• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Riječki blagdanski kalendar  (Prikazano: 22125 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Odg: Riječki blagdanski kalendar
« Odgovori #30 u: Svibanj 21, 2017, 13:28:59 »
  • Šta nebi onda bio dan zadnjeg kola kao dan krunidbe prve ikada titule u povijesti.
    Samo predlažem
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #31 u: Svibanj 26, 2017, 10:05:20 »

• 18 godina kasnije prvaci smo. Neki su preboljeli, neki nisu, ali nitko nije zaboravio. Oprostio još manje.

Na čast i ponos arhitektima najveće sramote u povijesti hrvatskog sporta.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Svibanj 26, 2017, 10:08:15 »
  • Definitivno bi trebalo na kalendar staviti 1911 i 1950 dana bez pobjede Hajduka nad Rijekom, vjerujem da nije težak izračun :)
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #33 u: Svibanj 26, 2017, 10:12:37 »
  • Definitivno bi trebalo na kalendar staviti 1911 i 1950 dana bez pobjede Hajduka nad Rijekom, vjerujem da nije težak izračun :)
    Znaš šta mi je prejako? Kad vidim klince na tribini koji se još nisu bili ni rodili kad je Hajduk zadnji put pobijedio Rijeku.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #34 u: Svibanj 26, 2017, 11:26:56 »
    Znaš šta mi je prejako? Kad vidim klince na tribini koji se još nisu bili ni rodili kad je Hajduk zadnji put pobijedio Rijeku.

da, potpuno savršena djeca, a bez imalo genetskoga inženjeringa... za tek 95 godina kada se budu fotografirale 3-4 generacije iste obitelji, a nitko nezna za pobjedu ajduka

npr.

14.3.2112. i prvi poraz Rijeke od Hajduka u 100 godina:

POZDRAV OD OBITELJI MANCE S PLATKA!!!!

"Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #35 u: Svibanj 26, 2017, 12:25:25 »

• 18 godina kasnije prvaci smo. Neki su preboljeli, neki nisu, ali nitko nije zaboravio. Oprostio još manje.

Na čast i ponos arhitektima najveće sramote u povijesti hrvatskog sporta.

Ukoliko netko ne zna Cibaliju i nas veže '99 na jedan bolan način. Tako da njihov transparent ne govori o nama, nego o njima i o nama. A hvale je vrijedno što oni tu '99 nisu na transparenu označili kao godinu koja boli njih, nego su na taj način pokazali veličinu i tu bol, gorčinu, tu prokletu '99 podjelii s nama.

Za više detalja o tome evo iz pera Gorana Nuhanovića, pisca, novinara i ludog zaljubljenika u nogomet/Cibaliju:
    https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/sjecate-li-se-sto-je-reno-sinovcic-napravio-cibaliji-20141205

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #36 u: Svibanj 26, 2017, 12:36:26 »
  • Ja sam to finale kupa gledao iz kreveta, skršen visokom temperaturom (koja me uhvatila par sati nakon RI-OS). Još uvijek potpuno devastiran onime što se nama dogodilo, svejedno sam bio tužan zbog Cibalije i gledanje njihovih igrača u suzama je bilo prilično potresno.

Ali jedan detalj koji najjasnije pamtim s te utakmice, koji mi se toliko duboko urezao da mi čak i sada kad slavimo naslov dođe da nekog zadavim od muke i bijesa, je ono kad su navijači Osijeka i Cibalije zajednički skandirali "Rijeka! Rijeka!", a kamera prikaže Canjugu koji se podrugljivo smješka.

Ma nek idu svi u pičku materinu, i Canjuga, i Govnojed, i Krivousti s onim IMA BOGA. Ako ima Boga, ima i pakla. #samokažem.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #37 u: Svibanj 28, 2017, 10:58:25 »
  • Moram priznati da je doček bio stvarno veličanstven i da smo ga proslavili na poseban način. Vjerujem da niti jedan drugi klub u Hrvatskoj ne bi bio pozdravljen od svog kazališta, od ansambla koji odsvira himnu lige prvaka, te s balkona Radio Rijeke tenor zapijeva "Nessun dorma".
    Svega pomalo. Od Koktelsa, riječke rock scene do HNK (Zajca). To razlikuje grad od seljačije.

Ponosan! :)
    « Zadnja izmjena: Svibanj 28, 2017, 11:28:00 od Vado mangnar »

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #38 u: Svibanj 28, 2017, 11:44:24 »
  • amen, to je rijeka!

mogu napisati i na temi od utakmice, ali korektno je bilo od zg publike da je ostala na dodjeli i popratila sve bez vrijedjanja, sigurno zdrava zavist je bila kod njih, ondosno žal da njihovih 11 nije ni 1% od nasega sto se tice slavlja

spiker je malo kompleksinjo i nisu skidali 5:2 sa semafora, ali zadovoljan sam vise manje protokolom s obzirom gdje je bio

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #39 u: Svibanj 28, 2017, 12:22:22 »
  • Prošle godine smo komentirali slavlje Leicestera, nekome se nije svidio Bocelli s "Nessun Dorma", meni je, a da mi je netko rekao da ćemo sljedeće godine to doživjeti na Korzu. Došle mu i meni suze, a mrtav sam iznutra :D.

Zahvalan sam.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #41 u: Svibanj 28, 2017, 15:10:26 »
  • spiker je malo kompleksinjo i nisu skidali 5:2 sa semafora,
    Čestitke viceprvaku na dobroj utakmici.

Prošle godine smo komentirali slavlje Leicestera, nekome se nije svidio Bocelli s "Nessun Dorma", meni je, a da mi je netko rekao da ćemo sljedeće godine to doživjeti na Korzu. Došle mu i meni suze, a mrtav sam iznutra :D.
    Meni je Andrea Bocelli na travnjaku u dresu Leicestera bio žešća patetika. Ovo jučer, setting, ambijent, i cijela ta tema "HNK za HNK"... Jedan sasvim drugi nivo po meni. Sve je to odražavalo jednu koheziju, sinergiju, grada, kluba, sporta, kulture, lokalpatriotskog identiteta.

I nadam se da neće bit usporedbi "Projekta" i jebenog Leicestera, kojeg je posrala sezona u kojoj su svi velikani bili zakurac. Takvo nešto se poklopi jednom u 200 godina. Nama se nije poklopilo ništa, baš naprotiv, sve je bilo protiv nas, a titula je osvojena na kvalitetu i na mišiće.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #42 u: Svibanj 28, 2017, 15:31:53 »
  • Ma kakav Bocelli i jadni Leicester. To je baš lišeno svakog sadržaja.
    Nessun dorma je baš ono sami protiv svih i savršeno se uklapa u kalvariju kroz koju smo uspješno prošli.
    Za deltalje vidi: https://en.wikipedia.org/wiki/Nessun_dorma

A i treba imat štofa pa spojit Prlju i Matvejeffa. HNK i HNK. Otpjevat opernu ariju s balkona Radija Rijeke.
    Meni je to sukus svega onog što krasi ovaj grad. Spajanje prividno nespojivog.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #43 u: Svibanj 28, 2017, 16:17:27 »
  • https://www.youtube.com/watch?v=j7HMZWEsPWU

ovo je sve! :) :)

Pa ti reci da ovog ima još negdje na svijetu. Prlja u HNK zajedno sa orkestrom pjeva Rijekinu navijačku. :o 8)

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #44 u: Svibanj 28, 2017, 16:43:30 »
  • predivno savrseno jedinstveno neponovljivo sljedecih 365 dana :)