• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Chat  (Prikazano: 160844 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koma

• Forza Fiume
Odg: Chat
« Odgovori #150 u: Siječanj 07, 2015, 12:07:51 »
  • 46 glasova jako slabo. Ja bi rekao očekivano. S obzirom na broj aktivnih korisnika.
    Ovaj forum iako meni jako drag je na izdisaju, samo to mi neki ne želimo priznat. Na izdisaju ju je iz nekoliko razloga,

Prvo otvorio se sestrinski forum sličnog karaktera gdje su "pobjegli" neki članovi i nisu se vratili jer je tamo puno življe.

Drugo po meni ne nevažno i ne nebitno, uvodeći novi format admini su uveli jednu veliku glupost, a to je da NE MOŽEŠ ČITATI forum ako nisi član. Dogodilo se što se dogodilo, u početku smo dobili stotinjak novih članova takozvani čitači koji su se registrirali - dobili smo  kratkotrajnu brojčanu ekspanziju, ali dugoročno smo ostali nas stotinjak koji tu prate i povremeno nešto i upišu. Novih članova nema jer ga nečlanovi više ne mogu čitat - zašto se registrirat negdje ako ne znaš o čemu se radi.

Treće - nitko više ne stavlja članke o rijeci iz novog lista - veliki dio korisnika je došao na forum, pročitao članak, pa bi ujedno čitao i ostalo.

Ima tu još stvari, ali da rezimiram, forza-fiume forum će vrlo brzo "preminut", još ga drže "simpatični" postovi projekta, njegova otvaranja teme i slično, kad on odustane ćiao đaci veseljaci, svi na hoću ri

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #151 u: Siječanj 07, 2015, 12:16:04 »
  • Nevjernik jedan obican!
    FF je na aparatima zadnjih par godina, ali jos je tu!
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #152 u: Siječanj 07, 2015, 12:23:01 »
  • Nismo zgodni al smo neophodni!
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Projekt

• Gost
    « Odgovori #153 u: Siječanj 07, 2015, 12:43:08 »
  • Prva stvar, što si stavio simpatični pod navodnike. Nabijem te. :)

Druga stvar, mene na forumu drže postovi i replike, te smisao za humor ostalih članova te postovi duži od rečenice. Neznam zašto nema više miće, felge, budale i nene jer takvih tekstova i razmišljanja nemaš nigdje.

Treće, baš me briga, ako ostanem sam na forumu, registriati ću si alterego pod nadimkom Duje i svađati sam sa sobom, kao doma kad lijekovi popuste.

Četvrto, trendovi se mijenjaju, sada je hoćuRi hit i čudinjo i neka tako ostane, nemam ništa protiv, ali tko zna šta sutra donosi, možda USF odluči se baviti boksom za klokane i ostavi sve i ostali koji vode tu stranicu. Evo nemaju već tjedan dana nove vijesti, a Bole i Mance rade dar-mar po Engleskoj sa Kramom i Jožom.

Peto dosta je samo da ekskluzivno na FF forumu Lana Jurčević objavljuje jednu nagu sliku tjedno i da vidiš ankete sa tisuće glasova...

Šesto: @october, stavi samo točku nakon "zgodni" i pobriši "nisam" i preostale riječi.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 07, 2015, 12:45:08 od Projekt »

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #154 u: Siječanj 07, 2015, 13:23:18 »
  • Prva stvar, što si stavio simpatični pod navodnike. Nabijem te. :)

Druga stvar, mene na forumu drže postovi i replike, te smisao za humor ostalih članova te postovi duži od rečenice. Neznam zašto nema više miće, felge, budale i nene jer takvih tekstova i razmišljanja nemaš nigdje.

Treće, baš me briga, ako ostanem sam na forumu, registriati ću si alterego pod nadimkom Duje i svađati sam sa sobom, kao doma kad lijekovi popuste.

Četvrto, trendovi se mijenjaju, sada je hoćuRi hit i čudinjo i neka tako ostane, nemam ništa protiv, ali tko zna šta sutra donosi, možda USF odluči se baviti boksom za klokane i ostavi sve i ostali koji vode tu stranicu. Evo nemaju već tjedan dana nove vijesti, a Bole i Mance rade dar-mar po Engleskoj sa Kramom i Jožom.

Peto dosta je samo da ekskluzivno na FF forumu Lana Jurčević objavljuje jednu nagu sliku tjedno i da vidiš ankete sa tisuće glasova...

Šesto: @october, stavi samo točku nakon "zgodni" i pobriši "nisam" i preostale riječi.

Problem je što postova i replika ima sve manje i manje jer smo postali privatni forum nas stotinjak. Drugi ne mogu ni zagledat o čemu se tu radi jer se moraju registrirat. Još jednom apeliram da se otvori forum svima, pa će možda opstat. 90 posto ljudi prvi post počinje s: "duga vas već čitam, al tek sad sam odlučio nešto napisat...". Tko želi nešto napisati će se registrirati.
    Možda ćemo s tim dobiti poneku novu felgu il nenota, ili kakvog provokatora s juga, ali možda uleti kakav novi nenadjebiv, river, hacker, dioniz, pa nam forum bude imao smisla. Meni je recimo vrhunac foruma bio one klope s varaždincima. Al ako netko želi da forza-fiume nestane - na pravom je putu.  :'(
    Srećom da je tu projekt s satirično-edukativnim observacijama.  8)

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #155 u: Siječanj 07, 2015, 13:27:02 »
  • Glasam za otvaranje foruma javnosti. Neka čitaju ljudi naše umne oluje. Možda netko uskoči.

Offline aahzinho

• Junior
    « Odgovori #156 u: Siječanj 07, 2015, 13:37:53 »
  • Druga stvar, mene na forumu drže postovi i replike, te smisao za humor ostalih članova te postovi duži od rečenice. Neznam zašto nema više miće, felge, budale i nene jer takvih tekstova i razmišljanja nemaš nigdje.

Koliko sam uspio viditi Neno nam se prebacio na sestrinski forum. Jest da je drugi nick u igri, ali razmišljanja su dovoljno slična.  :)
    A felge nema jer su jednostavno predobri rezultati da bi on izvirio iz neke svoje rupe.

Ok, oni imaju svoj stil pisanja, koji je možda malo previše "realtime" za starije shvaćanje foruma. Ali da se svašta tamo saznati i imati razno raznih kvalitetnih rasprava. Šteta što se ta ekipa nije duže zadržala i tu na forumu, ali razumijem da dečki forsiraju svoj projekt. Neka nam oba foruma žive dugo i zdravo. Ne može škoditi.
    A nemaju novih vijesti, kad nemaju što javljati. Stavit će vijest kad se službeno potvrdi transfer. Ove piškit ću - kakit ću vijesti nikad nisu postali.

Kraj Oštarije na HoćuRi, teško.  8)

Offline aahzinho

• Junior
    « Odgovori #157 u: Siječanj 07, 2015, 13:41:38 »
  • Problem je što postova i replika ima sve manje i manje jer smo postali privatni forum nas stotinjak. Drugi ne mogu ni zagledat o čemu se tu radi jer se moraju registrirat. Još jednom apeliram da se otvori forum svima, pa će možda opstat. 90 posto ljudi prvi post počinje s: "duga vas već čitam, al tek sad sam odlučio nešto napisat...". Tko želi nešto napisati će se registrirati.
    Možda ćemo s tim dobiti poneku novu felgu il nenota, ili kakvog provokatora s juga, ali možda uleti kakav novi nenadjebiv, river, hacker, dioniz, pa nam forum bude imao smisla. Meni je recimo vrhunac foruma bio one klope s varaždincima. Al ako netko želi da forza-fiume nestane - na pravom je putu.  :'(
    Srećom da je tu projekt s satirično-edukativnim observacijama.  8)

Istina. Šteta je što dio stare ekipe više ne posta, ako uopće i prate forum. Sjećam se da je bio gušt čitati sens-ove analize i iz toga su se rađale kvalitetne rasprave.
    Ali ne kužim što je registracija toliki bauk? Pa nije da se traži OIB prilikom registracije. 5 minuta posla. Ako je to ljudima problem napraviti, onda ne vidim kako bi digli kvalitetu rasprava na forumu.

Projekt

• Gost
    « Odgovori #158 u: Siječanj 07, 2015, 13:48:42 »
  • A moraš malo pljuckati susjeda koliko god ti drag bio, to je hrv. nacionalni sport. Ja jednostavno ne stignem pratiti raspravu tamo bez obzira što sam relativno često online i privatno i poslovno pa nema smisla da išta pišem kada ću pola odgovora ili replika propustiti, ostalo sve je ok tamo kad se podvuče crta, ali vi koji redovito čitate oba foruma, nemojte po defaultu misliti da se nekakva underground informacija tamo zna i ovdje, proslijedite, ako vam se da... Idem vidjeti malo tu Oštariju opet :)

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #159 u: Siječanj 07, 2015, 13:58:45 »
  • Najveći problem ovog foruma je što je admin doslovno virtualan, TIR zna o čemu pričam. I to nije od jučer.

Dok je FOF bio aktivan i bavio se forumom, a ne politikom, moglo se provući raznih ideja kroz njega, znam jer je nas nekoliko imalo par ideja koje su bile onda prihvaćene i realizirane. Ali kroz FOF-a, ne kroz admina.

Ali normalno je da ljudi vremenom promijene i način razmišljanja i neke navike, ne možeš biti aktivan na nekom forumu 10 godina i postati 10 postova dnevno na istu temu, osim ako nisi Hacker ili October. ;D Ovdje se mnogi neće sjećati NenadJebiva koji je bio osnovni razlog što sam se ja uključio na forum, čovjeka smo i upoznali, jednog dana je samo prestao postati, na pitanje zašto je rekao "Sve sam već rekao, nema smisla da se ponavljam." A čovjek živi u Španjolskoj i dalje prati Rijeku, vidjeli smo ga prošle godine u Lyonu, bio sa ženom Španjolkom i frendovima.

Danas FF drži Projekt i svaka mu čast na tome, uvijek mi razvuče osmijeh na lice.

HocuRi je odličan forum, ali i njega drži par ljudi koji su tamo kičma na svim temama kao što je svojedobno bilo i na ovom forumu. Čitam ga redovno, ali rijetko postam jer stvarno ne znam što imam toliko pametno za reći nakon tolikih godina forumašenja.

A ako i propadne forum, šta ima veze? Ostaje prijateljstvo i druženja ljudi koji su se upoznali preko ovog foruma i to je najveći plus postojanja foruma što se mene tiče.

@Koma, glede Varaždinaca, pokrenuo sam jednu inicijativu, više kada se vidimo. Ali to nije vezano uz forum, više uz priču nas nekoliko koji smo se onda aktivno družili s njima.

Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #160 u: Siječanj 07, 2015, 14:13:22 »
  • da october....puno postova ali i puno godina....

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #161 u: Siječanj 07, 2015, 14:18:28 »
  • da october....puno postova ali i puno godina....

Ha, ha, samo sam čekao.  ;D

Sve najbolje frende.

Isprike na offu.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #162 u: Siječanj 07, 2015, 14:38:40 »
  • ma sad kad kažeš....stvarno pre više toga jeote.

Tebi također!

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #163 u: Siječanj 07, 2015, 14:54:36 »
  • Ne treba stvari prepustiti slučaju...
    Ja se slažem s Lavićem da forum treba otvoriti za čitanje. Zašto?
    Zato da neki novi ljudi pristupe, a danas je boom foruma na sve strane, ali nekima se ne pristupa svačemu.
    Ja sam se recimo bio registrirao čak i na SN forum, ali zbog kvalitete foruma sam mislim odustao nakon 4.-5. posta... Ljudi trebaju vidjeti da smo malo drugačiji forum koji ne udara u kvantitetu...

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #164 u: Siječanj 07, 2015, 15:13:47 »
  • Ma ja seuopće ne sekiram. Ovdje je bilo i uspona i padova. Ako je suđeno da propadnemo neka....

Neka stvari idu svojim tokom, sve ima svoje razloge. Ako admini ne žele free forum neka tako i ostane.

Meni je ovo razbibriga i čak mi paše da nas je manje.

To je ono kao kada mi navijači brinemo o posjeti a klub libo ona stvar...

Činjenica je da kada nam je klub bio pred rasulom ovaj forum je živio, valjda poznati riječki pljuvači vole patnju.

« Zadnja izmjena: Siječanj 07, 2015, 15:15:29 od october »