• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 29. kolo: HNK Rijeka - KME Hajduk (nedjelja, 6.4., 15h)  (Prikazano: 52003 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Projekt

• Gost
29. kolo: HNK Rijeka - KME Hajduk (nedjelja, 6.4., 15h)
« u: Ožujak 31, 2014, 10:41:47 »
Jel' rano za topic? Ako jest, briši TIRČE. Već  se sada uzbuđujem, a bilo bi mi zdravije u životu da sam cool kao Krle sa 11m.

Nakon osvajanja nekoga od trofeja, ulaska u EL ili LP (jednoga dana nadam se) najdraže od svega je uzeti mjeru Dinamu ili Hajduku. Ovisno o okolnostima, razlika je koga od njih je veći gušt dobiti. Zadnjih sezona svojim ponašanjem, licemjerna i arogantna uprava i trener(i) Hajduka je odlučila svoju nemoć i probleme koje imaju skrivati kmečanjem i omalovažavanjem svih, a prvenstveno Rijeke te su zato postali najslađi plijen. Žao mi je da su s time zarazili i navijače do te mjere da je sve rezultiralo sramotnim piro-cidom nad obiteljskom tribinom prošlo gostovanje u Rijeci (nije 4B O.Š. Pećine kriv za Dilu Gori!).

Rezultatski gledano, ova utakmica i nema supervažan značaj (u usporedbi sa nekim drugima) te će nam i bod biti ok, ali zašto ne 1:0 u 90+3 i da sje.bemo do kraja najnoviju humanitarnu akciju "Dajmo da budu drugi" dok je još u povojima.

Meanwhile in Split...

Kmeeee nećemo biti prvi, a radili smo grafove, analizirali rasporede...
Kmeeee nismo uputili udarac na gol protiv Dinama, a ostale filijale im čupaju bodove...
Kmeeee nismo ni drugi više...
Kmeeee ne želimo igrati protiv najboljeg napadača lige zadnjih 10 godina na Kantridi, dajte mu treći žuti...
Kmeeee neće nas kupiti Tiger Woods...
Kmeeee pare nisu bitne, a Tudor neće potpisati...
Kmeeee potpisao sam....
Kmeeee Maloku, bivša superzvijezda Rijeke, polubog nogometa, nije otišao u Juve za 10 milijuna eura, a pisali smo da ide...
Kmeeee zašto nas u Rijeci mrze (op.a.: ne volim tebe Brbiću i Tudore i onaj treći, a Split, TBF, ljetni muving, ona sapunica su mi super)...
Kmeeee sudili su nam nepostojeći aut 1997. na Kantridi...
...

Želje i prognoze:

Varga
Toma - Knez - Leško - Leovac
Kvržić - Moises - Maleš - Ajayi (Jugo)
             Sharba (Jugo)
                    Krle

4:0 (opet) Krle x2, Sharba i Leško

9600 ljudi neka grmi "Miško i Kek za-u-vijek!"nakon kraja utakmice!

Edit:  0:1 i 0:4 ispravljeno.  Ponedjeljak je kriv.
« Zadnja izmjena: Ožujak 31, 2014, 19:27:58 od Projekt »

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Re: 29. kolo: HNK Rijeka - KME Hajduk (nedjelja, 6.4., 15h)
« Odgovori #1 u: Ožujak 31, 2014, 11:12:47 »
:shock: Priželjkivani rezultati 0:1 i 0:4 i to sve autogolom...
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Online TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #2 u: Ožujak 31, 2014, 11:21:31 »
Bolje tjedan dana unaprijed nego na dan utakmice. :mrgreen:

U kavezu napravit kvalitetniju drenažu kad budu kmečali da se ne utope.

Ne bih se složio da nema velik značaj, pobjedom idemo na +5 od njih i na -8 od Dinama s tim da postoji neka mogućnost da Zadar odigra dobru utakmicu i uzme koji bod. Ništa još nije gotovo, ne zaboravljajte... Nisu oni nikad briljirali, a pogotovo u zadnjih par utakmica... Samo se ugledat na Dinamo i stisnut ih. Na to nisu navikli.

Šteta Krame, ali može se do pobjede. Nadam se sa Leovcem u prvoj. I raspoloženima Kvržićem i Anasom.

Inače genijalan post. Ali ispravit rezultate, ne dao Bog 0:4 da bude. :mrgreen:

Offline USF1926

• Veteran
« Odgovori #3 u: Ožujak 31, 2014, 11:25:36 »
Bravo Projekt.

Da dodam koliko ove utakmice nekima znace, ako pobjedimo Hajduka moj stari inace uzme dan godisnjeg nakon utakmice (ako je utakmica u nedjelju).  8)

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #4 u: Ožujak 31, 2014, 11:34:56 »
Mislim da je značenje ove utakmice ogromno - i to ne na rezlutatskom nivou nego na simboličnom. Ukoliko bi ih sredili pokazali bi ne samo njima i nama, nego i cijeloj regiji tko je gazda na Jadranu. Nakon sezone kakvu smo imali ova utakmica može doći kao točka na i kojom se potvrđuje da je Rijeka ozbiljan igrač čime se stvaraju novi navijači, stvara se ugled u širem regionu, privlače sponzori...

Naravno, ništa se posebnog neće dogoditi odigramo li nerješeno ili čak i da nekim minimalnim rezultatom izgubimo. Ali pobjeda bi nas definitivno još koračić gurnula pod svijetlo velike pozornice.

A i dalje bi bili u igri za pravenstvo (nada posljednja umire!).

Projekt

• Gost
« Odgovori #5 u: Ožujak 31, 2014, 11:47:58 »
Da, da me se nebi krivo shvatilo, važnost nije tolika bodovno u usporedbi sa nekim drugim utakmicama s njima, ali ostala važnost je ogromna.

Uz rizik da zvučim kao neki nepopravljivi pesimistični urotnici/pljuvači, ali nakon šetuckanja i milovanja Halilovića na Kantridi, Hajdukove beskrvnosti što nebi napravilo ni 10 lokomotiva,  te smiješne utakmice jučer (Os-Din) ne zanosim se više da je ove sezone suđeno prvenstvo ili da će biti gusto.

Kada je to rečeno, ne pamtim kada sam se toliko veselio rezultatima Rijeke, od Prestyna do nadam se ove nedjelje. Svaka 2-3 pobjeda mi je Stuttgart. A još nije ni prvi kramp zaboden.

Citat: "USF1926"
Da dodam koliko ove utakmice nekima znace, ako pobjedimo Hajduka moj stari inace uzme dan godisnjeg nakon utakmice (ako je utakmica u nedjelju).  8)

:))) Stablo i klada a? Ne moraš raditi test očinstva barem.

Offline Vedran

• Forza Fiume
« Odgovori #6 u: Ožujak 31, 2014, 11:58:17 »
Citat: "Vado mangnar"
Mislim da je značenje ove utakmice ogromno - i to ne na rezlutatskom nivou nego na simboličnom. Ukoliko bi ih sredili pokazali bi ne samo njima i nama, nego i cijeloj regiji tko je gazda na Jadranu. Nakon sezone kakvu smo imali ova utakmica može doći kao točka na i kojom se potvrđuje da je Rijeka ozbiljan igrač čime se stvaraju novi navijači, stvara se ugled u širem regionu, privlače sponzori...

Naravno, ništa se posebnog neće dogoditi odigramo li nerješeno ili čak i da nekim minimalnim rezultatom izgubimo. Ali pobjeda bi nas definitivno još koračić gurnula pod svijetlo velike pozornice.

Potpis. Koliko god da prvenstvo bilo izvjesno ili ne, nema ljepšeg osjećaja nego kad se tovare na Kantridi kvalitetno natovari, a i do neki dan nisam ni znao da Tudor tako lijepo plače. :mrgreen: Volio bih da to ponovi :twisted:

Offline Senad Brkić

• Veteran
« Odgovori #7 u: Ožujak 31, 2014, 12:06:39 »
Citat: "Wedran"
Citat: "Vado mangnar"

Potpis. Koliko god da prvenstvo bilo izvjesno ili ne, nema ljepšeg osjećaja nego kad se tovare na Kantridi kvalitetno natovari, a i do neki dan nisam ni znao da Tudor tako lijepo plače. :mrgreen: Volio bih da to ponovi :twisted:

al da ovaj put bude iskreno... :mrgreen:

http://youtu.be/jF-oRu1yxKY?t=1m32s
Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline Duella©

• Forza Fiume
« Odgovori #8 u: Ožujak 31, 2014, 12:22:17 »
ajmo karte u predprodaju !
očekujem mini navalu i 90% rasprodan stadion

Offline buđoki

• Pionir
« Odgovori #9 u: Ožujak 31, 2014, 13:19:00 »
Nadam se rasprodanom stadionu. Šteta da se ne igra predvečer. Misli da bi bio još bolji ugođaj. Nadam se pobjedi, pa makar srušili Lorda na 20 metara od gola i da sudac pokaže na penal! :D

Offline october

• Forza Fiume
« Odgovori #10 u: Ožujak 31, 2014, 13:52:05 »
Ja se baš radujem dnevnoj tekmi nakon dugo vremena. Naši imaju da lete i budu brži, jači i sve naj na svakoj lopti pa neće biti problena.

Kmečavcima bi preporučio da ostanu doma tražiti mlade poskoke.
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline BUDALA

• Senior
« Odgovori #11 u: Ožujak 31, 2014, 17:05:47 »
2:0  iz 2nepostojeca penala Lord of  trees and bosnian shields zabija nepogresivo. I onda plakanje i postavljenje gifova po portalima
UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline miami

• Veteran
« Odgovori #12 u: Ožujak 31, 2014, 19:12:19 »
Samoa jedno pitanje NA TEMELJU ČEGA BAZIRATE TE KOMENTARE DA ĆEMO IH POMESTI ?
Dvije iste ekipe plus nama ne igra najbolji strijelac i jedini koji bi mogao nešto učiniti anas ne igra već 4-5 utakmica , Kvrzic već je zaboravio kada je odigrao zadnju tekmu
Puno problema a mi bahati na forumu kao nikada
Nema, namjeru kritizirati ali pretjeruje se
Da me nebi NETKO krivo shvatio ja živim za tu pobjedu ali ajme se veseliti nakon tekme da se nebi poslje morali pokriti usima
Njima je ta tekmu isto važna i igrat će 150% , neće biti tako lako kako se misli

Offline Primorac

• Junior
« Odgovori #13 u: Ožujak 31, 2014, 19:19:46 »
Nadam se punoj Kantridi i pobjedi, iako će bit jako teško bez Kramarića.

Offline AsteRIx

• Morčić
  • **
« Odgovori #14 u: Ožujak 31, 2014, 19:53:22 »
Ima da ih poderemo ko svinja masnu krpu!