• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNK Rijeka Ozljede  (Prikazano: 20796 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Odg: HNK Rijeka Ozljede
« Odgovori #45 u: Travanj 23, 2014, 09:29:05 »
Pa što je tu čudno - ovo je samo točka na i po pitanju ozlijeda u tekućoj sezoni.

Ista stvar kao i najesen sa obranom, kasnije i sa veznim redom. Tamo gdje smo najbolje popunjeni, tamo moramo krpati. Osim Kneževića koji je imao kartone, u Portugalu su igrali Tomečak-Bertoša-Marić-Boras. Pa onda kasnije kad je čitava sredina veznog reda bila ozlijeđena i to par utakmica zaredom.

I evo sad opet ista stvar.

Knežević, Lešković, Marić, Mitrović

Pokrivač i eventualno Boras mogu uletiti, i tu je još junior Kurilić, koji je možda sljedeći Nesta, ali svoje mišljenje o kvaliteti izlaznih juniora iz naše škole imam. Baš će biti veselo sljedećih par tjedana, jedva čekam. :)

Offline Vedran

• Forza Fiume
« Odgovori #46 u: Travanj 23, 2014, 12:08:04 »
Mislim da ovo poprilično umanjuje naše šanse za osvajanje kupa protiv Dinama koji nas je i sa Leškovićem u paru sa Mitrovićem zgazio u 20 minuta.
Pokrivač nije u formi što se vidjelo u Osijeku, sa juniorom ćemo se jako teško izvući a ovaj slobodni igrač mi od svih ulijeva još i najmanje nade jer tko zna di je taj bio i što je radio zadnjih xy dana ako ne i mjeseci, a uz sve to stopere treba i uigrati...
Što je sa Datkovićem? Vidim da ga u zadnjoj utakmici Spezie nije bilo ni na klupi. Nije li valjda i on ozljeđen?
Spezia je u borbi za Serie A i teško da će nam ga vratiti (ako se tu uopće i može i ako nije ozljeđen).

Nadam se da ćemo ipak uspjeti očuvati drugo mjesto.

Offline AsteRIx

• Morčić
  • **
« Odgovori #47 u: Travanj 23, 2014, 12:22:39 »
Što je sa Leškovićem?
Kakva ozljeda, i koliko dugo oporavak?

Offline 1962

• Senior
« Odgovori #48 u: Travanj 23, 2014, 12:29:04 »
Kako igrom slučaja podosta o tome znam, s Dariom ne bi smjelo biti dugoročnih problema, ali u ovoj fazi organizam je jednostavno iscrpljen i preumoran za fizičke napore profesionalaca.  Samo da prođe bez dodatnih komplikacija, a tu je apsolutni odmor numero uno.
A baš pegula.  Stopere je ionako najteže krpati, a pogotovo još i uigrati.  Ovo je vrlo ozbiljan hendikep za kraj sezone.  Nekako sam i dalje optimist za 2. mjesto, jer je Hajduk ispuhan, ali kup je sad jako daleko.  Može pomoći samo nevjerojatna transformacija npr. Pokrivača u ulogu nevjerojatnog stopera, iz inata.
I da, 110% angažmana cijele ekipe, iz inata.

Offline jani

• Veteran
« Odgovori #49 u: Travanj 23, 2014, 13:33:10 »
Tu je još i Bertoša... ;D
Nemojte njegove igre u Portugalu uzeti kao mjerilo. On je dobar dio staža u ml. kategorijama bio stoper (što se vidi po njegovim kretnjama i tehnici). U Portugalu je uletio neuigran a sada ipak ima vremena za pripremu. Druga je stvar što njegov osjećaj za prostor i offside ne ulijeva povjerenje.
Ja se ipak nadam da je ozljeda Leška lakše prirode i da je ovo upravo čuvanje i priprema za kup.

Offline toshiro75

• Pionir
« Odgovori #50 u: Travanj 23, 2014, 14:37:03 »
Slažem se da bi Bertoša mogao odigrati solidno u HNL-u do kraja.  Pokrivač vjerojatno i bolje da ne izgleda tako nezainteresirano na trenutke.

Ali za osvojiti kup moraju osposobiti Leška kako god.

Offline uvijek_rijeka

• Veteran
« Odgovori #51 u: Travanj 23, 2014, 14:57:51 »
eto pa ti posuđuj datkovića. al valjda će se u 2 tjedna oporavit bar jedan..

Offline ka

• Junior
« Odgovori #52 u: Travanj 24, 2014, 00:49:19 »
AJDE U PIZDU MATERINU!
PA ŠTA RADE U TOJ LJECNICKOJ SLUZBI?
OVO STVARNO VISE NIJE NORMALNO! SMRDI TO SVE PREVIŠE!

Offline miami

• Veteran
« Odgovori #53 u: Travanj 24, 2014, 01:24:56 »
pa dobro ja i dalje ne vidim gdje pise ili ako netko zna kakva je njegova ozljeda ???

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #54 u: Travanj 24, 2014, 21:47:14 »
Na onoj prijateljskoj protiv Naprijeda, Pokrivač je prvo poluvrijeme (koliko sam mogao gledati) bio na lijevom stopreu, a Bertoša na svojoj standardnoj poziciji.
Lešković je par puta protiv Osijeka dobio lijepe udarce po zglobovima.
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Projekt

• Gost
« Odgovori #55 u: Rujan 11, 2014, 06:50:23 »
Malesov skocni zglob nije dobro, ili alternativna medicina pa mozda se vrati ranije ili nova operacijabsaniranja ligamenata i out do kraja sezone. O zglobe, skocni zglobe.

Mocotov skocni zglob je ok, ali nije fit za 90 minuta, kao ni Knezevic.

Leovcev skocni zglob je ok, ali ne previse tako da je Osijek upitan.

Moises ima vrhunske skocne zglobove, ali mu je koljeno oteklo nakon zadnjeg zahvata (rutinski, vrhunski, piece of cake zahvat) sto je kao potpuno normalno, ali je svejedno upitan za Osijek, Standard, Dinamo... :)

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #56 u: Rujan 11, 2014, 09:01:24 »
Moises ima vrhunske skocne zglobove, ali mu je koljeno oteklo nakon zadnjeg zahvata (rutinski, vrhunski, piece of cake zahvat) sto je kao potpuno normalno, ali je svejedno upitan za Osijek, Standard, Dinamo... :)

Šta koji k, jesam nešto propustio ili?

brziri

• Gost
« Odgovori #57 u: Rujan 11, 2014, 10:47:26 »
sva sreča da nema više pčela po terenu

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #58 u: Rujan 11, 2014, 11:46:53 »
U vezi Malesa neka zovu onu žensku u Beograd, ako je Chelsea mogao slati igrače tamo, a i Mamic Sammira onda valjda zenska zna, a nama je u pitanju igrač reprezentativnog kalibra, bez obzira što je osporavan.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline samorijeka87

• Inćun
  • *
« Odgovori #59 u: Rujan 12, 2014, 08:46:52 »
Meni se cini da ce Males zavrsiti neslavno kao i Maric...Predugo to traje!