam ljubitelj njegovog nogometa ali za taj potez kao i za lijepe riječi mogu reći samo riječi hvale.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #21140 u: Lipanj 24, 2022, 13:47:32 »
  • Jedan od onih kojima se digne kosa pretpostavljam.

Svejedno koliko god sam pizdio na njega volio sam te poteze, koliko utakmica je riješio golovima ili asistencijama, da je imao obaveznu igru, obranu bio bi završio u boljoj lizi ili boljem klubu, al kad igraš za raju i zanemarujes taktiku....

Gol Varaždinu je takva delikatesa, ili napolju, ma masu tih njegovih golova ili asista su takvi bomboni da je to čudo.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline River92

• Morčić
    • **
    « Odgovori #21141 u: Lipanj 24, 2022, 13:57:00 »
  • Riješio je on masu utakmica, to nema dileme, jedini problem je smjer rješavanja koji je bio obostran  8)

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #21142 u: Lipanj 24, 2022, 14:05:02 »
  • Ovo je njegov maksimum, za ligu petice treba pratiti zbivanja na terenu puno više nego što on radi.

Ali da, samo produljenje ugovora je klubu donijelo ono što mu najviše treba - novac. Tu spada u rijetke i na tome mu svaka čast. Ali ja jedva čekam nekog novog tamo.