• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 29. kolo: HNK Rijeka - KME Hajduk (nedjelja, 6.4., 15h)  (Prikazano: 50614 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Projekt

• Gost
Re: 29. kolo: HNK Rijeka - KME Hajduk (nedjelja, 6.4., 15h)
« Odgovori #210 u: Travanj 08, 2014, 11:31:48 »
Akreditirana osoba pred kraj videa nije mogla izdržati. Nebi ni ja :)

Nego, koja je pozadina i fora ovo sa DPH, da oni u biti vuku konce? Podjebavanje ili ima priča. Ako ima priča zanimala bi me...
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Primorac

• Junior
« Odgovori #211 u: Travanj 08, 2014, 11:37:24 »
Citat: "Projekt"
Akreditirana osoba pred kraj videa nije mogla izdržati. Nebi ni ja :)

Nego, koja je pozadina i fora ovo sa DPH, da oni u biti vuku konce? Podjebavanje ili ima priča. Ako ima priča zanimala bi me...

A dosta ti je bilo vidjet izjave Brbića poslije onih nereda kako ništa nije vidio, pa se onda vratio u Split, dobio instrukcije od DPH, NH, šta ja znam koga i rekao šta treba reć.

I jedan quote iz NL-a: "Koliko vidim četiri komada su bila dovoljan razlog da Hajduk zaboravi predati unaprijed pripremljenu žalbu za svaku utakmicu na suce, publiku, organizaciju, lučku kapetaniju, komunalno redarstvo itd, pa se neki vade na bedastoće o fuziji. Da se našalim - bolje fuzija nego Gruzija. Dila gori, Hajduk doli."    :mrgreen:

Offline FoFi

• Senior
« Odgovori #212 u: Travanj 08, 2014, 11:46:18 »
Ova pobjeda je više od pobjede, više od 4:1. Ova pobjeda označila je početak Rijeke kao kluba koji je sigurno na poziciji broj 2 u HR nogometu i prijeti Dinamu oteti broj 1. Zato je onaj transparent Armade tako dobar i tako pogođen i svaka čast na tome!
U slijedećim sezonama, pobjeda protiv Rijeke će Hajduku (ako se desi naravno) biti ono što je dosad bila nama protiv Hajduka - highlight sezone i slavit će ju kao da su ispred nas na tablici (a neće biti).

Vezano za igru, moram istaknuti Leovca, ali moram istaknuti i Srećka - selekcija igrača je težak i zeznut posao, a naši svakim  novim igračem dižu ljestvicu. Naprosto mi nemamo slabe točke u momčadi trenutno. OK, jedna prava 10-ka je uvijek na cijeni i uvijek se traži, ali to je to.
I za kraj - kako je bilo lijepo vidjeti traku Močotu oko ruke - neka je nosi slijedećih 10 godina ;)

Offline d

• Forza Fiume
    • http://samorijeka.com
« Odgovori #213 u: Travanj 08, 2014, 12:23:25 »
Citat: "FoFi"
Vezano za igru, moram istaknuti Leovca, ali moram istaknuti i Srećka - selekcija igrača je težak i zeznut posao, a naši svakim  novim igračem dižu ljestvicu. Naprosto mi nemamo slabe točke u momčadi trenutno.

Istina, selekcija je (pogotovo ove sezone) izvanredna, i dala nam je strašnu širinu. Pa mi smo pregazili Hajduk praktički bez 5 ključnih igrača iz prvog dijela sezone: Benko, Kramarić, Knežević, Kvržić, Maleš.

A sada se i konačno počinje zapravo uigravati udarna momčad (vratili se Tomečak i Kvržić, ušao Leovac, Sharbini vratio formu) i već se vidi kako to dobro izgleda sa 7 pobjeda u nizu. Do finala kupa bi to mogla biti strašna momčad. A da ne govorimo nakon ljetnih priprema uz minimalne odlaske i par kvalitetnih dolazaka, Europo strahuj!!

Offline Vedran

• Forza Fiume
« Odgovori #214 u: Travanj 08, 2014, 12:41:32 »
Slažem se sa napisanim. Selekcija je očito jako dobro napravljena, vidi se da kvalitetom rastemo i dobro je da nam samopouzdanje i ambicije rastu...
Ali...
Nije se dobro bahatiti. Nikada. To nikada nije dobro završilo. Bahaćenje je karakterna osobina slabih i gubitničkog mentaliteta. Trebamo mi još uvijek dosta palente pojesti da bismo napravili veći iskorak u EL od ove sezone.
Nemojte suditi kvalitetu naše momčadi u kontekstu europskih momčadi prema ovoj utakmici protiv tovara.
Tovari su u kontekstu europskog nogometa postali patuljci (Dila Gori), a biti će još i veći kad im odu neki igrači.
Također, sudite po utakmici u kojoj su ti isti tovari zasluženo imali igrača manje i to nam je dosta olakšalo posao...
Sjetite se koliko smo se nedavno mučili protiv Istre (0:1) ili kako smo ispuštali vodstvo protiv Lokomotive (3:2). Ne sudite rad po jednoj utakmici, gledajte kontinuitet.

Svima nam je drago da Rijeka napreduje i svi smo zbog toga sretni, no ne ulazite u euforiju jer bi prizemljenje moglo biti bolno a onda će sa tim bolnim prizemljenjem doći i nerealna razmišljanja o našoj budućnosti, sve će biti crno i ništa neće valjati... Ići će se u drugu krajnost.

Veselite se ali klub i igrači trebaju bit realni, objektivni, ambiciozni i nastaviti sa radom.
Mislim da mnogi nisu svjesni koliko je još posla i truda, ali i vremena za realizaciju potrebno da bismo postali ozbiljan ali i stabilan klub u europskim okvirima.
Ovo su samo pokazatelji da smo na dobrom putu i da je dosadašnji trud i rad urodio plodovima. No put prema uspjehu kad bismo ga grafički prikazali nije pravac koji ide samo prema gore. Ali kad se uzme dulji vremenski period i usporede neke recimo "kontrolne točke", napredak je očit.

Offline Senad Brkić

• Veteran
« Odgovori #215 u: Travanj 08, 2014, 13:06:06 »
potpisujem oba zadnja komentara. euforično treba proslavit, a od idućeg dana realno sagledat. al ako ovako budemo svake sezone išli naprijed, vrlo hladno i realno procjenjujem ligu prvaka na novoj Kantridi za 2 god. Nikakvo razvaljivanje u njoj, za to ćemo morat pričekat dodatne dvije.... :mrgreen:
Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Projekt

• Gost
« Odgovori #216 u: Travanj 08, 2014, 13:27:46 »
Pa nema bahaćenja, da npr. tovari idu u Zagreb sa 8 bodova zaostatka, glava bi me bolila od grafova verzija po kojima oni mogu postati prvaci. To je bahaćenje. Bar se mi nikada nismo bahatili protiv nikoga pa ni Prestyna, ali nije ni bahatost ni poniznost loša, ako je umjereno. To je o navijačima. A Kek, Mišković i 99% igrača valjda u u ove silne mjesece niti jednom nisu rekli nešto što bi suparnik shvatio kao bahaćenje.

S druge strane, ne kvarite ljudima pravo na naslađivanje i peckanje! Prošle su tek 2 sezone od planiranih 100 (još 98) koliko će klečati iza imena Rijeka. Barem četiri dana za četiri gola. Zaslužili smo!

A ako hvalimo Srećka (koji je definitivno no.3 iza Miškovića (Volpija) i Keka), onda hvalimo i Uga i njegovu paštu, onoga tko je pratio Moisesa, Leovca, odabrao pripreme u Španjolskoj... Sve sjeda na svoje mjesto. Osim dozvola i početka gradnje kampa i stadiona, ali i to mora jer nećemo još 98 godina biti ispred Pravednika na stadionu od 200 godina!

Offline miami

• Veteran
« Odgovori #217 u: Travanj 08, 2014, 13:37:47 »
Slažem se , kao sto se vidi težak rad cijelog kluba napokon dolazi do izražaja, sve kockice su se polako složile i sve to prelijepo izgleda, kako god da završi ova sezona za mene je jedan korak naprijed, dobra ekipa, uspjeh u Europi, navijači se polako vraćaju, finale kupa, borba za 1,2,3 mjesto, Europa izborena u Aprilu, ljepo je biti navijač Rijeke i možemo biti ponosni na sve sto se događa oko kluba. Sve se diže na jedan veći nivo i kada vidim te članke po novinama kako se radi i obilazi škole suze mi idu na oci ;0)
Samo za kraj bez imalo provociranja pitam se gdje su sada oni dežurni provokatori, kritičari i pljuvati koji su uvijek bili na forumu kada je skripilo , ako su navijači Rijeke onda bi ih ovo trebalo veseliti ili se varam . Interesantno da nema niti jednoga od njih na forumu u zadnje vrijeme .

Offline Pesekan

• Veteran
« Odgovori #218 u: Travanj 08, 2014, 13:48:45 »
O tu su oni bez brige budi, samo čekaj prvi kiks.
Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #219 u: Travanj 08, 2014, 14:05:57 »
Citat: "Pesekan"
O tu su oni bez brige budi, samo čekaj prvi kiks.

to su oni "jesam ti reko" tipovi
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline FoFi

• Senior
« Odgovori #220 u: Travanj 08, 2014, 14:22:42 »
E da, još nešto u istom kontekstu; mislim da su u svim strukturama kluba pokazali da rade pravi posao. Pa i kada su neki sumnjali kada se prodavalo Benka jer kao kako ćemo njega nadomjestit... Pogledajte malo rezultate nakon što je Benko otišao; pogledajte koliko su golova dali Kramarić, Šarbini i Penalko. A o igri i stvaranju šansi da ne pričamo. Stoga, i kad bude bilo lošijih procjena i poteza (a biti će ih) stati na loptu i vjerovati u ...Projekt!

P.S. Evo meni drago da me Brezovec demantirao i pokazao da može biti koristan u ovoj momčadi Rijeke. Iako, meni je uvijek kod njega najviše sporan defanzivni dio gdje se on izgubi na terenu i ne uspjeva pratiti svog igrača (tako je Pašalić i zabio gol) i smeta mi što on baci 20 čistih lopti u bunar. No s druge strane od 23 lopte, 3 završe čistom prilikom za gol ili golom, tako je bilo i ovaj put... Dobro je imati raznovrsnost u ekipi. 3M u vezi naravno imaju prednost, ali širina kadra je jako bitna. A još su tu i Zlomislić, Pokrivač, Pušić... Strašno koliko smo jaki.

Offline Primorac

• Junior
« Odgovori #221 u: Travanj 08, 2014, 19:25:59 »
Klub raste na svim razinama, napokon smo se vratili tamo di nam je i mjesto jer Rijeka je jedan od tri najveća kluba u državi i to treba jasno reći. Nema nikakvog bahaćenja, ali da smo moćni, da imamo stvarno širok kadar u prvoj ekipi i da uz ovakvu uzlaznu putanju možemo u budućnosti razmišljat o još većim stvarima, to definitivno da. Ove sezone peti Kup u povijesti, a onda ubrzo nadam se i naslovi novi europski uspjesi.

Offline stoker

• Morčić
  • **
« Odgovori #222 u: Travanj 08, 2014, 19:36:31 »
Jel ovo mene za.jebava novi skript (ili

Offline morska krava

• Veteran
« Odgovori #223 u: Travanj 08, 2014, 19:47:00 »

i meni je sve u banani...

Offline Duella©

• Forza Fiume
« Odgovori #224 u: Travanj 08, 2014, 19:57:35 »

i meni je sve u banani...
nije banana u pitanju nego pretvorba foruma na Simple Machine Forums ilitiga famozni SMF...
ovaj forum nema odbor za kvalitetu i napredak pa zato malo kasnimo sa svijetom haha 8)