• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Dresovi  (Prikazano: 77283 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Fornax

• Forza Fiume
Dresovi
« u: Rujan 14, 2014, 19:21:03 »
  • Maksimalno sam zadovoljan prikazanim protiv Osijeka. Profesionalizam na visokoj razini, rutinska pobjeda na gostovanju koje nam je uvijek bilo zafrknuto.

Nego, napokon smo vidjeli i premijeru novih bordo dreseva...

Nakon toliko kašnjenja, isporučiše nam dres na kojem fali pola orla? :D

Toliko kuknjave oko loše kvalitete Lotto opreme i kašnjenja s isporukom, a sad imamo "prestižni" Jako, koji osim što također nije u stanju poštivat rokove, proizvodi popriličan šrot. Nekoliko tih dreseva mi je prošlo kroz ruke, veličina "Jako" logotipa na majici varira, kao i debljine crta na križu. Plus, stvarno djeluju jeftino i fuš, čak i u usporedbi s onim famoznim "trening majicama" koje nam je Lotto navodno podvalio umjesto pravih dreseva.

Stara tema: http://www.forza-fiume.com/forum/index.php?topic=2763.msg128320#msg128320
    « Zadnja izmjena: Rujan 22, 2014, 19:21:20 od TIR669 »

Offline standby

• Forza Fiume
    Odg: Dresovi
    « Odgovori #1 u: Rujan 14, 2014, 19:57:35 »
  • Vidis igrači su puno zadovoljniji Jako dresovima nego Lottom, da su prozracniji i da se lakse igra u njima?..

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #2 u: Rujan 14, 2014, 20:05:54 »
  • Vidis igrači su puno zadovoljniji Jako dresovima nego Lottom, da su prozracniji i da se lakse igra u njima?..
    Da, za razliku od Lotta, ovi imaju one rupice pod pazuhom i koža puno bolje diše. Al svejedno djeluju prilično bez veze kad ih malo pogledaš izbliza. Ne znam jeste li primijetili, ali na bijeloj varijanti plavi elementi na prednjoj strani (križ, logotip) i oni odostraga (broj, ime) nisu u istoj nijansi plave. Ne znam, ne treba radit nikakvu dramu oko tih stvari, ali nekako sve to ostavlja dojam šlampavosti.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #3 u: Rujan 14, 2014, 21:10:23 »
  • Iskreno meni bi šlampavo bilo imati modno osvješteni super dres koji je neugodan igračima. Ako je igračima ovaj bolji i lakše igraju u njemu onda je ovaj bolji i gotovo.
    Što se tiče dresova za fan shop - najmanji problem fan shopa su sami dresovi i njihova kvaliteta.
    Tako da se bojim da se nema što prigovoriti promjeni dobavljača.

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #4 u: Rujan 14, 2014, 22:10:22 »
  • mali off...

imajući na umu boje ovogodišnjih europskih protivnika čini mi se da bi sve gostujuće trebli odigrat u plavoj garnituri (ajde, možda u sevilli bude bijela...) možda sam praznovjeran, ali dislajkujem... :-\
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #5 u: Rujan 14, 2014, 22:44:19 »
  • Iskreno meni bi šlampavo bilo imati modno osvješteni super dres koji je neugodan igračima. Ako je igračima ovaj bolji i lakše igraju u njemu onda je ovaj bolji i gotovo.
    Ako je onaj Lotto stvarno bio takvo njesra kako se pričalo, onda o tome koji je bolji nema rasprave. Ja sam samo rekao da Jako dres djeluje kao jeftini šrot kad ga malo pogledaš iz blizine. Kao neki lažnjak kupljen na Pančeri, a ne origigi dres od 450 kuna.

Što se tiče dresova za fan shop - najmanji problem fan shopa su sami dresovi i njihova kvaliteta.
    Tako da se bojim da se nema što prigovoriti promjeni dobavljača.
    Ja sam možda malo snob pa me mrvicu svrbi da naši igraju u dresu firme koja uglavnom oblači niželigaše (ok, ako ne računamo Hannover 96 i Heerenveen). Meni će uvijek nekako "najprirodnija" marka za Rijeku bit Adidas. Adidas je nosila trofejna Rijeka s kraja 70-ih, u Adidasu je srušen Real 1984., u Adidasu se igrala mitska 1998/99. Nadam se da ćemo se jednog dana Adidasu i vratit.

Al to je sve skupa manje važno, šminka ne donosi rezultate. Odijelo ne čini čovjeka. :)

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #6 u: Rujan 15, 2014, 10:44:44 »
  • ma važniji od toga su uvjeti šta ti dobavljač ponudi. Naviknimo se da se Miško rukovodi načelom racionalnosti. To šta je nama običnim hrvatskim miševima neshvatljivo da neko ko ima toliko love gleda na svaki dolar (a tu se, uz ostalo, krije i odgovor na pitanje zašto on ima, a mi ne) je druga stvar.
    Svaka racionalna obitelj će uzet stan ili auto koji odgovara njihovim potrebama u skladu s mogućnostima (tj. tražit će najbolje za lovu kojom raspolaže). To ne znači da misli da Mercedes ne bi bio bolji od Škode ili kuća s garažom od stana. To samo znači da to (barem trenutno) ne ulazi u bAđet. As simple as that.

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Rujan 15, 2014, 10:53:22 »
  • Ma što se mene tiće neka igraju u pamučnim no name majama sa grbom. Libo me za šminku. Rijeka već odavno boluje.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline vutra

• Veteran
    « Odgovori #8 u: Rujan 15, 2014, 11:27:33 »
  • ...zarazila ju šminka, zarazio ju Trst
    Po meni je dosta bitna marka dresa za imidž kluba.
    prodaja bi bila duplo veča da imamo Nike ili Adidas dresove i da koštaju 500 kuna nego Jako za 450
    Živjeti u Rijeci oduvijek je značilo voljeti Rijeku bez ikakve kalkulacije, neovisno o bilo čemu...

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #9 u: Rujan 15, 2014, 11:48:52 »
  • ma moš mislit...
    kuka, motika, vile i kolci se dignu kad ulaznice poskupe 10%, a sad bi navalili svi 500 ćuna davat za dresove...
    znaš kad ćemo imat adidas dresove? kad nas adidas prepozna ko zanimljiv klub kog će kvalitetno opremat a ne kome će isporučivat zadnji ešalon garniture po najvišim cijenama. Ne sumnjam da će do toga u budućnosti doć. Trenutno još nismo taj klub.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #10 u: Rujan 15, 2014, 11:49:24 »
  • Po meni je dosta bitna marka dresa za imidž kluba.
    prodaja bi bila duplo veča da imamo Nike ili Adidas dresove i da koštaju 500 kuna nego Jako za 450
    MARKA možda ne toliko, ali dizajn svakako. Ovi novi dresevi Rijeke nemaju ni D od dizajna, samo generičke majice sa nabrzinu našaranim križem. Bordo garnitura je pak oličenje šlamperaja (već spomenutih "pola orla"). Uz rizik da me kolektivno popljujete, Hajdukovi Macron dresevi izgledaju fantastično, a najljepše dreseve u HNL-u ima Lokomotiva.

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #11 u: Rujan 15, 2014, 11:56:27 »
  • ne vidim zašto bi te ko popljuvavao. o ukusima se ne raspravlja.
    samo za odluku o dobavljaču treba imat puno više elemenata od ovakvog ili onakvog dojma.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Rujan 15, 2014, 12:19:09 »
  • ne vidim zašto bi te ko popljuvavao. o ukusima se ne raspravlja.
    samo za odluku o dobavljaču treba imat puno više elemenata od ovakvog ili onakvog dojma.
    Apsolutno. Vodit klub nije dječja igra, ide se na najpovoljnije, najisplativije rješenje uz prihvatljive kompromise kad su u pitanju kvaliteta i "šminka". Ako su igračima Jako dresevi dobri, onda super. No imidž kluba nije potpuno nebitna stavka. Al o tom po tom, ajmo se prvo etablirat na europskoj sceni, da se ime Rijeka čuje, a onda možemo sanjat razne Adidase, Pume, Nikeove i sl., ali po nama puno prihvatljivijim uvjetima. Za firme iz tog ranga još uvijek nismo dovoljno relevantni.

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #13 u: Rujan 15, 2014, 12:21:21 »
  • u četvrtak krećemo u tom smjeru. imam neki opasno dobar filinx. projekt otvaraj!

Projekt

• Gost
    « Odgovori #14 u: Rujan 15, 2014, 12:28:07 »
  • u četvrtak krećemo u tom smjeru. imam neki opasno dobar filinx. projekt otvaraj!

a ne ne, svjestan sam svojega utjecaja na rezultat kod otvarnja, ali baš iz toga razloga ne želim pred karmom, Silom, duhovima ili kome već ispasti pohlepan i nezahvalan... tako da ne otvaram Standard nego otvaram za Dinamo (ako tko ne otvori prije naravno) danas/sutra...

Gdje piše da ne možemo imati dvije velike utakmice paralelno otvorene? Malo da pozitivno provociramo Keka kojemu je prva sljedeća jedina :)