• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Ivan Močinić - Legenda koja živi  (Prikazano: 25568 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline FoFi

• Senior
Odg: Ivan Močinić - Legenda koja živi
« Odgovori #75 u: Kolovoz 24, 2014, 18:21:53 »
  • Je, primjetili smo, ali opet nisu napisali sta mu je i koja je ozlijeda u pitanju, stvarno ne kuzim te novinare, pa to je njihov posao da se raspitaju, i napisu informaciju. Ovo sto oni rade mogu i ja iz fotelje...

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #76 u: Kolovoz 24, 2014, 18:24:43 »
  • Je, primjetili smo, ali opet nisu napisali sta mu je i koja je ozlijeda u pitanju, stvarno ne kuzim te novinare, pa to je njihov posao da se raspitaju, i napisu informaciju. Ovo sto oni rade mogu i ja iz fotelje...

A ozljeda gležnja, šta stvarno misliš da doktori imaju pravo iznositi detalje ozljede?
    Jbg, neke detalje nikad nećemo saznati i s tim se treba pomiriti.

Offline black label

• Forza Fiume
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #78 u: Prosinac 06, 2014, 15:46:49 »
  • Lijepo nas je legenda zayebala u prvom poluvremenu...

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #79 u: Prosinac 06, 2014, 15:51:49 »
  • Šteta, jer ostatak poluvremena na vrlo visokoj razini. 3-4 puta odlično reagirao i direktno uzeo loptu protivniku. Ali shebao gol, prvo krivom loptom, a onda se negdje pogubio i nije ga bilo da zaustavi Ademija u naletu...

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #80 u: Prosinac 06, 2014, 18:58:02 »
  • Nešto da napišem u vezi Močinića, a motiviran sam njegovom današnjom pogreškom koja je dovela do 1. gola i zapravo usmjerila utakmicu: od kad se vratio igra solidno, ne možemo očekivati da bude na 100%. No, nešto me jako smeta kod njega. Kao vezni igrač ima previše dodavanja unazad. I ne radi se samo o dodavanjima kad je pod pritiskom protivnika pa je prisiljen vratiti loptu unazad, ne, on je vraća unazad i kad ne treba. Posebno sam to primijetio protiv Osijeka u situaciji kad nije bio uopće okružen protivničkim igračima. Također, sebi niti daje vremena da pogleda i odluči šta s loptom. Kao robot vraća unazad... Možda se s Malešom previše druži.

Ovo bi moglo vrijediti i za stopere, nekad prečesto vraćaju loptu golmanu.
    « Zadnja izmjena: Prosinac 06, 2014, 19:11:02 od Ton(i)to »

Offline Neno91

• Senior
    « Odgovori #81 u: Prosinac 06, 2014, 19:10:42 »
  • Inter Zaprešić i to mu je puno.  Malo manje sanjanja, malo više igranja za svoj trenutni klub.  Poruka dečku koji odmalena navija za Inter.
    Ljubim te Varga!

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #82 u: Prosinac 06, 2014, 19:44:49 »
  • Šteta, jer ostatak poluvremena na vrlo visokoj razini. 3-4 puta odlično reagirao i direktno uzeo loptu protivniku. Ali shebao gol, prvo krivom loptom, a onda se negdje pogubio i nije ga bilo da zaustavi Ademija u naletu...
    Ne bih se složio da dobro igra. U zadnjih par tkemi uvijek je korak iza, zato i faulira i visi mu stalno karton nad glavom. K tome naivno griješi. Vjerojatno se radi o malom stahu kojeg i dalje osjeća nakon ozlijede kao i o pomanjkanju natjecateljske forme. Zna imati lijepih poteza, borbenosti, uklizavanja i sl... Ali nažalost previše griješi, pogotovo za zadnjeg veznog.

Online Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #83 u: Prosinac 06, 2014, 23:12:45 »
  • Ova 'greška' danas koju je napravio je razlog zašto ne mogu biti kritičan prema njemu  ???

Dakle, idealno uposli protivničkog igrača na boku, i onda punim sprintom stigne tog istog igrača i još ga uspije stisnuti.
    Radilo je srce, ne toliko glava, a o rupi u sredini koja je nastala i da li je to potez zbog kojega je Ademi imao mjesta može biti predmet debate.

I zbog toga što kod Močota vidiš da igra sa srcem i da mu je stvarno stalo uvijek se nađeš da kažeš: 'Mlad je. Naučiti će.'
    Nisam siguran da li bi volio da na terenu imamo igru i rezultat i 11 plaćenika, bez ijednog 'Močota'.

since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline kunglao

• Inćun
    • *
    « Odgovori #84 u: Prosinac 07, 2014, 17:46:03 »
  • mene ta njegova dodavanja unatrag uzasno zivciraju. jajalo i cvija uzmu loptu, pogledaju prema naprijed, pokusavaju proc ili dodat, napravit nesto prema naprijed i cesto pogrijese, ali radije bi gledao njihove greske nego nekakvu alibi igru. zivcira me to sto znam da zna i moze, ali nece. decko je talentiran, ali mora polako pocet dominirat u veznom redu, a to dodavanjima unatrag nece postic. mora postat mangup, gurnut koju kroz noge, povuc i tako to...

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #85 u: Prosinac 08, 2014, 11:09:33 »
  • Močinić igra brzo i odigrava na prvu gotovo uvijek i to je super i to je dobro, ali ima jedan veliki ali... Xavi i Iniesta recimo odigraju 90% lopti iz prve, ali to je ta razlika koju sad Močo mora prevladati da bi bio vrhunski, u onih 10% slučajeva nije najbolja prva lopta. I to on mora osjetiti na terenu, tu je razlika između nabrojene dvojice i drugih vrhunskih veznjaka i onih prosječnih. Dakle davjet Močotu - DA igra iz prve, ali ne pod mus i ne uvijek!

Online Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #86 u: Prosinac 08, 2014, 11:36:54 »
  • Čini mi se da se protiv Osijeka počela događati i ta promjena. Recimo asistencija Moisesu.
    Isto tako se više odlučivao na dodavanja kretnje prema naprijed.

Recimo, meni se sviđa Jajalo kako je čvrst na nogama kad ima loptu i kako je u stanju promjeniti smjer kretanja/ideju i time prijeći igrača(e). Samo kada usporedim Jajala i Močota imam dojam da je Močo po brzini avion prema Jajalu. Samo iskustvo i kontinuitet igra i mislim da ćemo ubrzo plakati zašto nam odlazi.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #87 u: Prosinac 08, 2014, 12:57:49 »

• S Močom se nije radilo vrhunski od malena. Nažalost. 

Po meni je najveći problem što nema masu i snagu. Malo bolji i jači veznjak s njim neće imati problema. A sad, par krivih dodavanja ne može utjecati na konačnu ocjenu. Kao da Modrić ne dodaje unatrag, ali on ima sve ovo što Močotu fali i čime se može upuštati u prolazak prvog bloka.

I Kovačić mi malo baca na Močota. Odkad je u Interu puno je dobio na snazi i sada mu se manje događa da kad prođe 3 igrača da se odbije od sljedećeg koji je dobro postavljen.

Dobro kaže Kek. Duel nula bodova.
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline kunglao

• Inćun
    • *
    « Odgovori #88 u: Prosinac 08, 2014, 13:36:51 »
  • meni je vrhunac kad je prosle sezone protiv lyona otprilike minutu cekao da se briand makne da moze dodat knezevicu. skoro pa ga je krenuo driblat unatrag. slabasan je u duelu, slazem se. i ima veliki problem s okretnoscu, vrlo lako ga prolaze samo tako da gurnu loptu kraj njega i onda on krene s povlacenjem s ledja. protiv zadra i osijeka je trebao dobit crveni zbog onih glupih faulova. uglavnom dosta on problema ima, pozitivne strane su da moze puno trcat i da ga navijaci obozavaju- nesto sto drugi u ekipi nemaju iako su stoput bolji od mocota.

brziri

• Gost
    « Odgovori #89 u: Prosinac 08, 2014, 15:57:55 »
  • Puno smo bolje izgledali i igrali bolje dok je igrao par Cvijanović-Jajalo.
    Od Moče nikakve koristi, samo dodaje loptu unazad, ili je izgubi
    « Zadnja izmjena: Prosinac 08, 2014, 19:11:37 od brziri »