• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Prijedlozi, pohvale i kritike  (Prikazano: 69678 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Odg: Prijedlozi, pohvale i kritike
« Odgovori #165 u: Svibanj 24, 2014, 14:49:19 »
  • Sljedeći tjedan nove promjene.
    Ako su ove eTargert reklame nove promjene na forumu  :(
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

brziri

• Gost
    « Odgovori #166 u: Svibanj 25, 2014, 06:51:54 »
  • Kada će najavljena reorganizacija Tema i brisanje nepotrebnih tema?

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #167 u: Svibanj 28, 2014, 08:46:30 »
  • Isprike radi moje nedavne neaktivnosti, od petka će to izgledati puno bolje. Ovih tjedana sam imao puno bitnijih obveza od foruma pa sam malo bio u leru. :)

Postavljanje plugina za FF ligu na portal, ocjenjivanje igrača - konačna statistika i nagrade, arhiviranje starih tema i još neke sitnice su u planu.

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #168 u: Lipanj 20, 2014, 09:43:41 »
  • Ne znam da li otvarati novu temu pa ću staviti ovdje, ali ne bi volio da ljudi koji vode ovaj forum ovo dožive kao kritiku.

Ljudi, izumire li to ovaj forum ili se meni čini? Je li moguće da nas je ostalo 7-8 i to je to!?

Od početka mi se nije dopala zamisao da postoji još jedan "isti" forum. U vrijeme kad klub raste u svim segmentima, umjesto da se udružujemo, mi se dijelimo. To mi je malo nerazumno, pa sam odlučio ostati vjeran ovdje. Međutim, ponukan sve manjim brojem postova, odlučio sam se registrirati na drugom forumu i vidjeti kakvo je tamo stanje. Tamo je življe nego ovdje (uostalom to znate i sami). Dva dana sam čitao postove u nadi da ću naći razlog što je to što tamo privlači ljude. I nisam uspio. Ništa posebno. Osim 5-6 kvalitetnih ljudi, drugo je sve "festival lakih nota". Baš ništa posebno. Portal većinom novopečenih navijača jer je Rijeka sada "in".

Jedna me stvar posebno tišti, a to je da su neki ljudi, koji su se profilirali na ovom forumu i koje većina od nas smatra drugom obitelji, otišli od tu bez pozdrava. Jednostavno on/off, klik i gotovo. Godinama smo čitali jedni druge, pa gdje je "ljudi idem tamo, nema me više tu, pozdrav". Ništa. Nula bodova. A misliš da poznaš ljude...

Neznam je li ovo dobro ili nije, vrijeme će pokazati, ali znam da je žalosno.

P.S. Tripice javi se ponekad, samo da znam da si dobro.

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #169 u: Lipanj 20, 2014, 09:49:42 »
  • Jbg, tripice, usf i ostala ekipa su i osnivači novog foruma pa je logično da su samo tamo. A što se tiče ovog foruma - živnut će on kad se krene nešto dešavat sa klubom. Istina, hoću ri forum uvijek svijetli sa novim postovima ali u zadnje vrijeme teško da možeš pročitat neki pametan post, a čak i kad bude pametnih postova skužiš da je to od ljudi s ovog foruma (čast izuzecima). Ja pokušavam sudjelovat na oba foruma, a mišljenja sam da je ovaj i dalje sadržajno kvalitetniji i ne brinem se za njegovu budućnost.
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #170 u: Lipanj 20, 2014, 10:30:19 »
  • Jedan je FF forum, ali sada u vrijeme "tišine" jednostavno nema dovoljno ljudi... Bit će opet, kad krene sezona.

Ovaj forum sam i do sada shvaćao kao mjesto s manje forumaša, ali samim tim i kvalitetniji.
    Meni broj forumaša ne znači puno, već kvaliteta upisa. S tim sam upravo bio najsretniji ovdje (na mnogim forumima skoro izgubiš volju tražiti kvalitetan post s nekim smislom i stavom). Volim pročitati nečiji stav neovisno da li se slažem (to je i svrha foruma da se iste stvari komentiraju iz različitih kuteva)

Uz to ovdje vrijede pravila gdje nismo (osim nekih nadobudnih) nikad pravili razliku između novih i starih forumaša, već samo kvalitetnih i manje kvalitetnih upisa.

Npr. ja sam ostao prisutan i ovdje a odem i na hoćuri (jer ima i tamo nekih vrlo kvalitetnih forumaša (bili su prisutni i na našem i na SN).

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #171 u: Lipanj 20, 2014, 11:09:34 »
  • Još najbolje da imamo 100 topica dnevno sa 100000 glupih postova.

Rasprava je ovjdje uvijek bila dobra kao i informacije. Kome se da nakon 2 dana otvoriti forum i izlistati milion postova i strana radi jedne pametne stvari.

Samo opušteno...
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #172 u: Lipanj 20, 2014, 13:20:37 »
  • Još najbolje da imamo 100 topica dnevno sa 100000 glupih postova.

Rasprava je ovjdje uvijek bila dobra kao i informacije. Kome se da nakon 2 dana otvoriti forum i izlistati milion postova i strana radi jedne pametne stvari.

Samo opušteno...

Ne daj bog toliko postova dnevno. Slažem se.

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #173 u: Lipanj 20, 2014, 13:57:26 »
  • Nego di su nam felga, budala i ostali renomirani članovi? Prešli na dark Side?

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #174 u: Lipanj 20, 2014, 14:16:44 »
  • Mićo ih je uposlio ko turističke vodiče.
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #175 u: Lipanj 20, 2014, 14:32:30 »
  • Sve me strah da Mićo nije maznuo te nacrte, pa nam u japanu nikne nova kantrida a mićo se skrasi za vajka...

brziri

• Gost
    « Odgovori #176 u: Lipanj 20, 2014, 22:02:29 »
  • Tamo je veči izbor smajliča

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #177 u: Lipanj 27, 2014, 14:52:36 »
  • Na hoćuri pročitaš portal, a na FF dođeš na forum. Jednostavno.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #178 u: Lipanj 27, 2014, 17:05:32 »
  • Ovako. Velika isprika od mene što se ne rade neke zamišljene stvari, poput FF lige na portalu, konačne tablice ocjenjivanja i slično, ali nažalost, sad kada imam ovlaštenja, nemam vremena. Nikako. Prije sam imao vremena i ideja, ali ne nikakve ovlasti. Neću davati nikakve rokove, ali do nove sezone bi trebalo biti pozitivnih promjena. :)

Što se tiče hoćuri, sve je već rečeno i previše puta pa ne bih u detalje. Uglavnom, ljubomoran sam na njihovu aktivnost po forumu, ali ni blizu na kvalitetu postova koji se pišu. U idealnom svijetu, HNK Rijeka bi imao portal kombinacije hocuri.com i samorijeka.com, a forum aktivnošću hocuri.com i forza-fiume.com. Ne bih više na tu temu.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #179 u: Srpanj 14, 2014, 16:17:19 »
  • Evo, lagano se krenulo sa radom.

Tablica ocjenjivanja igrača za sezonu 13/14 je objavljena, a podforum u kojem se nalazi malo je sređen i sada je pregledniji.

Otvorene su prijave za FF ligu koju će voditi Duella pa ako ste zainteresirani, prijavite se.

Također je vrlo bitno poticati članove na raspravu. Ne podržavam pisanje gluposti čisto da se piše, ali kada naletite na neki članak, zanimljivu izjavu i sl., ne nužno vezanu za naš klub, kopirajte ga u za to predviđenu temu. Komentirajte utakmice, poteze igrača, podijelite svoje mišljenje o tome sa forumom. Kada nešto pročitate, i imate nešto za dodati, napišite, time se povećava ukupna aktivnost na forumu, a tomu težimo. :)