• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Ivan Močinić - Legenda koja živi  (Prikazano: 25574 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
Odg: Ivan Močinić - Legenda koja živi
« Odgovori #90 u: Svibanj 27, 2015, 10:18:50 »
  • Ivan Močinić, “mozak s jajima” novog Dinama!?
    Kaže autor: “Ne želimo u nesigurnu Grčku, želimo na zapad. Ili u Dinamo”, zaključak je obiteljskog sastanka Močinićevih.
    http://www.jutarnji.hr/pise-tomislav-zidak-mamic--u-lovu-na-dragulja--on-je-prava--kombinacija-bobana-i-modrica/1356399/

Ode Močo!
    Močo izdajica!
    Močo dabogda nikad položio vozački!!!

Autor članka: Tomislav, tko ga ne bi volio, Židak  :-*

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #91 u: Svibanj 27, 2015, 10:28:04 »
  • evo taman ja stavio u članke pa neka TIR premjesti kamo treba

Realno, šansa da Močo u Dinamo je manja od 10%. Ne poznajemo dečka, ali prema onom što smo od njega slušali i gledali mislim da nema šanse da ode u Dinamo.

Židak je u svojoj 'novinarskoj' karijeri napisao toliko lažei, besmislica i pizdarija u kojima je uvjeravao naciju kako su provjerene informacije, da bi jednostavno trebao dobit izgon iz struke. Sjetimo se samo sage oko Kramarića. Sve laži i pizdarije je pisao baš on i na kraju ostao posran.

Ako Močo i poželi otić, a sumnjam da hoće, sigurno će otić negdje van.

Citat: black label
    Prije nego pročitate imajte na umu da je ovo napisao Židak.

...''Zdravko Mamić ima drugu metu, bolji poznavatelji maksimirskih prilika tvrde da je na horizontu senzacionalni transfer za hrvatske prilike. Tako bi se moglo reći za mogući prijelaz Ivana Močinića u Dinamo. I neki članovi stručnog stožera su se znali “izdati” da je Močinić tiha maksimirska patnja i da će Mamić učiniti sve da ga već ovog ljeta dovede u Zagreb i oplemeni Dinamovu veznu liniju.

Što Mamić mora učiniti da bi svog doživotnog prijatelja Miškovića pretvorio u zakletog neprijatelja? Mora samo skoknuti u banku, izvaditi s računa 2,500.000 eura, jer, odšteta za Močinića je fiksna i tu pogađanja i natezanja nema, tko uplati Rijeci 2,5 milijuna i dobije Močinićev pristanak - uzme i nosi. A da Dinamo živi i u glavi mladog nogometaša, koji je bio u Kovačevoj ekspediciji na Svjetskom prvenstvu u Brazilu i nije odigrao ni minute zbog ozljede na treningu, gdje ga je “masakrirao” Lovren, to uopće nije tajna. Može se to zaključiti i iz podatka da je obitelj glatko odbila ponudu Olympiacosa, sudionika Lige prvaka i kluba s najviše navijača u Grčkoj. “Ne želimo u nesigurnu Grčku, želimo na zapad. Ili u Dinamo (???)”, zaključak je obiteljskog sastanka Močinićevih. On trenutno nije reprezentativac, ali bi u Dinamu sasvim sigurno to opet postao, a još bi dobio i status zvijezde. Jer, Dinamo ne može funkcionirati bez zvijezde...

Naravno, i pokušaj tog transfera posvadio bi Damira Miškovića i Zdravka Mamića, jer, Močinić je, uz Sharbinija, zaštitni znak riječkog nogometa i njegove renesanse.

Sjećam se samo kako su riječki novinari drhtali nad njim na Svjetskom prvenstvu i kako su bili deprimirani kada je odlazio kući. Otac mu je igrao za Orijent, bio je vrlo dobar nogometaš, a Ivan se razvija u sjajnog “quarterbacka”. Taj transfer bi mogao ozbiljno poremetiti nogometne odnose Zagreba i Rijeke. No, u današnjem nogometnom profesionalizmu nema mjesta za sentiment. Kao što nije bilo sentimenta za Kramarića i Tomečaka, koji su izbačeni iz Dinamove svlačionice i afirmirali se u Rijeci. Tako danas za odbačenog beka Tomečaka Club Brugge daje 1,500.000 eura odštete, Kramarić je prodan za 12,000.000 u Leicester. Sada je, smatra Mamić, vrijeme da i mi nešto uzmemo od Rijeke. A puno je Riječana ostavilo trag u Dinamu.
    Rat Zagreba i Kvarnera

Od Marijana Brnčića, Mladena Škerjanca, Saše Peršona, Danijela Šarića, Andre Mijatovića, Jasmina Agića, Renata Pilipovića, puno su rjeđe iz Zagreba odlazili u Rijeku. Tek dolaskom Damira Miškovića i Matjaža Keka Dinamovi “restlovi” su na Kantridi izbrušeni u prvoklasnu robu, postali su reprezentativci.

Ivan Močinić, “mozak s jajima” novog Dinama!? Slikaju ga kao kombinaciju Bobana i Modrića, jer, osim perfektne tehnike, u Močinićevoj igri ima i “bibera”. Ali, taj transfer bi suzio i ljetnu plovidbu Mamićeve jahte, mogao bi ljetovati jedino u - Sloveniji. Pokažu li se naše informacije kao točne, a definitivno nisu bez podloge, buknut će nogometni rat između Kvarnera i Zagreba. Interes za Roga bila je samo kulisa, Dinamo je želio zamaskirati stvarne namjere, jer, Dinamo nerado priznaje pogreške, poput Prosinečkog, Kranjčara, Kramarića, Tomečaka. I Roga...
    « Zadnja izmjena: Svibanj 27, 2015, 11:17:12 od TIR669 »
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #92 u: Svibanj 27, 2015, 11:16:32 »
  • Samo mu diže cijenu ovakvim člancima. Ipak, unatoč tim naklapanjima što se čitaju po forumima ili što se čuju po feštama nakon oproštaja od domaće sezone, vjerujem da je u glavi ipak inteligentan dečko, a ne imbecil. Jer na njegovom mjestu otići u Dinamo bio bi izuzetno imbecilan potez. Ne znam koliko je tih naklapanja točno, ali očito ima tu klazulu od 3 milijuna (Židak kaže 2.5, za tjedan dana će vjerojatno biti 2 milijuna već poznavajući naše novinarstvo...) i to će predstavljati problem za nas. Ali realno, onime što pokazuje ovu polusezonu + ta ozlijeda, iako nisam za prodaju (1)mladih igrača, (2)domaćih igrača, (3)prvotimaca, a on je u sve tri kategorije, ako je nestrpljiv, možda je rastanak najbolji za sve. Ima dovoljno zapadne Europe i Italije koja će platiti ta 3 milijuna, kakav mrtvi Dinamo.

Židaka i SN, odnosno Jutarnji, čiji je vlasnik DPH (Hanžeković), koji je s Mamićem jako blizak, nitko ne shvaća ozbiljno više. On je ZG verzija Rivettija.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #93 u: Svibanj 27, 2015, 11:44:51 »
  • Ha, ha, ha, odličan članak.

Pa čak da je i istina opet ha, ha, ha. Židak...

Što se mene tiče neka ide gdje god hoće, nakon svega otići u Dinamo može samo glup čovjek, odnosno netko tipa Pilipović odnosno Balaban. Pa ako se to i dogodi, barem znamo na čemu smo.

Ja osobno ne vjerujem u to, ali dobro, vrijeme će pokazati.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #94 u: Svibanj 27, 2015, 12:09:35 »
  • Odlasci iz Rijeke u Dinamo u vremenima prije par godina su bila i realna za očekivati. Mi niti smo imali love za plaće (Vugrinec) niti smo imali rezultata. Danas imamo i jedno i drugo plus nam se radi vrhunski kamp.

Jedini motiv nekome može biti plaća, ali domaći dečko koji će imati i drugih opcija teško da će odabrat Dinamo. Žutilo.
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #95 u: Svibanj 27, 2015, 12:42:10 »
  • i jos nesto,nije mladen skerjanc nego zoran skerjanc,jos jedna stavka u nogometnom neznanju "mamicevog nalivpera" zidaka

koliko bi moco stvarno morao biti glup da izjavi nesto takvo,caak i da misli.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #96 u: Svibanj 27, 2015, 12:48:35 »
  • Što se toliko vrši taj pritisak o odlasku. Tako je bilo i s Kramarićem kao da će svijet propasti ako se to ne desi. Ne kontam. Mulac ima 22 godine, idealno bi mu bilo o odlasku razmišljati tek za 2 godine.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #97 u: Svibanj 27, 2015, 13:12:03 »
  • Židak popio dva gemišta previše pa ga ulovila inspiracija i priča gomilu gluposti. MSM Močo je jedino pametno/zabavno što se ima pročitati iz tog članka: "mozak s mudima".  :o

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #98 u: Svibanj 27, 2015, 13:22:51 »
  • Ne vjerujem ni 1% tom članku.

Što se tiče Močinića i klauzule... 3 milijuna odštete za njegove igre u proljeće bi bio jako dobar posao. Ne vidim u njemu kapacitet za nešto više. Previše griješi u predaji, premalo daje lopti naprijed, a još uvijek pati u duelima. Istina, bolji je nego na jesen, ali sumnjam u njegove visoke domete. No, i za Brezovca sam pisao da je "bezglava kokoš" pa se transformirao.

Neka se varam.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #99 u: Svibanj 27, 2015, 14:38:44 »
  • Ne bih se čudio da ode Dinamo, ne znam zašto se tu sad svi kunu u njegovu odanost Rijeci , kada znam da sam gledao emisiju Đir od Jurkotića gdje je bio Močo i sa oduševljenjem govorio o Dinamu... Nadam se da tu ima sposobnijih koji bi to mogli naći ili nažicati nekog iz Kanala RI.

Uostalom upravo bih osobno volio da ode. Onda više nema ni pupčane vrpce ni ničega između Zdravka i Damira.

Tada ne bi imali samo nož u zubima protiv Hajduka.

Tko sjedi na sjevernoj tribini lako je mogao protiv Osijeka vidjeti Močinićevo pičkaranje kada se digao Radošević, a onda se malo primirio kad je četvrti digao izmjenu za broj 18.  ;)

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #100 u: Svibanj 27, 2015, 16:07:14 »
  • zašto bi uzeli nož u zube radi toga jer močo želi eventualno u dinamo?

Ako on to želi neka mu je sa srećom, pa nećemo valjda plakati za igračima, kao da njih libo taki za nas.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #101 u: Svibanj 27, 2015, 16:46:55 »
  • pa nećemo valjda plakati za igračima, kao da njih libo taki za nas.

A baš. Meni osobno postoje tri kategorije: te nazovi izdajice, koje opet razumiješ jer je uvijek u pitanju lova i status (Linić, Rački, Sharbiniji u Hajduk, realno svi odreda u Dinamo), onih redovnih igrača u koje spadaju i Jajalo i Zec, ali i Tomečak i Kramarić, jer danas-sutra svi oni odu za šaku eura više iako su prethodna dva pozitivna lika i ipak su profesionalniji od prve dvojice. Ali opet nisu ni do koljena Damiru, on je skupinaza sebe i baš me interesira kad će drugi takav u novo doba, dakle zadnjih 20ak godina, proći kroz klub. Ja bi što više ovih zadnjih, a dok se zarađuje i pravilno ulaže novac od transfera ovih iz prve kategorije, briga me koliko ih je.

Ali opet ponavljam... Židakova naklapanja ne uzimati za ozbiljno.

Kreilach = LJUDINA

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #103 u: Svibanj 27, 2015, 17:13:57 »
  • Ako dođe do odlaska, a prije ili kasnije će doći,

ma koga boli taki.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline zole85

• Inćun
    • *
    « Odgovori #104 u: Lipanj 26, 2015, 22:45:17 »
  • Evo sada sam pročitao da Mocinic seli u Dinamo za 2.5 milje eura...Nadam se da nije istina,jer pojacavati rivala...još naše dijete!