• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Chat  (Prikazano: 160843 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline joy_division

• Forza Fiume
Odg: Chat
« Odgovori #165 u: Siječanj 07, 2015, 15:16:32 »
  • Yap. Tebe boli ona stvar za forum i imaš karmu 104.

Šta je uopće karma, jbte? Je li se dobija neka lova ako pređeš 50?

Malo sam off, ali ono, radim na karmi, valjda sam na dobrom putu.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #166 u: Siječanj 07, 2015, 15:20:21 »
  • Evo sad sam ti ju podebljao da zaradiš i ti nešto.

Nego op op Duje pred vratima:

http://www.rijekadanas.com/duje-cop-u-rijeci/
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #167 u: Siječanj 07, 2015, 15:27:08 »
  • To je šala je li tako? Radije bi da forum propadne nego da njega dovedu...

Sa ozbiljne strane, manje glasova jer na forumu prošle godine u ovo doba čini mi se nije bio obavezne registracije. Ako je dosta ljudi protiv zatvorenog foruma, vratit ćemo na staro, mada ono što je joy_division napisao stoji, premalo je ljudi ostalo ovdje, i meni se polagano tako čini, nažalost...

Dok je FOF bio aktivan i bavio se forumom, a ne politikom, moglo se provući raznih ideja kroz njega, znam jer je nas nekoliko imalo par ideja koje su bile onda prihvaćene i realizirane. Ali kroz FOF-a, ne kroz admina.

Ali normalno je da ljudi vremenom promijene i način razmišljanja i neke navike, ne možeš biti aktivan na nekom forumu 10 godina i postati 10 postova dnevno na istu temu, osim ako nisi Hacker ili October. ;D Ovdje se mnogi neće sjećati NenadJebiva koji je bio osnovni razlog što sam se ja uključio na forum, čovjeka smo i upoznali, jednog dana je samo prestao postati, na pitanje zašto je rekao "Sve sam već rekao, nema smisla da se ponavljam." A čovjek živi u Španjolskoj i dalje prati Rijeku, vidjeli smo ga prošle godine u Lyonu, bio sa ženom Španjolkom i frendovima.

brziri

• Gost
    « Odgovori #168 u: Siječanj 07, 2015, 17:32:56 »
  • dosta je i ovaj broj ljudi, više članova koji samo nabijaju postove od jedne riječi i smajliće koj spolno opče i skakuču samo zatrpava teme i čine forum nečitkim i zamornim

Offline lemon

• Morčić
    • **
    « Odgovori #169 u: Siječanj 07, 2015, 19:05:54 »
  • Meni je ovaj forum uvijek bio drag baš zbog toga što se pisalo malo ali kvalitetno.

Draži mi je od hocuri jer nema spamma. Tamo ima previše postova u kojima se ništa ne govori.

I da, otvorimo ga ljudima. To bi bio dobar potez i možda bi pomoglo da se vrati stari sjaj foruma.
    Krepat ma ne molat!

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #170 u: Siječanj 07, 2015, 22:11:57 »
  • Anketa nije mjerilo, ja recimo rijetko ili gotovo nikad ne sudjelujem u takvim anketama ili u ocjenjivanju igrača, a smatram se aktivnim članom. Vjerujem da takvih ima još.
    Zatvaranje foruma samo za registrirane nije dobro jer sam i sam godinu ili dvije samo čitao prije nego što sam osjetio potrebu nešto i napisati.
    BTW možda i teže pisanje preko mobitela ima utjecaja na broj aktivnih.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 07, 2015, 22:15:46 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline lemon

• Morčić
    • **
    « Odgovori #171 u: Siječanj 07, 2015, 22:34:36 »
  • ja sam registrirana od 2009. a pisala sam tek nedavno prvi post. Čovjek bi rekao da sam sramežljiva (da me ne poznaje). ;D
    Krepat ma ne molat!

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #172 u: Siječanj 08, 2015, 00:24:01 »
  • I meni je registracija od '09  a pratim forum još dok je bio na armadinim stranicama.
    Čini mi se da sam i tamo bio registriran, mislim da sam bio "Ipswich"

Definitivno glas za mogućnost čitanja, ne i pisanja neregistriranima.

Offline lemon

• Morčić
    • **
    « Odgovori #173 u: Siječanj 08, 2015, 09:48:12 »
  • I meni je registracija od '09  a pratim forum još dok je bio na armadinim stranicama.

I tamo sam bila ali nisam imala niti jedan post, samo sam bila registrirana da mogu čitati.
    Krepat ma ne molat!

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #174 u: Siječanj 08, 2015, 10:59:04 »
  • Definitivno glas za mogućnost čitanja, ne i pisanja neregistriranima.

Slažem se. Čak ni ne vidim neki poseban razlog zašto netko ne bi čitao naše gluposti. Nije da planiramo hackirat indeks i stavit slike gole Kolinde u kadi punoj lignji.

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #175 u: Siječanj 08, 2015, 17:19:22 »
  • Sad već teški OT.
    Uvijek može biti jedan zaseban dio samo za registrirane i članove s određenim brojem postova. Tako nešto se i spominjalo kad se prelazilo na novi forum, ako se ne varam.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #176 u: Siječanj 09, 2015, 09:52:13 »
  • 49. Vandal
    50. Albanac

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #177 u: Siječanj 09, 2015, 13:31:09 »

• 49. Vandal
    50. Albanac
    51. AcoDelija

Projekt

• Gost
    « Odgovori #178 u: Siječanj 09, 2015, 13:47:05 »
  • Nego, oće napraviti tko grafiku Krame i Moisesa? Jebiga, malo nas je, ali tradicija je to :)

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #179 u: Siječanj 09, 2015, 14:58:10 »
  • Meni bi bilo žao da nestane ovaj forum, bez obzira što neću suze ronit, život ide dalje kako se kaže. Ali uopće nema razloga da se isti sve manje koristi. Ovaj forum je imao jako svijetlih trenutaka, sjetimo se samo onih nevirtualnih druženja u vidu okupljanja "oko stola" ili na malonogometnom igralištu, pa onih klikanja za najboljeg igrača kola gdje bi kasnije balog na hnl emisiji uvijek imao onu teleću facu i čudio se kako je opet pobijedio igrač rijeke ili varteksa, do raznih dijeljenja karata ili zadnje razmjene sličica igrača. Da ne govorimo o tome da smo na forumu imali temu "pitaj Dalu", (Dalić je bio trener kakav je, ali je jedini kontaktirao sa navijačima - trajalo je kratko, al...). Čini mi se da je i koljanin bacio par postova (ako je to bio on), nažalost nakon svoje ere. Vjerujem da se dalić nije prvo registrirao, a onda kasnije odlučio javit na forum. Na koncu konca, neke ljude ne bih nikad osobno upoznao da nije ovog foruma. Još uvijek smatram da je zatvorenost foruma ubrzani put kraju, kada tu zaluta poneki domaći provokator, ala neno, budala ili mićo - meni ne smeta, nisam od onih koji se loži na svaku virtualnu negativnost. Čak mi ne smeta da svrati poneki boys ili tovar - vjerujem i da tamo ima normalnih ljudi kojima nije cilj u životu odigrati picigina za božić i novu godinu. Ponekad je dobro čuti drugu stranu.

Kvaliteta foruma proizlazi iz kvalitete korisnika, nas je sve manje. Otvorite ga dok još imate za koga. Žalim na off topicu, ali tako i tako je digitalni orao dodijeljen, pa se i naslov ove teme može preimenovati u recimo kako da digitalni orao 2015 bude još bolji  ;)