• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNS homoseksualci, nogomet ste sjebali!  (Prikazano: 135923 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: HNS homoseksualci, nogomet ste sjebali!
« Odgovori #1170 u: Lipanj 23, 2021, 08:28:09 »
  • Utakmice u kojima ekipama igra samo pobjeda stvaraju najjasniju sliku o nečijim realnim mogućnostima, a po onome viđenom sinoć nekako sam dojma da su Škoti najslabija momčad ovog Eura. Englezi me isto tako uopće nisu impresionirali nakon one prve utakmice, mislim da njih čeka grubo prizemljenje u osmini finala gdje idu na nekog iz skupine smrti.

O šansama Hrvatske ne bih, čeka ih ili negledljiva Španjoska, ili dosadna Švedska ili osrednja Poljska. Svakako prolazno, ali četvrtfinale donosi jednosmjernu kartu za ZG.

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #1171 u: Lipanj 23, 2021, 08:42:40 »
  • EP sa toliko ekipa i prolaza dalje je kurac.
     Tu uleti par loših, baš loših, a neki od tih loših moraju proći dalje.
    Možeš doći u 8 čak 4 najbolja uz malo sreće a igrati sa prosječno/lošim rep, s druge strane u jednoj grupi njemci, Portugal i francuzi!????
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #1172 u: Lipanj 23, 2021, 08:55:15 »
  • Ovaj format s 24 ekipe gdje četiri najbolja treća idu dalje je goli kurac. Em je ubio draž kvalifikacijama jer je puno lakše upasti, em je razvodnio skupine jer netko može doslovno triput kiksat i na kraju bit prvak, kao Portugal 2016. UEFA-ina pohlepa na štetu nogometa, jedina konstanta kad je UEFA u pitanju. Zašto prodati 31 TV prijenos, ako možeš 51. Euro s 32 ekipe je također neminovan, isto kao SP s 48.

Format sa 16 ekipa je bio savršenstvo, jasan sustav natjecanja i općenito bolji nogomet.

Čak mislim da bi Euro s 32 ekipe bio bolji od ovog sranja (jer bi opet samo dva iz svake skupine išla dalje), ali tek to bi ubilo kvalifikacije, postale bi praktički formalnost.

Nego, Sandro i ekipa... Ja se ne sjećam da je Dalić bio ovakva poluretardirana bahata seljačina dok je vodio Rijeku... Je li bilo nekih naznaka koje tada nisam uočio, ili je to nešto što je došlo kasnije?
    « Zadnja izmjena: Lipanj 23, 2021, 08:59:08 od Fornax »

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #1173 u: Lipanj 23, 2021, 09:07:48 »
  • Škotska je pokazala puno više od onog što je uzela.
    Čak bih rekao da je ovo možda najjača Škotska protiv koje smo igrali , a prvi put dobili.

Realno. Ako smo od dojma , njihov dojam protiv Engleza i Čeha je bolji od našeg.
    Mi smo odigrali valjda prvi put smisleno prema naprijed(izuzev one Slovačke vani) još od SP 2018.
    Modrić je pokazao da je znalac, maestro. Nadam se da če i Čerin kad tad tako vanjskom pospremiti pa makar bilo protiv Dragovoljca  ;D

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #1174 u: Lipanj 23, 2021, 09:17:44 »
  • Škotska je zabila jedan vrlo sretan (da ne kažem slučajan) gol u 270 (i kusur) minuta (Vida mu savršeno asistirao), a njihov najbolji strijelac je McGinn koji ima dvije lijeve noge. Meni je kanta za napucavanje Makedonija na ovom Euru izgledala kao ozbiljnija ekipa, makar priznajem da Škotsku protiv Češke nisam gledao.

Citat:
    Nadam se da če i Čerin kad tad tako vanjskom pospremiti pa makar bilo protiv Dragovoljca  ;D
    Ja se nadam da neće prečesto pokušavati. Dečko ima manje udaraca u okvir nego Shaquille O'neal pogođenih trica.

Online Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #1175 u: Lipanj 23, 2021, 10:35:24 »
  • Anas negdje na Grobniku razmišlja kako je on naučio ovog malog potez vanjskom....
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #1176 u: Lipanj 23, 2021, 11:39:22 »
  • O ovom o formatu bi se dalo razglabat. Vjerojatno makedonci i škoti podržavaju takav format, a i ostale manje reprezentacije koje bi nikad stigle jer jednostavno nemaju kvalitetu. Na koncu danas sutra će i naša reprezentacija možda biti u tom krugu po kvaliteti, jer kako bi gnjus rekao još samo Anas zna onako vanjskom zabit, a taj trči po kahliću. Općenito je danas nogomet postao dril. Sve manje je Modrića, a sve više Mckenzija. Jedna Nizozemska trči ko navijena i s snagom pobjeđuje. Englezi isti škoti samo imaju 2 - 3 igrača koja i znaju nešto. Na koncu ti Englezi su zabili 2 gola u 3 utakmice.

Apropro Dalića, Formax imaš topic pitaj Dalu  ;)

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #1177 u: Lipanj 23, 2021, 11:44:57 »
  • Apropro Dalića, Formax imaš topic pitaj Dalu  ;)
    Znam, i totalno mi je nepojmljivo da je to ista osoba.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #1178 u: Lipanj 23, 2021, 11:54:14 »
  • Ovaj format s 24 ekipe gdje četiri najbolja treća idu dalje je goli kurac. Em je ubio draž kvalifikacijama jer je puno lakše upasti, em je razvodnio skupine jer netko može doslovno triput kiksat i na kraju bit prvak, kao Portugal 2016. UEFA-ina pohlepa na štetu nogometa, jedina konstanta kad je UEFA u pitanju. Zašto prodati 31 TV prijenos, ako možeš 51. Euro s 32 ekipe je također neminovan, isto kao SP s 48.

Format sa 16 ekipa je bio savršenstvo, jasan sustav natjecanja i općenito bolji nogomet.

Čak mislim da bi Euro s 32 ekipe bio bolji od ovog sranja (jer bi opet samo dva iz svake skupine išla dalje), ali tek to bi ubilo kvalifikacije, postale bi praktički formalnost.

Nego, Sandro i ekipa... Ja se ne sjećam da je Dalić bio ovakva poluretardirana bahata seljačina dok je vodio Rijeku... Je li bilo nekih naznaka koje tada nisam uočio, ili je to nešto što je došlo kasnije?

Dalić; osvrt iz prve ruke:

Upoznao sam ga dok je još bio trener Varteksa. Tada je bio simpatičan. Kao trener Rijeke također je bio simpatičan, što i nije čudno ako mu je Rijeka u tom trenutku bio najveći klub kojeg je vodio, a isto to bio mu je i Varteks prije nas. Pamtim da je igračima Rijeke držao kvalitetna predavanja na temu (koju je sam postavio) "razmislite dobro i budite svjesni da većina vas nikad neće igrati u većem klubu d Rijeke".

Ljepotica njegovog mandata u Rijeci bila je Rijeka-Hajduk 4:0, 2007. Nakon toga (ne neposredno, nego postupno) igra je išla dole, a kad je priči došao kraj patio je i vapio kako se "mora vratiti u Rijeku i dokazati svima da ga nisu smjeli potjerati". Cijelo to vrijeme čuo sam se s njim, mijenjao poruke. Kad je kao trener Belupa dobio nas na Kantridi 3:2, opet je osjećao gorčinu, ne trijumfalizam ili osvetničke strasti.

Otišao je u arapski svijet, ostali smo u kontaktu. Prije te epizode trebao je biti pomoćni Ćiri Blaževiću na klupi, odnosno u stožeru BiH. Nazvao me i ponudio "što god ti treba, samo zovi". Ubijte me, ne znam kako i zašto mu je naprasno puk'o taj angažman.

Dok je mlatio pare po arapskom svijetu, čuli smo se, svaki put bismo se razišli s "pozdravi svoje".
    Zadnju poruku primio sam nakon Ukrajine, play-offa za Svjetsko u Rusiji.
    Nakon toga prestao mi se javljati, ja odustao nakon jednog neodgovorenog poziva i dvije neodgovorene poruke. Dobio je 15 kila i kao da je takav "bolji prototip" za krkana.

Naravno da mu ne zamjeram što me otpilio otkako je postao Big Nazionale i ne fali mi ni najmanje, ali eto... promjena karaktera (jer je to preočito... držanje, body language, pogled) korespondira s operacijom "Rusija" pa naovamo.
    29.08.2013., proud to be there

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #1179 u: Lipanj 23, 2021, 11:56:46 »
  • On je takav, nije neki trener, ali je preuzeo Hrvatsku kada se jedan Kek nećkao i premišljao. Uz malo sreće je prošao u Rusiju i tamo napravio rezultat. Općenito za nacionalnu vrstu i nije neophodno biti najbolji trener, tako i tako si s ekipom na par dana. prije moraš biti tip koji će uskladit ego pojedinih zvijezda. Uglavno još uvijek je jedini koji je svoj ego smanjio i pisao po forumu nas običnih navijača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #1180 u: Lipanj 23, 2021, 12:48:38 »
  • Uglavno još uvijek je jedini koji je svoj ego smanjio i pisao po forumu nas običnih navijača.
    Ima li osim njega još neki trener Rijeke kojeg se pokušalo dovesti na forum?

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #1181 u: Lipanj 23, 2021, 12:54:20 »
  • Uglavno još uvijek je jedini koji je svoj ego smanjio i pisao po forumu nas običnih navijača.
    Ima li osim njega još neki trener Rijeke kojeg se pokušalo dovesti na forum?

Možda Ištuk?  :)
    29.08.2013., proud to be there

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #1182 u: Lipanj 23, 2021, 13:16:02 »
  • Navodno je Rožman bio blizu onog drugog foruma...

Online Grozni

• Veteran
    • Veteran
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #1183 u: Lipanj 23, 2021, 13:40:37 »
  • Najbolje onda sve EU reprezentacije na prvenstvo pa nek se igra dok zadnji igrač ne krepa, to će doć ko košarka, gubiš i gubiš i gubiš...... ali se opet možeš kvalificirao.
    Po meni kvalifikacije samo prvi ide dalje, pa prvenstvo isto prvi iz grupe i amen.
    Ovako i u kvalifikacijama svi nešto kalkuliraju, u grupi isto, a toliko je loših na prvenstvu, to nije nikad bilo, osim kad su grci uzeli fritulu.
    Svi ljudi nam unose radost u život..neki svojim dolaskom, neki svojim odlaskom.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #1184 u: Lipanj 23, 2021, 14:43:09 »
  • Navodno je Rožman bio blizu onog drugog foruma...

Pa jedino je i Simon imao karakter "obicnog" covjeka od svih tih pustih trenera