• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Ivan Močinić - Legenda koja živi  (Prikazano: 25573 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Odg: Ivan Močinić - Legenda koja živi
« Odgovori #60 u: Kolovoz 22, 2014, 12:23:37 »
  • Kako sam jučer čuo od dobro obaviještenog kolege forumaša (koji će se prepoznati  :D), Močota neće biti cijeli prvi dio sezone. Pa ovo gomilanje veznjaka i ima nekog smisla obzirom da je i Maleš u banani, a Breza i jajalo ne mogu odigrati baš sve utakmice.
    Pa koji mu se kuki dogodio u Brazilu?!?!? Pa stvarno ću početi vjerovati da ga je ona svinja od Vukojevića namjerno ozlijedila.

Offline toro1

• Pionir
    « Odgovori #61 u: Kolovoz 22, 2014, 13:24:54 »
  • Prema informacijama i je, bilo je namjerno....kako se priča izgleda da su neki doktori još u brazilu govorili o nekoliko mjeseci...

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #62 u: Kolovoz 22, 2014, 13:52:21 »
  • Kako sam jučer čuo od dobro obaviještenog kolege forumaša (koji će se prepoznati  :D), Močota neće biti cijeli prvi dio sezone. Pa ovo gomilanje veznjaka i ima nekog smisla obzirom da je i Maleš u banani, a Breza i jajalo ne mogu odigrati baš sve utakmice.
    Pa koji mu se kuki dogodio u Brazilu?!?!? Pa stvarno ću početi vjerovati da ga je ona svinja od Vukojevića namjerno ozlijedila.
    Ček, šta ga nije Lovren skršio?

Inače, i ja imam informaciju iz jednog veoma dobro informiranog izvora da je bilo namjerno.

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #63 u: Kolovoz 22, 2014, 14:01:35 »
  • Joj sto volim te info iz prve ruke :0)
    Možeš mislit da će NETKO nekoga ozlijediti namjerno i pritom priznati , još će ispasti da su ga ozlijedili jer nije htio u Dinamo ;0)

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #64 u: Kolovoz 22, 2014, 14:10:54 »

A o kakvoj se ozlijedi radi? Kad bi se znači trebao vratiti na teren, tek druge godine? Ako je to istina, onda je to stvarno za vjerovali-ili-ne rubriku...

Zašto se ništa ne zna o toj ozlijedi nego se priča da počinje trenirat samo što nije, pa onda počne trenirati, pa onda opet ne???

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #65 u: Kolovoz 22, 2014, 14:49:47 »
  • Joj sto volim te info iz prve ruke :0)
    Moj "info" je više iz druge ruke nego iz prve. :)

Al osoba koja mi je rekla ima poznanstva da ti se zavrti u glavi. Ono, "people who know people" u najdoslovnijem smislu. To ne znači da je informacija točna, sve to treba uzet sa zadrškom.

Možeš mislit da će NETKO nekoga ozlijediti namjerno i pritom priznati , još će ispasti da su ga ozlijedili jer nije htio u Dinamo ;0)
    Pitao sam za razlog, taj dio priče nitko ne zna.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 22, 2014, 14:54:16 od Fornax »

Offline toro1

• Pionir
    « Odgovori #66 u: Kolovoz 22, 2014, 15:36:07 »
  • Navodno nakon što je saznao da je Močo u prvih 11 protiv Malija

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #67 u: Kolovoz 22, 2014, 15:47:19 »
  • Navodno je Vukojević dobar prijatelj sa kumom od Pašalićevog oca, a kako ovaj nije bio pozvan, Pašalić je zamolio Tudora (jer Pašalić nije u dobrim odnosima sa ocem) da ovaj popriča sa ocem da ovaj popriča sa kumom da kum popriča sa Vukojevićem da svi zajedno ubiju Močinića.

Offline toro1

• Pionir
    « Odgovori #68 u: Kolovoz 22, 2014, 15:56:32 »
  • Ako ćeš vjerovati, vjeruj.....ali sarkazam ti je promašen, jer me ne zanima nabijanje postova, a informatoru u potpunosti vjerujem, inače ne bih ni napisao

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #69 u: Kolovoz 22, 2014, 15:56:57 »
  • Dali smo dvojicu u repku i vratili su se sa ozljedama.
    Sad idu trojica. Ne želim ni misliti koliko bi nas to koštalo ako se tako nastavi.

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #70 u: Kolovoz 22, 2014, 15:57:00 »
  • Navodno je Vukojević dobar prijatelj sa kumom od Pašalićevog oca, a kako ovaj nije bio pozvan, Pašalić je zamolio Tudora (jer Pašalić nije u dobrim odnosima sa ocem) da ovaj popriča sa ocem da ovaj popriča sa kumom da kum popriča sa Vukojevićem da svi zajedno ubiju Močinića.
    seems legit

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #71 u: Kolovoz 22, 2014, 16:28:30 »
  • Ako ćeš vjerovati, vjeruj.....ali sarkazam ti je promašen, jer me ne zanima nabijanje postova, a informatoru u potpunosti vjerujem, inače ne bih ni napisao

Ne ismijavam tebe/informatora nego takve paranoične informacije. Oprosti, ali meni je potpuno paranoičan zaključak da je Vukojević namjerno slomio Močinića jer je ovaj trebao nastupiti protiv Malija, a Kovač je onda čitavo SP igrao bez klasičnog defanzivnog veznog odnosno sa Pranjićem, Modrićem i Rakitićem. Vukojević je tu nebitan faktor...

Mogu ja biti i u krivu, uostalom nitko ne zna da li je Taylor slomio nogu Eduardu zato što je ovaj bio na vrhuncu karijere i zato što je Hrvatska bila u istoj grupi za kvalifikacije kao i Engleska, ili je bila čista slučajnost. Uvijek postoji opcija B, pa tako i u Močinićevoj priči. Ali ako postoji 1% šanse da ga je namjerno slomio, i to ne zato što tako tvrdi toro1, info iz prve ruke, TIR ili netko četvrti, nego zato što to Močinić misli, ako on vjeruje u to, onda tu ima nečeg. Sve ostalo je po meni pretjerana paranoja.

A činjenicu da ga očito neće biti još pokoji mjesec ne bih uopće ni komentirao. Više od tih ozlijeda mi ide na živce to što mi ne znamo što je s igračima i kad će se oporaviti. Pa to je u početku bila dvotjedna stanka i to možda ne ni toliko... Pretvorilo se u dvomjesečnu stanku, a i dalje se ne nazire trčkaranje, kamoli treniranje s loptom...

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #72 u: Kolovoz 22, 2014, 16:38:32 »
  • Polomio ga najbolji prijatelj onoga kojeg je izgurao iz repke..pametnom dosta

brziri

• Gost
    « Odgovori #73 u: Kolovoz 22, 2014, 16:44:18 »
  • i tako su Jajalo i Moises bolji i kompletniji igrači od Moče, a i od Maleša

Projekt

• Gost
    « Odgovori #74 u: Kolovoz 24, 2014, 17:32:53 »
  • Pretpostavljam da ste vidjeli danas u NL-u da se Močo vraća treninzima sljedeći tjedan i da očekuje da će konkurirati za mjesec dana iako je i sam svjestan da skoro kreće od nule što se tiče mjesta u početnome sastavu.